MENU

Kunst, Fælledparken //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
730664 2
15-08 2020
Kl. 22:00
1.division 2020/21 Pulje 1 Østerbro IF Oversidder
196658 1 ma
17-08 2020
Kl. 11:00
M+70 5M Efterår P1 Østerbro IF KB
956278 2 ti
18-08 2020
Kl. 20:00
KS Herre 20/21 P1 HB Dragør Bk.
953636 2 on
19-08 2020
Kl. 19:30
KS Herre 20/21 P1 Bk. Skjold PI Fodbold
196731 1 to
20-08 2020
Kl. 11:00
M+ 75 5M Efterår P1 Østerbro IF Skovshoved IF/HIK
595417 2 to
20-08 2020
Kl. 20:00
Serie 1, P2 20/21 P2 Østerbro IF Bispebjerg Bk.
245979 1 fr
21-08 2020
Kl. 20:00
Serie 2, P5/6 Efterår P6 Østerbro IF 2 Stefan 2
725736 3
22-08 2020
Kl. 10:30
U13 Drenge M (08) 8M Efterår Mester A HB Hellas
595422 3
22-08 2020
Kl. 12:00
Serie 1, P2 20/21 P2 Bk. Viktoria Sundby Bk.
494776 2
22-08 2020
Kl. 14:00
Kvindeserie Øst Pulje 1 Østerbro IF 2 FC Damsø 2
328839 2
22-08 2020
Kl. 16:00
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 2 Skjold KB (2)
920538 4 ti
25-08 2020
Kl. 19:30
Sydbank Pokalen 2020 P1 Bk. Skjold (KS) PI Fodbold (KS)
768955 2 on
26-08 2020
Kl. 16:45
U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår P3A HB 2 B93 5
703719 2 on
26-08 2020
Kl. 19:30
KS, Kvinder Efterår KSK E Skjold KFUM
956536 4 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
KS Herre 20/21 P1 HB Vigerslev Bk.
595431 4
29-08 2020
Kl. 12:00
Serie 1, P2 20/21 P2 Østerbro IF ØKF
730678 5
29-08 2020
Kl. 14:00
1.division 2020/21 Pulje 1 Østerbro IF FC Damsø
956288 4
29-08 2020
Kl. 16:00
KS Herre 20/21 P1 Bk. Skjold FC Græsrødderne
196694 3 to
03-09 2020
Kl. 11:00
M+70 5M Efterår P1 Østerbro IF Oversidder
956672 5 fr
04-09 2020
Kl. 22:00
KS Herre 20/21 P1 HB Oversidder
595442 5
05-09 2020
Kl. 12:00
Serie 1, P2 20/21 P2 Østerbro IF Rødovre
730681 6
05-09 2020
Kl. 14:00
1.division 2020/21 Pulje 1 Østerbro IF Sundby
494785 4
05-09 2020
Kl. 16:00
Kvindeserie Øst Pulje 1 Østerbro IF 2 Fremad Valby
703731 4
06-09 2020
Kl. 14:00
KS, Kvinder Efterår KSK E Skjold Fix
245991 3
06-09 2020
Kl. 16:00
Serie 2, P5/6 Efterår P6 Østerbro IF 2 Dragør 2
703718 2 on
09-09 2020
Kl. 18:00
KS, Kvinder Efterår KSK E Heimdal 2 PI Fodbold (ks)
196734 3 to
10-09 2020
Kl. 11:00
M+ 75 5M Efterår P1 Østerbro IF Rødovre
131726 6 fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Serie 3, P7 20/21 P7 Bk. Heimdal Nøddealliancen
250205 5 fr
11-09 2020
Kl. 20:00
Serie 4, P13/16 Efterår P14 HB 6 Skjold 11
595445 6
12-09 2020
Kl. 12:00
Serie 1, P2 20/21 P2 Bk. Viktoria FK Prespa
956673 6
12-09 2020
Kl. 16:00
KS Herre 20/21 P1 Bk. Skjold FC Udfordringen
703738 5
13-09 2020
Kl. 14:00
KS, Kvinder Efterår KSK E Heimdal 2 Skjold

Log ind