MENU

Fælledparken //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
678287 3 on
18-05 2022
Kl. 18:00
Serie 5, P2/8 Forår P3 Heimdal 5 Union 5
Udehold taberdømt
718492 6 on
18-05 2022
Kl. 18:00
M+45 1 7M Forår Pulje 2 Heimdal Vanløse
5 - 6
657918 6 on
18-05 2022
Kl. 19:15
Kvinde Senior 3 7:7 Forår P1 Østerbro IF 5 Fremad Amager
592465 1 on
18-05 2022
Kl. 19:15
Herre Senior 2 7M Forår P4 HB 3 Hekla 2
Udehold taberdømt
199887 3 to
19-05 2022
Kl. 17:00
U11 Drenge (11) 8v8 4 Forår Pulje 3 Østerbro IF 4 Skovshoved IF 2
592370 6 to
19-05 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 2 7M Forår P3 Østerbro IF 4 Skjold 3
587348 6 to
19-05 2022
Kl. 18:00
Kvinde Senior M 7:7 Forår Mester HB Amalie
631216 6 to
19-05 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 4 7M Forår P7 Østerbro IF 7 Fremad Valby 7
714272 5 to
19-05 2022
Kl. 18:00
M+50 1 Forår P1 Østerbro IF B93
Hjemmehold taberdømt
976755 6 to
19-05 2022
Kl. 19:15
Herre Senior 4 7M Forår P7 HB 12 Frem 5
590804 6 to
19-05 2022
Kl. 19:15
Herre Senior 1 7M Forår P2 Viktoria Østerbro IF
928978 1 to
19-05 2022
Kl. 19:30
Herre Senior 4 7M Forår P3 HB 10 Dankurd IF
984657 7 fr
20-05 2022
Kl. 18:00
U17 Drenge 2 (05) Forår P2 Skjold Oversidder
298243 6 fr
20-05 2022
Kl. 18:00
Serie 5, P2/8 Forår P9 Skjold 16 Amalie 3
302941 8 fr
20-05 2022
Kl. 18:00
Serie 3, P2/5 Forår P3 HB 6 Bispebjerg 2
303238 8 fr
20-05 2022
Kl. 18:00
Serie 3, P2/5 Forår P4 HB 5 Fremad Valby 5
591817 6
21-05 2022
Kl. 10:00
U6 Drenge (16) 3v3 Forår Pulje 5 BK Rødovre 1 BK Frem 1
591818 6
21-05 2022
Kl. 10:00
U6 Drenge (16) 3v3 Forår Pulje 5 BK Hekla 1 Østerbro IF 1
583076 5
21-05 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 B 1903 1 Østerbro IF 1
583077 5
21-05 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 Oversidder Brønshøj BK 1
766143 7
21-05 2022
Kl. 10:00
Serie 2, Kv Forår P1 Skjold 2 Heimdal 2
785260 7
21-05 2022
Kl. 10:00
Serie 1, Kv Forår P1B Viktoria Sundby 3
683951 6
21-05 2022
Kl. 10:00
Serie 5, P2/8 Forår P6 Skjold 12 Heimdal 4
583078 5
21-05 2022
Kl. 10:25
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 B 1903 1 Sundby Bk. 1
Udehold taberdømt
583089 5
21-05 2022
Kl. 10:25
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 Brønshøj BK 1 Skovshoved IF 2
Hjemmehold taberdømt
591819 6
21-05 2022
Kl. 10:25
U6 Drenge (16) 3v3 Forår Pulje 5 BK Rødovre 1 Bispebjerg BK 1
591820 6
21-05 2022
Kl. 10:25
U6 Drenge (16) 3v3 Forår Pulje 5 Østerbro IF 1 Jægersborg BK 1
591821 6
21-05 2022
Kl. 10:50
U6 Drenge (16) 3v3 Forår Pulje 5 Bispebjerg BK 1 BK Hekla 1
591822 6
21-05 2022
Kl. 10:50
U6 Drenge (16) 3v3 Forår Pulje 5 Jægersborg BK 1 BK Frem 1
583091 5
21-05 2022
Kl. 10:50
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 Sundby Bk. 1 Oversidder
583092 5
21-05 2022
Kl. 10:50
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 Skovshoved IF 2 Østerbro IF 1
583093 5
21-05 2022
Kl. 11:15
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 Oversidder B 1903 1
583094 5
21-05 2022
Kl. 11:15
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 Østerbro IF 1 Brønshøj BK 1
Udehold taberdømt
591823 6
21-05 2022
Kl. 11:15
U6 Drenge (16) 3v3 Forår Pulje 5 BK Hekla 1 BK Rødovre 1
591824 6
21-05 2022
Kl. 11:15
U6 Drenge (16) 3v3 Forår Pulje 5 BK Frem 1 Østerbro IF 1
592583 6
21-05 2022
Kl. 11:15
Herre Senior 2 7M Forår P4 HB 3 Viktoria 2
975909 4
21-05 2022
Kl. 11:15
U11 Drenge (11) 8v8 1 Forår Pulje 2 BK Skjold 1 Nørrebro United 1
591825 6
21-05 2022
Kl. 11:40
U6 Drenge (16) 3v3 Forår Pulje 5 Bispebjerg BK 1 Jægersborg BK 1
583095 5
21-05 2022
Kl. 11:40
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 Sundby Bk. 1 Skovshoved IF 2
Hjemmehold taberdømt
596965 6
21-05 2022
Kl. 12:30
Herre Senior 3 7M Forår P4 HB 9 Union 3
361768 4
21-05 2022
Kl. 15:00
U12 Drenge (10) 8v8 4 Forår Pulje 2 BK Skjold 4 Fremad Amager 2
617634 6
21-05 2022
Kl. 16:00
Serie 5, P2/8 Forår P2 Skjold 15 B93 5
576036 6
21-05 2022
Kl. 16:00
Serie 4, P2/7 Forår P6 Østerbro IF 5 KB 6
663145 5
22-05 2022
Kl. 10:00
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 4 GVI 4 BK Skjold 3
663146 5
22-05 2022
Kl. 10:00
