Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. apr
19:00
Ishøj IF
Solrød FC
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Ishøj IF
Gundsølille SGIF
UDS
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:30
Ishøj IF
Værløse BK
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:30
Ishøj IF
Værløse BK
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Ishøj IF
Taastrup FC
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Ishøj IF (2)
Roskilde Boldklub
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Ishøj IF
Fløng-Hedehusene Fodbold
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
Ishøj IF
Holbæk B&I
3. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Ishøj IF
Farum BK
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
Måløv BK
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
20:30
Ishøj IF
Orient GI
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
Ishøj IF
Taastrup FC
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Ishøj IF
Havdrup Fodbold
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Ishøj IF
Avedøre IF (2)
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Rosenhøj BK
Hundige BK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
B. 82, Virum
Ishøj IF (2)
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Ishøj IF (1)
Orient GI
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
BK Avarta
Rosenhøj BK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Ishøj IF (2)
Ishøj IF (1)
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Hundige BK
B. 82, Virum
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Orient GI
BK Avarta
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Rosenhøj BK
B. 82, Virum
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Ishøj IF (1)
BK Avarta
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Hundige BK
Ishøj IF (2)
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:30
Ishøj IF
Hundested IK
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
B. 82, Virum
Orient GI
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Ishøj IF (1)
Rosenhøj BK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Ishøj IF (2)
Orient GI
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
BK Avarta
Hundige BK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
Ishøj IF
Frem
3. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Ishøj IF
Farum BK
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
Ishøj IF
BK Avarta
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:30
Ishøj IF
Liria FK
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
Holte Star Club
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Ishøj IF
Albertslund IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Ishøj IF (1)
Vallensbæk IF
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Ishøj IF (2)
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Ishøj IF
FC Hornsherred
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Ishøj IF
Himmelev-Veddelev BK
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Ishøj IF
Albertslund IF
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
Ishøj IF
IF Skjold Birkerød
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:30
Ishøj IF
Hundige BK
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Ishøj IF
BK Avarta
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
Oversidder
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
Ishøj IF
B. 77, Rødovre
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
Ishøj IF
Brøndbyernes IF
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Ishøj IF
Køge BK
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:45
Ishøj IF
Herlev IF
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Ishøj IF
VSK Århus
3. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
09:30
Ishøj IF
Solrød FC
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Ishøj IF
Oversidder
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Ishøj IF
Rosenhøj BK
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Ishøj IF
Kr. Værløse IF
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
Oversidder
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:30
Ishøj IF
Greve Fodbold
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:30
Strandgårdsparkens Boldklub
Jersie United
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Ishøj IF
AB (2)
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Ishøj IF
Oversidder
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:00
Ishøj IF
Herfølge BK
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Ishøj IF
B. 77, Rødovre
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Ishøj IF
Brøndbyernes IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Ishøj IF
Greve Fodbold
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:30
Ishøj IF (2)
Svogerslev BK
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|