Genforeningspladsen

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
619462
03-03 2024
10:00 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 3 Allerød Fodbold Klub VG Fodbold
03. mar
10:00
Allerød Fodbold Klub
VG Fodbold
619463
03-03 2024
10:00 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 3 Virum-Sorgenfri BK Union
03. mar
10:00
Virum-Sorgenfri BK
Union
619464
03-03 2024
10:25 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 3 VG Fodbold Union
03. mar
10:25
VG Fodbold
Union
619465
03-03 2024
10:25 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 3 Allerød Fodbold Klub Virum-Sorgenfri BK
03. mar
10:25
Allerød Fodbold Klub
Virum-Sorgenfri BK
619466
03-03 2024
10:50 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 3 Allerød Fodbold Klub Union
03. mar
10:50
Allerød Fodbold Klub
Union
619467
03-03 2024
10:50 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 3 VG Fodbold Virum-Sorgenfri BK
03. mar
10:50
VG Fodbold
Virum-Sorgenfri BK
583686
03-03 2024
12:00 VinterBOLD U-17 Drenge 1-2 Pulje 3 Union BK Friheden
2
-
7
03. mar
12:00
Union
2
BK Friheden
7
856809
03-03 2024
14:00 Træningskamp U14 Piger M Pulje 1 Union (3) Køge BK
03. mar
14:00
Union (3)
Køge BK
269977
09-03 2024
10:00 VinterBold U12 Piger 3 (12) 8:8 Pulje 4 Union Orient GI
09. mar
10:00
Union
Orient GI
596354
09-03 2024
12:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 2 Union Østerbro IF
09. mar
12:00
Union
Østerbro IF
927276
09-03 2024
12:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 2 Union Nørrebro United (1)
09. mar
12:00
Union
Nørrebro United (1)
861212
10-03 2024
10:00 VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 7 Union Skjold 3
10. mar
10:00
Union
Skjold 3
567882
10-03 2024
12:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 5 Union B. 1973, Herlev
10. mar
12:00
Union
B. 1973, Herlev
583002
10-03 2024
14:00 VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 5 Union Herstedøster IC
10. mar
14:00
Union
Herstedøster IC
301408
16-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3 Pulje 2 Union KB
16. mar
10:00
Union
KB
311962
16-03 2024
11:15 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 3 Stefan Copenhagen Celtic
16. mar
11:15
Stefan
Copenhagen Celtic
455567
16-03 2024
12:00 Træningskamp Herre KS Pulje 1 Union (4) Bispebjerg Bk.
16. mar
12:00
Union (4)
Bispebjerg Bk.
895024
16-03 2024
14:00 Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1 Union (2) Liria FK
16. mar
14:00
Union (2)
Liria FK
584484
17-03 2024
10:00 VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 2 Union Lyngby Boldklub 1921
17. mar
10:00
Union
Lyngby Boldklub 1921
129412
23-03 2024
12:00 VinterBOLD U-16 piger 1 Pulje 3 Husum/Union Oversidder
23. mar
12:00
Husum/Union
Oversidder
614882
24-03 2024
10:00 VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 3 Union Brønshøj BK
24. mar
10:00
Union
Brønshøj BK
614883
24-03 2024
10:00 VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 3 Oversidder Oversidder
24. mar
10:00
Oversidder
Oversidder
619480
24-03 2024
10:00 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 3 Frem Hellas
24. mar
10:00
Frem
Hellas
619481
24-03 2024
10:00 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 3 Skjold Union
24. mar
10:00
Skjold
Union
619482
24-03 2024
10:25 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 3 Hellas Union
24. mar
10:25
Hellas
Union
619483
24-03 2024
10:25 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 3 Frem Skjold
24. mar
10:25
Frem
Skjold
614884
24-03 2024
10:25 VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 3 Brønshøj BK Oversidder
24. mar
10:25
Brønshøj BK
Oversidder
614885
24-03 2024
10:25 VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 3 Union Oversidder
24. mar
10:25
Union
Oversidder
614886
24-03 2024
10:50 VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 3 Union Oversidder
24. mar
10:50
Union
Oversidder
614887
24-03 2024
10:50 VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 3 Brønshøj BK Oversidder
24. mar
10:50
Brønshøj BK
Oversidder
619484
24-03 2024
10:50 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 3 Frem Union
24. mar
10:50
Frem
Union
619485
24-03 2024
10:50 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 3 Hellas Skjold
24. mar
10:50
Hellas
Skjold
952257
24-03 2024
12:00 VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 2 Union Roskilde Boldklub (2)
24. mar
12:00
Union
Roskilde Boldklub (2)
452656
24-03 2024
14:00 Træningskamp U13 Piger Øst Pulje 1 Union (2) Farum BK (2)
24. mar
14:00
Union (2)
Farum BK (2)
209987
fr29-03 2024
18:00 Serie 3, P2/5 Forår P3 Union 3 CBS Sport 4
29. mar
18:00
Union 3
CBS Sport 4
772183
ma01-04 2024
14:00 KS Herre 23/24 P1 Union Bk. Viktoria
01. apr
14:00
Union
Bk. Viktoria

Log ind