Klank Kunstgræsbane

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
427183
02-03 2024
09:00 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 96 Fuglebakken KFUM (1) Galten FS
02. mar
09:00
Fuglebakken KFUM (1)
Galten FS
427188
02-03 2024
09:00 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 96 Søften GF (1) TRIF
02. mar
09:00
Søften GF (1)
TRIF
427190
02-03 2024
09:40 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 96 Galten FS Søften GF (1)
02. mar
09:40
Galten FS
Søften GF (1)
427240
02-03 2024
09:40 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 96 TRIF Fuglebakken KFUM (1)
02. mar
09:40
TRIF
Fuglebakken KFUM (1)
427247
02-03 2024
10:20 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 96 Søften GF (1) Fuglebakken KFUM (1)
02. mar
10:20
Søften GF (1)
Fuglebakken KFUM (1)
427251
02-03 2024
10:20 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 96 TRIF Galten FS
02. mar
10:20
TRIF
Galten FS
452543
02-03 2024
11:00 U11 Piger kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 208 Harlev IK Galten FS
02. mar
11:00
Harlev IK
Galten FS
452544
02-03 2024
11:00 U11 Piger kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 208 Team Viborg (2) ASA, Aarhus
02. mar
11:00
Team Viborg (2)
ASA, Aarhus
452546
02-03 2024
11:40 U11 Piger kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 208 ASA, Aarhus Harlev IK
02. mar
11:40
ASA, Aarhus
Harlev IK
452547
02-03 2024
11:40 U11 Piger kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 208 Team Viborg (2) Harlev IK
02. mar
11:40
Team Viborg (2)
Harlev IK
452548
02-03 2024
12:20 U11 Piger kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 208 ASA, Aarhus Galten FS
02. mar
12:20
ASA, Aarhus
Galten FS
452545
02-03 2024
12:20 U11 Piger kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 208 Galten FS Team Viborg (2)
02. mar
12:20
Galten FS
Team Viborg (2)
412198
02-03 2024
13:00 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 61 Ry Fodbold (3) Herning KFUM (3)
02. mar
13:00
Ry Fodbold (3)
Herning KFUM (3)
412199
02-03 2024
13:00 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 61 Bjerringbro IF (2) Hatting-Torsted Fodbold (3)
02. mar
13:00
Bjerringbro IF (2)
Hatting-Torsted Fodbold (3)
412200
02-03 2024
13:40 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 61 Herning KFUM (3) Bjerringbro IF (2)
02. mar
13:40
Herning KFUM (3)
Bjerringbro IF (2)
412201
02-03 2024
13:40 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 61 Hatting-Torsted Fodbold (3) Ry Fodbold (3)
02. mar
13:40
Hatting-Torsted Fodbold (3)
Ry Fodbold (3)
412202
02-03 2024
14:20 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 61 Bjerringbro IF (2) Ry Fodbold (3)
02. mar
14:20
Bjerringbro IF (2)
Ry Fodbold (3)
412203
02-03 2024
14:20 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 61 Hatting-Torsted Fodbold (3) Herning KFUM (3)
02. mar
14:20
Hatting-Torsted Fodbold (3)
Herning KFUM (3)
944938
02-03 2024
15:00 U19 Drenge Liga 4 (2005) 11:11/9:9 - Vinter Pulje 11 Galten FS Ikast FC
02. mar
15:00
Galten FS
Ikast FC
197898
03-03 2024
09:30 U9 Drenge B Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 87 FC Skanderborg (1) Ry Fodbold
03. mar
09:30
FC Skanderborg (1)
Ry Fodbold
197900
03-03 2024
09:30 U9 Drenge B Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 87 Galten FS Solbjerg IF
03. mar
09:30
Galten FS
Solbjerg IF
197891
03-03 2024
10:00 U9 Drenge B Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 87 Solbjerg IF FC Skanderborg (1)
03. mar
10:00
Solbjerg IF
FC Skanderborg (1)
197892
03-03 2024
10:00 U9 Drenge B Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 87 Ry Fodbold Galten FS
03. mar
10:00
Ry Fodbold
Galten FS
197901
03-03 2024
10:30 U9 Drenge B Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 87 Ry Fodbold Solbjerg IF
03. mar
10:30
