MENU

Fælledparken //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
562395 5
09-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge 3 (11) SommerBold Pulje 1 Skjold BK Rødovre
559973 5
09-08 2020
Kl. 12:00
Kvinde Senior M 7M SommerBold Pulje 1 BK Heimdal Sundby Bk.
UHT

Udehold taberdømt

558673 5
09-08 2020
Kl. 12:00
Serie 4 Herrer SommerBold Pulje 2 Skjold (2) FA 2000 (2)
2 - 2
558865 5
09-08 2020
Kl. 12:30
U17 Drenge 1-2 (04-05) SommerBold Pulje 1 Skjold Dragør BK
1 - 6
561947 5
09-08 2020
Kl. 12:30
U11 Drenge 2 (10) SommerBold Pulje 1 Skjold Fix
563309 5
09-08 2020
Kl. 14:00
Serie 2 Herrer SommerBold Pulje 2 Østerbro IF FA 2000 (2)
UHT

Udehold taberdømt

561354 5
09-08 2020
Kl. 14:00
U15 Drenge 3 (06) SommerBold Pulje 1 Skjold Dragør BK
UHT

Udehold taberdømt

558879 5
09-08 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge M (04-05) SommerBold Pulje 1 Skjold Oversidder
561272 5
09-08 2020
Kl. 14:00
U14 Drenge 3 (07) SommerBold Pulje 1 Skjold FA 2000
UHT

Udehold taberdømt

563442 5
09-08 2020
Kl. 16:00
Serie 3 Herrer SommerBold Pulje 2 Østerbro IF Skjold 1
2 - 4
558687 5
09-08 2020
Kl. 16:00
Serie 4 Herrer SommerBold Pulje 3 Skjold (3) Nørrebro United
5 - 4
199854 1 ma
10-08 2020
Kl. 22:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 Østerbro IF 4 Oversidder
905644 1 ma
10-08 2020
Kl. 22:00
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) P1 Viktoria 3 Volvox
838841 1 ma
10-08 2020
Kl. 22:00
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Kvinder) P1 HB 2 KFB
905143 1 on
12-08 2020
Kl. 18:00
Hovedstads Pokalen Pulje 1 Skjold 2 FA 2000 10
494770 1 on
12-08 2020
Kl. 18:00
Kvindeserie Øst Pulje 1 Heimdal Østerbro IF
199857 1 to
13-08 2020
Kl. 18:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 Østerbro IF 6 B 1908
414476 1
15-08 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge 2 (04-05) Efterår P2 Skjold 3 Vanløse 3
905146 1
16-08 2020
Kl. 12:00
Hovedstads Pokalen Pulje 1 Heimdal 5 Husum 3
905132 1
16-08 2020
Kl. 14:00
Hovedstads Pokalen Pulje 1 Heimdal 2 Brønshøj 3
838849 1
16-08 2020
Kl. 15:00
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Kvinder) P1 Østerbro IF 5 FC Culpa 2
838852 1
16-08 2020
Kl. 15:00
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Kvinder) P1 Østerbro IF 6 Husum Bk
838848 1
16-08 2020
Kl. 16:15
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Kvinder) P1 Østerbro IF 2 Amager FF
838835 1
16-08 2020
Kl. 16:15
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Kvinder) P1 Østerbro IF Østerbro IF 4
905675 1 ma
17-08 2020
Kl. 18:00
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) P1 HB 9 FC Randoms
971895 1 ma
17-08 2020
Kl. 22:00
M+60 7M M Efterår P1 Viktoria/HB/ØIF Oversidder
725027 1 ma
17-08 2020
Kl. 22:00
U13 Drenge M (08) 8M Efterår Mester A HB Union
905639 1 ti
18-08 2020
Kl. 18:00
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) P1 Østerbro IF 2 FC Ryparken (1)
920191 1 ti
18-08 2020
Kl. 18:00
Herre Senior M 7M Efterår P1 Viktoria Brønshøj
905682 1 ti
18-08 2020
Kl. 18:00
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) P1 Østerbro IF 6 Teatro Kapital
905681 1 ti
18-08 2020
Kl. 19:15
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) P1 Østerbro IF 8 FB
905666 1 ti
18-08 2020
Kl. 19:15
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) P1 Østerbro IF 9 KFB 6
880778 1 on
19-08 2020
Kl. 18:00
Ungdomspokal U16 Drenge (05) 20/21 P1 Skjold (2) Herstedøster IC (M)
919479 1 to
20-08 2020
Kl. 18:00
Ungdomspokal U19 Drenge (02-03) 20/21 P1 Skjold (1) Allerød FK (Ø2)
143869 1 to
