MENU

Dragør Bk //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
416322 1
15-08 2020
Kl. 10:00
U16 Drenge M (05) Efterår Mester Dragør 2 KFUM
622680 1
15-08 2020
Kl. 10:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår P3 Dragør 3 B93 3
622609 1
15-08 2020
Kl. 12:00
U15 Drenge 1 (06) Efterår P1 Dragør 2 Skovshoved 2
953622 1
15-08 2020
Kl. 12:00
KS Herre 20/21 P1 Dragør Bk. Vigerslev Bk.
496349 1
15-08 2020
Kl. 14:00
U14 Drenge Liga 2 (07) efterår Pulje 1 A27 Hvidovre IF
333051 1
15-08 2020
Kl. 14:00
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 1 A27 Nykøbing FC
628746 1
16-08 2020
Kl. 14:00
U14 Drenge M (07) Efterår Mester Dragør 2 AB Tårnby 2
185826 1 ti
18-08 2020
Kl. 19:00
M+55 M 7M Efterår P1 Dragør Bk. AB Tårnby
363964 2 on
19-08 2020
Kl. 19:00
U17 Drenge M (04-05) Efterår Mester Dragør 2 FA 2000 2
329334 2 to
20-08 2020
Kl. 18:30
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 3 A 27 Holbæk B&I
860019 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 1 Dragør Bk. Bk Hekla
847411 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 1 Dragør BK 2 Bk. Hekla
111796 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 1 Dragør BK 2 Fremad Amager 3
397393 2
22-08 2020
Kl. 12:00
U16 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (05) P1 A27 Union
956285 3
22-08 2020
Kl. 12:00
KS Herre 20/21 P1 Dragør Bk. KB 2
955726 1
22-08 2020
Kl. 14:00
U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår P3B Dragør 2 FB 2
955757 1
22-08 2020
Kl. 15:00
U13 Drenge 4 (08) 8M Efterår P4A Dragør 3 FA 2000 3
102811 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 Dragør BK (1) BK Hekla 2
102812 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 Kastrup BK 1 Vestia (1)
792604 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 1 Dragør BK 1 B 93 1
102813 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 Dragør BK (1) Kastrup BK 1
102814 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 BK Hekla 2 Vestia (1)
102815 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 Vestia (1) Dragør BK (1)
102816 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 BK Hekla 2 Kastrup BK 1
102817 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 Dragør BK (2) Oversidder
102818 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 Tårnby FF 1 Oversidder
102819 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 Dragør BK (2) Tårnby FF 1
102820 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 Oversidder Oversidder
102821 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 Oversidder Dragør BK (2)
102822 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 Oversidder Tårnby FF 1
102254 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår- 1. runde Pulje 2 Oversidder AB Tårnby 1
102255 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår- 1. runde Pulje 2 Dragør BK 1 BK Hekla 1
102256 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår- 1. runde Pulje 2 Oversidder Dragør BK 1
102257 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår- 1. runde Pulje 2 AB Tårnby 1 BK Hekla 1
102258 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår- 1. runde Pulje 2 BK Hekla 1 Oversidder
102259 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår- 1. runde Pulje 2 AB Tårnby 1 Dragør BK 1
393597 2
23-08 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (04-05) P1 A27 Hørsholm-Usserød IK
102366 1
23-08 2020
Kl. 14:30
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 AB Tårnby 2 Dragør BK 2
102369 1
23-08 2020
Kl. 14:30
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 Fremad Amager 2 BK Hekla 2
102370 1
23-08 2020
Kl. 14:50
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 AB Tårnby 2 Fremad Amager 2
102373 1
23-08 2020
Kl. 14:50
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 Dragør BK 2 BK Hekla 2
102374 1
23-08 2020
Kl. 15:10
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 BK Hekla 2 AB Tårnby 2
102375 1
23-08 2020
Kl. 15:10
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 Dragør BK 2 Fremad Amager 2
386234 2
23-08 2020
Kl. 16:00
U19 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (02-03) P1 A27 Hørsholm-Usserød IK
203724 1 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
M+45 1 Efterår Pulje 1 Dragør Oversidder
110109 1 on
26-08 2020
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U15 Drenge (06) 20/21 Pulje 1 A27 (Liga2) HIK (Liga2)
133978 1 on
26-08 2020
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U14 Drenge (07) 20/21 Pulje 1 A27 (Liga2) Amager Elite (Liga2)
197012 2 on
26-08 2020
Kl. 19:00
M+32 1 Efterår Pulje 1 Dragør Bk. Skovshoved IF
920543 4 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Sydbank Pokalen 2020 P1 Dragør Bk. (KS) GVI (DS)
703449 1 to
27-08 2020
Kl. 18:30
U14 Piger M (07) Efterår Pulje 1 Dragør Sundby
302233 2 to
27-08 2020
Kl. 19:00
M+50 1 Efterår Pulje 1 Dragør Bk. FA 2000
414481 2 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
U17 Drenge 2 (04-05) Efterår P2 Dragør 3 Vestia 2
245985 2 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
Serie 2, P5/6 Efterår P6 Dragør 2 Union 2
859761 2
29-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 1 Dragør BK 2 Kastrup BK 1
416328 3
29-08 2020
Kl. 12:00
U16 Drenge M (05) Efterår Mester Dragør 2 Fremad Amager
622693 3
29-08 2020
Kl. 12:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår P3 Dragør 3 HIK 3
333057 3
29-08 2020
Kl. 14:00
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 1 A27 Hvidovre IF
