Kunstgræsbane Svenstrup J

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
237364
24-02 2024
10:00 U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11/9:9 - Vinter Pulje 132 Svenstrup-Godthåb IF TSV
24. feb
10:00
Svenstrup-Godthåb IF
TSV
988803
24-02 2024
13:00 Herre Serie 1 / Træningskamp Træningskamp Svenstrup-Godthåb IF (3) Hornum IF (2)
24. feb
13:00
Svenstrup-Godthåb IF (3)
Hornum IF (2)
685042
on28-02 2024
17:30 U14 Drenge Liga 4 / Træningskamp Træningskamp Svenstrup-Godthåb IF Aars IK
28. feb
17:30
Svenstrup-Godthåb IF
Aars IK
160875
fr01-03 2024
18:30 Herre Serie 3 / Træningskamp Træningskamp Svenstrup-Godthåb IF (2) Støvring IF (1)
01. mar
18:30
Svenstrup-Godthåb IF (2)
Støvring IF (1)
402940
02-03 2024
09:00 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 5 Nørresundby FB (1) TSV (1)
02. mar
09:00
Nørresundby FB (1)
TSV (1)
402941
02-03 2024
09:00 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 5 Aalborg Freja (1) Svenstrup-Godthåb IF (1)
02. mar
09:00
Aalborg Freja (1)
Svenstrup-Godthåb IF (1)
402942
02-03 2024
09:40 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 5 TSV (1) Aalborg Freja (1)
02. mar
09:40
TSV (1)
Aalborg Freja (1)
402943
02-03 2024
09:40 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 5 Svenstrup-Godthåb IF (1) Nørresundby FB (1)
02. mar
09:40
Svenstrup-Godthåb IF (1)
Nørresundby FB (1)
402944
02-03 2024
10:20 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 5 Aalborg Freja (1) Nørresundby FB (1)
02. mar
10:20
Aalborg Freja (1)
Nørresundby FB (1)
402945
02-03 2024
10:20 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 5 Svenstrup-Godthåb IF (1) TSV (1)
02. mar
10:20
Svenstrup-Godthåb IF (1)
TSV (1)
411192
02-03 2024
11:00 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 32 Dall/Ferslev IF Gug B (2)
02. mar
11:00
Dall/Ferslev IF
Gug B (2)
411193
02-03 2024
11:00 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 32 TSV (2) Terndrup/Bælum
02. mar
11:00
TSV (2)
Terndrup/Bælum
411194
02-03 2024
11:40 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 32 Gug B (2) TSV (2)
02. mar
11:40
Gug B (2)
TSV (2)
411195
02-03 2024
11:40 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 32 Terndrup/Bælum Dall/Ferslev IF
02. mar
11:40
Terndrup/Bælum
Dall/Ferslev IF
411196
02-03 2024
12:20 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 32 TSV (2) Dall/Ferslev IF
02. mar
12:20
TSV (2)
Dall/Ferslev IF
411197
02-03 2024
12:20 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 32 Terndrup/Bælum Gug B (2)
02. mar
12:20
Terndrup/Bælum
Gug B (2)
411143
02-03 2024
13:00 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 31 Aabybro IF (2) Hjallerup IF (2)
02. mar
13:00
Aabybro IF (2)
Hjallerup IF (2)
411144
02-03 2024
13:00 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 31 Aalborg Freja (2) Hobro IK (2)
02. mar
13:00
Aalborg Freja (2)
Hobro IK (2)
411145
02-03 2024
13:40 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 31 Hjallerup IF (2) Aalborg Freja (2)
02. mar
13:40
Hjallerup IF (2)
Aalborg Freja (2)
411146
02-03 2024
13:40 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 31 Hobro IK (2) Aabybro IF (2)
02. mar
13:40
Hobro IK (2)
Aabybro IF (2)
411190
02-03 2024
14:20 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 31 Aalborg Freja (2) Aabybro IF (2)
02. mar
14:20
Aalborg Freja (2)
Aabybro IF (2)
411191
02-03 2024
14:20 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 31 Hobro IK (2) Hjallerup IF (2)
02. mar
14:20
Hobro IK (2)
Hjallerup IF (2)
305893
02-03 2024
15:15 Herre Serie 1 / Træningskamp Træningskamp Svenstrup-Godthåb IF (8) Brønderslev IF (3)
02. mar
15:15
Svenstrup-Godthåb IF (8)
Brønderslev IF (3)
236878
03-03 2024
09:30 U8 Drenge B Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 124 Aalborg KFUM Skalborg SK (1)
03. mar
09:30
Aalborg KFUM
Skalborg SK (1)
236879
03-03 2024
09:30 U8 Drenge B Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 124 Gug B (1) Svenstrup-Godthåb IF (1)
03. mar
09:30
Gug B (1)
Svenstrup-Godthåb IF (1)