20-08 2020
Kl. 18:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P2 Østerbro IF 3 Pioneren
905152 1 to
20-08 2020
Kl. 18:30
Hovedstads Pokalen Pulje 1 HB 6 FA 2000 9
204461 1 fr
21-08 2020
Kl. 18:00
Serie 3, P8/11 Efterår P9 Østerbro IF 3 Rødovre 2
186268 1 fr
21-08 2020
Kl. 20:00
Serie 3, P8/11 Efterår P11 HB 5 Valby 2
246871 1 fr
21-08 2020
Kl. 20:00
Serie 4, P13/16 Efterår P14 Skjold 11 Vanløse IF 6
859933 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 2 Bk. Skjold BK Hellas 1
859786 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 2 Østerbro IF 1 Jægersborg BK
580321 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 5v5 1 Efterår - 1. runde Pulje 6 B 93 2 HIK 2
580322 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 5v5 1 Efterår - 1. runde Pulje 6 Østerbro IF 1 Oversidder
703856 1
22-08 2020
Kl. 10:00
Serie 2, Kvinder Efterår P2A Viktoria (2) Valby (2)
832247 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 3 BK Skjold 1 Kastrup BK 1
580323 1
22-08 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 5v5 1 Efterår - 1. runde Pulje 6 B 93 2 Østerbro IF 1
580325 1
22-08 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 5v5 1 Efterår - 1. runde Pulje 6 HIK 2 Oversidder
580329 1
22-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 5v5 1 Efterår - 1. runde Pulje 6 Oversidder B 93 2
580331 1
22-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 5v5 1 Efterår - 1. runde Pulje 6 HIK 2 Østerbro IF 1
725736 3
22-08 2020
Kl. 11:00
U13 Drenge M (08) 8M Efterår Mester A HB Hellas
859840 1
22-08 2020
Kl. 11:15
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 4 BK Skjold BK Rødovre
111880 1
22-08 2020
Kl. 11:15
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 2 BK Skjold 6 Østerbro IF 3
569844 1
22-08 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 6 FA 2000 3 KB 7
569845 1
22-08 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 6 Østerbro IF 2 Aakanden GF 1
569846 1
22-08 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 6 FA 2000 3 Østerbro IF 2
569847 1
22-08 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 6 KB 7 Aakanden GF 1
716277 1
22-08 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P18/22 Efterår P21 HB 7 Brønshøj 5
569848 1
22-08 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 6 Aakanden GF 1 FA 2000 3
569849 1
22-08 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 6 KB 7 Østerbro IF 2
603692 1
22-08 2020
Kl. 12:30
U11 Drenge (10) 8v8 4 Efterår Pulje 1 BK Skjold 3 Nørrebro United (1)
859729 1
22-08 2020
Kl. 12:30
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 3 BK Skjold 2 Hvidovre IF 3
102341 1
22-08 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 5v5 1 Efterår- 1. runde Pulje 6 B 93 1 HIK 3
102342 1
22-08 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 5v5 1 Efterår- 1. runde Pulje 6 Østerbro IF 2 Nørrebro United 1
102343 1
22-08 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 5v5 1 Efterår- 1. runde Pulje 6 B 93 1 Østerbro IF 2
102344 1
22-08 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 5v5 1 Efterår- 1. runde Pulje 6 HIK 3 Nørrebro United 1
102345 1
22-08 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 5v5 1 Efterår- 1. runde Pulje 6 Nørrebro United 1 B 93 1
102346 1
22-08 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 5v5 1 Efterår- 1. runde Pulje 6 HIK 3 Østerbro IF 2
204596 1
22-08 2020
Kl. 14:00
Serie 3, P8/11 Efterår P8 HB 3 FC Randoms 2
221587 1
22-08 2020
Kl. 14:00
Serie 2, P5/6 Efterår P5 Viktoria 2 B.93 4
603148 1
22-08 2020
