MENU

B1903 //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
811150 5 on
23-09 2020
Kl. 17:30
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 1 B 1903 1 HIK 1
464399 6 on
23-09 2020
Kl. 18:45
M+55 1 Efterår Pulje 1 B.1903 Rødovre/FA 2000
907263 5 on
23-09 2020
Kl. 20:15
M+50 2 Efterår Pulje 1 B 1903 Østerbro IF
480229 4 to
24-09 2020
Kl. 20:15
M+60 Efterår Pulje 1 B 1903 AB Tårnby
716315 7
26-09 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P18/22 Efterår P21 B 1903 7 ØKF 4
765388 5
26-09 2020
Kl. 14:00
Herre Senior 3 7M Efterår P4 B 1903 2 FC Nanoq
961521 8
26-09 2020
Kl. 14:00
KS Herre 20/21 P1 B 1903 2 Dragør Bk.
765489 5
26-09 2020
Kl. 16:15
Herre Senior 3 7M Efterår P6 B 1903 4 FB 7
622635 6
27-09 2020
Kl. 12:00
U15 Drenge 1 (06) Efterår P1 B 1903 2 Skovshoved 2
364149 7
27-09 2020
Kl. 12:00
U17 Drenge M (04-05) Efterår Mester B 1903 Hvidovre IF 2
250747 7
27-09 2020
Kl. 14:00
Serie 4, P13/16 Efterår P15 B 1903 5 Fix 2
765444 5
27-09 2020
Kl. 16:00
Herre Senior 3 7M Efterår P5 B 1903 3 FB 6
907393 5
27-09 2020
Kl. 16:00
Herre Senior 5 7M Efterår P3 B 1903 5 Valby 5
464405 7 ma
28-09 2020
Kl. 20:15
M+55 1 Efterår Pulje 1 B.1903 Kastrup
768541 6 ti
29-09 2020
Kl. 20:30
M+32 1 7M Efterår P1 B 1903 Sundby KFUM
239970 3 ti
29-09 2020
Kl. 22:00
Ungdomspokal U19 Drenge (02-03) 20/21 P1 B 1903 (Ø2) Fremad Amager Elite (Ø1)
689879 7 on
30-09 2020
Kl. 17:30
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 B 1903 2 Hekla
960654 4 on
30-09 2020
Kl. 17:30
U13 Drenge 4 (08) 8M Efterår P4B B 1903 4 Stefan
907268 6 on
30-09 2020
Kl. 18:45
M+50 2 Efterår Pulje 1 B 1903 Skovshoved IF
197091 7 to
01-10 2020
Kl. 20:15
M+32 1 Efterår Pulje 1 B.1903 Skovshoved IF
333698 7
03-10 2020
Kl. 11:00
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 4 B 1903 IF Skjold Birkerød
859837 7
03-10 2020
Kl. 12:30
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 3 B 1903 Bispebjerg Bk.
960663 7
03-10 2020
Kl. 12:30
U13 Drenge 4 (08) 8M Efterår P4B B 1903 4 Nørrebro United 3
859920 7
03-10 2020
Kl. 14:00
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 1 B 1903 1 B 93 1
815934 7
03-10 2020
Kl. 14:00
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 1 B 1903 1 Oversidder
859808 7
03-10 2020
Kl. 14:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 2 B 1903 2 HIK 2
215632 8
03-10 2020
Kl. 16:00
Serie 1, P3 Efterår P3 B.1903 3 Tårnby FF 2
527063 1
04-10 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 B 1903 1 AB Tårnby 1
527064 1
04-10 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 Sundby BK 1 HIK 3
625465 1
04-10 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 2 B 1903 2 AB Tårnby 2
625466 1
04-10 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 2 Hvidovre IF 1 B 1903 1
625467 1
04-10 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 2 B 1903 2 Hvidovre IF 1
625468 1
04-10 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 2 AB Tårnby 2 B 1903 1
527065 1
04-10 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 B 1903 1 Sundby BK 1
527066 1
04-10 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 AB Tårnby 1 HIK 3
527114 1
04-10 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 HIK 3 B 1903 1
527135 1
04-10 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 AB Tårnby 1 Sundby BK 1
625469 1
04-10 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 2 B 1903 1 B 1903 2
625470 1
04-10 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 2 AB Tårnby 2 Hvidovre IF 1
661155 1
04-10 2020
Kl. 11:30
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 B 1903 1 Sundby BK 1
661156 1
04-10 2020
Kl. 11:30
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 B 1908 1 BK Fix 2
610040 1
04-10 2020
Kl. 11:30
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 3 B 1903 4 Valby BK 2
610041 1
04-10 2020
Kl. 11:30
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 3 Oversidder HIK 5
661157 1
04-10 2020
Kl. 11:50
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 B 1903 1 B 1908 1
674561 1
04-10 2020
Kl. 11:50
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 Sundby BK 1 BK Fix 2
610042 1
04-10 2020
Kl. 11:50
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 3 B 1903 4 Oversidder
610043 1
04-10 2020
Kl. 11:50
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 3 Valby BK 2 HIK 5
610044 1
04-10 2020
Kl. 12:10
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 3 HIK 5 B 1903 4
610045 1
04-10 2020
