MENU

Frem, Valby IP //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
386228 1 fr
14-08 2020
Kl. 18:30
U19 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (02-03) P1 Frem Farum 2
392726 1
16-08 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (04-05) P2 Frem Ølstykke FC
617645 1 on
19-08 2020
Kl. 18:00
U15 Drenge M (06) Efterår Mester Frem FA 2000
628756 2 to
20-08 2020
Kl. 19:00
U14 Drenge M (07) Efterår Mester Frem Kastrup 2
111879 1
22-08 2020
Kl. 11:00
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 2 BK Frem 1 HIK 3
815958 1
22-08 2020
Kl. 11:00
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 2 BK Frem 1 Aakanden GF 1
603160 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 8 BK Frem 3 KB 11
603161 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 8 Valby BK 1 Nørrebro United 1
603162 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 8 BK Frem 3 Valby BK 1
603163 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 8 KB 11 Nørrebro United 1
603164 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 8 Nørrebro United 1 BK Frem 3
603165 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 8 KB 11 Valby BK 1
581280 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 10 BK Frem 2 KB 4
581281 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 10 BK Vestia 1 Østerbro IF 2
581282 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 10 BK Frem 2 BK Vestia 1
581283 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 10 KB 4 Østerbro IF 2
333714 2
23-08 2020
Kl. 12:00
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 5 Frem BK Friheden
581284 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 10 Østerbro IF 2 BK Frem 2
581285 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 10 KB 4 BK Vestia 1
581274 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 9 BK Frem 1 KB 3
581275 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 9 Østerbro IF 1 BK Fix 1
581276 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 9 BK Frem 1 Østerbro IF 1
581277 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 9 KB 3 BK Fix 1
581278 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 9 BK Fix 1 BK Frem 1
581279 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 9 KB 3 Østerbro IF 1
580308 1
23-08 2020
Kl. 14:30
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 4 BK Frem 1 KB 1
580309 1
23-08 2020
Kl. 14:30
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 4 Skovshoved IF 1 Aakanden GF 1
580310 1
23-08 2020
Kl. 14:50
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 4 BK Frem 1 Skovshoved IF 1
580311 1
23-08 2020
Kl. 14:50
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 4 KB 1 Aakanden GF 1
580312 1
23-08 2020
Kl. 15:10
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 4 Aakanden GF 1 BK Frem 1
580313 1
23-08 2020
Kl. 15:10
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 4 KB 1 Skovshoved IF 1
196688 2 ma
24-08 2020
Kl. 10:30
M+70 5M Efterår P1 Frem B.93
213292 3 ti
25-08 2020
Kl. 18:00
Serie 1, P3 Efterår P3 Frem 2 AB Tårnby 2
110265 1 ti
25-08 2020
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U14 Drenge (07) 20/21 Pulje 1 Frem (M) KFUM BK, Roskilde (Liga2)
765313 1 on
26-08 2020
Kl. 18:15
Herre Senior 3 7M Efterår P3 Frem 2 FB 13
555240 1 on
26-08 2020
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (08) 20/21 Pulje 1 Frem (Liga2) A27 (Liga2)
110093 1 on
26-08 2020
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U15 Drenge (06) 20/21 Pulje 1 BK Frem (M) Fremad Valby (Liga2)
765130 1 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Herre Senior 3 7M Efterår P1 Frem Stefan 3
195441 1 to
27-08 2020
Kl. 10:30
M+65 7M Efterår P1 Frem Køge BK
204258 1 to
27-08 2020
Kl. 19:00
Herre Senior 5 7M Efterår P2 Frem 4 FA 2000 11
621741 3 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
U15 Drenge M (06) Efterår Mester Frem Oversidder
859760 2
29-08 2020
Kl. 11:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 1 BK Frem 2 B.1908
768956 2
29-08 2020
Kl. 11:00
U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår P3A Frem Nørrebro United 2
632383 1
29-08 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge 1 (07) Efterår Pulje 1 Frem 2 Oversidder
143984 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 2 (08) 8M Efterår P2A Frem 2 Union 2
512009 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 KB 8 B 1903 3
512010 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 FA 2000 3 BK Frem 2
625114 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 12 Husum BK 2 BK Skjold 3
625115 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 12 BK Frem 3 Oversidder
625116 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 12 Husum BK 2 BK Frem 3
625117 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 12 BK Skjold 3 Oversidder
512011 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 KB 8 FA 2000 3
512012 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 B 1903 3 BK Frem 2
512013 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 BK Frem 2 KB 8
512549 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 B 1903 3 FA 2000 3
625118 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 12 Oversidder Husum BK 2
625119 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 12 BK Skjold 3 BK Frem 3
625036 1
30-08 2020
Kl. 11:30
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 9 BK Frem 2 FA 2000 2
625037 1
30-08 2020
Kl. 11:30
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 9 KB 2 KB 3
626202 1
30-08 2020
Kl. 11:30
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 BK Frem 1 BK Fix 1
626236 1
