MENU

Ålholmskolen //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
268722 1
27-11 2021
Kl. 14:30
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2 Himmelev-Veddelev BK (2) Himmelev-Veddelev BK (1)
268723 1
27-11 2021
Kl. 14:40
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2 FC Rudersdal Ålholm IF
268725 1
27-11 2021
Kl. 15:00
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2 Himmelev-Veddelev BK (1) FC Rudersdal
269476 1
27-11 2021
Kl. 15:10
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2 Ålholm IF Himmelev-Veddelev BK (1)
269477 1
27-11 2021
Kl. 15:20
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2 Himmelev-Veddelev BK (2) FC Rudersdal
269479 1
27-11 2021
Kl. 15:40
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2 Ålholm IF Himmelev-Veddelev BK (2)
269480 1
27-11 2021
Kl. 15:50
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2 FC Rudersdal Himmelev-Veddelev BK (2)
269481 1
27-11 2021
Kl. 16:00
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2 Himmelev-Veddelev BK (1) Ålholm IF
270019 1
27-11 2021
Kl. 16:10
U12 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Ålholm IF (2) Slangerup & Omegn IF (2)
270020 1
27-11 2021
Kl. 16:20
U12 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Albertslund IF Himmelev-Veddelev BK
270022 1
27-11 2021
Kl. 16:40
U12 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Slangerup & Omegn IF (2) Albertslund IF
270023 1
27-11 2021
Kl. 16:50
U12 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Himmelev-Veddelev BK Slangerup & Omegn IF (2)
270024 1
27-11 2021
Kl. 17:00
U12 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Ålholm IF (2) Albertslund IF
270026 1
27-11 2021
Kl. 17:20
U12 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Himmelev-Veddelev BK Ålholm IF (2)
270027 1
27-11 2021
Kl. 17:30
U12 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Albertslund IF Ålholm IF (2)
270028 1
27-11 2021
Kl. 17:40
U12 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Slangerup & Omegn IF (2) Himmelev-Veddelev BK
346454 2 ma
29-11 2021
Kl. 10:45
Ultra Skolepokalen Drenge - Nordsjælland Cup-kampe Pulje 1 Hillerød Vest Skolen - Ålholm Stengård Skole
912039 2
04-12 2021
Kl. 12:00
VinterBold U12 Drenge 2 (10) 8v8 Pulje 6 Ålholm IF FC Hornsherred
470189 1
04-12 2021
Kl. 14:30
U8 pige (14) beg Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Ålholm IF Bagsværd BK
470190 1
04-12 2021
Kl. 14:40
U8 pige (14) beg Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 T.G. 80 IF Ølstykke FC
470191 1
04-12 2021
Kl. 14:50
U8 pige (14) beg Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 BSF (1) Ålholm IF
470192 1
04-12 2021
Kl. 15:00
U8 pige (14) beg Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Bagsværd BK T.G. 80 IF
470193 1
04-12 2021
Kl. 15:10
U8 pige (14) beg Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Ølstykke FC BSF (1)
470194 1
04-12 2021
Kl. 15:20
U8 pige (14) beg Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Ålholm IF T.G. 80 IF
470195 1
04-12 2021
Kl. 15:30
U8 pige (14) beg Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 BSF (1) Bagsværd BK
470196 1
04-12 2021
Kl. 15:40
U8 pige (14) beg Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Ølstykke FC Ålholm IF
470197 1
04-12 2021
Kl. 15:50
U8 pige (14) beg Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 T.G. 80 IF BSF (1)
470198 1
04-12 2021
Kl. 16:00
U8 pige (14) beg Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Bagsværd BK Ølstykke FC
114739 1
04-12 2021
Kl. 16:10
U8 dr. (14) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Oversidder B. 82, Virum (1)
114740 1
04-12 2021
Kl. 16:20
U8 dr. (14) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Gilleleje FK Ålholm IF
114741 1
04-12 2021
Kl. 16:30
U8 dr. (14) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Brødeskov IF Oversidder
114742 1
04-12 2021
Kl. 16:40
U8 dr. (14) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 B. 82, Virum (1) Gilleleje FK
114743 1
04-12 2021
Kl. 16:50
U8 dr. (14) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Ålholm IF Brødeskov IF
114759 1
04-12 2021
Kl. 17:00
U8 dr. (14) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Oversidder Gilleleje FK
114760 1
04-12 2021
Kl. 17:10
U8 dr. (14) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Brødeskov IF B. 82, Virum (1)
114761 1