Kl. 14:30
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 6 KB 9 Østerbro IF 3
603149 1
22-08 2020
Kl. 14:30
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 6 Nørrebro United 2 KFUM
603150 1
22-08 2020
Kl. 14:50
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 6 KB 9 Nørrebro United 2
603151 1
22-08 2020
Kl. 14:50
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 6 Østerbro IF 3 KFUM
603152 1
22-08 2020
Kl. 15:10
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 6 KFUM KB 9
603153 1
22-08 2020
Kl. 15:10
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 6 Østerbro IF 3 Nørrebro United 2
622686 2
22-08 2020
Kl. 16:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår P3 Skjold 3 Bispebjerg
211278 2
22-08 2020
Kl. 16:00
Serie 1, P3 Efterår P3 HB 2 GVI 2
102440 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 4 KB 8 BK Skjold 2
102441 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 4 Vanløse IF 5 Oversidder
768949 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår P3A Østerbro IF Frem
676005 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 4 HIK 3 KB 5
676006 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 4 BK Skjold 1 Vanløse IF 1
676007 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 4 HIK 3 BK Skjold 1
676008 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 4 KB 5 Vanløse IF 1
102442 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 4 KB 8 Vanløse IF 5
102443 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 4 BK Skjold 2 Oversidder
102444 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 4 Oversidder KB 8
102445 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 4 BK Skjold 2 Vanløse IF 5
676009 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 4 Vanløse IF 1 HIK 3
676010 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 4 KB 5 BK Skjold 1
577185 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U9 Drenge (12) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 4 KB 9 Skovshoved IF 3
577186 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U9 Drenge (12) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 4 BK Skjold 2 Vanløse IF 2
102476 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 10 KB 7 BK.Skjold 3
102477 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 10 Vanløse IF 6 Oversidder
102478 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 10 KB 7 Vanløse IF 6
102479 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 10 BK.Skjold 3 Oversidder
577187 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U9 Drenge (12) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 4 KB 9 BK Skjold 2
577188 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U9 Drenge (12) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 4 Skovshoved IF 3 Vanløse IF 2
703909 1
23-08 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P18/22 Efterår P18 Heimdal 6 CBS Sport 4
246707 1
23-08 2020
Kl. 12:00
Serie 4, P13/16 Efterår P13 Østerbro IF 6 FB 10
250773 1
23-08 2020
Kl. 12:00
Serie 4, P13/16 Efterår P16 Heimdal 3 HIK 3
102480 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 10 Oversidder KB 7
102481 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 10 BK.Skjold 3 Vanløse IF 6
577189 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U9 Drenge (12) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 4 Vanløse IF 2 KB 9
577190 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U9 Drenge (12) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 4 Skovshoved IF 3 BK Skjold 2
