MENU

Vallensbæk Idrætscenter //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
695673 7 ti
22-09 2020
Kl. 17:30
U11 Drenge SU 8-mands (10) Efterår Pulje 3 Vallensbæk IF Tuse IF
615912 3 ti
22-09 2020
Kl. 20:00
Serie 4 Pulje 4 Vestegnen FK (2) Virum-Sorgenfri BK (2)
651543 7 on
23-09 2020
Kl. 17:45
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 2 Vallensbæk IF (1) Egevoldens Idræts Club
HHT

Hjemmehold taberdømt

659618 5 on
23-09 2020
Kl. 18:00
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår Pulje 7 Vallensbæk IF Taastrup FC (2)
636498 4 on
23-09 2020
Kl. 19:00
U16 Drenge 2 (05) Efterår Pulje 2 Vallensbæk IF B. 1973, Herlev
174186 1 to
24-09 2020
Kl. 11:30
Ultra Skolepokalen Drenge - Midtsjælland Pulje 1 Vallensbæk Skole Borgerskolen
661876 7 to
24-09 2020
Kl. 17:30
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 5 Vallensbæk IF Greve Fodbold
654495 7 to
24-09 2020
Kl. 17:45
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår Pulje 3 Vallensbæk IF BK Friheden
653386 7 to
24-09 2020
Kl. 20:00
8-M+40 2 - Efterår Pulje 6 Vestegnen FK Hundige BK
174180 1 fr
25-09 2020
Kl. 11:30
Ultra Skolepokalen Piger - Midtsjælland Pulje 1 Vallensbæk Skole Borgerskolen
638451 7
26-09 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge Mester (07) Efterår Pulje 1 Vallensbæk IF Stenløse BK
640810 7
26-09 2020
Kl. 10:00
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 Vallensbæk IF ØUB
695033 7
26-09 2020
Kl. 11:30
U12 Drenge SU 8-mands (09) Efterår Pulje 3 Vallensbæk IF Roskilde Boldklub
652613 7
26-09 2020
Kl. 12:00
8-M+32 2 - Efterår Pulje 4 Vallensbæk IF Oversidder
329248 6
26-09 2020
Kl. 12:30
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 2 Vallensbæk IF Farum BK (2)
502198 7
26-09 2020
Kl. 12:30
Sjællandsserien Pulje 1 Vallensbæk IF VB 1968
650737 7
26-09 2020
Kl. 14:00
8-Herresenior Mester - Efterår Pulje 2 Vallensbæk IF Ishøj United
651941 7
26-09 2020
Kl. 18:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 3 Vestegnen FK (2) Høje Tåstrup IF
639138 7
27-09 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 2 Vallensbæk IF Solrød FC
305346 2
27-09 2020
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 27/9 Pulje 2, 2 baner Vallensbæk IF Virum-Sorgenfri BK
305329 1
27-09 2020
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 27/9 Pulje 2, 2 baner Orient GI Helsinge Fodbold
305330 1
27-09 2020
Kl. 10:18
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 27/9 Pulje 2, 2 baner Oversidder Bagsværd BK
305347 2
27-09 2020
Kl. 10:18
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 27/9 Pulje 2, 2 baner Orient GI Orient GI
305348 2
27-09 2020
Kl. 10:36
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 27/9 Pulje 2, 2 baner Helsinge Fodbold Oversidder
305331 1
27-09 2020
Kl. 10:36
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 27/9 Pulje 2, 2 baner Bagsværd BK Vallensbæk IF
305332 1
27-09 2020
Kl. 10:54
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 27/9 Pulje 2, 2 baner Virum-Sorgenfri BK Orient GI
305349 2
27-09 2020
Kl. 10:54
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 27/9 Pulje 2, 2 baner Orient GI Orient GI
305350 2
27-09 2020
Kl. 11:12
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 27/9 Pulje 2, 2 baner Orient GI Bagsværd BK
305333 1
27-09 2020
Kl. 11:12
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 27/9 Pulje 2, 2 baner Helsinge Fodbold Virum-Sorgenfri BK
305334 1
27-09 2020
Kl. 11:30
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 27/9 Pulje 2, 2 baner Vallensbæk IF Oversidder
305351 2
27-09 2020
Kl. 11:30
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 27/9 Pulje 2, 2 baner Helsinge Fodbold Bagsværd BK
658217 7
27-09 2020
Kl. 11:30
U12 Drenge 2 8-mands (09) Efterår Pulje 3 Vallensbæk IF Svogerslev BK
305335 1
27-09 2020
Kl. 11:48
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 27/9 Pulje 2, 2 baner Vallensbæk IF Orient GI
305352 2
27-09 2020
Kl. 11:48
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 27/9 Pulje 2, 2 baner Oversidder Virum-Sorgenfri BK
615977 7
27-09 2020
Kl. 13:00
Serie 4 Pulje 4 Vestegnen FK (2) LSF
656732 8 ti
29-09 2020
Kl. 20:00
M+32 1 Pulje 2 Torpedo Vestegnen BK Friheden
651946 8 ti
29-09 2020
Kl. 20:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 3 Vestegnen FK (3) BSG Fodbold
651300 8 on
30-09 2020
Kl. 18:30
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 4 Vestegnen FK (2) Høje Tåstrup IF (2)
328840 2 on
30-09 2020
Kl. 18:30
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 2 Vallensbæk IF Himmelev-Veddelev BK
654333 8 to
01-10 2020
Kl. 17:30
U13 Drenge 8-mands 1 (08) Efterår Pulje 2 Vallensbæk IF Køge BK
655378 8 to
01-10 2020
Kl. 17:30
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår Pulje 3 Vallensbæk IF Albertslund IF
653601 8 to
01-10 2020
Kl. 18:30
8-M+45 2 - Efterår Pulje 2 Vallensbæk IF BK Friheden
651114 8 to
01-10 2020
Kl. 20:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 3 Vestegnen FK (1) FC Hvidovre/Barberen IF
650394 8
03-10 2020
Kl. 10:00
U14 Piger 2 (07) Efterår Pulje 2 Vallensbæk IF FC Bella
527293 8
03-10 2020
Kl. 12:30
Serie 3 Pulje 4 Vallensbæk IF B. 77, Rødovre
650741 8
03-10 2020
Kl. 14:00
8-Herresenior Mester - Efterår Pulje 2 Vallensbæk IF FC Fløng
333758 7
04-10 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 6 Vallensbæk IF Ringsted IF
695036 8
04-10 2020
Kl. 11:00
U12 Drenge SU 8-mands (09) Efterår Pulje 3 Vallensbæk IF Herlufsholm GF
638335 8
04-10 2020
Kl. 12:30
U15 Drenge 4 (06) Efterår Pulje 3 Vallensbæk IF Herfølge BK
392903 8
04-10 2020
Kl. 12:30
U17 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (04-05) P2 Vallensbæk IF KB (2)
617071 8
04-10 2020
Kl. 13:00
Serie 4 Pulje 5 Vestegnen FK (1) BK Vest, Rødovre
HHT