Ry Fodbold
Solbjerg IF
197902
03-03 2024
10:30 U9 Drenge B Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 87 Galten FS FC Skanderborg (1)
03. mar
10:30
Galten FS
FC Skanderborg (1)
452649
03-03 2024
11:15 U10 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 29 Ikast FC (1) Brabrand IF (2)
03. mar
11:15
Ikast FC (1)
Brabrand IF (2)
452650
03-03 2024
11:15 U10 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 29 Fuglebakken KFUM VRI (3)
03. mar
11:15
Fuglebakken KFUM
VRI (3)
891666
03-03 2024
11:20 U14 Piger C (2010) 8:8 - Vinter Pulje 33 Galten FS Kolt/Hasselager IF
03. mar
11:20
Galten FS
Kolt/Hasselager IF
452651
03-03 2024
11:45 U10 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 29 Brabrand IF (2) Fuglebakken KFUM
03. mar
11:45
Brabrand IF (2)
Fuglebakken KFUM
452652
03-03 2024
11:45 U10 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 29 VRI (3) Ikast FC (1)
03. mar
11:45
VRI (3)
Ikast FC (1)
452653
03-03 2024
12:15 U10 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 29 Fuglebakken KFUM Ikast FC (1)
03. mar
12:15
Fuglebakken KFUM
Ikast FC (1)
452654
03-03 2024
12:15 U10 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 29 VRI (3) Brabrand IF (2)
03. mar
12:15
VRI (3)
Brabrand IF (2)
168593
03-03 2024
13:00 U10 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 50 Låsby B (1) tst Fodbold (2)
03. mar
13:00
Låsby B (1)
tst Fodbold (2)
168594
03-03 2024
13:00 U10 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 50 Galten FS Stavtrup IF
03. mar
13:00
Galten FS
Stavtrup IF
168686
03-03 2024
13:30 U10 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 50 tst Fodbold (2) Galten FS
03. mar
13:30
tst Fodbold (2)
Galten FS
170549
03-03 2024
13:30 U10 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 50 Stavtrup IF Låsby B (1)
03. mar
13:30
Stavtrup IF
Låsby B (1)
190773
03-03 2024
14:00 U10 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 50 Galten FS Låsby B (1)
03. mar
14:00
Galten FS
Låsby B (1)
190774
03-03 2024
14:00 U10 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 50 Stavtrup IF tst Fodbold (2)
03. mar
14:00
Stavtrup IF
tst Fodbold (2)
765055
to07-03 2024
14:00 Skoleliga 3 / Drenge Pulje 5 Klank Efterskole Onsild Idrætsefterskole
07. mar
14:00
Klank Efterskole
Onsild Idrætsefterskole
620025
fr08-03 2024
18:00 U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - Vinter Pulje 118 Galten FS Hammel GF
08. mar
18:00
Galten FS
Hammel GF
359770
fr08-03 2024
19:30 Herre Serie 5 TT (3 k.) Pulje 9 Herskind B SMIFF09
08. mar
19:30
Herskind B
SMIFF09
234866
09-03 2024
11:00 U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - Vinter Pulje 182 Galten FS Solbjerg IF
09. mar
11:00
Galten FS
Solbjerg IF
958152
09-03 2024
15:00 Herre Jyllandsserien / Træningskamp Træningskamp Galten FS Aarhus 1900
09. mar
15:00
Galten FS
Aarhus 1900
693705
10-03 2024
10:00 U11 Piger C (2013) 8M TT Pulje 19 Galten FS AIA/Tranbjerg
10. mar
10:00
Galten FS
AIA/Tranbjerg
697991
10-03 2024
11:25 U12 Drenge C1 (2012) 8M TT Pulje 43 Galten FS Hammel GF
10. mar
11:25
Galten FS
Hammel GF
693610
10-03 2024
12:45 U14 Piger C (2010) 8M TT Pulje 4 Galten FS Skødstrup SF
10. mar
12:45
Galten FS
Skødstrup SF
360103
fr15-03 2024
18:30 Herre Serie 5 TT (3 k.) Pulje 9 Herskind B Fuglebakken KFUM
15. mar
18:30
Herskind B
Fuglebakken KFUM
416052
16-03 2024
10:00 U9 Piger B (2015) 5M TT Pulje 57 FC Horsens Galten FS
16. mar
10:00
FC Horsens
Galten FS
416053
16-03 2024
10:00 U9 Piger B (2015) 5M TT Pulje 57 Kolt/Hasselager IF (1) Hornbæk SF
16. mar
10:00
Kolt/Hasselager IF (1)
Hornbæk SF
990673
16-03 2024
10:00 U8 Drenge B2 (2016) 5M TT Pulje 42 Galten FS Viby IF
16. mar
10:00
Galten FS
Viby IF
990674
16-03 2024
10:00 U8 Drenge B2 (2016) 5M TT Pulje 42 AIA/Tranbjerg Aabyhøj IF
16. mar
10:00
AIA/Tranbjerg
Aabyhøj IF
990675
