MENU

Slangerup Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
431399
2 on
21-08 2019
Kl. 18:00
U12 Piger 3 8-mands (08) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Frederiksværk Fodbold Klub
0 - 5
449911 1 on
21-08 2019
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (07) 19/20 Pulje 1 Slangerup & Omegn IF (3) Snekkersten IF (3) (2)
4 - 7
421642 1 on
21-08 2019
Kl. 18:30
Ungdomspokal U19 Drenge (01-02) 19/20 P1 Slangerup & Omegn IF (2) Humlebæk BK (M)
0 - 9
424170 2
24-08 2019
Kl. 10:00
U11 Drenge 2 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Slangerup & Omegn IF Værløse BK
626499 2
24-08 2019
Kl. 12:30
Serie 3 Pulje 2 Slangerup & Omegn IF (2) ORI-Fodbold
802579 2
24-08 2019
Kl. 13:30
U19 Drenge 2 (01-02) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Ålholm IF
623136 2
24-08 2019
Kl. 15:30
Serie 3 Pulje 1 Slangerup & Omegn IF (1) Espergærde IF
925301 3 ma
26-08 2019
Kl. 18:30
U16 Drenge 8-mands (04) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Rosenhøj BK
914912 3 ma
26-08 2019
Kl. 19:00
8-M+40 (Veteran) 2 - Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF FIF, Hillerød (1)
418149 3 ti
27-08 2019
Kl. 18:30
U14 Drenge 4 (06) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Oversidder
379070 3 ti
27-08 2019
Kl. 19:00
U15 Piger 8-mands (05) Efterår Pulje 2 Slangerup & Omegn IF Slagslunde-Ganløse IF
421481 3 on
28-08 2019
Kl. 18:30
U12 Drenge 4 8-mands (08) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Nødebo IF
829772 3 to
29-08 2019
Kl. 18:30
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF IF Skjold Birkerød
637280 1 to
29-08 2019
Kl. 18:30
Old Boys-LP Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Stenløse BK
842721 3
31-08 2019
Kl. 10:00
U13 Drenge 8-mands 3 (07) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Hørsholm-Usserød IK
822033 4
31-08 2019
Kl. 11:30
U16 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF FC Holte
795474 3
01-09 2019
Kl. 12:00
Serie 5 - Efterår Pulje 2 Slangerup & Omegn IF Stenløse BK
925298 2 ma
02-09 2019
Kl. 18:30
U16 Drenge 8-mands (04) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Præstø IF
897097 4 ma
02-09 2019
Kl. 19:00
8-M+32 (Old boys) 1 - Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Alsønderup SG&I
431406 4 on
04-09 2019
Kl. 18:00
U12 Piger 3 8-mands (08) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF FC Hornsherred
925308 5 on
04-09 2019
Kl. 18:30
U16 Drenge 8-mands (04) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Hundige BK
424181 4
07-09 2019
Kl. 10:00
U11 Drenge 2 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Slangerup & Omegn IF Frederiksværk Fodbold Klub
626541 4
07-09 2019
Kl. 12:30
Serie 3 Pulje 2 Slangerup & Omegn IF (2) Farum BK (2)
802588 5
07-09 2019
Kl. 13:30
U19 Drenge 2 (01-02) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF IF Skjold Birkerød
623148 4
07-09 2019
Kl. 15:30
Serie 3 Pulje 1 Slangerup & Omegn IF (1) Helsinge Fodbold
914926 5 ma
09-09 2019
Kl. 18:30
8-M+40 (Veteran) 2 - Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Ramløse IF
379075 5 ti
10-09 2019
Kl. 18:30
U15 Piger 8-mands (05) Efterår Pulje 2 Slangerup & Omegn IF B. 1973, Herlev
421491 5 on
11-09 2019
Kl. 18:30
U12 Drenge 4 8-mands (08) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF IF Skjold Birkerød
842731 5 on
11-09 2019
Kl. 18:30
U13 Drenge 8-mands 3 (07) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Melby-Liseleje IF
829782 5 to
12-09 2019
Kl. 18:30
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF FC Rudersdal
802591 6
14-09 2019
Kl. 13:30
U19 Drenge 2 (01-02) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Oversidder
795486 5
15-09 2019
Kl. 12:00
Serie 5 - Efterår Pulje 2 Slangerup & Omegn IF Melby-Liseleje IF
418153 5
15-09 2019
Kl. 13:00
U14 Drenge 4 (06) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Oversidder
897051 1 ti
17-09 2019
Kl. 18:30
8-M+32 (Old boys) 1 - Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Høsterkøb HF 2000
925311 6 ti
17-09 2019
Kl. 18:30
U16 Drenge 8-mands (04) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Karise IK
431426 6 on
18-09 2019
Kl. 18:00
U12 Piger 3 8-mands (08) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Bramsnæs FB
418157 7
21-09 2019
Kl. 10:00
U14 Drenge 4 (06) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Oversidder
424192 6
21-09 2019
Kl. 10:00
U11 Drenge 2 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Slangerup & Omegn IF Hareskov IF
822042 7
21-09 2019
Kl. 11:30
U16 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Helsingør IF Fodbold
626566 6
21-09 2019
Kl. 12:30
Serie 3 Pulje 2 Slangerup & Omegn IF (2) Dalby IF / HFK fodbold
623213 6
21-09 2019
Kl. 15:30
Serie 3 Pulje 1 Slangerup & Omegn IF (1) Frem Hellebæk

Log ind