Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. apr
13:00
Blovstrød IF (2)
Hareskov IF
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Blovstrød IF
Store Lyngby IF
M+50 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:30
Blovstrød IF (1)
Hørsholm-Usserød IK
Serie 4A - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Rønneholtparkens FK
Hvalsø IF
8:8 M+45 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Melby-Liseleje IF (1)
Melby-Liseleje IF (2)
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Espergærde IF
Nivå-Kokkedal FK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Humlebæk BK
Hørsholm-Usserød IK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Blovstrød IF
Melby-Liseleje IF (1)
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Nivå-Kokkedal FK
Humlebæk BK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Melby-Liseleje IF (2)
Espergærde IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Melby-Liseleje IF (1)
Espergærde IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Blovstrød IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Humlebæk BK
Blovstrød IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Melby-Liseleje IF (2)
Nivå-Kokkedal FK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Espergærde IF
Hørsholm-Usserød IK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Humlebæk BK
Melby-Liseleje IF (1)
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Nivå-Kokkedal FK
Hørsholm-Usserød IK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Blovstrød IF
Melby-Liseleje IF (2)
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Blovstrød IF (2)
Stenløse BK
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
Blovstrød IF (1)
IF Bytoften
Serie 4A - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:00
Rønneholtparkens FK
Nødebo IF
8:8 M+40 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Blovstrød IF
Slagslunde-Ganløse IF
M+50 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Blovstrød IF (1)
Taarbæk IF
Serie 4A - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Rønneholtparkens FK
FC Rudersdal
8:8 M+45 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Blovstrød IF (2)
Frederiksværk FK
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:00
Blovstrød IF (1)
Ballerup BK
Serie 4A - Forår Pulje 2
|