MENU

Ølstykke Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
653167 9
08-10 2022
Kl. 13:30
Serie 2 Pulje 1 Ølstykke FC VTF (Vejby/Tisvilde)
694595 9
08-10 2022
Kl. 14:00
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 1 Ølstykke FC FC Rudersdal
669036 5
09-10 2022
Kl. 11:00
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 6 Ølstykke FC BSF
670253 9
09-10 2022
Kl. 11:30
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 1 Ølstykke FC FFB
697440
1 ma
10-10 2022
Kl. 19:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 1 Ølstykke FC Alsønderup SG&I
591267 10 on
12-10 2022
Kl. 17:00
U12 Piger 2 8-mands (11) Efterår Pulje 1 Ølstykke FC Hareskov IF
695042 10 on
12-10 2022
Kl. 18:00
U16 Piger 1 (07) Efterår Pulje 2 Ølstykke FC BSF
288125 17 on
12-10 2022
Kl. 19:00
M+40 Øst 2022 Pulje 1 Stenløse BK KB
632742 8 to
13-10 2022
Kl. 17:00
U12 Drenge 1 8-mands (11) Efterår Pulje 1 Ølstykke FC Lundtofte Boldklub
664783 10 to
13-10 2022
Kl. 19:00
Serie 4 - Efterår Pulje 3 Ølstykke FC Måløv BK
649326 10
15-10 2022
Kl. 11:30
Kv. 2. Division 2022/23 Pulje 1 Ølstykke FC Fredensborg BI
649330 11
22-10 2022
Kl. 11:30
Kv. 2. Division 2022/23 Pulje 1 Ølstykke FC FC Damsø
653961 11
22-10 2022
Kl. 13:30
Serie 2 Pulje 1 Ølstykke FC Frederikssund IK
342103 1 ti
25-10 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 Sjælland Nord Pulje 10 Ådalens Skole - Frederikssund Måløvhøj Skole
342104 1 ti
25-10 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 Sjælland Nord Pulje 10 Stenløse Privatskole Bækkegårdsskolen
346666 1 ti
25-10 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 Sjælland Nord Pulje 10 Ådalens Skole - Frederikssund Stenløse Privatskole
346667 1 ti
25-10 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 Sjælland Nord Pulje 10 Måløvhøj Skole Bækkegårdsskolen
346671 1 ti
25-10 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 Sjælland Nord Pulje 10 Bækkegårdsskolen Ådalens Skole - Frederikssund
346672 1 ti
25-10 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 Sjælland Nord Pulje 10 Måløvhøj Skole Stenløse Privatskole
325719 7
30-10 2022
Kl. 12:00
U13 Drenge Liga 3 8M (10) efterår Pulje C Ølstykke FC Køge BK (2)
649342 13
05-11 2022
Kl. 11:30
Kv. 2. Division 2022/23 Pulje 1 Ølstykke FC BSF
669457 10
05-11 2022
Kl. 14:00
U19 Drenge 1 (04-05) Efterår Pulje 2 Ølstykke FC Karlslunde IF (2)

Log ind