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 4 B 1903 3 B 1908 3
318172 5
22-05 2022
Kl. 10:00
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 5 Fremad Valby 4 BK Skjold 4
318173 5
22-05 2022
Kl. 10:00
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 5 B 1903 4 B 1908 4
199833 4
22-05 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge (11) 8v8 4 Forår Pulje 2 BK Skjold 2 Dragør BK 3
488679 6
22-05 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 1 KB 5 Hvidovre IF 2
Udehold taberdømt
488680 6
22-05 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 1 FA 2000 3 BK Skjold 3
547032 6
22-05 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 KB 10 Hvidovre IF 4
547033 6
22-05 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 FA 2000 4 BK Skjold 4
918889 8
22-05 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 3 (07) Forår P3 Skjold 3 FA 2000 4
832113 6
22-05 2022
Kl. 10:00
U16 Drenge 2 (06) Forår P2 Skjold 2 Tårnby FF 2
547296 6
22-05 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 KB 10 KB 12
549778 6
22-05 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 BK Skjold 4 Østerbro IF 3
488681 6
22-05 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 1 KB 5 KB 6
488682 6
22-05 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 1 BK Skjold 3 Østerbro IF 2
318174 5
22-05 2022
Kl. 10:25
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 5 Fremad Valby 4 Østerbro IF 4
318175 5
22-05 2022
Kl. 10:25
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 5 B 1908 4 Brønshøj BK 3
663147 5
22-05 2022
Kl. 10:25
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 4 GVI 4 Østerbro IF 2
663148 5
22-05 2022
Kl. 10:25
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 4 B 1908 3 Brønshøj BK 2
663149 5
22-05 2022
Kl. 10:50
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 4 Østerbro IF 2 B 1903 3
663150 5
22-05 2022
Kl. 10:50
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 4 Brønshøj BK 2 BK Skjold 3
318176 5
22-05 2022
Kl. 10:50
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 5 Østerbro IF 4 B 1903 4
318177 5
22-05 2022
Kl. 10:50
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 5 Brønshøj BK 3 BK Skjold 4
488706 6
22-05 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 1 KB 6 FA 2000 3
488707 6
22-05 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 1 Østerbro IF 2 Hvidovre IF 2
Udehold taberdømt
549779 6
22-05 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 KB 12 FA 2000 4
549780 6
22-05 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 Østerbro IF 3 Hvidovre IF 4
549781 6
22-05 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 FA 2000 4 KB 10
549782 6
22-05 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 Hvidovre IF 4 BK Skjold 4
488708 6
22-05 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 1 FA 2000 3 KB 5
488709 6
22-05 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 1 Hvidovre IF 2 BK Skjold 3
Hjemmehold taberdømt
318178 5
22-05 2022
Kl. 11:15
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 5 B 1903 4 Fremad Valby 4
318179 5
22-05 2022
Kl. 11:15
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 5 BK Skjold 4 B 1908 4
663151 5
22-05 2022
Kl. 11:15
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 4 B 1903 3 GVI 4
663152 5
22-05 2022
Kl. 11:15
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 4 BK Skjold 3 B 1908 3
594891 6
22-05 2022
Kl. 11:15
Herre Senior 3 7M Forår P2 HB 8 Arctos
663153 5
22-05 2022
Kl. 11:40
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 4 Østerbro IF 2 Brønshøj BK 2
318180 5
22-05 2022
Kl. 11:40
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 5 Østerbro IF 4 Brønshøj BK 3
488710 6
22-05 2022
Kl. 11:40
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 1 KB 6 Østerbro IF 2
549783 6
22-05 2022
Kl. 11:40
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 KB 12 Østerbro IF 3
303224 8
22-05 2022
Kl. 12:00
Serie 3, P2/5 Forår P4 Heimdal 2 Skovshoved IF 3
557956 6
22-05 2022
Kl. 12:15
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 1 Valby BK 2 Aakanden GF 2
557959 6
22-05 2022
Kl. 12:15
