MENU

Emdrupparken //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
562617 5
09-08 2020
Kl. 11:00
U11 Piger 1 (10) SommerBold Pulje 1 KFUM Dragør BK
905671 1 ma
10-08 2020
Kl. 22:00
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) P1 KFUM FA 2000 6
HHT

Hjemmehold taberdømt

905140 1 ma
10-08 2020
Kl. 22:00
Hovedstads Pokalen Pulje 1 KFUM 3 Heimdal 4
HHT

Hjemmehold taberdømt

427333 1 fr
14-08 2020
Kl. 17:30
U16 Drenge 2 (05) Efterår P2 KFUM 2 Oversidder
603691 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 4 Efterår Pulje 1 KFUM 1 Skovshoved IF
564714 1
22-08 2020
Kl. 11:30
U11 Piger (10) 2 8v8 Efterår Pulje 1 KFUM 1 Tårnby FF 1
103580 2
22-08 2020
Kl. 14:00
Herre-DS Pulje 1 KFUM Karlslunde IF
102482 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 1903 4 FB 5
102483 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 1 HIK 5 KFUM 2
102484 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 1903 4 HIK 5
102485 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 1 FB 5 KFUM 2
102486 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 1 KFUM 2 B 1903 4
102487 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 1 FB 5 HIK 5
169112 1 ma
24-08 2020
Kl. 18:00
M+40 M 7M Efterår P1 KFUM 2 Bispebjerg Bk.
169254 1 ma
24-08 2020
Kl. 18:30
M+40 M 7M Efterår P1 KFUM Sønderbro Fight
144094 2 on
26-08 2020
Kl. 18:00
U13 Drenge 2 (08) 8M Efterår P2B KFUM Nørrebro United
416325 2 on
26-08 2020
Kl. 18:00
U16 Drenge M (05) Efterår Mester KFUM FA 2000 2
187727 2 to
27-08 2020
Kl. 19:00
M+55 M 7M Efterår P1 KFUM Dragør Bk.
430059 3 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
U16 Drenge 2 (05) Efterår P2 KFUM 2 Hvidovre IF
965569 2
29-08 2020
Kl. 11:00
M+45 M 7M Efterår Mester KFUM Nørrebro BK
186280 2
29-08 2020
Kl. 12:00
Serie 3, P8/11 Efterår P11 KFUM 3 HIK 2
960801 1
29-08 2020
Kl. 14:00
U13 Piger M (08) 8M Efterår P1 KFUM Fix
221598 2
29-08 2020
Kl. 14:00
Serie 2, P5/6 Efterår P5 KFUM 2 Viktoria 2
703725 3
29-08 2020
Kl. 16:00
KS, Kvinder Efterår KSK E KFUM (ks) Sundby 2
689840 2
30-08 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 KFUM FB 2
512706 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 Tårnby FF 2 KFUM 1
512707 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 Vanløse IF 6 Østerbro IF 4
625060 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 3 KB 12 Pioneren 1
625061 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 3 KFUM GVI 1
625062 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 3 KB 12 KFUM
625063 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 3 Pioneren 1 GVI 1
512708 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 Tårnby FF 2 Vanløse IF 6
512709 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 KFUM 1 Østerbro IF 4
512710 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 Østerbro IF 4 Tårnby FF 2
512711 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 KFUM 1 Vanløse IF 6
625064 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 3 GVI 1 KB 12
625065 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 3 Pioneren 1 KFUM
697829 2
30-08 2020
Kl. 12:00
U16 Piger 1 (05-06) Efterår P1 KFUM Fremad Valby
169259 2 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
M+40 M 7M Efterår P1 KFUM KFUM 2
603699 3
05-09 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 4 Efterår Pulje 1 KFUM 1 Brønshøj BK
564722 3
05-09 2020
Kl. 11:30
U11 Piger (10) 2 8v8 Efterår Pulje 1 KFUM 1 Kastrup BK 1
103592 4
05-09 2020
Kl. 14:00
Herre-DS Pulje 1 KFUM BSF
144101 3 ma
07-09 2020
Kl. 18:00
U13 Piger M (08) 8M Efterår P1 KFUM Skjold
768928 4 on
09-09 2020
Kl. 18:00
U13 Drenge 2 (08) 8M Efterår P2B KFUM AB Tårnby 3
689861 4 on
09-09 2020
Kl. 18:00
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 KFUM Vestia

Log ind