30-08 2020
Kl. 11:30
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 B 93 2 FA 2000 1
626237 1
30-08 2020
Kl. 11:50
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 BK Frem 1 B 93 2
626238 1
30-08 2020
Kl. 11:50
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 BK Fix 1 FA 2000 1
625038 1
30-08 2020
Kl. 11:50
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 9 BK Frem 2 KB 2
625039 1
30-08 2020
Kl. 11:50
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 9 FA 2000 2 KB 3
625040 1
30-08 2020
Kl. 12:10
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 9 KB 3 BK Frem 2
625041 1
30-08 2020
Kl. 12:10
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 9 FA 2000 2 KB 2
626239 1
30-08 2020
Kl. 12:10
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 FA 2000 1 BK Frem 1
626240 1
30-08 2020
Kl. 12:10
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 BK Fix 1 B 93 2
641114 1
30-08 2020
Kl. 13:00
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 9 BK Frem 2 KB 10
641115 1
30-08 2020
Kl. 13:00
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 9 Fremad Amager 1 B 93 6
625042 1
30-08 2020
Kl. 13:00
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 10 Husum BK 1 BK Frem 1
625043 1
30-08 2020
Kl. 13:00
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 10 Fremad Valby 1 KB 1
625044 1
30-08 2020
Kl. 13:20
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 10 Husum BK 1 Fremad Valby 1
625045 1
30-08 2020
Kl. 13:20
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 10 BK Frem 1 KB 1
641116 1
30-08 2020
Kl. 13:20
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 9 BK Frem 2 Fremad Amager 1
641117 1
30-08 2020
Kl. 13:20
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 9 KB 10 B 93 6
641118 1
30-08 2020
Kl. 13:40
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 9 B 93 6 BK Frem 2
625046 1
30-08 2020
Kl. 13:40
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 10 KB 1 Husum BK 1
625047 1
30-08 2020
Kl. 13:40
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 10 BK Frem 1 Fremad Valby 1
641119 1
30-08 2020
Kl. 13:40
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 9 KB 10 Fremad Amager 1
364459 2 ti
01-09 2020
Kl. 18:00
U17 Drenge 1 (04-05) Efterår P1 Frem 3 Skjold 2
765134 2 ti
01-09 2020
Kl. 18:15
Herre Senior 3 7M Efterår P1 Frem FB 14
193202 2 on
02-09 2020
Kl. 18:30
M+60 7M 1 Efterår P1 Frem AB Tårnby
197112 2 to
03-09 2020
Kl. 18:00
M+32 2 Efterår Pulje 1 Fr.holm Sydhavnen AC Iben
204263 2 to
03-09 2020
Kl. 19:00
Herre Senior 5 7M Efterår P2 Frem 4 Hekla 2
628768 4
05-09 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge M (07) Efterår Mester Frem HIK 2
111887 3
05-09 2020
Kl. 11:00
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 2 BK Frem 1 GVI 2
815968 3
05-09 2020
Kl. 11:00
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 2 BK Frem 1 BK Hekla 1
386286 4
06-09 2020
Kl. 12:00
U19 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (02-03) P1 Frem Vanløse
392850 4
06-09 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (04-05) P2 Frem Vanløse
196697 4 ma
07-09 2020
Kl. 10:30
M+70 5M Efterår P1 Frem AB
965215 3 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
M+ 40 2 7M Efterår P1 Frem Oversidder
215613 5 ti
08-09 2020
Kl. 18:00
Serie 1, P3 Efterår P3 Frem 2 HB 2
204222 3 ti
08-09 2020
Kl. 19:00
Herre Senior 5 7M Efterår P1 Frem 3 Sundby 2
765323 3 on
09-09 2020
Kl. 18:15
Herre Senior 3 7M Efterår P3 Frem 2 Østerbro IF 6
363988 4 on
09-09 2020
Kl. 18:30
U17 Drenge M (04-05) Efterår Mester Frem 2 HIK 2
195449 3 to
10-09 2020
Kl. 10:30
M+65 7M Efterår P1 Frem B.93
621897 5 fr
11-09 2020
Kl. 18:00
U15 Drenge M (06) Efterår Mester Frem Østerbro IF
768965 4
12-09 2020
Kl. 11:00
U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår P3A Frem Skjold 2
632391 3
12-09 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge 1 (07) Efterår Pulje 1 Frem 2 Sundby
859768 4
12-09 2020
Kl. 13:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 1 BK Frem 2 Fremad Valby 1
625194 1
13-09 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) 3v3 Øvet Efterår - 3. runde Pulje 9 BK Frem 2 Ørestad IF 1
625195 1
13-09 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) 3v3 Øvet Efterår - 3. runde Pulje 9 BK Frem 1 Oversidder
143993 3
13-09 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 2 (08) 8M Efterår P2A Frem 2 B93 4
516195 1
13-09 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 4 HIK 4 BK Union 2
516196 1
13-09 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 4 Hvidovre IF 3 BK Frem 2
516197 1
13-09 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 4 HIK 4 Hvidovre IF 3
516198 1
13-09 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 4 BK Union 2 BK Frem 2
625196 1
13-09 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) 3v3 Øvet Efterår - 3. runde Pulje 9 BK Frem 2 BK Frem 1
625197 1
13-09 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) 3v3 Øvet Efterår - 3. runde Pulje 9 Ørestad IF 1 Oversidder
625198 1
13-09 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) 3v3 Øvet Efterår - 3. runde Pulje 9 Oversidder BK Frem 2
625199 1
13-09 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) 3v3 Øvet Efterår - 3. runde Pulje 9 Ørestad IF 1 BK Frem 1
516199 1
13-09 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 4 BK Frem 2 HIK 4
516200 1
13-09 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 4 BK Union 2 Hvidovre IF 3
333723 5
13-09 2020
Kl. 12:00
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 5 Frem KB (2)
204761 4
13-09 2020
Kl. 14:00
Serie 3, P8/11 Efterår P11 Frem 3 HB 5

Log ind