MENU

Hvidovre IF's baner //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
838840 1 ma
10-08 2020
Kl. 22:00
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Kvinder) P1 Hvidovre IF FC Nyhavn
328786 1
15-08 2020
Kl. 12:00
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 1 Hvidovre IF Roskilde Boldklub
427331 1
16-08 2020
Kl. 12:00
U16 Drenge 2 (05) Efterår P2 Hvidovre IF AB Tårnby
333053 1
16-08 2020
Kl. 14:00
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 1 Hvidovre IF Hørsholm-Usserød IK
905144 1
16-08 2020
Kl. 14:00
Hovedstads Pokalen Pulje 1 Hvidovre IF 3 Østerbro IF 3
792605 1 ma
17-08 2020
Kl. 22:00
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF 1 Oversidder
832250 1 ma
17-08 2020
Kl. 22:00
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 3 Hvidovre IF 2 Oversidder
859894 1 ma
17-08 2020
Kl. 22:00
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF 1 Oversidder
953639 2 ti
18-08 2020
Kl. 19:00
KS Herre 20/21 P1 Hvidovre IF 2 FC Græsrødderne
496354 2
22-08 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge Liga 2 (07) efterår Pulje 1 Hvidovre IF FC Helsingør
112906 1
22-08 2020
Kl. 12:00
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 3 Hvidovre IF 3 KB 7 (2)
730385 2
22-08 2020
Kl. 12:00
U17 Drenge Divisionen 2020/21 Div Hvidovre IF Nykøbing FC
727342 2
22-08 2020
Kl. 14:30
U19 Drenge Divisionen 2020/21 Div Hvidovre IF Nykøbing FC
603196 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 14 FA 2000 5 FB 1
603197 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 14 Hvidovre IF 5 KB 7
580284 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 5v5 1 Efterår - 1. runde Pulje 3 FA 2000 1 BK Hellas 1
580291 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 5v5 1 Efterår - 1. runde Pulje 3 Hvidovre IF 1 KB 2
580294 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 5v5 1 Efterår - 1. runde Pulje 3 FA 2000 1 Hvidovre IF 1
580295 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 5v5 1 Efterår - 1. runde Pulje 3 BK Hellas 1 KB 2
603198 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 14 FA 2000 5 Hvidovre IF 5
603199 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 14 FB 1 KB 7
603200 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 14 KB 7 FA 2000 5
603201 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 14 FB 1 Hvidovre IF 5
580306 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 5v5 1 Efterår - 1. runde Pulje 3 KB 2 FA 2000 1
580307 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 5v5 1 Efterår - 1. runde Pulje 3 BK Hellas 1 Hvidovre IF 1
603202 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 15 FA 2000 4 FB 3
603203 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 15 Hvidovre IF 4 KB 6
577179 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U9 Drenge (12) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 3 FA 2000 4 FB 3
577180 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U9 Drenge (12) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 3 BK Hellas 3 Hvidovre IF 2
577181 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U9 Drenge (12) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 3 FA 2000 4 BK Hellas 3
577182 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U9 Drenge (12) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 3 FB 3 Hvidovre IF 2
603204 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 15 FA 2000 4 Hvidovre IF 4
603205 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 15 FB 3 KB 6
622687 2
23-08 2020
Kl. 12:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår P3 Hvidovre IF 2 Vestia 2
603206 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 15 KB 6 FA 2000 4
603207 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 15 FB 3 Hvidovre IF 4
577183 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U9 Drenge (12) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 3 Hvidovre IF 2 FA 2000 4
577184 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U9 Drenge (12) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 3 FB 3 BK Hellas 3
577006 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U9 Drenge (12) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 3 FA 2000 5 BK Hekla 3
577007 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U9 Drenge (12) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 3 Hvidovre IF 3 HB
577008 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U9 Drenge (12) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 3 FA 2000 5 Hvidovre IF 3
577009 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U9 Drenge (12) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 3 BK Hekla 3 HB
577010 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U9 Drenge (12) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 3 HB FA 2000 5
577011 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U9 Drenge (12) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 3 BK Hekla 3 Hvidovre IF 3
246702 1
23-08 2020
Kl. 14:00
Serie 4, P13/16 Efterår P13 Hvidovre IF 3 Nørrebro United 2
908039 1 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
U14 Piger 1 (07) 7M Efterår P2 Hvidovre IF FA 2000
363967 2 ti
25-08 2020
Kl. 18:45
U17 Drenge M (04-05) Efterår Mester Hvidovre IF 2 B93 2