576940 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U8 Drenge (13) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 4 BK Skjold 5 BK Stefan 1
576941 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U8 Drenge (13) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 4 Østerbro IF 4 Nørrebro United 4
102781 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U11 Piger (10) 3 5v5 Stævne Efterår - 1. runde Pulje 1 BK Skjold BK Union (1)
102782 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U11 Piger (10) 3 5v5 Stævne Efterår - 1. runde Pulje 1 Østerbro IF Nørrebro United
102783 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U11 Piger (10) 3 5v5 Stævne Efterår - 1. runde Pulje 1 BK Skjold Østerbro IF
102784 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U11 Piger (10) 3 5v5 Stævne Efterår - 1. runde Pulje 1 BK Union (1) Nørrebro United
576942 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U8 Drenge (13) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 4 BK Skjold 5 Østerbro IF 4
576943 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U8 Drenge (13) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 4 BK Stefan 1 Nørrebro United 4
576944 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U8 Drenge (13) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 4 Nørrebro United 4 BK Skjold 5
576945 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U8 Drenge (13) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 4 BK Stefan 1 Østerbro IF 4
102785 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U11 Piger (10) 3 5v5 Stævne Efterår - 1. runde Pulje 1 Nørrebro United BK Skjold
102786 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U11 Piger (10) 3 5v5 Stævne Efterår - 1. runde Pulje 1 BK Union (1) Østerbro IF
186271 1
23-08 2020
Kl. 14:00
Serie 3, P8/11 Efterår P11 Skjold 7 FB 9
249814 1
23-08 2020
Kl. 14:00
Serie 4, P13/16 Efterår P16 Skjold 8 Sønderbro Fight 3
204580 1
23-08 2020
Kl. 16:00
Serie 3, P8/11 Efterår P8 Heimdal 2 Skjold 6
716183 1
23-08 2020
Kl. 16:00
Serie 5, P18/22 Efterår P20 Skjold 12 FC Udfordringen 3
716343 1
23-08 2020
Kl. 16:00
Serie 5, P18/22 Efterår P22 Heimdal 4 Fix 3
725028 1
23-08 2020
Kl. 22:00
U13 Drenge M (08) 8M Efterår Mester A Skjold Oversidder
716280 2 ma
24-08 2020
Kl. 18:00
Serie 5, P18/22 Efterår P21 Heimdal 5 FB 17
779758 3 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 Østerbro IF 6 Oversidder
768955 2 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår P3A HB 2 B93 5
767064 1 ti
25-08 2020
Kl. 18:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 Østerbro IF 2 CIK
758164 1 ti
25-08 2020
Kl. 18:00
Herre Senior 1 7M Efterår P1 Viktoria 2 HBE 2
765608 1 ti
25-08 2020
Kl. 18:00
Herre Senior 4 7M Efterår P6 Heimdal FB 25
765314 1 ti
25-08 2020
Kl. 19:15
Herre Senior 3 7M Efterår P3 Østerbro IF 6 Fremad Amager 2
920203 3 ti
25-08 2020
Kl. 19:15
Herre Senior M 7M Efterår P1 Viktoria Únigadores Sports Club
703912 2 ti
25-08 2020
Kl. 19:30
Serie 5, P18/22 Efterår P18 Skjold 13 FB 15
603058 1 on
26-08 2020
Kl. 18:00
U21 A, 2020 efterår (1999 og yngre) Pulje 2 Skjold Vestia
133972 1 on
26-08 2020
Kl. 18:00
Ungdomspokalen U14 Drenge (07) 20/21 Pulje 1 Skjold (1) Vanløse (Liga2)
183580 2 on
26-08 2020
Kl. 18:00
M+40 1 7M Efterår P1 Heimdal Vanløse
427339 2 to
27-08 2020
Kl. 18:00
U16 Drenge 2 (05) Efterår P2 Skjold KFUM 2
764971 1 to
27-08 2020
Kl. 18:00
Herre Senior 2 7M Efterår P3 Østerbro IF 3 B 1960
767722 1 to
27-08 2020
Kl. 18:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P2 HB 2 FC Udfordringen 2
