MENU

Stenløse Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
657910 1
15-08 2020
Kl. 11:00
U12 Drenge 2 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Stenløse BK Kr. Værløse IF
0 - 3
501307
1
15-08 2020
Kl. 13:00
Sjællandsserien Pulje 1 Stenløse BK Liria FK
0 - 1
657251 2 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
8-mands +55 2 Pulje 1 Stenløse BK ORI-Fodbold
720191 2 ti
18-08 2020
Kl. 19:00
Ungdomspokalen U14 Drenge B (07) 20/21 Pulje 1 Stenløse BK (rk 3) (1) Bagsværd BK (rk 2)
720252 2 ti
18-08 2020
Kl. 19:00
Ungdomspokalen U14 Drenge B (07) 20/21 Pulje 1 Stenløse BK (rk 4) (2) Oversidder
639391 1 to
20-08 2020
Kl. 18:00
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 Stenløse BK Hareskov IF
636383 2
22-08 2020
Kl. 10:00
U16 Drenge Mester (05) Efterår Pulje 1 Stenløse BK Raklev GI
526719 2
22-08 2020
Kl. 11:00
Serie 3 Pulje 2 Stenløse BK ORI-Fodbold (2)
638415 2
22-08 2020
Kl. 11:00
U14 Drenge Mester (07) Efterår Pulje 1 Stenløse BK Frem Hellebæk
635569 2
22-08 2020
Kl. 13:00
U19 Drenge 2 (02-03) Efterår Pulje 1 Stenløse BK Bagsværd BK
639012 2
23-08 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 1 Stenløse BK Ålholm IF
636631 2
23-08 2020
Kl. 11:00
U16 Drenge 3 (05) Efterår Pulje 1 Stenløse BK FC Holte
627017 2
23-08 2020
Kl. 11:00
Serie 5 - Efterår Pulje 2 Stenløse BK Farum BK
635090 2
23-08 2020
Kl. 13:00
U19 Drenge 1 (02-03) Efterår Pulje 2 FC Whop en Dei FFB
615680 2
23-08 2020
Kl. 13:00
Serie 4 Pulje 3 FC Whop en Dei (2) Kr. Værløse IF (1)
615906 2
23-08 2020
Kl. 13:00
Serie 4 Pulje 4 FC Whop en Dei (1) Herlev IF (2)
655739 3 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
8-K+29 - Efterår Pulje 1 Stenløse BK FC Rudersdal
110262 1 ti
25-08 2020
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U14 Drenge (07) 20/21 Pulje 1 Stenløse BK (M) Hillerød Fodbold (Liga2)
659201 3 on
26-08 2020
Kl. 17:45
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår Pulje 1 Stenløse BK Allerød Fodbold Klub
656871 3 on
26-08 2020
Kl. 19:00
M+40 1 Pulje 1 Stenløse BK Grantoften IF
657930 3
29-08 2020
Kl. 11:00
U12 Drenge 2 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Stenløse BK Slangerup & Omegn IF
501529 3
29-08 2020
Kl. 13:00
Sjællandsserien Pulje 1 Stenløse BK VB 1968
639447 3
30-08 2020
Kl. 11:00
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 Stenløse BK IF Hjorten
636634 3
30-08 2020
Kl. 12:00
U16 Drenge 3 (05) Efterår Pulje 1 Stenløse BK Oversidder
657260 4 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
8-mands +55 2 Pulje 1 Stenløse BK Ølstykke FC
643847 13 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
M+32 Øst Efterår 2020 Øst Stenløse BK Fredensborg BI
638428 4 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
U14 Drenge Mester (07) Efterår Pulje 1 Stenløse BK Himmelev-Veddelev BK
636400 4
05-09 2020
Kl. 10:00
U16 Drenge Mester (05) Efterår Pulje 1 Stenløse BK Nivå-Kokkedal FK
526731 4
05-09 2020
Kl. 11:00
Serie 3 Pulje 2 Stenløse BK FC Hornsherred
639022 4
06-09 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 1 Stenløse BK Glostrup
753325 1
06-09 2020
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 6.9 Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK Værløse BK
753326 1
06-09 2020
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 6.9 Pulje 1 Brøndbyernes IF FC Rudersdal
753327 1
06-09 2020
Kl. 10:30
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 6.9 Pulje 1 Stenløse BK Hørsholm-Usserød IK
753328 1
06-09 2020
Kl. 10:30
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 6.9 Pulje 1 Værløse BK Brøndbyernes IF
753330 1
06-09 2020
Kl. 11:00
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 6.9 Pulje 1 FC Rudersdal Stenløse BK
753331 1
06-09 2020
Kl. 11:00
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 6.9 Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK Brøndbyernes IF
635581 4
06-09 2020
Kl. 11:00
U19 Drenge 2 (02-03) Efterår Pulje 1 Stenløse BK Oversidder
627029 4
06-09 2020
Kl. 11:00
Serie 5 - Efterår Pulje 2 Stenløse BK Holte Star Club
753332 1
06-09 2020
Kl. 11:30
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 6.9 Pulje 1 Stenløse BK Værløse BK
753333 1
06-09 2020
Kl. 11:30
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 6.9 Pulje 1 FC Rudersdal Hørsholm-Usserød IK
753334 1
06-09 2020
Kl. 12:00
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 6.9 Pulje 1 Brøndbyernes IF Stenløse BK
753338 1
06-09 2020
Kl. 12:00
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 6.9 Pulje 1 Værløse BK FC Rudersdal
635099 4
06-09 2020
Kl. 13:00
U19 Drenge 1 (02-03) Efterår Pulje 2 FC Whop en Dei BK Friheden
615919 4
06-09 2020
Kl. 13:00
Serie 4 Pulje 4 FC Whop en Dei (1) Virum-Sorgenfri BK (2)
615777 4
06-09 2020
Kl. 13:00
Serie 4 Pulje 3 FC Whop en Dei (2) Mladost IF
655749 5 ti
08-09 2020
Kl. 18:00
8-K+29 - Efterår Pulje 1 Stenløse BK Orient GI
656881 5 on
09-09 2020
Kl. 19:00
M+40 1 Pulje 1 Stenløse BK Skjold Birkerød
659211 5 to
10-09 2020
Kl. 18:30
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår Pulje 1 Stenløse BK Melby-Liseleje IF
662911 5
12-09 2020
Kl. 10:00
U12 Piger 3 8-mands (09) Efterår Pulje 1 Stenløse BK Jyllinge FC
639452 5
12-09 2020
Kl. 11:00
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 Stenløse BK Bagsværd BK
501856 5
12-09 2020
Kl. 13:00
Sjællandsserien Pulje 1 Stenløse BK Herstedøster IC
636640 5
13-09 2020
Kl. 12:00
U16 Drenge 3 (05) Efterår Pulje 1 Stenløse BK FC Hornsherred
657270 6 ma
14-09 2020
Kl. 18:00
8-mands +55 2 Pulje 1 Stenløse BK Jyllinge FC
644769 15 ma
14-09 2020
Kl. 18:00
M+32 Øst Efterår 2020 Øst Stenløse BK Tårnby FF

Log ind