04-12 2021
Kl. 17:20
U8 dr. (14) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Ålholm IF Oversidder
114762 1
04-12 2021
Kl. 17:30
U8 dr. (14) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Gilleleje FK Brødeskov IF
114763 1
04-12 2021
Kl. 17:40
U8 dr. (14) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 B. 82, Virum (1) Ålholm IF
114866 1
18-12 2021
Kl. 14:30
U8 drenge (14) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 Ålholm IF FC Rudersdal
114867 1
18-12 2021
Kl. 14:40
U8 drenge (14) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 LSF BSF (1)
114868 1
18-12 2021
Kl. 14:50
U8 drenge (14) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 FIF, Hillerød Ålholm IF
114869 1
18-12 2021
Kl. 15:00
U8 drenge (14) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 FC Rudersdal LSF
114870 1
18-12 2021
Kl. 15:10
U8 drenge (14) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 BSF (1) FIF, Hillerød
959913 1
18-12 2021
Kl. 15:20
U8 drenge (14) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 Ålholm IF LSF
959914 1
18-12 2021
Kl. 15:30
U8 drenge (14) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 FIF, Hillerød FC Rudersdal
959917 1
18-12 2021
Kl. 15:40
U8 drenge (14) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 BSF (1) Ålholm IF
959918 1
18-12 2021
Kl. 15:50
U8 drenge (14) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 LSF FIF, Hillerød
959921 1
18-12 2021
Kl. 16:00
U8 drenge (14) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 FC Rudersdal BSF (1)
115353 1
18-12 2021
Kl. 16:10
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Ledøje-Smørum Fodbold FC Rudersdal
115363 1
18-12 2021
Kl. 16:20
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 IF "Skjold" Birkerød Fodbold B. 1973, Herlev
115365 1
18-12 2021
Kl. 16:30
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Slagslunde-Ganløse IF Ledøje-Smørum Fodbold
115376 1
18-12 2021
Kl. 16:40
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 FC Rudersdal IF "Skjold" Birkerød Fodbold
115377 1
18-12 2021
Kl. 16:50
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 B. 1973, Herlev Slagslunde-Ganløse IF
115379 1
18-12 2021
Kl. 17:00
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Ledøje-Smørum Fodbold IF "Skjold" Birkerød Fodbold
115380 1
18-12 2021
Kl. 17:10
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Slagslunde-Ganløse IF FC Rudersdal
115381 1
18-12 2021
Kl. 17:20
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 B. 1973, Herlev Ledøje-Smørum Fodbold
115382 1
18-12 2021
Kl. 17:30
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 IF "Skjold" Birkerød Fodbold Slagslunde-Ganløse IF
115383 1
18-12 2021
Kl. 17:40
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 FC Rudersdal B. 1973, Herlev
114786 1
19-12 2021
Kl. 09:00
U8 drenge (14) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Blistrup SI Lundtofte Boldklub (1)
114787 1
19-12 2021
Kl. 09:10
U8 drenge (14) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Værløse BK (1) FC Holte
114788 1
19-12 2021
Kl. 09:20
U8 drenge (14) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Ålholm IF Blistrup SI
114789 1
19-12 2021
Kl. 09:30
U8 drenge (14) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Lundtofte Boldklub (1) Værløse BK (1)
114790 1
19-12 2021
Kl. 09:40
U8 drenge (14) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 FC Holte Ålholm IF
114791 1
19-12 2021
Kl. 09:50
U8 drenge (14) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Blistrup SI Værløse BK (1)
114792 1
19-12 2021
Kl. 10:00
U8 drenge (14) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Ålholm IF Lundtofte Boldklub (1)
114793 1
19-12 2021
Kl. 10:10
U8 drenge (14) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 FC Holte Blistrup SI
114794 1
19-12 2021
Kl. 10:20
U8 drenge (14) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Værløse BK (1) Ålholm IF
114795 1
19-12 2021
Kl. 10:30
U8 drenge (14) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Lundtofte Boldklub (1) FC Holte
115123 1
19-12 2021
Kl. 10:40
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 Ålholm IF Virum-Sorgenfri BK
115124 1
19-12 2021
Kl. 10:50
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 Stenløse BK Gilleleje FK
115125 1
19-12 2021
Kl. 11:00
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 BFC Lundegården Ålholm IF