269822 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 Vestia (2) Dragør BK (1)
269823 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 FA 2000 1 Dragør BK (2)
269824 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 Vestia (2) FA 2000 1
269825 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 Dragør BK (1) Dragør BK (2)
269826 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 Dragør BK (2) Vestia (2)
269997 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 Dragør BK (1) FA 2000 1
628757 3
30-08 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge M (07) Efterår Mester Dragør 2 Husum
910273 2
30-08 2020
Kl. 12:00
U12 Piger (09) 1 8v8 Efterår Pulje 1 Dragør BK 1 FB 1
640881 2
30-08 2020
Kl. 14:00
U14 Drenge 2 (07) Efterår P2 A Dragør 3 Union
965582 3 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
M+45 M 7M Efterår Mester Dragør BK Oversidder
860030 3 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 1 Dragør Bk. Oversidder
111804 3 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 1 Dragør BK 2 Oversidder
497161 3 ti
01-09 2020
Kl. 18:00
U14 Drenge Liga 2 (07) efterår Pulje 1 A27 AB
622619 3 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
U15 Drenge 1 (06) Efterår P1 Dragør 2 Hekla
597180 2 on
02-09 2020
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U14 Piger (07) 20/21 Pulje 1 Dragør BK (1) Roskilde Pigefodbold (2)
697830 3 on
02-09 2020
Kl. 18:30
U16 Piger 1 (05-06) Efterår P1 Dragør Oversidder
187731 3
05-09 2020
Kl. 10:00
M+55 M 7M Efterår P1 Dragør Bk. Vanløse
964879 2
05-09 2020
Kl. 10:00
M+ 40 2 7M Efterår P1 Dragør BK Frem
956541 5
05-09 2020
Kl. 12:00
KS Herre 20/21 P1 Dragør Bk. Hvidovre IF 2
703453 2
05-09 2020
Kl. 14:00
U14 Piger M (07) Efterår Pulje 1 Dragør Jægersborg
363986 4
05-09 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge M (04-05) Efterår Mester Dragør 2 FB
847604 3
06-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 1 Dragør BK 2 Sundby Bk.
908044 2
06-09 2020
Kl. 10:00
U14 Piger 1 (07) 7M Efterår P2 Dragør Vestia
811131 3
06-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 1 Dragør BK 1 HIK 1
957055 3
06-09 2020
Kl. 12:00
U13 Drenge 4 (08) 8M Efterår P4A Dragør 3 Hekla 3
329346 4 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 3 A 27 Brøndbyernes IF (2)
955735 4 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår P3B Dragør 2 Tårnby FF
197021 4 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
M+32 1 Efterår Pulje 1 Dragør Bk. Oversidder
908051 3 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
U14 Piger 1 (07) 7M Efterår P2 Dragør Oversidder
245998 4 fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Serie 2, P5/6 Efterår P6 Dragør 2 FA 2000 4
254899 3
12-09 2020
Kl. 10:00
M+45 1 Efterår Pulje 1 Dragør KB
910281 4
12-09 2020
Kl. 10:00
U12 Piger (09) 1 8v8 Efterår Pulje 1 Dragør BK 1 Brønshøj BK 1
643105 4
12-09 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge 2 (07) Efterår P2 A Dragør 3 Oversidder
397409 5
12-09 2020
Kl. 12:00
U16 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (05) P1 A27 Farum
169262 3
12-09 2020
Kl. 12:00
M+40 M 7M Efterår P1 Dragør KFUM
415655 4
12-09 2020
Kl. 12:00
U17 Drenge 2 (04-05) Efterår P2 Dragør 3 GVI 2
497174 5
12-09 2020
Kl. 14:00
U14 Drenge Liga 2 (07) efterår Pulje 1 A27 KFUM BK, Roskilde
416333 5
13-09 2020
Kl. 10:00
U16 Drenge M (05) Efterår Mester Dragør 2 AB Tårnby 2
268495 1
13-09 2020
Kl. 10:00
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 1 BK Fix FA 2000 (2)
268496 1
13-09 2020
Kl. 10:00
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 1 FA 2000 (1) Dragør BK
623872 1
13-09 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 Dragør BK 1 BK Vestia 1
623873 1
13-09 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 Vanløse IF 1 Oversidder
624325 1
13-09 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 Hvidovre IF 3 GVI 3
624326 1
13-09 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 BK Union 1 Dragør BK 2
624327 1
13-09 2020
Kl. 10:20
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 Hvidovre IF 3 BK Union 1
624328 1
13-09 2020
Kl. 10:20
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 GVI 3 Dragør BK 2
623874 1
13-09 2020
Kl. 10:20
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 Dragør BK 1 Vanløse IF 1
623875 1
13-09 2020
Kl. 10:20
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 BK Vestia 1 Oversidder
268497 1
13-09 2020
Kl. 10:20
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 1 BK Fix FA 2000 (1)
268498 1
13-09 2020
Kl. 10:20
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 1 FA 2000 (2) Dragør BK
268499 1
13-09 2020
Kl. 10:40
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 1 Dragør BK BK Fix
268500 1
13-09 2020
Kl. 10:40
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 1 FA 2000 (2) FA 2000 (1)
623876 1
13-09 2020
Kl. 10:40
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 Oversidder Dragør BK 1
623877 1
13-09 2020
Kl. 10:40
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 BK Vestia 1 Vanløse IF 1
624329 1
13-09 2020
Kl. 10:40
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 Dragør BK 2 Hvidovre IF 3
624330 1
13-09 2020
Kl. 10:40
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 GVI 3 BK Union 1
628769 5
13-09 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge M (07) Efterår Mester Dragør 2 Fix
859769 4
13-09 2020
Kl. 12:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 1 Dragør BK 2 Fremad Amager 1
364023 5
13-09 2020
Kl. 12:00
U17 Drenge M (04-05) Efterår Mester Dragør 2 Kastrup 2

Log ind