246936 2 to
27-08 2020
Kl. 18:30
Serie 4, P13/16 Efterår P14 HB 6 ØKF 3
201684 3 to
27-08 2020
Kl. 19:15
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 Østerbro IF 4 HIK
131712 4 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
Serie 3, P7 20/21 P7 Bk. Heimdal Copenhagen Calcio
197011 2 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
M+32 1 Efterår Pulje 1 Viktoria Rødovre
197014 2 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
M+32 1 Efterår Pulje 1 Østerbro IF BK Jyden
246933 2 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P14 Østerbro IF 7 Vestia 3
246778 2
29-08 2020
Kl. 10:00
Serie 4, P13/16 Efterår P13 Skjold 9 KFB 2
764972 1
29-08 2020
Kl. 10:00
Herre Senior 2 7M Efterår P3 HB 4 KFUM
513596 1
29-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 4 Østerbro IF 5 HIK 5
513597 1
29-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 4 FA 2000 4 FB 4
564688 2
29-08 2020
Kl. 10:00
U12 Piger (09) 3 8v8 Efterår Pulje 1 BK Skjold 1 FB 2
847629 2
29-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 2 Østerbro IF 1 B 93 4
859789 2
29-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 2 BK Skjold 1 GVI 2
513598 1
29-08 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 4 Østerbro IF 5 FA 2000 4
513599 1
29-08 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 4 HIK 5 FB 4
513600 1
29-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 4 FB 4 Østerbro IF 5
513601 1
29-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 4 HIK 5 FA 2000 4
765129 1
29-08 2020
Kl. 11:15
Herre Senior 3 7M Efterår P1 HB 9 CBS Sport
832251 2
29-08 2020
Kl. 11:15
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 3 Østerbro IF 1 Hvidovre IF 2
976158 1
29-08 2020
Kl. 11:30
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 BK Rødovre 2 HIK 4
511912 1
29-08 2020
Kl. 11:30
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 Østerbro IF 3 BK Hellas 2
511913 1
29-08 2020
Kl. 11:50
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 BK Rødovre 2 Østerbro IF 3
511914 1
29-08 2020
Kl. 11:50
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 HIK 4 BK Hellas 2
764620 1
29-08 2020
Kl. 12:00
Herre Senior 1 7M Efterår P2 Skjold 2 Union 2
765270 1
29-08 2020
Kl. 12:00
Herre Senior 3 7M Efterår P2 Skjold 7 KB 3
364454 1
29-08 2020
Kl. 12:00
U17 Drenge 1 (04-05) Efterår P1 Skjold 2 Sundby 2
204601 2
29-08 2020
Kl. 12:00
Serie 3, P8/11 Efterår P8 Skjold 3 FB 4
204465 2
29-08 2020
Kl. 12:00
Serie 3, P8/11 Efterår P9 Skjold 5 FB 7
511915 1
29-08 2020
Kl. 12:10
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 BK Hellas 2 BK Rødovre 2
511916 1
29-08 2020
Kl. 12:10
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 HIK 4 Østerbro IF 3
765366 1
29-08 2020
Kl. 12:30
Herre Senior 3 7M Efterår P4 HB 6 B 1903 2
973652 1
29-08 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 Østerbro IF 2 Aakanden GF 1
973654 1
29-08 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 FA 2000 1 Oversidder
765421 1
29-08 2020
Kl. 13:15
Herre Senior 3 7M Efterår P5 Skjold 4 FB 6
766652 1
29-08 2020
Kl. 13:15
Herre Senior 4 7M Efterår P1 Skjold 8 FB 16
976139 1
29-08 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 Østerbro IF 2 FA 2000 1
976140 1
29-08 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 Aakanden GF 1 Oversidder
976141 1
29-08 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 Oversidder Østerbro IF 2
976142 1
29-08 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 Aakanden GF 1 FA 2000 1
765422 1
29-08 2020
Kl. 13:45
