MENU

Strøbyhallen //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
655161 1
15-08 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 5 AIK 65 Strøby Fodbold Solrød FC
655981 1
15-08 2020
Kl. 12:00
U14 Piger 8-mands 2 (07) Efterår Pulje 2 AIK 65 Strøby Fodbold Gundsømagle IF
515724 1
15-08 2020
Kl. 12:00
Serie 1 Pulje 2 AIK 65 Strøby Fodbold Holbæk United
612376 1
15-08 2020
Kl. 14:30
Serie 3 Pulje 8 AIK 65 Strøby Fodbold Næstved IF
635686 1
16-08 2020
Kl. 12:00
U19 Drenge 2 (02-03) Efterår Pulje 3 AIK 65 Strøby Fodbold Køge Nord FC
661258 1
16-08 2020
Kl. 12:00
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 5 AIK 65 Strøby Fodbold Karlslunde IF
656149 1 ti
18-08 2020
Kl. 17:30
U13 Piger 8-mands 2 (08) Efterår Pulje 2 AIK 65 Strøby Fodbold Albertslund IF
655924 2 ti
18-08 2020
Kl. 18:30
U16/U15 Piger 8-mands (05-06) Efterår Pulje 4 AIK 65 Strøby Fodbold B. Frem
723522 1 on
19-08 2020
Kl. 18:45
Seriepokalen 20/21 Pulje 1 AIK 65 Strøby Fodbold (S3) Svogerslev BK (S2) (1)
720186 2 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Ungdomspokalen U15 Drenge B (06) 20/21 Pulje 1 AIK 65 Strøby Fodbold (rk 2) Oversidder
637401 1 to
20-08 2020
Kl. 18:15
U15 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 4 AIK 65 Strøby Fodbold Herlufsholm GF
655349 2 to
20-08 2020
Kl. 18:30
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår Pulje 3 AIK 65 Strøby Fodbold Oversidder
636432 2 fr
21-08 2020
Kl. 18:00
U16 Drenge 1 (05) Efterår Pulje 2 AIK 65 Strøby Fodbold Borup IF
639189 2
22-08 2020
Kl. 09:30
U14 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 3 AIK 65 Strøby Fodbold Herlufsholm GF
658695 2
22-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår Pulje 6 AIK 65 Strøby Fodbold Karlslunde IF
541125 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 Pulje 5 Køge BK AIK 65 Strøby Fodbold
541126 1
23-08 2020
Kl. 10:18
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 Pulje 5 Solrød FC Faxe BK
541127 1
23-08 2020
Kl. 10:36
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 Pulje 5 Borup IF Køge BK
541128 1
23-08 2020
Kl. 10:54
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 Pulje 5 AIK 65 Strøby Fodbold Solrød FC
541129 1
23-08 2020
Kl. 11:12
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 Pulje 5 Faxe BK Borup IF
541213 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 Pulje 5 Køge BK Solrød FC
541214 1
23-08 2020
Kl. 11:48
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 Pulje 5 Borup IF AIK 65 Strøby Fodbold
541215 1
23-08 2020
Kl. 12:06
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 Pulje 5 Faxe BK Køge BK
541216 1
23-08 2020
Kl. 12:24
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 Pulje 5 Solrød FC Borup IF
541217 1
23-08 2020
Kl. 12:42
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 Pulje 5 AIK 65 Strøby Fodbold Faxe BK
124885 2 ti
25-08 2020
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (08) 20/21 Pulje 1 AIK 65 Strøby Fodbold (2) B. 73, Slagelse (1)
636435 3 on
26-08 2020
Kl. 19:00
U16 Drenge 1 (05) Efterår Pulje 2 AIK 65 Strøby Fodbold FC Lejre
637407 3 to
27-08 2020
Kl. 18:30
U15 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 4 AIK 65 Strøby Fodbold FC Nakskov
656155 3
29-08 2020
Kl. 10:00
U13 Piger 8-mands 2 (08) Efterår Pulje 2 AIK 65 Strøby Fodbold BSF
655992 3
29-08 2020
Kl. 12:00
U14 Piger 8-mands 2 (07) Efterår Pulje 2 AIK 65 Strøby Fodbold Nykøbing IF
515737 3
29-08 2020
Kl. 12:00
Serie 1 Pulje 2 AIK 65 Strøby Fodbold Svebølle BI 2016
661857 3
29-08 2020
Kl. 12:00
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 5 AIK 65 Strøby Fodbold Vallensbæk IF
612397 3
29-08 2020
Kl. 14:30
Serie 3 Pulje 8 AIK 65 Strøby Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
658698 3
30-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår Pulje 6 AIK 65 Strøby Fodbold Greve Fodbold (2)
635697 3
30-08 2020
Kl. 14:00
U19 Drenge 2 (02-03) Efterår Pulje 3 AIK 65 Strøby Fodbold Ejby IF Fodbold
719384 2 on
02-09 2020
Kl. 18:15
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (08) 20/21 Pulje 1 AIK 65 Strøby Fodbold (rk 3) Karise IK (rk 3)
655652 4 on
02-09 2020
Kl. 18:30
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 2 AIK 65 Strøby Fodbold BK Vest, Rødovre
655358 4 to
03-09 2020
Kl. 18:30
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår Pulje 3 AIK 65 Strøby Fodbold Albertslund IF
655176 4
05-09 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 5 AIK 65 Strøby Fodbold IF Frem Bjæverskov
639198 4
05-09 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 3 AIK 65 Strøby Fodbold Hårlev BK
637410 4
06-09 2020
Kl. 10:00
U15 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 4 AIK 65 Strøby Fodbold Ørslev GIF (V)
655933 5 ti
08-09 2020
Kl. 18:30
U16/U15 Piger 8-mands (05-06) Efterår Pulje 4 AIK 65 Strøby Fodbold TGB
658704 5
12-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår Pulje 6 AIK 65 Strøby Fodbold Køge BK
656005 6
12-09 2020
Kl. 10:00
U14 Piger 8-mands 2 (07) Efterår Pulje 2 AIK 65 Strøby Fodbold Oversidder
656160 5
12-09 2020
Kl. 10:00
U13 Piger 8-mands 2 (08) Efterår Pulje 2 AIK 65 Strøby Fodbold HB Køge Pigetalent
515750 5
12-09 2020
Kl. 12:00
Serie 1 Pulje 2 AIK 65 Strøby Fodbold Fårevejle BK
661867 5
12-09 2020
Kl. 12:00
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 5 AIK 65 Strøby Fodbold Oversidder
612409 5
12-09 2020
Kl. 14:30
Serie 3 Pulje 8 AIK 65 Strøby Fodbold Vordingborg IF
636441 5
13-09 2020
Kl. 12:00
U16 Drenge 1 (05) Efterår Pulje 2 AIK 65 Strøby Fodbold Køge BK
635707 5
13-09 2020
Kl. 14:00
U19 Drenge 2 (02-03) Efterår Pulje 3 AIK 65 Strøby Fodbold Greve Fodbold
655936 6 ti
15-09 2020
Kl. 18:30
U16/U15 Piger 8-mands (05-06) Efterår Pulje 4 AIK 65 Strøby Fodbold Borup IF Fodbold

Log ind