236880
03-03 2024
10:00 U8 Drenge B Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 124 Skalborg SK (1) Gug B (1)
03. mar
10:00
Skalborg SK (1)
Gug B (1)
236881
03-03 2024
10:00 U8 Drenge B Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 124 Svenstrup-Godthåb IF (1) Aalborg KFUM
03. mar
10:00
Svenstrup-Godthåb IF (1)
Aalborg KFUM
236882
03-03 2024
10:30 U8 Drenge B Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 124 Gug B (1) Aalborg KFUM
03. mar
10:30
Gug B (1)
Aalborg KFUM
236883
03-03 2024
10:30 U8 Drenge B Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 124 Svenstrup-Godthåb IF (1) Skalborg SK (1)
03. mar
10:30
Svenstrup-Godthåb IF (1)
Skalborg SK (1)
236884
03-03 2024
11:15 U8 Drenge B Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 125 Svenstrup-Godthåb IF (2) Aalborg Chang
03. mar
11:15
Svenstrup-Godthåb IF (2)
Aalborg Chang
236885
03-03 2024
11:15 U8 Drenge B Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 125 Gug B (2) Skalborg SK (2)
03. mar
11:15
Gug B (2)
Skalborg SK (2)
236886
03-03 2024
11:45 U8 Drenge B Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 125 Aalborg Chang Gug B (2)
03. mar
11:45
Aalborg Chang
Gug B (2)
236887
03-03 2024
11:45 U8 Drenge B Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 125 Skalborg SK (2) Svenstrup-Godthåb IF (2)
03. mar
11:45
Skalborg SK (2)
Svenstrup-Godthåb IF (2)
236888
03-03 2024
12:15 U8 Drenge B Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 125 Gug B (2) Svenstrup-Godthåb IF (2)
03. mar
12:15
Gug B (2)
Svenstrup-Godthåb IF (2)
236889
03-03 2024
12:15 U8 Drenge B Kunstgræs (2016) 5M (2./3. marts) Pulje 125 Skalborg SK (2) Aalborg Chang
03. mar
12:15
Skalborg SK (2)
Aalborg Chang
168439
03-03 2024
13:00 U10 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 43 Dronninglund IF Svenstrup-Godthåb IF
03. mar
13:00
Dronninglund IF
Svenstrup-Godthåb IF
168440
03-03 2024
13:00 U10 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 43 St. Restrup IF Thisted FC
03. mar
13:00
St. Restrup IF
Thisted FC
168441
03-03 2024
13:30 U10 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 43 Svenstrup-Godthåb IF St. Restrup IF
03. mar
13:30
Svenstrup-Godthåb IF
St. Restrup IF
168442
03-03 2024
13:30 U10 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 43 Thisted FC Dronninglund IF
03. mar
13:30
Thisted FC
Dronninglund IF
168443
03-03 2024
14:00 U10 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 43 St. Restrup IF Dronninglund IF
03. mar
14:00
St. Restrup IF
Dronninglund IF
168444
03-03 2024
14:00 U10 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 43 Thisted FC Svenstrup-Godthåb IF
03. mar
14:00
Thisted FC
Svenstrup-Godthåb IF
234981
03-03 2024
14:30 U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - Vinter Pulje 91 Svenstrup-Godthåb IF LKB/Gistrup
03. mar
14:30
Svenstrup-Godthåb IF
LKB/Gistrup
226181
ti05-03 2024
19:30 Herre Serie 1 / Træningskamp Træningskamp Svenstrup-Godthåb IF (9) Vejgaard B
05. mar
19:30
Svenstrup-Godthåb IF (9)
Vejgaard B
596050
fr08-03 2024
19:00 Herre Serie 4 TT / 3 kampe Pulje 10 Svenstrup-Godthåb IF Gjøl B
08. mar
19:00
Svenstrup-Godthåb IF
Gjøl B
644610
09-03 2024
11:15 Herre Serie 4 / Træningskamp Træningskamp Skalborg Serie 4 Assentoft
09. mar
11:15
Skalborg Serie 4
Assentoft
457104
10-03 2024
10:00 U11 Drenge A1 (2013) 8M - Vinter 2023/2024 Pulje 11 Svenstrup-Godthåb IF AaB (1)
10. mar
10:00
Svenstrup-Godthåb IF
AaB (1)
988837
fr15-03 2024
18:30 Herre Serie 1 / Træningskamp Træningskamp Svenstrup-Godthåb IF Støvring IF
15. mar
18:30
Svenstrup-Godthåb IF
Støvring IF
423016
16-03 2024
11:15 Herre Jyllandsserien / Træningskamp Træningskamp St. Restrup IF Gug B
16. mar
11:15
St. Restrup IF
Gug B
136988
23-03 2024
13:00 Herre Serie 1 / Træningskamp Træningskamp Svenstrup-Godthåb IF (7) NUBI
23. mar
13:00
Svenstrup-Godthåb IF (7)
NUBI
471466
23-03 2024
15:00 Herre Serie 3 / Træningskamp Træningskamp Svenstrup-Godthåb IF (1) Terndrup IF
23. mar
15:00
Svenstrup-Godthåb IF (1)
Terndrup IF

Log ind