Herre Senior 3 7M Efterår P5 HB 8 B 1903 3
204605 2
29-08 2020
Kl. 14:00
Serie 3, P8/11 Efterår P8 Skjold 6 AB Tårnby 3
176285 2
29-08 2020
Kl. 14:00
Serie 3, P8/11 Efterår P10 Skjold 2 FC Nyhavn 2
721595 1
29-08 2020
Kl. 14:00
U14 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 1 Skjold 4 B93 6
954768 1
29-08 2020
Kl. 14:30
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 Østerbro IF 1 B 1903 1
954769 1
29-08 2020
Kl. 14:30
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 BK Hekla 1 Oversidder
511905 1
29-08 2020
Kl. 14:50
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 Østerbro IF 1 BK Hekla 1
511906 1
29-08 2020
Kl. 14:50
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 B 1903 1 Oversidder
907433 1
29-08 2020
Kl. 15:00
Herre Senior 5 7M Efterår P4 HB 16 Fremad Valby 8
511907 1
29-08 2020
Kl. 15:10
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 Oversidder Østerbro IF 1
511908 1
29-08 2020
Kl. 15:10
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 B 1903 1 BK Hekla 1
250715 2
29-08 2020
Kl. 16:00
Serie 4, P13/16 Efterår P15 Skjold 10 VLI 4
186275 2
29-08 2020
Kl. 16:00
Serie 3, P8/11 Efterår P11 Skjold 7 Frem 3
176284 2
30-08 2020
Kl. 10:00
Serie 3, P8/11 Efterår P10 Østerbro IF 4 Fr.holm Sydhavnen 2
204603 2
30-08 2020
Kl. 10:00
Serie 3, P8/11 Efterår P8 Østerbro IF 5 HB 3
218428 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 3 FB 1 Østerbro IF 1
859731 2
30-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 3 BK Skjold (1) BK Hellas 3
626430 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 BK Fix 4 B 1903 3
626431 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 BK Skjold 2 BK Hellas 3
626432 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 BK Fix 4 BK Skjold 2
626433 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 B 1903 3 BK Hellas 3
626434 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 BK Hellas 3 BK Fix 4
626435 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 B 1903 3 BK Skjold 2
765512 1
30-08 2020
Kl. 11:15
Herre Senior 4 7M Efterår P3 HB 11 2900 United
625630 1
30-08 2020
Kl. 11:30
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 3 Hvidovre IF 2 BK Skjold 1
625751 1
30-08 2020
Kl. 11:30
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 3 GVI 2 BK Stefan 1
625752 1
30-08 2020
Kl. 11:50
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 3 Hvidovre IF 2 GVI 2
625753 1
30-08 2020
Kl. 11:50
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 3 BK Skjold 1 BK Stefan 1
632381 1
30-08 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge 1 (07) Efterår Pulje 1 Skjold 2 Hekla
768954 2
30-08 2020
Kl. 12:00
U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår P3A Skjold 2 Valby
204387 1
30-08 2020
Kl. 12:00
Serie 1, Kvinder Efterår P1 Heimdal 3 Medicinernes Boldklub (1)
430062 3
30-08 2020
Kl. 12:00
U16 Drenge 2 (05) Efterår P2 Skjold Nørrebro United
625754 1
30-08 2020
Kl. 12:10
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 3 BK Stefan 1 Hvidovre IF 2
625755 1
30-08 2020
Kl. 12:10
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 3 BK Skjold 1 GVI 2
766152 1
30-08 2020
Kl. 12:30
Herre Senior 4 7M Efterår P7 HB 14 Copenhagen Cannons
512722 1
30-08 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 Kastrup BK 1 BK.Skjold 3
512723 1
30-08 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 Sundby BK 2 KB 9
512724 1
30-08 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 Kastrup BK 1 Sundby BK 2
512725 1
30-08 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 BK.Skjold 3 KB 9