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 1 FA 2000 6 BK Skjold 5
562233 8
22-05 2022
Kl. 12:15
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 2 GVI 6 Oversidder
562234 8
22-05 2022
Kl. 12:15
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 2 Husum BK 2 Sundby BK 3
929002 6
22-05 2022
Kl. 12:30
Herre Senior 4 7M Forår P3 HB 10 Oversidder
562237 8
22-05 2022
Kl. 12:40
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 2 GVI 6 BK Skjold 6
562238 8
22-05 2022
Kl. 12:40
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 2 Sundby BK 3 Nørrebro United 6
557966 6
22-05 2022
Kl. 12:40
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 1 Valby BK 2 Kastrup BK 2
557969 6
22-05 2022
Kl. 12:40
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 1 BK Skjold 5 Østerbro IF 4
557970 6
22-05 2022
Kl. 13:05
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 1 Kastrup BK 2 FA 2000 6
558324 6
22-05 2022
Kl. 13:05
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 1 Østerbro IF 4 Aakanden GF 2
562239 8
22-05 2022
Kl. 13:05
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 2 BK Skjold 6 Husum BK 2
562240 8
22-05 2022
Kl. 13:05
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 2 Nørrebro United 6 Oversidder
562271 8
22-05 2022
Kl. 13:30
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 2 Oversidder Sundby BK 3
562235 8
22-05 2022
Kl. 13:30
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 2 Husum BK 2 GVI 6
558326 6
22-05 2022
Kl. 13:30
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 1 FA 2000 6 Valby BK 2
558327 6
22-05 2022
Kl. 13:30
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 1 Aakanden GF 2 BK Skjold 5
592475 7
22-05 2022
Kl. 13:45
U13 Drenge 5 (09) 8:8 Forår P5 Skjold 3 Vanløse 3
558328 6
22-05 2022
Kl. 13:55
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 1 Kastrup BK 2 Østerbro IF 4
562236 8
22-05 2022
Kl. 13:55
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 2 BK Skjold 6 Nørrebro United 6
633643 6
22-05 2022
Kl. 14:00
Herre Senior 3 7M Forår P5 Østerbro IF 5 Team 2. Sal
703185 6
22-05 2022
Kl. 14:00
Serie 5, P2/8 Forår P8 Heimdal 6 Fix 4
486893 6
22-05 2022
Kl. 14:30
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 2 KB 4 Husum Bk 1
486894 6
22-05 2022
Kl. 14:30
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 2 FA 2000 2 BK Skjold 2
486683 6
22-05 2022
Kl. 14:30
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 1 KB 2 Hvidovre IF 1
486684 6
22-05 2022
Kl. 14:30
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 1 FA 2000 1 BK Skjold 1
486685 6
22-05 2022
Kl. 14:55
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 1 KB 2 KB 1
486686 6
22-05 2022
Kl. 14:55
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 1 BK Skjold 1 Østerbro IF 1
486895 6
22-05 2022
Kl. 14:55
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 2 KB 4 KB 3
486897 6
22-05 2022
Kl. 15:20
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 2 KB 3 FA 2000 2
486898 6
22-05 2022
Kl. 15:20
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 2 Jægersborg BK 1 Husum Bk 1
486687 6
22-05 2022
Kl. 15:20
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 1 KB 1 FA 2000 1
486688 6
22-05 2022
Kl. 15:20
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 1 Østerbro IF 1 Hvidovre IF 1
486689 6
22-05 2022
Kl. 15:45
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 1 FA 2000 1 KB 2
486690 6
22-05 2022
Kl. 15:45
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 1 Hvidovre IF 1 BK Skjold 1
486899 6
22-05 2022
Kl. 15:45
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 2 FA 2000 2 KB 4
486900 6
22-05 2022
Kl. 15:45
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 2 Husum Bk 1 BK Skjold 2
486896 6
22-05 2022
Kl. 15:55
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 2 BK Skjold 2 Jægersborg BK 1
501370 6
22-05 2022
Kl. 16:00
Serie 4, P2/7 Forår P5 HB 7 KB 5
305867 8
22-05 2022
Kl. 16:00
Serie 3, P2/5 Forår P5 Skjold 4 FC Nyhavn 2
486909 6
22-05 2022
Kl. 16:10
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 2 KB 3 Jægersborg BK 1
486711 6
22-05 2022
Kl. 16:10
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 1 KB 1 Østerbro IF 1
