Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. apr
09:30
Helsted Fremad IF
Skødstrup SF
U12 Drenge B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
20. apr
09:30
Helsted Fremad IF
IF Lyseng
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:00
Helsted Fremad IF (3)
Galten FS
U12 Piger C / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
Helsted Fremad IF
Dronningborg B
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:00
Helsted Fremad IF
Værum GF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
20. apr
17:00
Randers Q
IK Rosendal
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 882
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:45
Helsted Fremad IF
Værum GF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:45
Helsted Fremad IF
VRI
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 414
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:45
Randers Q
Veddum IF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 269
|
|||||||||||||||||||
22. apr
20:10
Helsted Fremad IF
Farsø/Ullits IK
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 332
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:45
Helsted Fremad IF
TRIF
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:45
Helsted Fremad IF
Aars IK
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 732
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Helsted Fremad IF
Hobro IK (1)
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 414
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Helsted Fremad IF
Odder IGF
U12 Piger B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:30
Helsted Fremad IF
tst Fodbold
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 44
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:30
Helsted Fremad IF
NV Djurs
U12 Piger C / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
Helsted Fremad IF
Kristrup B (3)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:45
Randers Q
Vejle B
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 833
|
|||||||||||||||||||
04. maj
09:30
Helsted Fremad IF (1)
NV Djurs
U12 Piger C (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 83
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Randers Q
Bryrup IF
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 833
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
Helsted Fremad IF
Auning IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
05. maj
09:30
Helsted Fremad IF
VRI
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Helsted Fremad IF
HOG Hinnerup
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 525
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Randers Q
Kvik/Aalestrup
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 882
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:10
Helsted Fremad IF
Hadsund B
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 332
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:45
Helsted Fremad IF
BMK
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 655
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:15
Helsted Fremad IF
Hobro IK / Slyngelholdet
Randers Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
Helsted Fremad IF
St. Restrup IF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Randers Q
Vejgaard B
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 882
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Helsted Fremad IF
Bælum/Solbjerg IF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Randers Q
Als B
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 269
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:10
Helsted Fremad IF
Aalborg Chang
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 332
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Helsted Fremad IF
Skive IK (E)
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 4
|