Hjemmehold taberdømt

636509 8
04-10 2020
Kl. 14:45
U16 Drenge 2 (05) Efterår Pulje 2 Vallensbæk IF Tune IF
651662 9 ti
06-10 2020
Kl. 20:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 2 Vestegnen FK (1) Egevoldens Idræts Club
651659 9 on
07-10 2020
Kl. 17:15
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 2 Vallensbæk IF (1) Orient GI
HHT

Hjemmehold taberdømt

653396 9 to
08-10 2020
Kl. 20:00
8-M+40 2 - Efterår Pulje 6 Vestegnen FK Ishøj IF (1)
662895 9
10-10 2020
Kl. 09:00
U12 Piger 2 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Vallensbæk IF Taastrup FC
640820 9
10-10 2020
Kl. 10:00
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 Vallensbæk IF Roskilde Pigefodbold
638464 9
10-10 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge Mester (07) Efterår Pulje 1 Vallensbæk IF Store Merløse IF
695683 9
10-10 2020
Kl. 11:30
U11 Drenge SU 8-mands (10) Efterår Pulje 3 Vallensbæk IF Roskilde Boldklub
652618 9
10-10 2020
Kl. 12:00
8-M+32 2 - Efterår Pulje 4 Vallensbæk IF Greve Fodbold
502342 9
10-10 2020
Kl. 12:30
Sjællandsserien Pulje 1 Vallensbæk IF Herstedøster IC
654505 9
10-10 2020
Kl. 12:45
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår Pulje 3 Vallensbæk IF Hvalsø IF
651951 9
10-10 2020
Kl. 14:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 3 Vestegnen FK (2) Vestegnen FK (3)
527299 9
10-10 2020
Kl. 14:45
Serie 3 Pulje 4 Vallensbæk IF Nerashté, Ballerup
397437 8
10-10 2020
Kl. 14:45
U16 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (05) P1 Vallensbæk IF A27
393577 9
11-10 2020
Kl. 10:00
U17 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (04-05) P2 Vallensbæk IF Ølstykke FC
639148 9
11-10 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 2 Vallensbæk IF Såby Fodbold
661886 9
11-10 2020
Kl. 10:15
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 5 Vallensbæk IF Hundige BK
658227 9
11-10 2020
Kl. 11:30
U12 Drenge 2 8-mands (09) Efterår Pulje 3 Vallensbæk IF Køge Nord FC
636894 9
11-10 2020
Kl. 12:30
U15 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 2 Vallensbæk IF Taastrup FC
616049 9
11-10 2020
Kl. 13:00
Serie 4 Pulje 4 Vestegnen FK (2) Måløv BK
656692 1 ti
13-10 2020
Kl. 20:00
M+32 1 Pulje 2 Torpedo Vestegnen Ballerup BK
639129 5
18-10 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 2 Vallensbæk IF Asnæs BK
617109 10
18-10 2020
Kl. 13:00
Serie 4 Pulje 5 Vestegnen FK (1) BK Avarta
HHT

Hjemmehold taberdømt

653621 10 to
22-10 2020
Kl. 18:30
8-M+45 2 - Efterår Pulje 2 Vallensbæk IF Borup IF

Log ind