Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
236721
fr01-03 2024
17:30 U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - Vinter Pulje 124 Aalborg Chang LKB/Gistrup
1
-
3
01. mar
17:30
Aalborg Chang
1
LKB/Gistrup
3
683600
fr01-03 2024
19:00 Herre Serie 5 / Træningskamp Træningskamp Aalborg Chang (7) FK Fjordsiden
01. mar
19:00
Aalborg Chang (7)
FK Fjordsiden
163657
02-03 2024
09:30 U10 Drenge A Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 2 Gug B IF Skjold Sæby
02. mar
09:30
Gug B
IF Skjold Sæby
163658
02-03 2024
09:30 U10 Drenge A Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 2 Aalborg Chang Brønderslev IF
02. mar
09:30
Aalborg Chang
Brønderslev IF
163659
02-03 2024
10:00 U10 Drenge A Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 2 IF Skjold Sæby Aalborg Chang
02. mar
10:00
IF Skjold Sæby
Aalborg Chang
163660
02-03 2024
10:00 U10 Drenge A Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 2 Brønderslev IF Gug B
02. mar
10:00
Brønderslev IF
Gug B
163661
02-03 2024
10:30 U10 Drenge A Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 2 Aalborg Chang Gug B
02. mar
10:30
Aalborg Chang
Gug B
163662
02-03 2024
10:30 U10 Drenge A Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 2 Brønderslev IF IF Skjold Sæby
02. mar
10:30
Brønderslev IF
IF Skjold Sæby
353821
02-03 2024
11:15 U10 Piger C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 226 Svenstrup-Godthåb IF Aalborg Chang (1)
02. mar
11:15
Svenstrup-Godthåb IF
Aalborg Chang (1)
353822
02-03 2024
11:15 U10 Piger C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 226 Oversidder Aalborg Chang (2)
02. mar
11:15
Oversidder
Aalborg Chang (2)
353823
02-03 2024
11:45 U10 Piger C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 226 Aalborg Chang (1) Oversidder
02. mar
11:45
Aalborg Chang (1)
Oversidder
353824
02-03 2024
11:45 U10 Piger C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 226 Aalborg Chang (2) Svenstrup-Godthåb IF
02. mar
11:45
Aalborg Chang (2)
Svenstrup-Godthåb IF
353825
02-03 2024
12:15 U10 Piger C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 226 Oversidder Svenstrup-Godthåb IF
02. mar
12:15
Oversidder
Svenstrup-Godthåb IF
353826
02-03 2024
12:15 U10 Piger C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 226 Aalborg Chang (2) Aalborg Chang (1)
02. mar
12:15
Aalborg Chang (2)
Aalborg Chang (1)
234982
02-03 2024
14:30 U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - Vinter Pulje 91 Aalborg Chang AaB
02. mar
14:30
Aalborg Chang
AaB
430640
03-03 2024
10:00 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 113 Jetsmark IF Aalborg Chang
03. mar
10:00
Jetsmark IF
Aalborg Chang
430645
03-03 2024
10:00 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 113 VUGH Aalborg Chang
03. mar
10:00
VUGH
Aalborg Chang
430641
03-03 2024
10:40 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 113 Brønderslev IF (2) VUGH
03. mar
10:40
Brønderslev IF (2)
VUGH
430643
03-03 2024
10:40 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 113 VUGH Jetsmark IF
03. mar
10:40
VUGH
Jetsmark IF
430644
03-03 2024
11:20 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 113 Brønderslev IF (2) Jetsmark IF
03. mar
11:20
Brønderslev IF (2)
Jetsmark IF
430642
03-03 2024
11:20 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 113 Aalborg Chang Brønderslev IF (2)
03. mar
11:20
Aalborg Chang
Brønderslev IF (2)
411959
03-03 2024
12:00 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 43 Aabybro IF (3) Aalborg Chang (2)
03. mar
12:00
Aabybro IF (3)
Aalborg Chang (2)
411960
03-03 2024
12:00 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 43 Frederikshavn fI (2) Vegger IF
03. mar
12:00
Frederikshavn fI (2)
Vegger IF
411961
03-03 2024
12:40 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 43 Aalborg Chang (2) Frederikshavn fI (2)
03. mar
12:40
Aalborg Chang (2)
Frederikshavn fI (2)
411962
03-03 2024
12:40 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 43 Vegger IF Aabybro IF (3)
03. mar
12:40
Vegger IF
Aabybro IF (3)
411963
03-03 2024
13:20 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 43 Frederikshavn fI (2) Aabybro IF (3)
03. mar
13:20
Frederikshavn fI (2)
Aabybro IF (3)
411964
03-03 2024
13:20 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 43 Vegger IF Aalborg Chang (2)
03. mar
13:20
Vegger IF
Aalborg Chang (2)
944595
03-03 2024
16:30 U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - Vinter Pulje 75 Aalborg Chang Team Østvendsyssel