589123 7 ma
23-05 2022
Kl. 18:00
Kvinde Senior 2 7:7 Forår P2 Heimdal 2 Hekla
590855 7 ma
23-05 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 1 7M Forår P2 Østerbro IF Nørrebro United 3
588250 7 ti
24-05 2022
Kl. 18:00
Kvinde Senior 1 7:7 Forår P1 Østerbro IF 2 Valby
591835 7 ti
24-05 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 2 7M Forår P2 Østerbro IF 3 FA 2000 2
592589 7 ti
24-05 2022
Kl. 19:15
Herre Senior 2 7M Forår P4 Viktoria 2 Deportivo Cobayas
657014 7 ti
24-05 2022
Kl. 19:15
Herre Senior 5 7M Forår P3 Østerbro IF 8 Skjold 17
529254 5 on
25-05 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 5 7M Forår P7 Heimdal 2 KB 6
333990 7 on
25-05 2022
Kl. 18:00
Kvinde Senior 3 7:7 Forår P2 HB 3 FA 2000
707390 2 on
25-05 2022
Kl. 18:30
KS Kv Forår KSK Heimdal KFUM
302956 9 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Serie 3, P2/5 Forår P3 HB 3 FB 4
428050 7
28-05 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 2 (07) Forår P2 Skjold 2 Oversidder
592809 7
28-05 2022
Kl. 11:15
Herre Senior 3 7M Forår P1 HB 7 Frem 2
631808 7
28-05 2022
Kl. 12:00
Serie 5, P2/8 Forår P2 HB 11 Skjold 15
485312 7
28-05 2022
Kl. 13:45
U13 Drenge 1 (09) 8:8 Forår P1 Skjold Fremad Amager 2
657012 7
28-05 2022
Kl. 13:45
Herre Senior 5 7M Forår P3 HB 15 Oversidder
657949 7
28-05 2022
Kl. 14:00
Kvinde Senior 3 7:7 Forår P1 Østerbro IF 4 Oversidder
297708 9
28-05 2022
Kl. 14:00
Serie 2, P2/3 Forår P2 HB 2 FB 2
633694 7
28-05 2022
Kl. 15:00
Herre Senior 3 7M Forår P6 HB 4 Prespa
346579 7
29-05 2022
Kl. 10:00
Serie 4, P2/7 Forår P3 Skjold 9 Oversidder
346580 7
29-05 2022
Kl. 10:00
Serie 4, P2/7 Forår P3 Østerbro IF 4 Valby 3
918898 9
29-05 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 3 (07) Forår P3 Skjold 3 Fremad Amager 2
403711 6
29-05 2022
Kl. 10:30
U12 Piger (10) 8v8 3 Forår Pulje 1 Skjold 1 Tårnby FF 2
596052 7
29-05 2022
Kl. 11:15
Herre Senior 3 7M Forår P3 HB 5 Fremad Amager 2
609611 7
29-05 2022
Kl. 12:00
Serie 4, P2/7 Forår P7 Skjold 8 CIK 2
575304 7
29-05 2022
Kl. 12:00
Serie 4, P2/7 Forår P6 Skjold 6 Nørrebro FF 2
921786 7
29-05 2022
Kl. 12:00
U14 Drenge 2 (08) Forår P2 Skjold Oversidder
969509 8
29-05 2022
Kl. 12:00
U14 Piger M (08) Forår Mester Skjold Nørrebro United
590807 7
29-05 2022
Kl. 12:30
Herre Senior 1 7M Forår P2 HB 2 Viktoria
590706 7
29-05 2022
Kl. 12:30
U13 Drenge 3 (09) 8:8 Forår Pulje 3 Skjold 2 B93 4
254655 8
29-05 2022
Kl. 12:30
U16 Piger 1 (06-07) 7:7 Forår Pulje 1 Skjold Husum BK
Hjemmehold taberdømt
657137 7
29-05 2022
Kl. 13:45
Herre Senior 5 7M Forår P5 HB 13 FB 34
967899 7
29-05 2022
Kl. 14:00
U14 Drenge 4 (08) Forår P4 Skjold 3 FB 2
979493 7
29-05 2022
Kl. 14:00
U14 Drenge 3 (08) Forår P3 Østerbro IF HIK 3
684253 7
29-05 2022
Kl. 14:00
Serie 5, P2/8 Forår P6 Heimdal 4 KFB 4
589079 7
29-05 2022
Kl. 14:15
Kvinde Senior 2 7:7 Forår P1 Østerbro IF 3 Nørrebro United 3
588915 7
29-05 2022
Kl. 15:00
Kvinde Senior 1 7:7 Forår P2 HB 2 Sundby 2
306027 9
29-05 2022
Kl. 16:00
Serie 3, P2/5 Forår P5 Skjold 4 Vigerslev 2
683622 7
29-05 2022
Kl. 16:00
Serie 5, P2/8 Forår P5 HB 9 Bispebjerg 3
703194 7
29-05 2022
Kl. 16:00
Serie 5, P2/8 Forår P8 HB 12 Jægersborg 6
702659 7 ma
30-05 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 4 7M Forår P1 Heimdal FA 2000 4
718873 6 ma
30-05 2022
Kl. 19:15
M+50 1 7M Forår Pulje 1 HB Brønshøj
719904 10 ti
31-05 2022
Kl. 18:00
M+60 7M Forår Mester Viktoria Sundby Bk.
588920 8 ti
31-05 2022
Kl. 18:00
Kvinde Senior 1 7:7 Forår P2 Heimdal Fremad Valby
588270 8 ti
31-05 2022
Kl. 18:00
Kvinde Senior 1 7:7 Forår P1 Østerbro IF 2 Tårnby FF
657100 8 ti
31-05 2022
Kl. 19:15
Herre Senior 5 7M Forår P4 Østerbro IF 10 Beatum
427910 3 ti
31-05 2022
Kl. 19:30
U15 Drenge 2 (07) Forår P2 Skjold 2 B93 4
633654 8 on
01-06 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 3 7M Forår P5 Østerbro IF 5 Oversidder
593633 1 on
01-06 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 3 7M Forår P2 HB 8 KB 4
658000 8 on
01-06 2022
Kl. 19:15
Kvinde Senior 3 7:7 Forår P1 Østerbro IF 5 Oversidder
591752 5 on
01-06 2022
Kl. 19:30
Herre Senior 2 7M Forår P2 Skjold Stefan 5
