MENU

Kunst, Husumparken //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
401996 5
25-01 2020
Kl. 10:00
VinterBold U11 Drenge 2 (09) 8v8 Pulje 6 (Kbh) Husum BK 1 Vanløse IF 2
875490 5
25-01 2020
Kl. 12:00
VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 2 Husum Bk Ringsted Pigefodbold (1)
394193 5
25-01 2020
Kl. 15:00
VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 2 Husum Bk Vanløse
478690 12
26-01 2020
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) Tårnby FF 2 GVI 3
478691 12
26-01 2020
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) Nørrebro United 4 HIK 4
478692 12
26-01 2020
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) Husum BK 1 Valby BK 1
478693 12
26-01 2020
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) B93 4 Bispebjerg BK 1
478694 12
26-01 2020
Kl. 10:18
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) Tårnby FF 2 Nørrebro United 4
478695 12
26-01 2020
Kl. 10:18
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) GVI 3 HIK 4
478696 12
26-01 2020
Kl. 10:18
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) Husum BK 1 B93 4
478697 12
26-01 2020
Kl. 10:18
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) Valby BK 1 Bispebjerg BK 1
478698 12
26-01 2020
Kl. 10:36
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) Tårnby FF 2 HIK 4
478699 12
26-01 2020
Kl. 10:36
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) GVI 3 Nørrebro United 4
478700 12
26-01 2020
Kl. 10:36
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) Husum BK 1 Bispebjerg BK 1
478701 12
26-01 2020
Kl. 10:36
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) Valby BK 1 B93 4
478702 12
26-01 2020
Kl. 10:54
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) Husum BK 1 GVI 3
478703 12
26-01 2020
Kl. 10:54
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) Tårnby FF 2 Valby BK 1
478704 12
26-01 2020
Kl. 10:54
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) Bispebjerg BK 1 HIK 4
478705 12
26-01 2020
Kl. 10:54
VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5 Pulje 4 (Kbh) Nørrebro United 4 B93 4
374550 7
26-01 2020
Kl. 12:00
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 HIK 4 Bagsværd BK
374551 7
26-01 2020
Kl. 12:00
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 B 1908 3 Sundby BK 3
374552 7
26-01 2020
Kl. 12:18
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 Husum BK 2 HIK 4
420767 7
26-01 2020
Kl. 12:18
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 Bagsværd BK B 1908 3
420768 7
26-01 2020
Kl. 12:36
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 Sundby BK 3 Husum BK 2
420769 7
26-01 2020
Kl. 12:36
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 B 1908 3 HIK 4
420770 7
26-01 2020
Kl. 12:54
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 Bagsværd BK Husum BK 2
420771 7
26-01 2020
Kl. 12:54
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 HIK 4 Sundby BK 3
420772 7
26-01 2020
Kl. 13:12
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 Sundby BK 3 Bagsværd BK
420773 7
26-01 2020
Kl. 13:12
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 Husum BK 2 B 1908 3
880554 1
26-01 2020
Kl. 14:00
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M Pulje 2 Husum Bk Aakanden GF
861286 4 fr
31-01 2020
Kl. 18:00
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 4 Husum Bk KB
834905 6
02-02 2020
Kl. 10:00
VinterBold U11 Piger 2 (09) 8v8 Pulje 2 (Kbh) Husum BK 1 Fremad Valby 1
880575 5
02-02 2020
Kl. 10:00
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M Pulje 2 Husum Bk Bk. Hekla
926795 5
02-02 2020
Kl. 12:00
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 Pulje 1 Husum Bk FC Hornsherred
864222 4
02-02 2020
Kl. 13:00
VinterBold U-19 Drenge Mester Pulje 2 Husum Bk Virum-Sorgenfri BK

Log ind