Jens Jessens Vej

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
700339
03-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7 Union Brønshøj BK (1)
03. mar
10:00
Union
Brønshøj BK (1)
700340
03-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7 FB (1) FB (2)
03. mar
10:00
FB (1)
FB (2)
866252
03-03 2024
10:00 VinterBold U12 Piger 1 (12) 8:8 Pulje 1A FA 2000 Roskilde Pigefodbold
03. mar
10:00
FA 2000
Roskilde Pigefodbold
509247
03-03 2024
10:00 VinterBold U8 Piger 3 (16) 5:5 Pulje 1 FC Rudersdal Oversidder
03. mar
10:00
FC Rudersdal
Oversidder
509248
03-03 2024
10:00 VinterBold U8 Piger 3 (16) 5:5 Pulje 1 FB Tårnby FF
03. mar
10:00
FB
Tårnby FF
482641
03-03 2024
10:00 VinterBold U9 Piger 3 (15) 5:5 Pulje 2 FA 2000 Køge BK
03. mar
10:00
FA 2000
Køge BK
482642
03-03 2024
10:00 VinterBold U9 Piger 3 (15) 5:5 Pulje 2 Brøndbyernes IF Bagsværd BK (2)
03. mar
10:00
Brøndbyernes IF
Bagsværd BK (2)
926331
03-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 4 FA 2000 KB
6
-
1
03. mar
10:00
FA 2000
6
KB
1
900772
03-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 3 FA 2000 Rosenhøj BK
2
-
5
03. mar
10:00
FA 2000
2
Rosenhøj BK
5
104563
03-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 5 FB Bispebjerg Bk.
5
-
4
03. mar
10:00
FB
5
Bispebjerg Bk.
4
482643
03-03 2024
10:25 VinterBold U9 Piger 3 (15) 5:5 Pulje 2 Køge BK Bagsværd BK (2)
03. mar
10:25
Køge BK
Bagsværd BK (2)
482644
03-03 2024
10:25 VinterBold U9 Piger 3 (15) 5:5 Pulje 2 FA 2000 Brøndbyernes IF
03. mar
10:25
FA 2000
Brøndbyernes IF
509249
03-03 2024
10:25 VinterBold U8 Piger 3 (16) 5:5 Pulje 1 Oversidder Tårnby FF
03. mar
10:25
Oversidder
Tårnby FF
509250
03-03 2024
10:25 VinterBold U8 Piger 3 (16) 5:5 Pulje 1 FC Rudersdal FB
03. mar
10:25
FC Rudersdal
FB
700341
03-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7 Brønshøj BK (1) FB (2)
03. mar
10:25
Brønshøj BK (1)
FB (2)
700342
03-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7 Union FB (1)
03. mar
10:25
Union
FB (1)
700343
03-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7 Union FB (2)
03. mar
10:50
Union
FB (2)
700344
03-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7 Brønshøj BK (1) FB (1)
03. mar
10:50
Brønshøj BK (1)
FB (1)
509251
03-03 2024
10:50 VinterBold U8 Piger 3 (16) 5:5 Pulje 1 FC Rudersdal Tårnby FF
03. mar
10:50
FC Rudersdal
Tårnby FF
509252
03-03 2024
10:50 VinterBold U8 Piger 3 (16) 5:5 Pulje 1 Oversidder FB
03. mar
10:50
Oversidder
FB
482645
03-03 2024
10:50 VinterBold U9 Piger 3 (15) 5:5 Pulje 2 FA 2000 Bagsværd BK (2)
03. mar
10:50
FA 2000
Bagsværd BK (2)
482646
03-03 2024
10:50 VinterBold U9 Piger 3 (15) 5:5 Pulje 2 Køge BK Brøndbyernes IF
03. mar
10:50
Køge BK
Brøndbyernes IF
997442
03-03 2024
12:00 VinterBold U16 Drenge Mester Pulje 2 FA 2000 Nørrebro United
0
-
2
03. mar
12:00
FA 2000
0
Nørrebro United
2
584599
03-03 2024
12:00 VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 3 FA 2000 KB
1