587375 8 to
02-06 2022
Kl. 18:00
Kvinde Senior M 7:7 Forår Mester HB FC Udfordringen
651828 8 to
02-06 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 4 7M Forår P8 Viktoria 3 Valby 5
633711 1 to
02-06 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 4 7M Forår P1 Heimdal Frem 4
785265 9 to
02-06 2022
Kl. 18:00
Serie 1, Kv Forår P1B Viktoria Medicinernes Bk
714395 7 to
02-06 2022
Kl. 18:00
M+50 1 Forår P1 Østerbro IF FA 2000
635002 8 to
02-06 2022
Kl. 19:15
Herre Senior 4 7M Forår P7 HB 12 Fremad Valby 7
590998 8 to
02-06 2022
Kl. 19:15
Herre Senior 1 7M Forår P2 Viktoria FA 2000
303406 10 fr
03-06 2022
Kl. 18:00
Serie 3, P2/5 Forår P4 HB 5 Heimdal 2
302970 10 fr
03-06 2022
Kl. 18:00
Serie 3, P2/5 Forår P3 HB 6 Skjold 3
984664 9 fr
03-06 2022
Kl. 18:00
U17 Drenge 2 (05) Forår P2 Skjold Nørrebro United
684257 8
04-06 2022
Kl. 10:00
Serie 5, P2/8 Forår P6 Skjold 12 HB 10
191366 5
04-06 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge (10) 8v8 2 Forår Pulje 1 BK Skjold 1 BK Vestia 2
595405 8
04-06 2022
Kl. 10:00
Herre Senior 3 7M Forår P2 HB 8 Skjold 11
609448 8
04-06 2022
Kl. 10:00
Serie 4, P2/7 Forår P6 Østerbro IF 5 Skjold 6
657761 8
04-06 2022
Kl. 11:15
Herre Senior 5 7M Forår P6 HB 14 Skjold 19
975960 5
04-06 2022
Kl. 11:15
U11 Drenge (11) 8v8 1 Forår Pulje 2 BK Skjold 1 B 1903 1
929043 8
04-06 2022
Kl. 12:30
Herre Senior 4 7M Forår P3 HB 10 Oversidder
592593 8
04-06 2022
Kl. 12:30
Herre Senior 2 7M Forår P4 HB 3 FA 2000 3
597126 8
04-06 2022
Kl. 13:45
Herre Senior 3 7M Forår P4 HB 9 Distorted BK
297824 10
04-06 2022
Kl. 14:00
Serie 2, P2/3 Forår P2 Viktoria 2 HB 2
648209 8
04-06 2022
Kl. 15:15
Herre Senior 4 7M Forår P7 Østerbro IF 7 B93
677111 8
04-06 2022
Kl. 16:00
Serie 5, P2/8 Forår P2 Skjold 15 CBS Sport 4
739131 8
04-06 2022
Kl. 16:00
KS Kv Forår KSK Heimdal PI Fodbold
766151 8
05-06 2022
Kl. 10:00
Serie 2, Kv Forår P1 Heimdal 2 VLI
837068 8
05-06 2022
Kl. 10:00
U16 Drenge 2 (06) Forår P2 Skjold 2 Brønshøj 2
199844 5
05-06 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge (11) 8v8 4 Forår Pulje 2 BK Skjold 2 B 1908 3
199592 5
05-06 2022
Kl. 11:15
U11 Drenge (11) 8v8 4 Forår Pulje 1 BK Skjold 3 Fremad Amager 3
298295 8
05-06 2022
Kl. 12:00
Serie 5, P2/8 Forår P9 Skjold 16 HIK 5
440943 8
05-06 2022
Kl. 12:00
Serie 4, P2/7 Forår P4 Heimdal 3 Vanløse IF 4
Udehold taberdømt
682717 8
05-06 2022
Kl. 12:00
Serie 5, P2/8 Forår P4 Skjold 10 Nørrebro United 3
254658 9
05-06 2022
Kl. 12:30
U16 Piger 1 (06-07) 7:7 Forår Pulje 1 Skjold Kastrup
Hjemmehold taberdømt
682281 8
05-06 2022
Kl. 14:00
Serie 5, P2/8 Forår P3 Skjold 11 Union 5
704078 8
05-06 2022
Kl. 16:00
Serie 5, P2/8 Forår P8 Skjold 17 Fix 4
513152 8
05-06 2022
Kl. 16:00
Serie 4, P2/7 Forår P5 HB 7 B 1903 6
597349 1
05-06 2022
Kl. 16:00
Herre Senior 3 7M Forår P5 Østerbro IF 5 GVI
588310 1 ti
07-06 2022
Kl. 18:00
Kvinde Senior 1 7:7 Forår P2 Heimdal Valby 2
713863 8 ti
07-06 2022
Kl. 18:00
M+32 1 Forår P1 Østerbro IF Hekla
785075 3 ti
07-06 2022
Kl. 18:00
Serie 1, Kv Forår P1B Viktoria Valby
648215 1 ti
07-06 2022
Kl. 19:15
Herre Senior 4 7M Forår P8 Viktoria 3 MU FC
529267 7 ti
07-06 2022
Kl. 19:30
Herre Senior 5 7M Forår P7 Heimdal 2 Bispebjerg BK 2
766131 5 ti
07-06 2022
Kl. 19:30
Serie 2, Kv Forår P1 Skjold 2 AC Iben
718595 9 on
08-06 2022
Kl. 18:00
M+45 1 7M Forår Pulje 2 Heimdal Hellas
719591 3 on
08-06 2022
Kl. 18:00
M+60 7M Forår Mester Viktoria B 1908
596431 4 on
08-06 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 3 7M Forår P4 HB 9 Klub 14
217681 4 on
08-06 2022
Kl. 22:00
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1 Østerbro IF 2 CBS Sport 2
294121 3 to
09-06 2022
Kl. 18:00
Serie 2, P2/3 Forår P2 Viktoria 2 GVI 3
715779 8 to
09-06 2022
Kl. 18:00
M+50 1 Forår P1 Østerbro IF B 1903
718818 4 fr
10-06 2022
Kl. 18:00
M+50 1 7M Forår Pulje 1 HB Sønderbro Fight
302853 1 fr
10-06 2022
Kl. 18:00
Serie 3, P2/5 Forår P3 HB 3 KFUM 3
529383 9
11-06 2022
Kl. 10:00
Herre Senior 5 7M Forår P7 Heimdal 2 ØKF 3
918926 11
11-06 2022
Kl. 12:00
U15 Drenge 3 (07) Forår P3 Skjold 3 KB 4
122177 6
11-06 2022
Kl. 12:30
U12 Drenge (10) 8v8 3 Forår Pulje 3 BK Skjold 2 FA 2000 3
485322 9