03. mar
16:30
Aalborg Chang
Team Østvendsyssel
648221
09-03 2024
10:00 U14 Drenge Liga 4 (10) TT / 3 kampe Pulje 33 Aalborg Chang Rebild Syd
09. mar
10:00
Aalborg Chang
Rebild Syd
159767
09-03 2024
12:00 Herre Serie 2 / Træningskamp Træningskamp Aalborg Chang (5) Flauenskjold IF (2)
09. mar
12:00
Aalborg Chang (5)
Flauenskjold IF (2)
813835
09-03 2024
14:00 Herre Serie 2 / Træningskamp Træningskamp Aalborg Chang (7) Terndrup IF
09. mar
14:00
Aalborg Chang (7)
Terndrup IF
330889
09-03 2024
16:00 Herre Serie 4 / Træningskamp Træningskamp Aalborg Chang (3) Vadum IF
09. mar
16:00
Aalborg Chang (3)
Vadum IF
597077
10-03 2024
10:30 Herre Serie 5 TT / 3 kampe Pulje 17 Aalborg Chang (1) LKB/Gistrup
10. mar
10:30
Aalborg Chang (1)
LKB/Gistrup
682716
10-03 2024
13:00 Herre Jyllandsserien / Træningskamp Træningskamp Aalborg Chang (8) Frederikshavn fI
10. mar
13:00
Aalborg Chang (8)
Frederikshavn fI
596436
10-03 2024
15:00 Herre Serie 5 TT / 3 kampe Pulje 16 Aalborg Chang (2) Skovsgaard B
10. mar
15:00
Aalborg Chang (2)
Skovsgaard B
380389
fr15-03 2024
19:00 U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - Vinter Pulje 17 Aalborg Chang Kristrup B
15. mar
19:00
Aalborg Chang
Kristrup B
643756
16-03 2024
10:00 U9 Drenge B (15) 5:5 TT Pulje 40 Skalborg SK Aalborg Chang
16. mar
10:00
Skalborg SK
Aalborg Chang
644533
16-03 2024
10:00 U9 Drenge B (15) 5:5 TT Pulje 40 Vejgaard B Nørresundby FB
16. mar
10:00
Vejgaard B
Nørresundby FB
645032
16-03 2024
10:00 U11 Drenge B (13) 8:8 TT Pulje 21 Aalborg Chang St. Restrup IF
16. mar
10:00
Aalborg Chang
St. Restrup IF
644541
16-03 2024
10:40 U9 Drenge B (15) 5:5 TT Pulje 40 Nørresundby FB Skalborg SK
16. mar
10:40
Nørresundby FB
Skalborg SK
644584
16-03 2024
10:40 U9 Drenge B (15) 5:5 TT Pulje 40 Aalborg Chang Vejgaard B
16. mar
10:40
Aalborg Chang
Vejgaard B
923646
16-03 2024
12:00 Herre Serie 2 / Træningskamp Træningskamp Aalborg Chang (3) Storvorde/Sejlflod B
16. mar
12:00
Aalborg Chang (3)
Storvorde/Sejlflod B
813706
16-03 2024
14:00 Kvinde Jyllandsserien / Træningskamp Træningskamp Aalborg Chang IF Dannebrog Astrup
16. mar
14:00
Aalborg Chang
IF Dannebrog Astrup
597587
16-03 2024
16:00 Kvinder Serie 1/2 TT / 3 kampe Pulje 21 Aalborg Chang Løgstør IF
16. mar
16:00
Aalborg Chang
Løgstør IF
648226
17-03 2024
12:00 U14 Drenge Liga 4 (10) TT / 3 kampe Pulje 33 Aalborg Chang Hjørring FK
17. mar
12:00
Aalborg Chang
Hjørring FK
631213
17-03 2024
14:00 U19 Drenge Liga 3 (05) TT / 3 kampe Pulje 22 Aalborg Chang (L3) Hadsund B (L3)
17. mar
14:00
Aalborg Chang (L3)
Hadsund B (L3)
596960
17-03 2024
16:00 Herre Serie 5 TT / 3 kampe Pulje 16 Aalborg Chang (2) RKG
17. mar
16:00
Aalborg Chang (2)
RKG
253876
23-03 2024
U12 Drenge B (12) 8:8 TT Pulje 12 Aalborg Chang Oversidder
23. mar
Aalborg Chang
Oversidder
648229
23-03 2024
U14 Drenge Liga 4 (10) TT / 3 kampe Pulje 33 Aalborg Chang Oversidder
23. mar
Aalborg Chang
Oversidder
543319
23-03 2024
09:15 U13 Drenge C (11) 8:8 TT Pulje 5 Aalborg Chang Biersted/Nørhalne/Vadum
23. mar
09:15
Aalborg Chang
Biersted/Nørhalne/Vadum
420212
23-03 2024
11:00 Herre Jyllandsserien / Træningskamp Træningskamp Aalborg Chang Hjørring IF
23. mar
11:00
Aalborg Chang
Hjørring IF
130430
23-03 2024
15:00 Herre Serie 2 / Træningskamp Træningskamp Aalborg Chang AaB
23. mar
15:00
Aalborg Chang
AaB
648219
24-03 2024
10:15 U14 Drenge Liga 3 (10) TT / 3 kampe Pulje 32 Aalborg Chang Team Østvendsyssel
24. mar
10:15
Aalborg Chang
Team Østvendsyssel
597123
24-03 2024
12:00 Herre Serie 5 TT / 3 kampe Pulje 17 Aalborg Chang (1) Skørping IF Frem
24. mar
12:00
Aalborg Chang (1)
Skørping IF Frem
597076
24-03 2024
14:00 Herre Serie 5 TT / 3 kampe Pulje 16 Aalborg Chang (2) Arentsminde IF
24. mar
14:00
Aalborg Chang (2)
Arentsminde IF
387492
to28-03 2024
12:00 Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 253 Aalborg Chang Brønderslev IF
28. mar
12:00
Aalborg Chang
Brønderslev IF
749521
to28-03 2024
15:00 Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 13 Aalborg Chang (2) Hals FS
28. mar
15:00
Aalborg Chang (2)
Hals FS
486560
ma01-04 2024
12:00 Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 14 Aalborg Chang (1) Valsgård IF 83
01. apr
12:00
Aalborg Chang (1)
Valsgård IF 83
800225
ma01-04 2024
14:00 Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 54 Aalborg Chang FC Nordsiden
01. apr
14:00
Aalborg Chang
FC Nordsiden

Log ind