MENU

Slangerup Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
751130 ti
04-08 2020
Kl. 18:30
Træningskamp Serie 2 Pulje 1 Slangerup & Omegn IF VG fodbold
751131
08-08 2020
Kl. 13:00
Træningskamp Serie 2 Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Tune IF
656254 1 on
12-08 2020
Kl. 18:30
U13 Piger 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Bagsværd BK
653900 1 to
13-08 2020
Kl. 18:00
U14 Drenge 8-mands (07) Efterår Pulje 2 Slangerup & Omegn IF Melby-Liseleje IF
637435 1
15-08 2020
Kl. 10:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Melby-Liseleje IF
649283 1
15-08 2020
Kl. 10:00
U16 Piger 2 (05) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Lyngby Boldklub 1921
612896 1
15-08 2020
Kl. 12:00
Serie 4 Pulje 1 Slangerup & Omegn IF (2) Melby-Liseleje IF
635950 1
15-08 2020
Kl. 13:30
U17 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Helsinge Fodbold
652100 3 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
8-M+32 1 - Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Alsønderup SG&I
652632 2 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
8-M+40 1 - Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Hørsholm-Usserød IK
660940 2 ti
18-08 2020
Kl. 18:30
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Helsinge Fodbold
720078 2 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Ungdomspokalen U15 Drenge B (06) 20/21 Pulje 1 Slangerup & Omegn IF (rk 3) LSF (rk 2)
657927 2 on
19-08 2020
Kl. 19:00
U12 Drenge 2 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Slangerup & Omegn IF IF Bytoften
654981 2 on
19-08 2020
Kl. 19:00
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Frederiksværk Fodbold Klub
656605 2 on
19-08 2020
Kl. 19:00
M+55 11-mands Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Måløv BK
615759 2
22-08 2020
Kl. 13:30
Serie 4 Pulje 3 Slangerup & Omegn IF (1) Lynge-Uggeløse IF
516286 2
22-08 2020
Kl. 15:30
Serie 2 Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Slagslunde-Ganløse IF
627019 2
23-08 2020
Kl. 11:00
Serie 5 - Efterår Pulje 2 Slangerup & Omegn IF Hareskov IF
652221 4 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
8-M+32 1 - Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Oversidder
656265 3 on
26-08 2020
Kl. 18:30
U13 Piger 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Hørsholm-Usserød IK
649349 3
29-08 2020
Kl. 10:00
U16 Piger 2 (05) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Hørsholm-Usserød IK
637445 3
29-08 2020
Kl. 10:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Oversidder
612915 3
29-08 2020
Kl. 12:00
Serie 4 Pulje 1 Slangerup & Omegn IF (2) Frederiksværk FK
516294 3
29-08 2020
Kl. 15:30
Serie 2 Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Brødeskov IF
652641 4 ma
31-08 2020
Kl. 18:45
8-M+40 1 - Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Ejby IF 1968
660950 4 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Brødeskov IF
595726 2 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Ungdomspokalen U16 Piger (05) 20/21 Pulje 1 Slangerup & Omegn IF (2) Ølstykke-Jyllinge FC (1)
656615 4 on
02-09 2020
Kl. 18:30
M+55 11-mands Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Strandgårdsparkens Boldklub
657937 4 on
02-09 2020
Kl. 18:45
U12 Drenge 2 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Slangerup & Omegn IF Værløse BK
654991 4 on
02-09 2020
Kl. 18:45
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Hillerød Fodbold
653909 4 to
03-09 2020
Kl. 18:00
U14 Drenge 8-mands (07) Efterår Pulje 2 Slangerup & Omegn IF Frederiksværk Fodbold Klub

Log ind