512726 1
30-08 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 KB 9 Kastrup BK 1
512727 1
30-08 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 BK.Skjold 3 Sundby BK 2
204210 1
30-08 2020
Kl. 13:45
Herre Senior 5 7M Efterår P1 HB 15 Frem 3
196828 2
30-08 2020
Kl. 13:45
U16 Piger (05-06) 7M Efterår P1 Skjold Nørrebro United
176287 2
30-08 2020
Kl. 14:00
Serie 3, P8/11 Efterår P10 HB 4 Valby 3
765269 1
30-08 2020
Kl. 14:00
Herre Senior 3 7M Efterår P2 Østerbro IF 4 Amager FF
703921 3
30-08 2020
Kl. 14:00
Serie 5, P18/22 Efterår P18 Heimdal 6 Skjold 13
716346 2
30-08 2020
Kl. 14:00
Serie 5, P18/22 Efterår P22 Skjold 14 FA 2000 11
513512 1
30-08 2020
Kl. 14:30
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 KFUM 2 B 1903 4
513513 1
30-08 2020
Kl. 14:30
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 BK Skjold 4 Dragør BK 3
513514 1
30-08 2020
Kl. 14:50
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 KFUM 2 BK Skjold 4
513515 1
30-08 2020
Kl. 14:50
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 B 1903 4 Dragør BK 3
513516 1
30-08 2020
Kl. 15:10
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 Dragør BK 3 KFUM 2
513517 1
30-08 2020
Kl. 15:10
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 B 1903 4 BK Skjold 4
176286 2
30-08 2020
Kl. 16:00
Serie 3, P8/11 Efterår P10 Skjold 4 Jægersborg 3
716200 2
30-08 2020
Kl. 16:00
Serie 5, P18/22 Efterår P20 Heimdal 7 FB 14
218429 1
30-08 2020
Kl. 22:00
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 3 Oversidder Oversidder
218430 1
30-08 2020
Kl. 22:00
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 3 FB 1 Oversidder
218431 1
30-08 2020
Kl. 22:00
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 3 Østerbro IF 1 Oversidder
218432 1
30-08 2020
Kl. 22:00
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 3 Oversidder FB 1
218433 1
30-08 2020
Kl. 22:00
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 3 Østerbro IF 1 Oversidder
251299 3 ma
31-08 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P16 Heimdal 3 Skjold 8
246941 3 ma
31-08 2020
Kl. 20:00
Serie 4, P13/16 Efterår P14 Østerbro IF 7 ØKF 3
832258 3 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 3 BK Skjold 1 Oversidder
859848 3 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 4 BK Skjold Vanløse IF 3
971901 3 ti
01-09 2020
Kl. 18:00
M+60 7M M Efterår P1 Viktoria/HB/ØIF Union
765516 2 ti
01-09 2020
Kl. 18:00
Herre Senior 4 7M Efterår P3 Østerbro IF 8 Nørrebro United 9
183583 3 ti
01-09 2020
Kl. 18:00
M+40 1 7M Efterår P1 Heimdal FC Damsø
494781 3 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Kvindeserie Øst Pulje 1 Heimdal Greve Fodbold
210058 3 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P13 Skjold 9 Vestia 5
766803 2 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Kvinde Senior M 7M Efterår P1 Heimdal FC Culpa
767875 2 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P2 Østerbro IF Hvidovre IF
703874 3 to
03-09 2020
Kl. 18:00
Serie 2, Kvinder Efterår P2A Viktoria (2) KFB (2)
758169 2 to
03-09 2020
Kl. 18:00
Herre Senior 1 7M Efterår P1 Viktoria 2 HB 2
250723 3 to
03-09 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P15 Skjold 10 B 1903 5
144183 3 to
03-09 2020
Kl. 19:15
Kvinde Senior 2 7M Efterår P2 Østerbro IF 3 Slagge BK
204259 2 fr
04-09 2020
Kl. 18:00
Herre Senior 5 7M Efterår P2 Østerbro IF 10 FB 29
204611 3 fr
04-09 2020
Kl. 18:00
Serie 3, P8/11 Efterår P8 Skjold 3 Skjold 6
204473 3 fr
04-09 2020
Kl. 18:00
Serie 3, P8/11 Efterår P9 Østerbro IF 3 B1908 3
204661 3 fr
