Brødeskov Stadion Kunst

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
710216
03-03 2024
12:30 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK IF Skjold Birkerød
03. mar
12:30
Hørsholm-Usserød IK
IF Skjold Birkerød
710217
03-03 2024
12:30 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 1 Brødeskov IF (2) Slangerup & Omegn IF
03. mar
12:30
Brødeskov IF (2)
Slangerup & Omegn IF
710218
03-03 2024
12:55 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 1 IF Skjold Birkerød Slangerup & Omegn IF
03. mar
12:55
IF Skjold Birkerød
Slangerup & Omegn IF
710219
03-03 2024
12:55 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK Brødeskov IF (2)
03. mar
12:55
Hørsholm-Usserød IK
Brødeskov IF (2)
710220
03-03 2024
13:20 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK Slangerup & Omegn IF
03. mar
13:20
Hørsholm-Usserød IK
Slangerup & Omegn IF
710221
03-03 2024
13:20 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 1 IF Skjold Birkerød Brødeskov IF (2)
03. mar
13:20
IF Skjold Birkerød
Brødeskov IF (2)
940989
on06-03 2024
19:30 Træningskamp 55+ 8-mands Pulje 1 Brødeskov IF Skibby IK
06. mar
19:30
Brødeskov IF
Skibby IK
786452
fr08-03 2024
18:30 VinterBOLD U-16 drenge 3-4 Pulje 1 Brødeskov IF Allerød Fodbold Klub
08. mar
18:30
Brødeskov IF
Allerød Fodbold Klub
861588
10-03 2024
10:00 VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 Pulje 3 Brødeskov IF Humlebæk BK
10. mar
10:00
Brødeskov IF
Humlebæk BK
582553
10-03 2024
11:30 VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 1 Brødeskov IF Frederikssund FB
10. mar
11:30
Brødeskov IF
Frederikssund FB
760246
10-03 2024
14:00 Træningskamp Kvinde Sjællandsserie Pulje 1 Brødeskov IF (3) Fix
10. mar
14:00
Brødeskov IF (3)
Fix
940990
on13-03 2024
19:00 Træningskamp 55+ 8-mands Pulje 1 Brødeskov IF Jyllinge FC
13. mar
19:00
Brødeskov IF
Jyllinge FC
566928
on13-03 2024
20:15 VinterBOLD M+32 1 Pulje 1 Brødeskov IF Frederikssund IK
13. mar
20:15
Brødeskov IF
Frederikssund IK
924204
16-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 1 Brødeskov IF VTF (Vejby/Tisvilde)
16. mar
10:00
Brødeskov IF
VTF (Vejby/Tisvilde)
401924
16-03 2024
11:30 VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 1 Brødeskov IF Farum BK (1)
16. mar
11:30
Brødeskov IF
Farum BK (1)
567043
16-03 2024
13:30 VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 1 Brødeskov IF Espergærde IF
16. mar
13:30
Brødeskov IF
Espergærde IF
567649
17-03 2024
10:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 3 KBK Hillerød (1) IF Bytoften (1)
17. mar
10:00
KBK Hillerød (1)
IF Bytoften (1)
582608
17-03 2024
12:30 VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 1 Brødeskov IF Helsinge Fodbold
17. mar
12:30
Brødeskov IF
Helsinge Fodbold
309422
ma18-03 2024
19:15 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 1 Brødeskov IF (U19) Glostrup
18. mar
19:15
Brødeskov IF (U19)
Glostrup
128370
on20-03 2024
20:00 Træningskamp 32+ Herre Pulje 1 Brødeskov IF Brødeskov IF
20. mar
20:00
Brødeskov IF
Brødeskov IF
951745
fr22-03 2024
18:30 VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 1 Brødeskov IF B. 1973, Herlev
22. mar
18:30
Brødeskov IF
B. 1973, Herlev
786462
24-03 2024
12:00 VinterBOLD U-16 drenge 3-4 Pulje 1 Brødeskov IF Nødebo IF
24. mar
12:00
Brødeskov IF
Nødebo IF

Log ind