MENU
D
T
M
S

Ølstykke Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
186613 7 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
M+50 1 11-mands - 2021 Pulje 1 Ølstykke FC Oversidder
405807 7 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
5-Mands +65 - Forår Pulje 1 Ølstykke FC Stenløse BK
239103 4 on
19-05 2021
Kl. 17:00
U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår Pulje 2 Ølstykke FC Jyllinge FC
605853 6 on
19-05 2021
Kl. 18:00
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Forår Pulje 1 Ølstykke FC Ålholm IF
191835 7 on
19-05 2021
Kl. 19:00
M+40 1 - 2021 Pulje 1 Ølstykke FC Stenløse BK
187294 7 on
19-05 2021
Kl. 19:00
M+50 2 11-mands - 2021 Pulje 1 Ølstykke FC (2) Lyngby Boldklub 1921
146551 6 on
19-05 2021
Kl. 19:00
U14 Piger 8-mands 2 (07) Forår Pulje 1 Ølstykke FC Greve Fodbold
252615 7 fr
21-05 2021
Kl. 18:00
U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår Pulje 2 Ølstykke FC Stenløse BK
724047 1
22-05 2021
Kl. 10:00
U14 Drenge 2 (07) Forår Pulje 2 Ølstykke FC Lynge-Uggeløse IF
381910 8
22-05 2021
Kl. 11:30
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1 Ølstykke FC B 73 Slagelse
185545 11
22-05 2021
Kl. 13:45
Op- og nedrykningsspil S1 Nedrykningspulje 1 Ølstykke FC Ballerup BK
386282 1
23-05 2021
Kl. 11:00
U15 Piger 1 (06) Forår Pulje 1 Ølstykke FC Lynge-Broby IF
202152 6
23-05 2021
Kl. 11:00
U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår Pulje 2 Ølstykke FC Jyllinge FC
192869 8 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
8-mands +60 - 2021 Pulje 1 Ølstykke FC Herlev IF
168648 8 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
U11 Piger 3 8-mands (10) Forår Pulje 1 Ølstykke FC FC Rudersdal
190201 7 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
M+32 2 - 2021 Pulje 1 ØB 90 Allerød Fodbold Klub
492774 1 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
U17 Drenge Øst 2 Forår (04-05) Øst 2 Ølstykke FC Hvidovre IF 2
605859 7 on
26-05 2021
Kl. 18:00
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Forår Pulje 1 Ølstykke FC Farum BK
712769 6 on
26-05 2021
Kl. 18:30
U15 Drenge 1 (06) Forår Pulje 2 Ølstykke FC Brøndbyernes IF
187297 8 on
26-05 2021
Kl. 19:00
M+50 2 11-mands - 2021 Pulje 1 Ølstykke FC (1) Hillerød Fodbold
256020 8 fr
28-05 2021
Kl. 18:00
U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår Pulje 2 Ølstykke FC Frederikssund FB
510578 20
29-05 2021
Kl. 14:00
Serie 4 Pulje 3 ØB 90 Gundsølille SGIF
492863 9
29-05 2021
Kl. 15:00
U17 Drenge Øst 2 Forår (04-05) Øst 2 Ølstykke FC KB 2
363918 8
30-05 2021
Kl. 10:00
U11 Drenge 2 8-mands (10) Forår Pulje 2 Ølstykke FC FFB
392486 7
30-05 2021
Kl. 11:00
U15 Piger 1 (06) Forår Pulje 1 Ølstykke FC Ringsted Pigefodbold
605510 4
30-05 2021
Kl. 11:00
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Forår Pulje 1 Ølstykke FC Nødebo IF
726439 7
30-05 2021
Kl. 11:00
U14 Drenge 2 (07) Forår Pulje 2 Ølstykke FC Lyngby Boldklub 1921
187304 9 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
M+50 2 11-mands - 2021 Pulje 1 Ølstykke FC (1) Kirke Hyllinge IF