04-09 2020
Kl. 20:00
Serie 3, P8/11 Efterår P11 HB 5 FB 9
196969 2
05-09 2020
Kl. 10:00
M+50 1 7M Efterår P1 HB Oversidder
768961 3
05-09 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår P3A Østerbro IF KB 7
721596 2
05-09 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 1 Skjold 3 Skjold 4
859943 3
05-09 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 2 Bk. Skjold AB Tårnby (2)
202227 2
05-09 2020
Kl. 11:15
Herre Senior 4 7M Efterår P2 HB 13 KB 6
111888 3
05-09 2020
Kl. 11:15
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 2 BK Skjold 6 B 1903 2
622699 4
05-09 2020
Kl. 12:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår P3 Skjold 3 Dragør 3
716289 3
05-09 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P18/22 Efterår P21 HB 7 Heimdal 5
764625 2
05-09 2020
Kl. 12:30
Herre Senior 1 7M Efterår P2 HB Team 2. Sal
766611 2
05-09 2020
Kl. 13:45
Herre Senior 4 7M Efterår P8 HB 10 Stefan 5
204607 3
05-09 2020
Kl. 14:00
Serie 3, P8/11 Efterår P8 HB 3 Prespa 2
765471 2
05-09 2020
Kl. 15:00
Herre Senior 3 7M Efterår P6 HB 7 Klub 14
213300 4
05-09 2020
Kl. 16:00
Serie 1, P3 Efterår P3 HB 2 Vanløse IF 2
768959 3
06-09 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår P3A Skjold 2 HB 2
716209 3
06-09 2020
Kl. 10:00
Serie 5, P18/22 Efterår P20 Skjold 12 Heimdal 7
716355 3
06-09 2020
Kl. 10:00
Serie 5, P18/22 Efterår P22 Heimdal 4 Skjold 14
859737 3
06-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 3 BK Skjold 2 BK Skjold (1)
960803 2
06-09 2020
Kl. 11:15
U13 Piger M (08) 8M Efterår P1 Skjold Tårnby FF
603700 3
06-09 2020
Kl. 11:15
U11 Drenge (10) 8v8 4 Efterår Pulje 1 BK Skjold 3 Skovshoved IF
765613 2
06-09 2020
Kl. 11:15
Herre Senior 4 7M Efterår P6 HB 12 KFUM 2
210064 4
06-09 2020
Kl. 12:00
Serie 4, P13/16 Efterår P13 Østerbro IF 6 Vestia 5
703924 4
06-09 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P18/22 Efterår P18 Skjold 13 B1903 6
703730 4
06-09 2020
Kl. 12:00
KS, Kvinder Efterår KSK E Heimdal 2 GVI (ks)
765318 2
06-09 2020
Kl. 12:30
Herre Senior 3 7M Efterår P3 HB 5 Stefan
764930 2
06-09 2020
Kl. 13:45
Herre Senior 2 7M Efterår P2 HB 3 PI Fodbold
251346 4
06-09 2020
Kl. 14:00
Serie 4, P13/16 Efterår P16 Skjold 8 Olympia 1921 2
204759 3
06-09 2020
Kl. 14:00
Serie 3, P8/11 Efterår P11 Skjold 7 Føroyar 2
766805 2
06-09 2020
Kl. 15:00
Kvinde Senior M 7M Efterår P1 HB Sundby
251314 4
06-09 2020
Kl. 16:00
Serie 4, P13/16 Efterår P16 Heimdal 3 Sønderbro Fight 3
766818 3 ma
07-09 2020
Kl. 18:00
Kvinde Senior M 7M Efterår P1 Heimdal FC Udfordringen
768964 4 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår P3A HB 2 Valby
907377 3 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
Herre Senior 5 7M Efterår P3 Heimdal 2 AB Tårnby
765325 3 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
Herre Senior 3 7M Efterår P3 HB 5 Oversidder
196835 4 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
U16 Piger (05-06) 7M Efterår P1 Skjold Hvidovre IF
765618 3 ti
08-09 2020
Kl. 18:00
Herre Senior 4 7M Efterår P6 Heimdal KFB 6
765621 3 ti
08-09 2020
Kl. 18:00
Herre Senior 4 7M Efterår P6 Viktoria 3 GVI
767080 3 ti
08-09 2020
Kl. 18:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 Østerbro IF 2 FB
716358 4 ti
08-09 2020
Kl. 18:00
Serie 5, P18/22 Efterår P22 Skjold 14 KB 7
716226 4 on
09-09 2020
Kl. 18:00
Serie 5, P18/22 Efterår P20 Heimdal 7 B.93 10
603063 2 on
09-09 2020
Kl. 18:00
U21 A, 2020 efterår (1999 og yngre) Pulje 2 Skjold Fremad Amager
203085 3 on
09-09 2020
Kl. 18:00
Herre Senior 4 7M Efterår P5 Østerbro IF 9 HIK 3

Log ind