Kl. 12:10
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 3 Valby BK 2 Oversidder
674562 1
04-10 2020
Kl. 12:10
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 BK Fix 2 B 1903 1
674563 1
04-10 2020
Kl. 12:10
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 Sundby BK 1 B 1908 1
725014 7
04-10 2020
Kl. 12:45
U13 Drenge M (08) 8M Efterår Mester B B 1903 2 Hvidovre IF 2
625994 1
04-10 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 B 1903 2 BK Skjold 1
625995 1
04-10 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 Vanløse (4) FA 2000 2
676086 1
04-10 2020
Kl. 13:00
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 Østerbro IF 2 KB 5
676087 1
04-10 2020
Kl. 13:00
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 B 1903 2 FA 2000 2
676088 1
04-10 2020
Kl. 13:20
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 Østerbro IF 2 B 1903 2
676089 1
04-10 2020
Kl. 13:20
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 KB 5 FA 2000 2
625996 1
04-10 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 B 1903 2 Vanløse (4)
625997 1
04-10 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 BK Skjold 1 FA 2000 2
625998 1
04-10 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 FA 2000 2 B 1903 2
625999 1
04-10 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 BK Skjold 1 Vanløse (4)
676090 1
04-10 2020
Kl. 13:40
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 FA 2000 2 Østerbro IF 2
676091 1
04-10 2020
Kl. 13:40
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 KB 5 B 1903 2
629338 8
04-10 2020
Kl. 14:00
U14 Drenge M (07) Efterår Mester B 1903 Dragør 2
574570 1
04-10 2020
Kl. 14:30
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 Østerbro IF 3 Fremad Valby 2
574571 1
04-10 2020
Kl. 14:30
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 B 1903 3 FB 3
574572 1
04-10 2020
Kl. 14:50
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 Østerbro IF 3 B 1903 3
574573 1
04-10 2020
Kl. 14:50
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 Fremad Valby 2 FB 3
907398 6
04-10 2020
Kl. 15:00
Herre Senior 5 7M Efterår P3 B 1903 5 AB Tårnby
574574 1
04-10 2020
Kl. 15:10
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 FB 3 Østerbro IF 3
574575 1
04-10 2020
Kl. 15:10
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 2 Fremad Valby 2 B 1903 3
716383 8
04-10 2020
Kl. 16:00
Serie 5, P18/22 Efterår P22 B 1903 8 FA 2000 11
907273 7 ma
05-10 2020
Kl. 20:15
M+50 2 Efterår Pulje 1 B 1903 Rosenhøj BK
768546 7 ti
06-10 2020
Kl. 20:15
M+32 1 7M Efterår P1 B 1903 Oversidder
144085 6 on
07-10 2020
Kl. 17:00
U13 Drenge 2 (08) 8M Efterår P2A B 1903 3 Hekla 2
197099 8 on
07-10 2020
Kl. 18:45
M+32 1 Efterår Pulje 1 B.1903 FB
487422 6 to
08-10 2020
Kl. 20:15
M+60 Efterår Pulje 1 B 1903 B.93
765398 7 fr
09-10 2020
Kl. 19:00
Herre Senior 3 7M Efterår P4 B 1903 2 FC Culpa
170816 2 fr
09-10 2020
Kl. 22:00
Ultra Skolepokalen Piger - København Pulje 1 Kildegård Privatskole Oversidder
721077 6
10-10 2020
Kl. 10:00
U15 Drenge 2 (06) Efterår P2 B 1903 3 Fremad Amager 2
329258 8
10-10 2020
Kl. 12:00
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 2 B 1903 KB (2)
716327 9
10-10 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P18/22 Efterår P21 B 1903 7 Brønshøj 5
961556 10
10-10 2020
Kl. 14:00
KS Herre 20/21 P1 B 1903 2 Vigerslev Bk.
765499 7
10-10 2020
Kl. 15:45
Herre Senior 3 7M Efterår P6 B 1903 4 Oversidder
907403 7
10-10 2020
Kl. 16:00
Herre Senior 5 7M Efterår P3 B 1903 5 Dankurd IF
690137 9
11-10 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 B 1903 2 Nørrebro United
622665 8
11-10 2020
Kl. 10:00
U15 Drenge 1 (06) Efterår P1 B 1903 2 Hekla
599004 8
11-10 2020
Kl. 12:00
U17 Drenge 2 (04-05) Efterår P2 B 1903 3 Vanløse 3
250759 9
11-10 2020
Kl. 14:00
Serie 4, P13/16 Efterår P15 B 1903 5 FA 2000 5
396765 9
11-10 2020
Kl. 14:00
U19 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (02-03) P1 B 1903 KFUM BK, Roskilde
765454 7
11-10 2020
Kl. 16:00
Herre Senior 3 7M Efterår P5 B 1903 3 Amager FF 2
765307 8 on
14-10 2020
Kl. 18:45
Herre Senior 3 7M Efterår P2 B 1903 KB 3
921635 2 on
14-10 2020
Kl. 20:15
Old Boys-LP Pulje 1 B.1903 Herlev IF
333680 1 on
21-10 2020
Kl. 18:45
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 4 B 1903 Lyngby Boldklub (2)
176040 10 on
21-10 2020
Kl. 20:15
Serie 3, P8/11 Efterår P8 B 1903 4 Skjold 5
480049 9 to
22-10 2020
Kl. 20:15
M+55 1 Efterår Pulje 1 B.1903 SSB

Log ind