-
0
03. mar
12:00
FA 2000
1
KB
0
221366
03-03 2024
12:00 Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1 FB (16) Lyngby Boldklub 1921 (6)
03. mar
12:00
FB (16)
Lyngby Boldklub 1921 (6)
420208
03-03 2024
14:00 Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1 FA 2000 (7) Vanløse (4)
03. mar
14:00
FA 2000 (7)
Vanløse (4)
390524
03-03 2024
14:00 Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1 FA 2000 (3) GVI (1)
03. mar
14:00
FA 2000 (3)
GVI (1)
486061
03-03 2024
14:00 Træningskamp Herre Serie 3 Pulje 1 CBS Sport 3 (2) Valby 1902 2
03. mar
14:00
CBS Sport 3 (2)
Valby 1902 2
221370
03-03 2024
14:00 Træningskamp Herre Serie 3 Pulje 1 FB (14) FB (15)
03. mar
14:00
FB (14)
FB (15)
584159
03-03 2024
14:00 VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 3 FB Køge BK
0
-
4
03. mar
14:00
FB
0
Køge BK
4
956862
03-03 2024
14:00 VinterBOLD Kvindesenior 2 Pulje 2 FA 2000 Oversidder
03. mar
14:00
FA 2000
Oversidder
582074
03-03 2024
14:00 VinterBOLD U-19 Drenge Øst Pulje 2 FB LSF
UHT
03. mar
14:00
FB
LSF
UHT
221369
03-03 2024
16:00 Træningskamp Herre Serie 3 Pulje 1 FB (12) FB (13)
03. mar
16:00
FB (12)
FB (13)
300464
03-03 2024
16:00 Træningskamp Herre Serie 4 Pulje 1 FB (20) FA 2000 (10)
ANN
03. mar
16:00
FB (20)
FA 2000 (10)
ANN
486401
03-03 2024
16:00 Træningskamp Herre Serie 4 Pulje 1 FB (16) FA 2000 (8)
ANN
03. mar
16:00
FB (16)
FA 2000 (8)
ANN
909043
on06-03 2024
19:15 Træningskamp Herre KS Pulje 1 FA 2000 (4) B 1960 (3)
06. mar
19:15
FA 2000 (4)
B 1960 (3)
861214
09-03 2024
10:00 VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 7 FB Fremad Valby
09. mar
10:00
FB
Fremad Valby
786292
09-03 2024
10:00 VinterBold U16 Drenge Mester Pulje 2 FA 2000 Skovshoved IF
09. mar
10:00
FA 2000
Skovshoved IF
786497
09-03 2024
10:00 VinterBOLD U-16 drenge 3-4 Pulje 2 FB (1) Måløv BK
09. mar
10:00
FB (1)
Måløv BK
786544
09-03 2024
12:00 VinterBOLD U-16 drenge 3-4 Pulje 3 FB (2) Kastrup
09. mar
12:00
FB (2)
Kastrup
129398
09-03 2024
12:00 VinterBOLD U-16 piger 1 Pulje 3 FB Greve Fodbold
09. mar
12:00
FB
Greve Fodbold
590358
09-03 2024
12:00 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 3 FB (1) Skovshoved IF
09. mar
12:00
FB (1)
Skovshoved IF
913875
09-03 2024
12:00 Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1 FA 2000 (7) B 1903 (12)
09. mar
12:00
FA 2000 (7)
B 1903 (12)
107689
09-03 2024
12:00 VinterBOLD 8-mands U-14 piger 2-3 Pulje 2 FA 2000 Gladsaxe-Hero BK
09. mar
12:00
FA 2000
Gladsaxe-Hero BK
322681
09-03 2024
14:00 Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1 FA 2000 (8) Roskilde Boldklub (4)
09. mar
14:00
FA 2000 (8)
Roskilde Boldklub (4)
173032
09-03 2024
14:00 Træningskamp Herre Serie 1 Pulje 1 FB (6) Nerashté, Ballerup (6)
09. mar
14:00
FB (6)
Nerashté, Ballerup (6)
956840
09-03 2024
14:00 VinterBOLD Kvindesenior 2 Pulje 1 FB IF Skjold Birkerød
09. mar
14:00
FB
IF Skjold Birkerød
566823
09-03 2024
14:00 VinterBOLD M+50 Pulje 1 FA 2000 Fremad Forsing
