Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. apr
10:30
ACFC
IF Lyseng
U11 Piger C (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:30
ACFC
SGF/GUI
U11 Drenge B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
ACFC
BMI
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
ACFC
Nors B
M+32 7:7 - Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
28. apr
15:00
ACFC (1)
Piviere Dorato A.C.
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
30. apr
20:00
ACFC (1)
Joga Bonito BK
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Vatanspor Oldboys
Ry Fodbold
ØOB Oldboys 40 år 11 mands 2023-24 Kreds 6
|
|||||||||||||||||||
02. maj
20:00
ACFC (5)
Harlev IK (U19)
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:00
ACFC (4)
IF Mols
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
ACFC
Stavtrup IF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 726
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Vatanspor
IFSK
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:30
ACFC
Nørager B
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
ACFC
Odder IGF
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
ACFC
ASA, Aarhus (1)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Vatanspor
Virring Fodbold
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 313
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
ACFC (2)
SISU MBK
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:20
Vatanspor Oldboys
Stjær B
ØOB Oldboys 40 år 11 mands 2023-24 Kreds 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
Vatanspor
TRIF
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
ACFC (2)
Oversidder
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
ACFC
Aarhus Fremad
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 726
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:45
ACFC (2)
Pen15 Reunited (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 138
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
ACFC
IF Lyseng
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
ACFC
Kolt/Hasselager IF
M+32 7:7 - Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
ACFC
FB Århus Omegn
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:30
ACFC (1)
Hasle B (5)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
ACFC (2)
Fuglebakken KFUM (6)
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
ACFC
Lisbjerg FC
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:15
ACFC
Harlev IK
U11 Piger C (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:00
ACFC (1)
Oversidder
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
ACFC (2)
Frederiksbjerg SK
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:00
ACFC (5)
Ry Fodbold
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
ACFC (4)
KFUM Fodbold, Randers
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 130
|