11-06 2022
Kl. 13:45
U13 Drenge 1 (09) 8:8 Forår P1 Skjold FB
362976 6
11-06 2022
Kl. 15:00
U12 Drenge (10) 8v8 4 Forår Pulje 2 BK Skjold 4 BK Vestia 5
330008 2
12-06 2022
Kl. 10:00
Serie 4, P2/7 Forår P3 Skjold 9 FB 11
213460 8
12-06 2022
Kl. 10:00
U10 Piger (12) 5v5 2 Forår Pulje 1 B93 Østerbro IF 1
213488 8
12-06 2022
Kl. 10:00
U10 Piger (12) 5v5 2 Forår Pulje 1 HIK 1 BK Skjold 1
549784 7
12-06 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 HIK 3 Østerbro IF 3
549844 7
12-06 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 FA 2000 4 Vanløse IF 4
486712 7
12-06 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 1 HIK 1 Østerbro IF 1
486713 7
12-06 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 1 FA 2000 1 Vanløse IF 1
488711 7
12-06 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 1 HIK 2 Østerbro IF 2
488712 7
12-06 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 1 FA 2000 3 Vanløse IF 2
583816 7
12-06 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge (12) 5v5 3 Forår Pulje 2 HIK 2 Østerbro IF 2
583817 7
12-06 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge (12) 5v5 3 Forår Pulje 2 Jægersborg BK 2 AB Tårnby 2
Hjemmehold taberdømt
586000 12
12-06 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge (12) 5v5 4 Forår Pulje 2 BK Skjold 4 HIK 3
586001 12
12-06 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge (12) 5v5 4 Forår Pulje 2 FB 3 CIK 3
558329 7
12-06 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 1 BK Rødovre 1 Østerbro IF 4
558330 7
12-06 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 1 FA 2000 6 Vanløse IF 7
967909 9
12-06 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 4 (08) Forår P4 Skjold 3 AB Tårnby 3
979503 9
12-06 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (08) Forår P3 Østerbro IF KB 5
558346 7
12-06 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 1 BK Rødovre 1 BK Vestia 4
558347 7
12-06 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 1 Vanløse IF 7 B 1903 3
586002 12
12-06 2022
Kl. 10:25
U10 Drenge (12) 5v5 4 Forår Pulje 2 BK Skjold 4 HB 3
586003 12
12-06 2022
Kl. 10:25
U10 Drenge (12) 5v5 4 Forår Pulje 2 CIK 3 Østerbro IF 3
583818 7
12-06 2022
Kl. 10:25
U10 Drenge (12) 5v5 3 Forår Pulje 2 HIK 2 Rødovre 1
583819 7
12-06 2022
Kl. 10:25
U10 Drenge (12) 5v5 3 Forår Pulje 2 AB Tårnby 2 B 93 1
488713 7
12-06 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 1 HIK 2 BK Vestia 2
488714 7
12-06 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 1 Vanløse IF 2 Dragør BK 2
486714 7
12-06 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 1 HIK 1 BK Vestia 1
486715 7
12-06 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 1 Vanløse IF 1 Dragør BK 1
549845 7
12-06 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 HIK 3 BK Vestia 3
549846 7
12-06 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 Vanløse IF 4 Dragør BK 3
210544 8
12-06 2022
Kl. 10:25
U10 Piger (12) 5v5 2 Forår Pulje 1 B93 BK Hekla 1
210545 8
12-06 2022
Kl. 10:25
U10 Piger (12) 5v5 2 Forår Pulje 1 BK Skjold 1 FB 2
210548 8
12-06 2022
Kl. 10:50
U10 Piger (12) 5v5 2 Forår Pulje 1 BK Hekla 1 HIK 1
215637 8
12-06 2022
Kl. 10:50
U10 Piger (12) 5v5 2 Forår Pulje 1 FB 2 Østerbro IF 1
549847 7
12-06 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 BK Vestia 3 FA 2000 4
549848 7
12-06 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 Dragør BK 3 Østerbro IF 3
486716 7
12-06 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 1 BK Vestia 1 FA 2000 1
486717 7
12-06 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 1 Dragør BK 1 Østerbro IF 1
488715 7
12-06 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 1 BK Vestia 2 FA 2000 3
488716 7
12-06 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 1 Dragør BK 2 Østerbro IF 2
583820 7
12-06 2022
Kl. 10:50
U10 Drenge (12) 5v5 3 Forår Pulje 2 Rødovre 1 Jægersborg BK 2
Udehold taberdømt
583821 7
12-06 2022
Kl. 10:50
U10 Drenge (12) 5v5 3 Forår Pulje 2 B 93 1 Østerbro IF 2
586004 12
12-06 2022
Kl. 10:50
U10 Drenge (12) 5v5 4 Forår Pulje 2 HB 3 FB 3
586005 12
12-06 2022
Kl. 10:50
U10 Drenge (12) 5v5 4 Forår Pulje 2 Østerbro IF 3 HIK 3
