MENU

Sportspladsen i Syd //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
628693
1
15-08 2020
Kl. 11:00
Serie 5 - Efterår Pulje 4 Albertslund BS 72 (1) Rosa La FC
2 - 1
659875
1
15-08 2020
Kl. 11:30
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Albertslund BS 72 Taastrup FC
1 - 0
640658
1
15-08 2020
Kl. 13:00
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 1 Albertslund BS 72 Herstedøster IC
0 - 8
527237
1
15-08 2020
Kl. 13:00
Serie 3 Pulje 4 Albertslund BS 72 BK Friheden
0 - 1
494772 1
15-08 2020
Kl. 15:00
Kvindeserie Øst Pulje 1 Albertslund BS 72 Fremad Valby
4 - 1
655641 2 ma
17-08 2020
Kl. 18:30
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 2 Albertslund BS 72 BSF
792551 1 ti
18-08 2020
Kl. 18:00
Sydbank Kvindepokalen 2020/21 Pulje 1 Albertslund BS 72 Herlufsholm
651057 2 ti
18-08 2020
Kl. 18:30
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 3 Albertslund BS 72 Vindinge IF
720259 1 to
20-08 2020
Kl. 19:00
8-mands Herresenior Pokal 20/21 Pulje 1 Albertslund BS 72 (rk 1) Oversidder
656969 3 ma
24-08 2020
Kl. 18:30
M+40 2 Pulje 1 Albertslund BS 72 Måløv BK
756936 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
De Seks - 7-mands Pulje 1 Albertslund BS 72 - 512 Skovlunde IF Oldboys/Girls - 512
622672 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
De Seks - 7-mands Pulje 1 Albertslund BS 72 - 310 Brøndbyernes IF/2 - 310
659885 3 ti
25-08 2020
Kl. 17:30
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Albertslund BS 72 Brøndbyernes IF
627153 1 on
26-08 2020
Kl. 18:30
Serie 5 - Efterår Pulje 3 Albertslund BS 72 (2) Grantoften IF
656378 3 to
27-08 2020
Kl. 18:30
M+45 11-mands Pulje 1 Albertslund BS 72 Ishøj IF
628705 3
29-08 2020
Kl. 11:00
Serie 5 - Efterår Pulje 4 Albertslund BS 72 (1) Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
661858 3
29-08 2020
Kl. 11:30
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 5 Albertslund BS 72 Hundige BK
640668 3
29-08 2020
Kl. 13:00
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 1 Albertslund BS 72 Melby-Liseleje IF
527249 3
29-08 2020
Kl. 13:00
Serie 3 Pulje 4 Albertslund BS 72 Nerashté, Ballerup
494782 3
29-08 2020
Kl. 15:00
Kvindeserie Øst Pulje 1 Albertslund BS 72 Østerbro IF 2
627219 3
29-08 2020
Kl. 15:00
Serie 5 - Efterår Pulje 3 Albertslund BS 72 (2) Mladost IF
655650 4 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 2 Albertslund BS 72 Frederikssund IK
628740 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
De Seks - 7-mands Pulje 1 Albertslund BS 72 - 315 Lejerbo BK - 315
651066 4 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 3 Albertslund BS 72 Charlotteager Fodbold Klub
719388 2 on
02-09 2020
Kl. 18:15
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (08) 20/21 Pulje 1 Albertslund BS 72 (rk 3) Borup IF Fodbold (rk 2)
656391 5 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
M+45 11-mands Pulje 1 Albertslund BS 72 LSF (1)
656979 5 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
M+40 2 Pulje 1 Albertslund BS 72 Oversidder
758071 ma
07-09 2020
Kl. 19:00
De Seks - 7-mands Pulje 1 Albertslund BS 72 - 539 Lejerbo BK/1 - 539
661868 5 ti
08-09 2020
Kl. 17:30
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 5 Albertslund BS 72 Ishøj IF (1)
651097 5 ti
08-09 2020
Kl. 18:45
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 3 Albertslund BS 72 FC Hvidovre/Barberen IF
655657 5 to
10-09 2020
Kl. 18:30
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 2 Albertslund BS 72 Bagsværd BK
628882 5
12-09 2020
Kl. 11:00
Serie 5 - Efterår Pulje 4 Albertslund BS 72 (1) Oversidder
659896 5
12-09 2020
Kl. 11:30
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Albertslund BS 72 Oversidder
640678 5
12-09 2020
Kl. 13:00
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 1 Albertslund BS 72 Humlebæk BK
527278 5
12-09 2020
Kl. 13:00
Serie 3 Pulje 4 Albertslund BS 72 Herstedøster IC
494852 5
12-09 2020
Kl. 15:00
Kvindeserie Øst Pulje 1 Albertslund BS 72 Greve Fodbold
628602 5
12-09 2020
Kl. 15:00
Serie 5 - Efterår Pulje 3 Albertslund BS 72 (2) IF Hjorten
758141 ma
14-09 2020
Kl. 18:30
De Seks - 7-mands Pulje 1 Albertslund BS 72 - 529 Glostrup FK - IF 32/1 - 529

Log ind