MENU

Tune Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
748220 4
18-09 2021
Kl. 11:00
U17 Drenge 3 (05) Efterår Pulje 3 Tune IF B. 73, Slagelse
UHT

Udehold taberdømt

748225 6
19-09 2021
Kl. 12:30
U17 Drenge 3 (05) Efterår Pulje 3 Tune IF Oversidder
780019 1 ma
20-09 2021
Kl. 18:30
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 2 Tune IF Oversidder
153677 7 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
U14 Drenge 8-mands (08) Efterår Pulje 3 Tune IF Solrød FC
154947 6 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
U12 Drenge SU 8-mands (10) Efterår Pulje 3 Tune IF Roskilde Boldklub
491007 7 to
23-09 2021
Kl. 17:00
U11 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 4 Tune IF VG Fodbold
764073 7
25-09 2021
Kl. 09:45
U16 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 2 Tune IF Oversidder
780075 7
25-09 2021
Kl. 11:15
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 2 Tune IF Ejby IF 1968
927286 7
25-09 2021
Kl. 13:30
Serie 2 Pulje 4 Tune IF Karrebæk IF
718934 7
25-09 2021
Kl. 15:15
Serie 5 - Efterår Pulje 5 Tune IF Oversidder
237572 1
26-09 2021
Kl. 10:00
U11 drenge 5-mands (11) 1 - 26. september Pulje 1 Køge BK Herlufsholm GF
237573 1
26-09 2021
Kl. 10:00
U11 drenge 5-mands (11) 1 - 26. september Pulje 1 Tune IF Espergærde IF
237574 1
26-09 2021
Kl. 10:25
U11 drenge 5-mands (11) 1 - 26. september Pulje 1 Ishøj IF Køge BK
237575 1
26-09 2021
Kl. 10:25
U11 drenge 5-mands (11) 1 - 26. september Pulje 1 Herlufsholm GF Tune IF
237576 1
26-09 2021
Kl. 10:50
U11 drenge 5-mands (11) 1 - 26. september Pulje 1 Espergærde IF Ishøj IF
237577 1
26-09 2021
Kl. 10:50
U11 drenge 5-mands (11) 1 - 26. september Pulje 1 Køge BK Tune IF
237578 1
26-09 2021
Kl. 11:15
U11 drenge 5-mands (11) 1 - 26. september Pulje 1 Ishøj IF Herlufsholm GF
237579 1
26-09 2021
Kl. 11:15
U11 drenge 5-mands (11) 1 - 26. september Pulje 1 Espergærde IF Køge BK
237580 1
26-09 2021
Kl. 11:40
U11 drenge 5-mands (11) 1 - 26. september Pulje 1 Tune IF Ishøj IF
237581 1
26-09 2021
Kl. 11:40
U11 drenge 5-mands (11) 1 - 26. september Pulje 1 Herlufsholm GF Espergærde IF
780889 2 on
29-09 2021
Kl. 18:00
U16 Piger 2 (06) Efterår Pulje 2 Vindinge-Tune Hvalsø IF
155021 8
02-10 2021
Kl. 10:00
U12 Drenge SU 8-mands (10) Efterår Pulje 3 Tune IF Karlslunde IF
760895 7
02-10 2021
Kl. 12:00
U12 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 6 Tune IF MB
748231 8
03-10 2021
Kl. 12:00
U17 Drenge 3 (05) Efterår Pulje 3 Tune IF Vetterslev-Høm GF
153688 9 on
06-10 2021
Kl. 17:30
U14 Drenge 8-mands (08) Efterår Pulje 3 Tune IF Asnæs BK
UDS
153659 3 on
06-10 2021
Kl. 18:00
U14 Drenge 8-mands (08) Efterår Pulje 3 Tune IF Kværkeby IF
764079 9
09-10 2021
Kl. 09:45
U16 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 2 Tune IF FHF/SGIF
760910 9
09-10 2021
Kl. 10:00
U12 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 6 Tune IF Faxe Ladeplads IF
491043 9
09-10 2021
Kl. 10:00
U11 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 4 Tune IF Albertslund IF
780089 9
09-10 2021
Kl. 11:15
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 2 Tune IF Albertslund BS 72
927143 9
09-10 2021
Kl. 13:30
Serie 2 Pulje 4 Tune IF Gørslev IF
728469 9
09-10 2021
Kl. 15:15
Serie 5 - Efterår Pulje 5 Tune IF Himmelev-Veddelev BK
748236 9
10-10 2021
Kl. 14:00
U17 Drenge 3 (05) Efterår Pulje 3 Tune IF B. 73, Slagelse
748223 5 ti
12-10 2021
Kl. 18:00
U17 Drenge 3 (05) Efterår Pulje 3 Tune IF Føllenslev-Særslev IF
927165 10
16-10 2021
Kl. 13:30
Serie 2 Pulje 4 Tune IF Suså IF
728478 10
16-10 2021
Kl. 15:15
Serie 5 - Efterår Pulje 5 Tune IF Vindinge IF
748238 10
17-10 2021
Kl. 12:00
U17 Drenge 3 (05) Efterår Pulje 3 Tune IF Føllenslev-Særslev IF

Log ind