115126 1
19-12 2021
Kl. 11:10
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 Virum-Sorgenfri BK Stenløse BK
115127 1
19-12 2021
Kl. 11:20
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 Gilleleje FK BFC Lundegården
115128 1
19-12 2021
Kl. 11:30
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 Ålholm IF Stenløse BK
115129 1
19-12 2021
Kl. 11:40
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 BFC Lundegården Virum-Sorgenfri BK
115130 1
19-12 2021
Kl. 11:50
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 Gilleleje FK Ålholm IF
115131 1
19-12 2021
Kl. 12:00
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 Stenløse BK BFC Lundegården
115132 1
19-12 2021
Kl. 12:10
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3 Virum-Sorgenfri BK Gilleleje FK
115133 1
19-12 2021
Kl. 12:20
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 FC Rudersdal Farum BK
115134 1
19-12 2021
Kl. 12:30
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Hørsholm-Usserød IK B. 1973, Herlev (2)
115135 1
19-12 2021
Kl. 12:40
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Oversidder FC Rudersdal
115136 1
19-12 2021
Kl. 12:50
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Farum BK Hørsholm-Usserød IK
115137 1
19-12 2021
Kl. 13:00
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 B. 1973, Herlev (2) Oversidder
115138 1
19-12 2021
Kl. 13:10
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 FC Rudersdal Hørsholm-Usserød IK
115139 1
19-12 2021
Kl. 13:20
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Oversidder Farum BK
115140 1
19-12 2021
Kl. 13:30
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 B. 1973, Herlev (2) FC Rudersdal
115141 1
19-12 2021
Kl. 13:40
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Hørsholm-Usserød IK Oversidder
115142 1
19-12 2021
Kl. 13:50
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 4 Farum BK B. 1973, Herlev (2)
115384 1
19-12 2021
Kl. 14:00
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Stenløse BK Værløse BK (2)
115398 1
19-12 2021
Kl. 14:10
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Hørsholm-Usserød IK Ålholm IF
115401 1
19-12 2021
Kl. 14:20
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Oversidder Stenløse BK
115403 1
19-12 2021
Kl. 14:30
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Værløse BK (2) Hørsholm-Usserød IK
115497 1
19-12 2021
Kl. 14:40
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Ålholm IF Oversidder
115498 1
19-12 2021
Kl. 14:50
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Stenløse BK Hørsholm-Usserød IK
115510 1
19-12 2021
Kl. 15:00
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Oversidder Værløse BK (2)
125045 1
19-12 2021
Kl. 15:10
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Ålholm IF Stenløse BK
134554 1
19-12 2021
Kl. 15:20
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Hørsholm-Usserød IK Oversidder
135674 1
19-12 2021
Kl. 15:30
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 5 Værløse BK (2) Ålholm IF
614335 1
19-12 2021
Kl. 15:40
U9 drenge(13) 1 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Birkerød IF "Skjold" Virum-Sorgenfri BK
614336 1
19-12 2021
Kl. 15:50
U9 drenge(13) 1 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Vallensbæk IF BK Friheden
614337 1
19-12 2021
Kl. 16:00
U9 drenge(13) 1 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Kirke Hyllinge IF Birkerød IF "Skjold"
614338 1
19-12 2021
Kl. 16:10
U9 drenge(13) 1 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK Vallensbæk IF
614339 1
19-12 2021
Kl. 16:20
U9 drenge(13) 1 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 BK Friheden Kirke Hyllinge IF
614340 1
19-12 2021
Kl. 16:30
U9 drenge(13) 1 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Birkerød IF "Skjold" Vallensbæk IF
614341 1
19-12 2021
Kl. 16:40
U9 drenge(13) 1 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Kirke Hyllinge IF Virum-Sorgenfri BK
614342 1
19-12 2021
Kl. 16:50
U9 drenge(13) 1 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 BK Friheden Birkerød IF "Skjold"
614343 1
19-12 2021
Kl. 17:00
U9 drenge(13) 1 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Vallensbæk IF Kirke Hyllinge IF
614389 1
19-12 2021
Kl. 17:10
U9 drenge(13) 1 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK BK Friheden

Log ind