Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. apr
11:00
FC Rudersdal
Oversidder
U11 Piger 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:00
FC Rudersdal
Brøndby Strand IK
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
FC Rudersdal
Solrød FC
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
FC Rudersdal
Himmelev-Veddelev BK
U16 Drenge Øst 2 Forår (08) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
FC Rudersdal
Oversidder
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
FC Rudersdal
Hareskov IF
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
FC Rudersdal
Raklev GI
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
FC Rudersdal
Virum-Sorgenfri BK
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
FC Rudersdal
Albertslund IF
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
FC Rudersdal
Orient GI
8:8 K+29 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
FC Rudersdal
Ringsted Pigefodbold
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
FC Rudersdal
Oversidder
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
FC Rudersdal
IF Bytoften
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
FC Rudersdal
Fredensborg BI
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
FC Rudersdal
Frederikssund IK
8:8 K+29 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
FC Rudersdal
Roskilde Pigefodbold
U11 Piger 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:00
FC Rudersdal
Solrød FC (1)
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
FC Rudersdal
Allerød Fodbold Klub
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
FC Rudersdal
IF Skjold Birkerød
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
FC Rudersdal
Ølstykke FC
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
FC Rudersdal
Nivå-Kokkedal FK
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
FC Rudersdal
Lyngby Boldklub 1921
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
FC Rudersdal
Melby-Liseleje IF
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
FC Rudersdal
Værløse BK
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
FC Rudersdal
Svebølle BI 2016
U16 Drenge Øst 2 Forår (08) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
FC Rudersdal
FC Hornsherred
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
|