640895 2
29-08 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 2 (07) Efterår P2 A Hvidovre IF 2 KB 4
703448 1
29-08 2020
Kl. 12:00
U14 Piger M (07) Efterår Pulje 1 Hvidovre IF 2 Nørrebro United
328797 3
29-08 2020
Kl. 12:00
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 1 Hvidovre IF GVI
564587 2
29-08 2020
Kl. 14:00
U12 Piger (09) 2 8v8 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF 1 B 93 2
967974 2
29-08 2020
Kl. 14:00
M+50 M 7M Efterår P1 Hvidovre IF/ Friheden Fremad Valby
197729 1
29-08 2020
Kl. 15:15
M+40 1 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF Skjold
860063 2
30-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 2 Hvidovre IF Jægersborg BK
564690 2
30-08 2020
Kl. 10:00
U12 Piger (09) 3 8v8 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF 1 BK Hekla 2
976150 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 Hvidovre IF 3 BK Vestia 2
976151 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 Nørrebro United 3 Oversidder
625030 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 8 Hvidovre IF 2 BK Skjold 2
625031 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 8 BK Skjold 1 KB 4
625054 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 2 B 1903 3 Hvidovre IF 3
625055 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 2 Nørrebro United 3 Østerbro IF 3
625056 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 2 B 1903 3 Nørrebro United 3
625057 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 2 Hvidovre IF 3 Østerbro IF 3
625032 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 8 Hvidovre IF 2 BK Skjold 1
625033 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 8 BK Skjold 2 KB 4
976152 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 Hvidovre IF 3 Nørrebro United 3
976153 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 BK Vestia 2 Oversidder
976154 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 Oversidder Hvidovre IF 3
976155 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 BK Vestia 2 Nørrebro United 3
625034 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 8 KB 4 Hvidovre IF 2
625035 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 8 BK Skjold 2 BK Skjold 1
625058 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 2 Østerbro IF 3 B 1903 3
625059 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 2 Hvidovre IF 3 Nørrebro United 3
859733 2
30-08 2020
Kl. 11:15
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 3 Hvidovre IF 3 KB 7
696226 3
30-08 2020
Kl. 12:00
U16 Piger M (05-06) Efterår Mester Hvidovre IF Oversidder
196797 2
30-08 2020
Kl. 12:30
U14 Drenge (07) 7M Efterår P1 Hvidovre IF Vanløse
860146 2
30-08 2020
Kl. 12:30
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 3 Hvidovre IF 2 Nørrebro United 1
196830 2
30-08 2020
Kl. 13:45
U16 Piger (05-06) 7M Efterår P1 Hvidovre IF AB Tårnby
956533 4 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
KS Herre 20/21 P1 Hvidovre IF 2 FC Udfordringen
595760 2 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Ungdomspokalen U16 Piger (05) 20/21 Pulje 1 Hvidovre IF (M) B93 (Liga!)
597177 2 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Ungdomspokalen U14 Piger (07) 20/21 Pulje 1 Hvidovre IF (1) FC Bella (2)
860108 3
05-09 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 2 Hvidovre IF Aakanden GF
859904 3
05-09 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF 1 B 93 1
497166 4
05-09 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge Liga 2 (07) efterår Pulje 1 Hvidovre IF Greve Fodbold
112914 3
05-09 2020
Kl. 11:15
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 3 Hvidovre IF 3 BK Fix 2
832260 3
05-09 2020
Kl. 11:15
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 3 Hvidovre IF 2 Vanløse IF 1
333066 4
05-09 2020
Kl. 12:00
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 1 Hvidovre IF Næstved I.F.
564608 3
05-09 2020
Kl. 12:30
U12 Piger (09) 2 8v8 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF 1 Husum BK 1
811141 3
05-09 2020
Kl. 12:30
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF 1 Fremad A./B1908
197734 2
05-09 2020
Kl. 13:45
M+40 1 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF B.93 2
196833 3
06-09 2020
Kl. 10:00
U16 Piger (05-06) 7M Efterår P1 Hvidovre IF Oversidder
143957 2
06-09 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 1 (08) 8M Efterår P2 Hvidovre IF 3 Fremad Amager 2
622700 4
06-09 2020
Kl. 12:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår P3 Hvidovre IF 2 AB Tårnby 2
730402 4
06-09 2020
Kl. 12:00
U17 Drenge Divisionen 2020/21 Div Hvidovre IF Hobro IK
703732 4
06-09 2020
Kl. 14:00
KS, Kvinder Efterår KSK E Hvidovre IF (ks) KFUM (ks)
430117 4
06-09 2020
Kl. 14:00
U16 Drenge 2 (05) Efterår P2 Hvidovre IF Union 2
727359 4
06-09 2020
Kl. 14:30
U19 Drenge Divisionen 2020/21 Div Hvidovre IF Hobro IK
196804 4 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
U14 Drenge (07) 7M Efterår P1 Hvidovre IF Oversidder
908049 3 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
U14 Piger 1 (07) 7M Efterår P2 Hvidovre IF Tårnby FF
725006 4 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
U13 Drenge M (08) 8M Efterår Mester B Hvidovre IF 2 Oversidder

Log ind