MENU

Engdraget //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
905664 1 ma
10-08 2020
Kl. 22:00
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) P1 Hellas 3 Valby 2
905940 3 ti
11-08 2020
Kl. 18:00
Sydbank Pokalen 2020 P1 Bk. Hellas B 1908
905148 1 to
13-08 2020
Kl. 18:30
Hovedstads Pokalen Pulje 1 Hellas 3 Bk. Hekla
617647 1
15-08 2020
Kl. 10:00
U15 Drenge M (06) Efterår Mester Hellas Skjold 2
257009 1
15-08 2020
Kl. 12:00
U19 Drenge 1 (02-03) Efterår P1 Hellas Fremad Valby 2
696867 1
15-08 2020
Kl. 12:00
U16 Piger 1 (05-06) Efterår P1 Hellas-Damsø FB
559651 4
16-08 2020
Kl. 11:00
U12 Drenge 1 (09) SommerBold Pulje 1 Hellas Kastrup Bk.
595418 2 ti
18-08 2020
Kl. 19:00
Serie 1, P2 20/21 P2 Bk. Hellas Jægersborg Bk.
815956 1 on
19-08 2020
Kl. 18:00
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 2 BK Hellas 1 BK Hekla 1
859730 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 3 BK Hellas 3 FA 2000 3
581251 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 5 BK Hellas 1 Hvidovre IF 1
581250 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 5 Oversidder FA 2000 1
112934 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 4 Hellas KB 7 (1)
144092 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 2 (08) 8M Efterår P2B Hellas Vestia 2
581252 1
22-08 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 5 Oversidder BK Hellas 1
581253 1
22-08 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 5 FA 2000 1 Hvidovre IF 1
581254 1
22-08 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 5 Hvidovre IF 1 Oversidder
581255 1
22-08 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 5 FA 2000 1 BK Hellas 1
581314 1
22-08 2020
Kl. 11:30
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 FA 2000 FB
581315 1
22-08 2020
Kl. 11:30
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 BK Hellas Oversidder
149139 1
22-08 2020
Kl. 11:30
U13 Piger 1 (08) 8M Efterår P2 Hellas FB
581316 1
22-08 2020
Kl. 12:10
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 FA 2000 BK Hellas
581317 1
22-08 2020
Kl. 12:10
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 FB Oversidder
581318 1
22-08 2020
Kl. 12:30
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 Oversidder FA 2000
581319 1
22-08 2020
Kl. 12:30
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 FB BK Hellas
675999 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 3 FA 2000 2 FB 1
676000 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 3 BK Hellas 2 KB 7
676001 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 3 FA 2000 2 BK Hellas 2
676002 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 3 FB 1 KB 7
676003 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 3 KB 7 FA 2000 2
676004 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 3 FB 1 BK Hellas 2
112909 2 ma
24-08 2020
Kl. 17:30
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 3 BK Hellas 2 BK Vestia 3
764624 1 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
Herre Senior 1 7M Efterår P2 Hellas Slagge Bk.
963643 1 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
M+40 1 7M Efterår P2 Hellas Amager FF
964293 1 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
M+ 40 2 7M Efterår P1 Hellas 2 Hellas 3
716182 1 to
27-08 2020
Kl. 18:00
Serie 5, P18/22 Efterår P20 Hellas 3 Fremad Valby 8
621744 3
29-08 2020
Kl. 10:00
U15 Drenge M (06) Efterår Mester Hellas KB 3
859935 2
29-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 2 BK Hellas 1 B 93 2
626265 1
29-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 B 1903 2 BK Skjold 1
626266 1
29-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 Nørrebro United 1 BK Hellas 2
626267 1
29-08 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 B 1903 2 Nørrebro United 1
626268 1
29-08 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 BK Skjold 1 BK Hellas 2
626269 1
29-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 BK Hellas 2 B 1903 2
626270 1
29-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 BK Skjold 1 Nørrebro United 1
618613 1
29-08 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 BK Hekla 3 GVI 3
618614 1
29-08 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 BK Hellas 1 Nørrebro United 1
618615 1
29-08 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 BK Hekla 3 BK Hellas 1
618616 1
29-08 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 GVI 3 Nørrebro United 1
246718 2
29-08 2020
Kl. 12:00
Serie 4, P13/16 Efterår P13 Hellas 2 Fremad Valby 5
618617 1
29-08 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 Nørrebro United 1 BK Hekla 3
618618 1
29-08 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 GVI 3 BK Hellas 1
619255 1
29-08 2020
Kl. 13:00
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 BK Hellas 2 BK Skjold 3
619256 1
29-08 2020
Kl. 13:00
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 KB 11 GVI 4
619257 1
29-08 2020
Kl. 13:20
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 BK Hellas 2 KB 11
619258 1
29-08 2020
Kl. 13:20
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 BK Skjold 3 GVI 4
619259 1
29-08 2020
Kl. 13:40
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 GVI 4 BK Hellas 2
619260 1
29-08 2020
Kl. 13:40
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 BK Skjold 3 KB 11
595432 4
29-08 2020
Kl. 14:00
Serie 1, P2 20/21 P2 Bk. Hellas IF Føroyar
725733 2
30-08 2020
Kl. 11:00
U13 Drenge M (08) 8M Efterår Mester A Hellas Skjold
766703 2 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
Herre Senior 4 7M Efterår P1 Hellas 3 Amager FF 4
964038 2 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
M+40 1 7M Efterår P2 Hellas Fremad Amager
815967 3 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 2 BK Hellas 1 Oversidder
967933 2 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
M+45 1 7M Efterår Pulje 1 Hellas AB Tårnby
765273 2 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
Herre Senior 3 7M Efterår P2 Hellas 2 KB 3
149150 3 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
U13 Piger 1 (08) 8M Efterår P2 Hellas Oversidder
764629 2 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
Herre Senior 1 7M Efterår P2 Hellas Skjold 2
859940 3 ti
01-09 2020
Kl. 17:30
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 2 BK Hellas 1 BK Fix 1
210056 3 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
Serie 4, P13/16 Efterår P13 Hellas 2 Østerbro IF 6
698120 3 on
02-09 2020
Kl. 18:00
U16 Piger 1 (05-06) Efterår P1 Hellas-Damsø Husum Bk
859738 3 on
02-09 2020
Kl. 18:00
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 3 BK Hellas 3 Hvidovre IF 3
416358 2
05-09 2020
Kl. 10:00
U16 Drenge 1 (05) Efterår P1 Hellas Sundby 2
112942 3
05-09 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 4 Hellas Fremad Amager 2
144098 3
05-09 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 2 (08) 8M Efterår P2B Hellas KFUM
716207 3
05-09 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P18/22 Efterår P20 Hellas 3 FA 2000 8
210061 4
05-09 2020
Kl. 12:00
Serie 4, P13/16 Efterår P13 Hellas 2 FA 2000 6
965025 3 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
M+ 40 2 7M Efterår P1 Hellas 2 Amager FF 3
965216 3 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
M+ 40 2 7M Efterår P1 Hellas 3 Dragør BK
765280 3 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
Herre Senior 3 7M Efterår P2 Hellas 2 B 1903
725753 4 on
09-09 2020
Kl. 18:00
U13 Drenge M (08) 8M Efterår Mester A Hellas Fix
716228 4 on
09-09 2020
Kl. 18:00
Serie 5, P18/22 Efterår P20 Hellas 3 Skjold 12

Log ind