186656 9 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
M+50 1 11-mands - 2021 Pulje 1 Ølstykke FC IF Hjorten
146678 8 on
02-06 2021
Kl. 19:00
U14 Piger 8-mands 2 (07) Forår Pulje 1 Ølstykke FC Hvalsø IF
185584 13 to
03-06 2021
Kl. 18:30
Op- og nedrykningsspil S1 Nedrykningspulje 1 Ølstykke FC Helsinge Fodbold
363921 9
05-06 2021
Kl. 10:00
U11 Drenge 2 8-mands (10) Forår Pulje 2 Ølstykke FC LSF
991824 9
05-06 2021
Kl. 11:00
U16 Piger 1 (05) Forår Pulje 1 Ølstykke-Jyllinge FC Brøndbyernes IF (1)
438257 10
05-06 2021
Kl. 11:00
U13 Piger Liga 1 8M (08) forår Pulje 1 Ølstykke FC Frederiksværk Fodbold Klub
381922 10
05-06 2021
Kl. 11:30
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1 Ølstykke FC Lynge-Broby IF
165057 13
05-06 2021
Kl. 13:00
Op- og nedrykningsspil SS Nedrykningspulje 1 Stenløse BK Lundtofte Boldklub
615885 21
05-06 2021
Kl. 15:30
Serie 4 Pulje 3 ØB 90 IF Hjorten
726443 8
06-06 2021
Kl. 10:00
U14 Drenge 2 (07) Forår Pulje 2 Ølstykke FC Store Merløse IF
386237 9
06-06 2021
Kl. 10:30
U16 Piger 2 (05) Forår Pulje 2 Ølstykke-Jyllinge FC Svogerslev BK
202163 8
06-06 2021
Kl. 11:00
U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår Pulje 2 Ølstykke FC Kr. Værløse IF
168651 9
06-06 2021
Kl. 14:00
U11 Piger 3 8-mands (10) Forår Pulje 1 Ølstykke FC Roskilde Pigefodbold
187312 10 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
M+50 2 11-mands - 2021 Pulje 1 Ølstykke FC (2) BK Avarta
192881 10 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
8-mands +60 - 2021 Pulje 1 Ølstykke FC Værløse BK
191844 10 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
M+40 1 - 2021 Pulje 1 Ølstykke FC Albertslund BS 72
405817 9 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
5-Mands +65 - Forår Pulje 1 Ølstykke FC SIF Oldboys/Girls
256038 10 ti
08-06 2021
Kl. 19:00
U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår Pulje 2 Ølstykke FC Orient GI
190211 9 ti
08-06 2021
Kl. 19:00
M+32 2 - 2021 Pulje 1 ØB 90 Esrum IF
201900 9 on
09-06 2021
Kl. 18:00
U12 Drenge SU 8-mands (09) Forår Pulje 3 Ølstykke FC Roskilde Boldklub (3)
605881 9 on
09-06 2021
Kl. 18:00
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Forår Pulje 1 Ølstykke FC Snekkersten IF
493865 11 fr
11-06 2021
Kl. 18:30
U17 Drenge Øst 2 Forår (04-05) Øst 2 Ølstykke FC GVI
165060 14
12-06 2021
Kl. 13:00
Op- og nedrykningsspil SS Nedrykningspulje 1 Stenløse BK LSF
712785 9
12-06 2021
Kl. 13:30
U15 Drenge 1 (06) Forår Pulje 2 Ølstykke FC Frederikssund FB
435383 1
13-06 2021
Kl. 11:00
U13 Piger Liga 1 8M (08) forår Pulje 1 Ølstykke FC Farum BK
392570 9
13-06 2021
Kl. 11:00
U15 Piger 1 (06) Forår Pulje 1 Ølstykke FC Greve Fodbold
191847 11 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
M+40 1 - 2021 Pulje 1 Ølstykke FC Hillerød Fodbold
186662 11 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
M+50 1 11-mands - 2021 Pulje 1 Ølstykke FC AB
187316 11 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
M+50 2 11-mands - 2021 Pulje 1 Ølstykke FC (1) Farum BK

Log ind