558348 7
12-06 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 1 BK Vestia 4 FA 2000 6
558349 7
12-06 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 1 B 1903 3 Østerbro IF 4
558350 7
12-06 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 1 FA 2000 6 BK Rødovre 1
558351 7
12-06 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 1 Østerbro IF 4 Vanløse IF 7
586006 12
12-06 2022
Kl. 11:15
U10 Drenge (12) 5v5 4 Forår Pulje 2 FB 3 BK Skjold 4
586007 12
12-06 2022
Kl. 11:15
U10 Drenge (12) 5v5 4 Forår Pulje 2 HIK 3 CIK 3
583822 7
12-06 2022
Kl. 11:15
U10 Drenge (12) 5v5 3 Forår Pulje 2 Jægersborg BK 2 HIK 2
Hjemmehold taberdømt
583823 7
12-06 2022
Kl. 11:15
U10 Drenge (12) 5v5 3 Forår Pulje 2 Østerbro IF 2 AB Tårnby 2
488717 7
12-06 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 1 FA 2000 3 HIK 2
488736 7
12-06 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 1 Østerbro IF 2 Vanløse IF 2
486718 7
12-06 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 1 FA 2000 1 HIK 1
486719 7
12-06 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 1 Østerbro IF 1 Vanløse IF 1
549849 7
12-06 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 FA 2000 4 HIK 3
549850 7
12-06 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 Østerbro IF 3 Vanløse IF 4
215639 8
12-06 2022
Kl. 11:15
U10 Piger (12) 5v5 2 Forår Pulje 1 HIK 1 B93
231075 8
12-06 2022
Kl. 11:15
U10 Piger (12) 5v5 2 Forår Pulje 1 Østerbro IF 1 BK Skjold 1
232423 8
12-06 2022
Kl. 11:40
U10 Piger (12) 5v5 2 Forår Pulje 1 BK Hekla 1 FB 2
549890 7
12-06 2022
Kl. 11:40
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 1 BK Vestia 3 Dragør BK 3
486721 7
12-06 2022
Kl. 11:40
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår Pulje 1 BK Vestia 1 Dragør BK 1
488739 7
12-06 2022
Kl. 11:40
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 1 BK Vestia 2 Dragør BK 2
583824 7
12-06 2022
Kl. 11:40
U10 Drenge (12) 5v5 3 Forår Pulje 2 Rødovre 1 B 93 1
586009 12
12-06 2022
Kl. 11:40
U10 Drenge (12) 5v5 4 Forår Pulje 2 HB 3 Østerbro IF 3
558352 7
12-06 2022
Kl. 11:40
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 1 BK Vestia 4 B 1903 3
590716 9
12-06 2022
Kl. 12:30
U13 Drenge 3 (09) 8:8 Forår Pulje 3 Skjold 2 Hellas 2
592484 10
12-06 2022
Kl. 13:45
U13 Drenge 5 (09) 8:8 Forår P5 Skjold 3 Nørrebro United 2
302067 6
12-06 2022
Kl. 15:00
U12 Drenge (10) 8v8 4 Forår Pulje 1 BK Skjold 3 BK Vestia 4
719210 9 ma
13-06 2022
Kl. 22:00
M+50 1 7M Forår Pulje 1 HB Oversidder
678270 1 ti
14-06 2022
Kl. 19:30
Serie 5, P2/8 Forår P3 Skjold 11 FB 20
892365 2 on
15-06 2022
Kl. 18:00
U15 Drenge 3 (07) Forår P3 Skjold 3 Kastrup 3
193065 5 on
15-06 2022
Kl. 18:00
U12 Drenge (10) 8v8 2 Forår Pulje 1 FC Nordhavn 1 Fremad Amager 1
719655 5 to
16-06 2022
Kl. 18:00
M+60 7M Forår Mester Viktoria AB Tårnby
733473 9 fr
17-06 2022
Kl. 22:00
M+32 2 7M Forår Pulje 1 Skjold Valby
199871 7
18-06 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge (11) 8v8 4 Forår Pulje 2 BK Skjold 2 KFUM 1
583181 9
18-06 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 Brønshøj BK 1 AB Tårnby 1
583182 9
18-06 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 Husum BK 1 Østerbro IF 1
586020 13
18-06 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge (12) 5v5 4 Forår Pulje 2 BK Skjold 4 Nørrebro United 7
586021 13
18-06 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge (12) 5v5 4 Forår Pulje 2 BK Stefan 2 Bk Fix 3
586024 13
18-06 2022
Kl. 10:25
U10 Drenge (12) 5v5 4 Forår Pulje 2 BK Skjold 4 Oversidder
586025 13
18-06 2022
Kl. 10:25
U10 Drenge (12) 5v5 4 Forår Pulje 2 Bk Fix 3 FB 3
583183 9
18-06 2022
Kl. 10:25
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 Brønshøj BK 1 Sundby Bk. 1
583184 9
18-06 2022
Kl. 10:25
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 Østerbro IF 1 BK Skjold 1
583185 9
18-06 2022
Kl. 10:50
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 Sundby Bk. 1 Husum BK 1
583186 9
18-06 2022
Kl. 10:50
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 BK Skjold 1 AB Tårnby 1
586026 13
18-06 2022
Kl. 10:50
U10 Drenge (12) 5v5 4 Forår Pulje 2 Oversidder BK Stefan 2