16-03 2024
10:40 U8 Drenge B2 (2016) 5M TT Pulje 42 Viby IF AIA/Tranbjerg
16. mar
10:40
Viby IF
AIA/Tranbjerg
990676
16-03 2024
10:40 U8 Drenge B2 (2016) 5M TT Pulje 42 Aabyhøj IF Aarhus Fremad
16. mar
10:40
Aabyhøj IF
Aarhus Fremad
416054
16-03 2024
10:40 U9 Piger B (2015) 5M TT Pulje 57 Kolt/Hasselager IF (2) Odder IGF
16. mar
10:40
Kolt/Hasselager IF (2)
Odder IGF
416055
16-03 2024
10:40 U9 Piger B (2015) 5M TT Pulje 57 Hornbæk SF FC Horsens
16. mar
10:40
Hornbæk SF
FC Horsens
689607
16-03 2024
10:40 U13 Drenge Liga 5 (2011) TT (3 k.) 11:11 Pulje 69 Galten FS Stensballe IK
16. mar
10:40
Galten FS
Stensballe IK
416056
16-03 2024
11:20 U9 Piger B (2015) 5M TT Pulje 57 Galten FS Kolt/Hasselager IF (2)
16. mar
11:20
Galten FS
Kolt/Hasselager IF (2)
416057
16-03 2024
11:20 U9 Piger B (2015) 5M TT Pulje 57 Odder IGF Kolt/Hasselager IF (1)
16. mar
11:20
Odder IGF
Kolt/Hasselager IF (1)
990677
16-03 2024
11:20 U8 Drenge B2 (2016) 5M TT Pulje 42 Aarhus Fremad Galten FS
16. mar
11:20
Aarhus Fremad
Galten FS
689526
16-03 2024
12:10 U13 Drenge Liga 3 (2011) TT (3 k.) 11:11 Pulje 61 Galten FS Dronningborg B
16. mar
12:10
Galten FS
Dronningborg B
681601
16-03 2024
13:50 U15 Drenge Liga 4 (2009) TT (3 k.) Pulje 44 Galten FS Stavtrup/Viby
16. mar
13:50
Galten FS
Stavtrup/Viby
693708
17-03 2024
09:00 U11 Piger C (2013) 8M TT Pulje 19 Galten FS Odder IGF
17. mar
09:00
Galten FS
Odder IGF
406440
17-03 2024
10:00 U9 Drenge C (2015) 5M TT Pulje 31 Galten FS FC Skanderborg
17. mar
10:00
Galten FS
FC Skanderborg
406441
17-03 2024
10:00 U9 Drenge C (2015) 5M TT Pulje 31 Odder IGF Harlev IK
17. mar
10:00
Odder IGF
Harlev IK
851242
17-03 2024
10:15 U11 Drenge B1 (2013) 8M TT Pulje 56 Galten FS TMG
17. mar
10:15
Galten FS
TMG
406442
17-03 2024
10:40 U9 Drenge C (2015) 5M TT Pulje 31 FC Skanderborg Odder IGF
17. mar
10:40
FC Skanderborg
Odder IGF
406443
17-03 2024
10:40 U9 Drenge C (2015) 5M TT Pulje 31 Harlev IK Solbjerg IF
17. mar
10:40
Harlev IK
Solbjerg IF
891665
17-03 2024
11:00 U14 Piger C (2010) 8:8 - Vinter Pulje 33 Galten FS MG & BK
17. mar
11:00
Galten FS
MG & BK
406444
17-03 2024
11:20 U9 Drenge C (2015) 5M TT Pulje 31 Solbjerg IF Galten FS
17. mar
11:20
Solbjerg IF
Galten FS
224715
17-03 2024
15:00 Herre Serie 3 / Træningskamp Træningskamp Stjær B Hatting-Torsted Fodbold
17. mar
15:00
Stjær B
Hatting-Torsted Fodbold
963893
23-03 2024
10:00 U9 Drenge B2 (2015) 5M TT Pulje 27 Galten FS Solbjerg IF
23. mar
10:00
Galten FS
Solbjerg IF
963894
23-03 2024
10:00 U9 Drenge B2 (2015) 5M TT Pulje 27 FC Skanderborg Odder IGF
23. mar
10:00
FC Skanderborg
Odder IGF
963895
23-03 2024
10:40 U9 Drenge B2 (2015) 5M TT Pulje 27 Odder IGF Funder GF
23. mar
10:40
Odder IGF
Funder GF
963896
23-03 2024
10:40 U9 Drenge B2 (2015) 5M TT Pulje 27 Solbjerg IF FC Skanderborg
23. mar
10:40
Solbjerg IF
FC Skanderborg
963897
23-03 2024
11:20 U9 Drenge B2 (2015) 5M TT Pulje 27 Funder GF Galten FS
23. mar
11:20
Funder GF
Galten FS
160631
23-03 2024
12:00 Herre Serie 2 / Træningskamp Træningskamp Galten FS Odder IGF
23. mar
12:00
Galten FS
Odder IGF
357042
23-03 2024
14:00 Herre Serie 5 TT (5 k.) Pulje 7 Galten FS Horsens Freja
23. mar
14:00
Galten FS
Horsens Freja
693709
24-03 2024
09:45 U11 Piger C (2013) 8M TT Pulje 19 Galten FS Hørning IF
24. mar
09:45
Galten FS
Hørning IF
697998
24-03 2024
10:00 U12 Drenge C1 (2012) 8M TT Pulje 43 Galten FS Skødstrup SF
24. mar
10:00
Galten FS
Skødstrup SF
693607
24-03 2024
11:20 U14 Piger C (2010) 8M TT Pulje 4 Galten FS Auning IF
24. mar
11:20
Galten FS
Auning IF
689529
24-03 2024
13:00 U13 Drenge Liga 3 (2011) TT (3 k.) 11:11 Pulje 61 Galten FS FC Århus Syd
24. mar
13:00
Galten FS
FC Århus Syd
376295
to28-03 2024
13:00 Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 19 Galten FS Aabyhøj IF (2)
28. mar
13:00
Galten FS
Aabyhøj IF (2)

Log ind