09. mar
14:00
FA 2000
Fremad Forsing
587683
09-03 2024
16:00 VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 2 FA 2000 (2) LSF
09. mar
16:00
FA 2000 (2)
LSF
587695
09-03 2024
16:00 VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 2 FB Oversidder
09. mar
16:00
FB
Oversidder
145218
09-03 2024
16:00 Træningskamp Herre Serie 1 Pulje 1 FA 2000 (4) Nerashté, Ballerup (3)
09. mar
16:00
FA 2000 (4)
Nerashté, Ballerup (3)
339106
10-03 2024
10:00 Træningskamp Herre Serie 3 Pulje 1 CBS Sport 4 Skjold 5 (2)
10. mar
10:00
CBS Sport 4
Skjold 5 (2)
420209
10-03 2024
10:00 Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1 FA 2000 (8) Brønshøj BK (6)
10. mar
10:00
FA 2000 (8)
Brønshøj BK (6)
952078
10-03 2024
10:00 VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 Pulje 8 FA 2000 Jægersborg BK
10. mar
10:00
FA 2000
Jægersborg BK
591519
10-03 2024
10:00 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 6 FB (2) Dragør BK
10. mar
10:00
FB (2)
Dragør BK
905349
10-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 4 FA 2000 Oversidder
10. mar
10:00
FA 2000
Oversidder
905352
10-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 4 FB KB
10. mar
10:00
FB
KB
866255
10-03 2024
10:00 VinterBold U12 Piger 1 (12) 8:8 Pulje 1A FA 2000 Husum Bk
10. mar
10:00
FA 2000
Husum Bk
269981
10-03 2024
10:00 VinterBold U12 Piger 3 (12) 8:8 Pulje 4 FB KB
10. mar
10:00
FB
KB
111211
10-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 piger 1 Pulje 2 FA 2000 Oversidder
10. mar
10:00
FA 2000
Oversidder
785632
10-03 2024
12:00 VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 Pulje 4 FB Greve Fodbold
10. mar
12:00
FB
Greve Fodbold
785904
10-03 2024
12:00 VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 Pulje 5 FB BSF
10. mar
12:00
FB
BSF
582377
10-03 2024
12:00 VinterBold U-19 Drenge Mester Pulje 2 FA 2000 B 1903
10. mar
12:00
FA 2000
B 1903
584720
10-03 2024
12:00 VinterBOLD U-14 piger Liga Pulje 1 FA 2000 Brønshøj/Fix
10. mar
12:00
FA 2000
Brønshøj/Fix
129402
10-03 2024
12:00 VinterBOLD U-16 piger 1 Pulje 3 FA 2000 Køge BK
10. mar
12:00
FA 2000
Køge BK
787930
10-03 2024
12:00 VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 Pulje 6 FB IF Skjold Birkerød
10. mar
12:00
FB
IF Skjold Birkerød
881371
10-03 2024
12:00 Træningskamp Kvinde KS Pulje 1 CBS Sport Women Amalie
10. mar
12:00
CBS Sport Women
Amalie
221367
10-03 2024
12:00 Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1 FB (17) KFUM BK, Roskilde (4)
10. mar
12:00
FB (17)
KFUM BK, Roskilde (4)
152542
10-03 2024
14:00 Træningskamp Herre Serie 5 Pulje 1 FA 2000 (3) FA 2000 (4)
10. mar
14:00
FA 2000 (3)
FA 2000 (4)
486063
10-03 2024
14:00 Træningskamp Herre Serie 3 Pulje 1 CBS Sport 3 (3) Copenhagen Celtic (2)
10. mar
14:00
CBS Sport 3 (3)
Copenhagen Celtic (2)
151935
10-03 2024
14:00 Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1 FA 2000 (8) FA 2000 (9)
10. mar
14:00
FA 2000 (8)
FA 2000 (9)
