Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. apr
18:25
B. 1973, Herlev
Frederiksværk Fodbold Klub
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:00
B. 1973, Herlev
Brøndbyernes IF 2
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
16:00
B. 1973, Herlev
Frederikssund FB
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:45
B. 1973, Herlev
Hareskov IF / Farum BK
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:20
B. 1973, Herlev
Lynge-Uggeløse IF
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:10
B. 1973, Herlev
LSF
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
B. 1973, Herlev
Kr. Værløse IF
Serie 5 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:30
B. 1973, Herlev
Brøndbyernes IF
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
B. 1973, Herlev
Torslunde-Ishøj IF (1)
Serie 3 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
B. 1973, Herlev
Lynge-Broby IF
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
B. 1973, Herlev
Orient GI
Serie 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:45
B. 1973, Herlev
Holbæk B&I (2)
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:45
B. 1973, Herlev
Vallensbæk IF
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:15
B. 1973, Herlev
Virum-Sorgenfri BK
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
B. 1973, Herlev
Hørsholm-Usserød IK
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:50
B. 1973, Herlev
Mosede BK
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
B. 1973, Herlev
Ringsted IF
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
16:00
B. 1973, Herlev
Ishøj IF
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
B. 1973, Herlev
Slagslunde-Ganløse IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
B. 1973, Herlev
FC Helsingør (2)
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
B. 1973, Herlev
Virum-Sorgenfri BK
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:00
B. 1973, Herlev
BSF (1)
Serie 5 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
B. 1973, Herlev
BSF
Serie 3 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
B. 1973, Herlev
Ringsted Pigefodbold
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
B. 1973, Herlev
Måløv BK
Serie 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:45
B. 1973, Herlev
Nivå-Kokkedal FK
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:30
B. 1973, Herlev
KFUM BK, Roskilde
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:10
B. 1973, Herlev
BSF
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
B. 1973, Herlev
Måløv BK
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:50
B. 1973, Herlev
AB
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
B. 1973, Herlev (SS)
FA 2000 (ks)
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:50
B. 1973, Herlev
IF Bytoften
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
B. 1973, Herlev
Lyngby 2
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|