MENU

Husumparken //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
676011 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 Husum BK 1 BK Vestia 1
676012 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 BK Fix 3 Aakanden GF 2
676013 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 Husum BK 1 BK Fix 3
676014 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 BK Vestia 1 Aakanden GF 2
676015 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 Aakanden GF 2 Husum BK 1
676049 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 BK Vestia 1 BK Fix 3
577018 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 Fremad Valby 3 Husum BK 2
577019 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 Østerbro IF 4 Nørrebro United 4
577020 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 Fremad Valby 3 Østerbro IF 4
577021 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 Husum BK 2 Nørrebro United 4
577022 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 Nørrebro United 4 Fremad Valby 3
577023 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 Husum BK 2 Østerbro IF 4
581256 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 6 Oversidder FA 2000 2
581257 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 6 Husum BK 1 Hvidovre IF 2
581258 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 6 Oversidder Husum BK 1
581259 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 6 FA 2000 2 Hvidovre IF 2
581260 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 6 Hvidovre IF 2 Oversidder
581261 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 6 FA 2000 2 Husum BK 1
603141 1
23-08 2020
Kl. 14:30
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 5 Fremad Valby 2 Husum BK 2
603142 1
23-08 2020
Kl. 14:30
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 5 BK Vestia 2 BK Fix 2
603144 1
23-08 2020
Kl. 14:50
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 5 Fremad Valby 2 BK Vestia 2
603145 1
23-08 2020
Kl. 14:50
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 5 Husum BK 2 BK Fix 2
603146 1
23-08 2020
Kl. 15:10
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 5 BK Fix 2 Fremad Valby 2
603147 1
23-08 2020
Kl. 15:10
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 5 Husum BK 2 BK Vestia 2
193198 1 ma
24-08 2020
Kl. 18:00
M+60 7M 1 Efterår P1 Husum Bk Frem
859818 2
29-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 3 Husum Bk Brønshøj BK 1
617594 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 Husum BK 1 HIK 1
617593 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 KB 1 Dragør BK 1
617595 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 KB 1 Husum BK 1
617596 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 Dragør BK 1 HIK 1
617597 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 HIK 1 KB 1
617864 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 Dragør BK 1 Husum BK 1
617929 1
30-08 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 Ørestad IF 1 BK Hekla 2
617930 1
30-08 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 KB 4 Husum BK 2
617931 1
30-08 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 Ørestad IF 1 KB 4
617932 1
30-08 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 BK Hekla 2 Husum BK 2
617933 1
30-08 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 Husum BK 2 Ørestad IF 1
617934 1
30-08 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 BK Hekla 2 KB 4
269780 1
30-08 2020
Kl. 13:00
U10 Piger (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 KB Husum BK 1
269781 1
30-08 2020
Kl. 13:00
U10 Piger (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 Nørrebro United 1 Oversidder
269782 1
30-08 2020
Kl. 13:20
U10 Piger (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 KB Nørrebro United 1
269783 1
30-08 2020
Kl. 13:20
U10 Piger (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 Husum BK 1 Oversidder
269784 1
30-08 2020
Kl. 13:40
U10 Piger (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 Oversidder KB
269785 1
30-08 2020
Kl. 13:40
U10 Piger (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 Husum BK 1 Nørrebro United 1
626313 1
30-08 2020
Kl. 14:30
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 KB 8 B.1908 2
626314 1
30-08 2020
Kl. 14:30
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 FA 2000 3 Husum BK 1
626315 1
30-08 2020
Kl. 14:50
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 KB 8 FA 2000 3
626316 1
30-08 2020
Kl. 14:50
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 B.1908 2 Husum BK 1
626317 1
30-08 2020
Kl. 15:10
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 Husum BK 1 KB 8
626318 1
30-08 2020
Kl. 15:10
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 B.1908 2 FA 2000 3
764978 2 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
Herre Senior 2 7M Efterår P3 Husum KFUM
193504 3 on
09-09 2020
Kl. 18:30
M+60 7M 1 Efterår P1 Husum Bk KB
564613 4
12-09 2020
Kl. 10:00
U12 Piger (09) 2 8v8 Efterår Pulje 1 Husum BK 1 B 93 2
859826 4
12-09 2020
Kl. 12:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 3 Husum Bk KB 4
642378 1
13-09 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 Hvidovre IF 3 Husum BK 2
642389 1
13-09 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 BK Skjold 3 Dragør BK 4
642106 1
13-09 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 8 Sundby BK 3 Oversidder
642107 1
13-09 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 8 Husum BK 1 Oversidder
642108 1
13-09 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 8 Sundby BK 3 Husum BK 1
642109 1
13-09 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 8 Oversidder Oversidder
642390 1
13-09 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 Hvidovre IF 3 BK Skjold 3
642391 1
13-09 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 Husum BK 2 Dragør BK 4
642392 1
13-09 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 Dragør BK 4 Hvidovre IF 3
642393 1
13-09 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 1 Husum BK 2 BK Skjold 3
642110 1
13-09 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 8 Oversidder Sundby BK 3
642111 1
13-09 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 8 Oversidder Husum BK 1
268853 1
13-09 2020
Kl. 11:30
U8 Piger (13) 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 2 Oversidder Oversidder
268854 1
13-09 2020
Kl. 11:30
U8 Piger (13) 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 2 Oversidder Oversidder
268855 1
13-09 2020
Kl. 11:50
U8 Piger (13) 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 2 Oversidder Oversidder
268856 1
13-09 2020
Kl. 11:50
U8 Piger (13) 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 2 Oversidder Oversidder
268857 1
13-09 2020
Kl. 12:10
U8 Piger (13) 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 2 Oversidder Oversidder
268858 1
13-09 2020
Kl. 12:10
U8 Piger (13) 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 2 Oversidder Oversidder
625886 1
13-09 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 7 Dragør BK 2 Tårnby FF 1
625887 1
13-09 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 7 Husum BK 1 Vanløse (3)
625888 1
13-09 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 7 Dragør BK 2 Husum BK 1
625889 1
13-09 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 7 Tårnby FF 1 Vanløse (3)
625890 1
13-09 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 7 Vanløse (3) Dragør BK 2
625891 1
13-09 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 7 Tårnby FF 1 Husum BK 1

Log ind