390533
10-03 2024
14:00 Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1 FA 2000 (4) Gørslev IF
10. mar
14:00
FA 2000 (4)
Gørslev IF
582379
10-03 2024
14:00 VinterBold U-19 Drenge Mester Pulje 2 FB HIK (2)
10. mar
14:00
FB
HIK (2)
489954
10-03 2024
16:00 Træningskamp Herre Serie 5 Pulje 1 Dunses Disciple (7) FB (4)
10. mar
16:00
Dunses Disciple (7)
FB (4)
157974
ma11-03 2024
18:00 Træningskamp 2. Division herre Pulje 1 FA 2000 (14) VB 1968
11. mar
18:00
FA 2000 (14)
VB 1968
920975
ma11-03 2024
20:15 VinterBOLD M+55 Pulje 1 FA 2000 B.93
11. mar
20:15
FA 2000
B.93
163571
on13-03 2024
20:15 Træningskamp U14 Piger Øst Pulje 1 FA 2000 (3) Herfølge BK
13. mar
20:15
FA 2000 (3)
Herfølge BK
900781
fr15-03 2024
18:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 3 FB Albertslund IF (1)
15. mar
18:00
FB
Albertslund IF (1)
586240
16-03 2024
10:00 Træningskamp U16 Piger M Pulje 1 FB Nørrebro United
16. mar
10:00
FB
Nørrebro United
848976
16-03 2024
10:00 Træningskamp U15 Drenge Liga 1 Pulje 1 FA 2000 Ølstykke FC
16. mar
10:00
FA 2000
Ølstykke FC
511067
16-03 2024
10:00 Træningskamp Herre Serie 4 Pulje 1 FA 2000 PI Fodbold
16. mar
10:00
FA 2000
PI Fodbold
613411
16-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 2 FA 2000 Oversidder
16. mar
10:00
FA 2000
Oversidder
491032
16-03 2024
12:00 Træningskamp Kvinde KS Pulje 1 FA 2000 Espergærde IF (2)
16. mar
12:00
FA 2000
Espergærde IF (2)
300467
16-03 2024
12:00 Træningskamp Herre Serie 1 Pulje 1 FB B 1903
16. mar
12:00
FB
B 1903
106691
16-03 2024
12:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 5 FB Fremad Valby (2)
16. mar
12:00
FB
Fremad Valby (2)
588483
16-03 2024
12:00 VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 4 FA 2000 (1) Nørrebro United
16. mar
12:00
FA 2000 (1)
Nørrebro United
582470
16-03 2024
14:00 VinterBold U-19 Drenge Mester Pulje 2 FB FA 2000
16. mar
14:00
FB
FA 2000
909057
16-03 2024
14:00 Træningskamp Herre KS Pulje 1 FA 2000 Avedøre IF
16. mar
14:00
FA 2000
Avedøre IF
322685
16-03 2024
14:00 Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1 FA 2000 Lyngby Boldklub 1921
16. mar
14:00
FA 2000
Lyngby Boldklub 1921
151936
16-03 2024
14:00 Træningskamp Herre Serie 4 Pulje 1 FA 2000 FB
16. mar
14:00
FA 2000
FB
161685
16-03 2024
16:00 Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1 FA 2000 B 1903
16. mar
16:00
FA 2000
B 1903
896235
17-03 2024
10:00 Træningskamp Herre 7v7 Pulje 1 CBS Sport 7.1 Men Kjøbenhavns Fodboldlaug
17. mar
10:00
CBS Sport 7.1 Men
Kjøbenhavns Fodboldlaug
420210
17-03 2024
10:00 Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1 FA 2000 BSF
17. mar
10:00
FA 2000
BSF
900782
17-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 3 FA 2000 Vallensbæk IF
17. mar
10:00
FA 2000
Vallensbæk IF
952248
17-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 2 FB Vestia
17. mar
10:00
FB
Vestia
301409
17-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3 Pulje 2 FA 2000 Fremad Valby
