Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
838602
24-02 2024
11:00 U14 Drenge C (2010) 8:8 - Vinter Pulje 14 FC Århus Syd Stjær B
24. feb
11:00
FC Århus Syd
Stjær B
536321
ti27-02 2024
19:30 Kvinder Serie 1 - Vinterturnering Pulje 13 Ry Fodbold BMI
27. feb
19:30
Ry Fodbold
BMI
412025
02-03 2024
09:30 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 52 BMI (2) Hornslet IF (2)
02. mar
09:30
BMI (2)
Hornslet IF (2)
412026
02-03 2024
09:30 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 52 AGF, Aarhus (3) tst Fodbold (2)
02. mar
09:30
AGF, Aarhus (3)
tst Fodbold (2)
412027
02-03 2024
10:10 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 52 Hornslet IF (2) AGF, Aarhus (3)
02. mar
10:10
Hornslet IF (2)
AGF, Aarhus (3)
412044
02-03 2024
10:10 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 52 tst Fodbold (2) BMI (2)
02. mar
10:10
tst Fodbold (2)
BMI (2)
412045
02-03 2024
10:50 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 52 AGF, Aarhus (3) BMI (2)
02. mar
10:50
AGF, Aarhus (3)
BMI (2)
412046
02-03 2024
10:50 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 52 tst Fodbold (2) Hornslet IF (2)
02. mar
10:50
tst Fodbold (2)
Hornslet IF (2)
418633
02-03 2024
11:30 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 89 VRI (1) Lystrup IF (1)
02. mar
11:30
VRI (1)
Lystrup IF (1)
418634
02-03 2024
11:30 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 89 Brabrand IF (1) Aabyhøj IF (1)
02. mar
11:30
Brabrand IF (1)
Aabyhøj IF (1)
418635
02-03 2024
12:10 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 89 Lystrup IF (1) Brabrand IF (1)
02. mar
12:10
Lystrup IF (1)
Brabrand IF (1)
418636
02-03 2024
12:10 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 89 Aabyhøj IF (1) VRI (1)
02. mar
12:10
Aabyhøj IF (1)
VRI (1)
418637
02-03 2024
12:50 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 89 Brabrand IF (1) VRI (1)
02. mar
12:50
Brabrand IF (1)
VRI (1)
418638
02-03 2024
12:50 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 89 Aabyhøj IF (1) Lystrup IF (1)
02. mar
12:50
Aabyhøj IF (1)
Lystrup IF (1)
233812
02-03 2024
15:30 U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - Vinter Pulje 173 FC Århus Syd FC Skanderborg
02. mar
15:30
FC Århus Syd
FC Skanderborg
310673
03-03 2024
09:30 U8 Drenge C Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 156 IF Lyseng AIA/Tranbjerg
03. mar
09:30
IF Lyseng
AIA/Tranbjerg
310674
03-03 2024
09:30 U8 Drenge C Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 156 Viby IF BMI (1)
03. mar
09:30
Viby IF
BMI (1)
310675
03-03 2024
10:00 U8 Drenge C Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 156 AIA/Tranbjerg Viby IF
03. mar
10:00
AIA/Tranbjerg
Viby IF
310676
03-03 2024
10:00 U8 Drenge C Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 156 BMI (1) IF Lyseng
03. mar
10:00
BMI (1)
IF Lyseng
310677
03-03 2024
10:30 U8 Drenge C Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 156 Viby IF IF Lyseng
03. mar
10:30
Viby IF
IF Lyseng
310678
03-03 2024
10:30 U8 Drenge C Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 156 BMI (1) AIA/Tranbjerg
03. mar
10:30
BMI (1)
AIA/Tranbjerg
302370
03-03 2024
11:15 U8 Drenge B Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 133 VRI (3) IF Lyseng (1)
03. mar
11:15
VRI (3)
IF Lyseng (1)
302371
03-03 2024
11:15 U8 Drenge B Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 133 Aabyhøj IF (1) ASA, Aarhus (1)
03. mar
11:15
Aabyhøj IF (1)
ASA, Aarhus (1)
302372
03-03 2024
11:45 U8 Drenge B Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 133 IF Lyseng (1) Aabyhøj IF (1)
03. mar
11:45
IF Lyseng (1)
Aabyhøj IF (1)
302373
03-03 2024
11:45 U8 Drenge B Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 133 ASA, Aarhus (1) VRI (3)
03. mar
11:45
ASA, Aarhus (1)
VRI (3)
302374
03-03 2024
12:15 U8 Drenge B Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 133 Aabyhøj IF (1) VRI (3)
03. mar
12:15
Aabyhøj IF (1)
VRI (3)
302375
03-03 2024
12:15 U8 Drenge B Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 133 ASA, Aarhus (1) IF Lyseng (1)
03. mar
12:15
ASA, Aarhus (1)
IF Lyseng (1)
199556
03-03 2024
13:00 U8 Drenge A Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 117 tst Fodbold Brabrand IF
03. mar
13:00
tst Fodbold
Brabrand IF
199557
03-03 2024
13:00 U8 Drenge A Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 117 Skødstrup SF VRI
03. mar
13:00
Skødstrup SF
VRI
199554
03-03 2024
13:30 U8 Drenge A Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 117 VRI tst Fodbold
03. mar
13:30
VRI
tst Fodbold
199555
03-03 2024
13:30 U8 Drenge A Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 117 Brabrand IF Skødstrup SF
03. mar
13:30
Brabrand IF
Skødstrup SF
199558
03-03 2024
14:00 U8 Drenge A Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 117 Brabrand IF VRI
03. mar
14:00
Brabrand IF
VRI
199799
03-03 2024
14:00 U8 Drenge A Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 117 Skødstrup SF tst Fodbold
03. mar
14:00
Skødstrup SF
tst Fodbold
838604
03-03 2024
15:00 U14 Drenge C (2010) 8:8 - Vinter Pulje 14 FC Århus Syd Hørning IF
03. mar
15:00
FC Århus Syd
Hørning IF
233306
03-03 2024
16:30 U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - Vinter Pulje 86 FC Århus Syd AIA/Tranbjerg
03. mar
16:30
FC Århus Syd
AIA/Tranbjerg
357718
10-03 2024
15:00 Kvinde Serie 2 TT (3 k.) Pulje 14 BMI Ammitsbøl/Egtved
10. mar
15:00
BMI
Ammitsbøl/Egtved
357721
ti19-03 2024
19:00 Kvinde Serie 2 TT (3 k.) Pulje 14 BMI Torpedo AT
19. mar
19:00
BMI
Torpedo AT

Log ind