MENU

Nørrekær //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
655636 1 on
12-08 2020
Kl. 19:00
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 2 BK Vest, Rødovre Bagsværd BK
653516 1 to
13-08 2020
Kl. 19:00
8-M+45 2 - Efterår Pulje 1 BK Vest, Rødovre Holte Star Club
527238 1
15-08 2020
Kl. 11:30
Serie 3 Pulje 4 BK Vest, Rødovre Vallensbæk IF
617030 1
15-08 2020
Kl. 13:30
Serie 4 Pulje 5 BK Vest, Rødovre Orient GI
256298 1
16-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 3 BK Vest, Rødovre BSF
637476 1
16-08 2020
Kl. 11:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 2 BK Vest, Rødovre Brøndbyernes IF
658457 1
16-08 2020
Kl. 13:00
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår Pulje 4 BK Vest, Rødovre IF Hjorten
653929 1
16-08 2020
Kl. 14:30
U14 Drenge 8-mands (07) Efterår Pulje 3 BK Vest, Rødovre Himmelev-Veddelev BK
723524 1 on
19-08 2020
Kl. 18:45
Seriepokalen 20/21 Pulje 1 BK Vest, Rødovre (S4) Vallensbæk IF (S3)
720076 2 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Ungdomspokalen U15 Drenge B (06) 20/21 Pulje 1 BK Vest, Rødovre (rk 3) Virum-Sorgenfri BK (rk 2)
655647 3 on
26-08 2020
Kl. 19:00
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 2 BK Vest, Rødovre Frederiksværk Fodbold Klub
653320 3 on
26-08 2020
Kl. 19:00
8-M+40 2 - Efterår Pulje 5 BK Vest, Rødovre Brøndbyernes IF
653538 3 to
27-08 2020
Kl. 19:00
8-M+45 2 - Efterår Pulje 1 BK Vest, Rødovre IF Bytoften
658472 3
29-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår Pulje 4 BK Vest, Rødovre IF Bytoften
527250 3
29-08 2020
Kl. 11:30
Serie 3 Pulje 4 BK Vest, Rødovre Albertslund IF (2)
617042 3
29-08 2020
Kl. 13:30
Serie 4 Pulje 5 BK Vest, Rødovre Torslunde-Ishøj IF (2)
256313 3
30-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 3 BK Vest, Rødovre B. 1973, Herlev
637741 3
30-08 2020
Kl. 11:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 2 BK Vest, Rødovre Orient GI
653940 3
30-08 2020
Kl. 14:00
U14 Drenge 8-mands (07) Efterår Pulje 3 BK Vest, Rødovre Lejerbo BK
653558 5 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
8-M+45 2 - Efterår Pulje 1 BK Vest, Rødovre B. 1973, Herlev

Log ind