Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. apr
18:30
Farum BK
Fredensborg BI
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Furesø Bold Akademi
Lundtofte Boldklub
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Blovstrød IF
Ølstykke FC
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Farum BK
Hillerød Fodbold (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Ålholm IF
Farum BK
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
B. 1973, Herlev
Hørsholm-Usserød IK
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Allerød Fodbold Klub
Hillerød Fodbold (2)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Slangerup & Omegn IF
Blovstrød IF
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:25
Hørsholm-Usserød IK
IF Skjold Birkerød
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:25
Ålholm IF
B. 1973, Herlev
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Hillerød Fodbold (1)
Allerød Fodbold Klub
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Ølstykke FC
Farum BK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:50
Farum BK
Hørsholm-Usserød IK
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:50
IF Skjold Birkerød
B. 1973, Herlev
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Hillerød Fodbold (2)
Slangerup & Omegn IF
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Blovstrød IF
Farum BK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:15
Hørsholm-Usserød IK
Ålholm IF
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:15
Farum BK
IF Skjold Birkerød
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Allerød Fodbold Klub
Slangerup & Omegn IF
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Ølstykke FC
Hillerød Fodbold (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:30
Farum BK
Herlufsholm GF
U16 Drenge 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Farum BK
Hillerød Fodbold (2)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Allerød Fodbold Klub
Blovstrød IF
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
B. 1973, Herlev
Farum BK
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
IF Skjold Birkerød
Ålholm IF
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Hillerød Fodbold (1)
Hillerød Fodbold (2)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Slangerup & Omegn IF
Ølstykke FC
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:00
Farum BK
Strandgårdsparkens Boldklub
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
20:00
Farum BK
BK Friheden
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Farum BK (1)
Bagsværd BK
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:30
Farum BK (2)
Ølstykke FC
HHT
Serie 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Farum BK
FC Rudersdal
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
Farum BK
Oversidder
U16 Drenge 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Farum BK
Bagsværd BK
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:00
Farum BK
BK Avarta
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:00
Farum BK
Lyngby Boldklub
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Farum BK (1)
Virum-Sorgenfri BK (2)
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Furesø Bold Akademi
KFUM BK, Roskilde
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Farum BK
Allerød Fodbold Klub
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Furesø Bold Akademi
FC Holte
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
Farum BK (2)
LSF
HHT
Serie 3 Pulje 3
|