586027 13
18-06 2022
Kl. 10:50
U10 Drenge (12) 5v5 4 Forår Pulje 2 FB 3 Nørrebro United 7
586028 13
18-06 2022
Kl. 11:15
U10 Drenge (12) 5v5 4 Forår Pulje 2 BK Stefan 2 BK Skjold 4
586029 13
18-06 2022
Kl. 11:15
U10 Drenge (12) 5v5 4 Forår Pulje 2 Nørrebro United 7 Bk Fix 3
583187 9
18-06 2022
Kl. 11:15
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 Husum BK 1 Brønshøj BK 1
583219 9
18-06 2022
Kl. 11:15
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 AB Tårnby 1 Østerbro IF 1
199599 7
18-06 2022
Kl. 11:15
U11 Drenge (11) 8v8 4 Forår Pulje 1 BK Skjold 3 BK Hellas 2
583220 9
18-06 2022
Kl. 11:40
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 Sundby Bk. 1 BK Skjold 1
586030 13
18-06 2022
Kl. 11:40
U10 Drenge (12) 5v5 4 Forår Pulje 2 Oversidder FB 3
264036 9
18-06 2022
Kl. 12:15
U8 Drenge (14) 5v5 4 Forår Pulje 2 B 93 6 Østerbro IF 1
264037 9
18-06 2022
Kl. 12:15
U8 Drenge (14) 5v5 4 Forår Pulje 2 KFUM 1 B 1903 4
318515 9
18-06 2022
Kl. 12:15
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 5 B 1908 4 Tårnby FF 3
318516 9
18-06 2022
Kl. 12:15
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 5 BK Rødovre 2 BK Skjold 4
910334 9
18-06 2022
Kl. 12:15
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 4 B 1908 3 Tårnby FF 2
910335 9
18-06 2022
Kl. 12:15
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 4 BK Rødovre 1 BK Skjold 3
910336 9
18-06 2022
Kl. 12:40
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 4 B 1908 3 Østerbro IF 2
910337 9
18-06 2022
Kl. 12:40
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 4 BK Skjold 3 Sundby BK 3
318517 9
18-06 2022
Kl. 12:40
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 5 B 1908 4 Østerbro IF 4
318518 9
18-06 2022
Kl. 12:40
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 5 BK Skjold 4 Sundby BK 4
264038 9
18-06 2022
Kl. 12:40
U8 Drenge (14) 5v5 4 Forår Pulje 2 B 93 6 Jægersborg BK 1
264039 9
18-06 2022
Kl. 12:40
U8 Drenge (14) 5v5 4 Forår Pulje 2 B 1903 4 BK Stefan 1
264040 9
18-06 2022
Kl. 13:05
U8 Drenge (14) 5v5 4 Forår Pulje 2 Jægersborg BK 1 KFUM 1
264041 9
18-06 2022
Kl. 13:05
U8 Drenge (14) 5v5 4 Forår Pulje 2 BK Stefan 1 Østerbro IF 1
318519 9
18-06 2022
Kl. 13:05
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 5 Østerbro IF 4 BK Rødovre 2
318520 9
18-06 2022
Kl. 13:05
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 5 Sundby BK 4 Tårnby FF 3
663162 9
18-06 2022
Kl. 13:05
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 4 Sundby BK 3 Tårnby FF 2
910338 9
18-06 2022
Kl. 13:05
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 4 Østerbro IF 2 BK Rødovre 1
663163 9
18-06 2022
Kl. 13:30
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 4 BK Rødovre 1 B 1908 3
668983 9
18-06 2022
Kl. 13:30
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 4 Tårnby FF 2 BK Skjold 3
318521 9
18-06 2022
Kl. 13:30
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 5 BK Rødovre 2 B 1908 4
318522 9
18-06 2022
Kl. 13:30
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 5 Tårnby FF 3 BK Skjold 4
264042 9
18-06 2022
Kl. 13:30
U8 Drenge (14) 5v5 4 Forår Pulje 2 KFUM 1 B 93 6
264043 9
18-06 2022
Kl. 13:30
U8 Drenge (14) 5v5 4 Forår Pulje 2 Østerbro IF 1 B 1903 4
264044 9
18-06 2022
Kl. 13:55
U8 Drenge (14) 5v5 4 Forår Pulje 2 Jægersborg BK 1 BK Stefan 1
318523 9
18-06 2022
Kl. 13:55
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 5 Østerbro IF 4 Sundby BK 4
668984 9
18-06 2022
Kl. 13:55
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 4 Østerbro IF 2 Sundby BK 3
346601 9
18-06 2022
Kl. 14:00
Serie 4, P2/7 Forår P3 Skjold 9 Vestia 3
298383 11
18-06 2022
Kl. 14:00
Serie 2, P2/3 Forår P2 HB 2 Union 2
362979 7
18-06 2022
Kl. 15:00
U12 Drenge (10) 8v8 4 Forår Pulje 2 BK Skjold 4 B 93 4
346602 9
18-06 2022
Kl. 16:00
Serie 4, P2/7 Forår P3 Østerbro IF 4 VLI 2
302972 11
18-06 2022
Kl. 16:00
Serie 3, P2/5 Forår P3 HB 3 Union 3
440965 9
18-06 2022
Kl. 16:00
Serie 4, P2/7 Forår P4 Skjold 7 FA 2000 10
609457 9
18-06 2022
Kl. 16:00
Serie 4, P2/7 Forår P6 Skjold 6 KB 6
613586 9
18-06 2022
Kl. 16:00
Serie 4, P2/7 Forår P7 Skjold 8 KB 7

Log ind