17. mar
10:00
FA 2000
Fremad Valby
905356
17-03 2024
12:00 VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 4 FB Skjold
17. mar
12:00
FB
Skjold
584610
17-03 2024
12:00 VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 3 FA 2000 Hekla
17. mar
12:00
FA 2000
Hekla
590366
17-03 2024
12:00 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 3 FB (1) Brønshøj/Fix
17. mar
12:00
FB (1)
Brønshøj/Fix
129406
17-03 2024
12:00 VinterBOLD U-16 piger 1 Pulje 3 FA 2000 Husum/Union
17. mar
12:00
FA 2000
Husum/Union
786295
17-03 2024
12:00 VinterBold U16 Drenge Mester Pulje 2 FA 2000 Ringsted IF
17. mar
12:00
FA 2000
Ringsted IF
486079
17-03 2024
12:00 Træningskamp Herre Serie 3 Pulje 1 CBS Sport 3 Skjold 5
17. mar
12:00
CBS Sport 3
Skjold 5
151937
17-03 2024
14:00 Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1 FA 2000 FB
17. mar
14:00
FA 2000
FB
583339
17-03 2024
14:00 VinterBold U17 Drenge Mester Pulje 2 FB B 1908
17. mar
14:00
FB
B 1908
956870
17-03 2024
14:00 VinterBOLD Kvindesenior 2 Pulje 2 FA 2000 Hvalsø IF
17. mar
14:00
FA 2000
Hvalsø IF
866073
ma18-03 2024
20:30 VinterBOLD M+60 Pulje 1 FA 2000 Lyngby Boldklub 1921
18. mar
20:30
FA 2000
Lyngby Boldklub 1921
486225
on20-03 2024
19:00 Træningskamp Herre Serie 4 Pulje 1 Bk. VLI (3) Østerbro IF (5)
20. mar
19:00
Bk. VLI (3)
Østerbro IF (5)
653155
23-03 2024
10:00 VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 Pulje 8 FB Hørsholm-Usserød IK
23. mar
10:00
FB
Hørsholm-Usserød IK
587708
23-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 2 FB FA 2000 (2)
23. mar
10:00
FB
FA 2000 (2)
129408
23-03 2024
12:00 VinterBOLD U-16 piger 1 Pulje 3 FB Køge BK
23. mar
12:00
FB
Køge BK
786554
23-03 2024
12:00 VinterBOLD U-16 drenge 3-4 Pulje 3 FB (2) Nørrebro United
23. mar
12:00
FB (2)
Nørrebro United
300418
23-03 2024
12:00 Træningskamp U14 Drenge M Pulje 1 FA 2000 Bara GIF, sverige
23. mar
12:00
FA 2000
Bara GIF, sverige
173023
23-03 2024
12:00 Træningskamp U19 Drenge Øst 1 Pulje 1 FA 2000 Frem
23. mar
12:00
FA 2000
Frem
922231
23-03 2024
12:00 Træningskamp U15 Drenge Liga 1 Pulje 1 FA 2000 KFUM BK, Roskilde
23. mar
12:00
FA 2000
KFUM BK, Roskilde
857485
23-03 2024
12:00 Træningskamp Herre KS Pulje 1 FB AB
23. mar
12:00
FB
AB
153894
23-03 2024
14:00 Træningskamp Herre Serie 5 Pulje 1 FA 2000 FB
23. mar
14:00
FA 2000
FB
153895
23-03 2024
14:00 Træningskamp Herre Serie 5 Pulje 1 FA 2000 Dunses Disciple
23. mar
14:00
FA 2000
Dunses Disciple
600683
23-03 2024
14:00 Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1 FB Fremad Amager
23. mar
14:00
FB
Fremad Amager
956847
23-03 2024
14:00 VinterBOLD Kvindesenior 2 Pulje 1 FB Bagsværd BK
23. mar
14:00
FB
Bagsværd BK
786507
23-03 2024
14:00 VinterBOLD U-16 drenge 3-4 Pulje 2 FB (1) Himmelev-Veddelev BK
23. mar
14:00
FB (1)
Himmelev-Veddelev BK
584175
23-03 2024
16:00 VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 3 FB Oversidder
23. mar
16:00
FB
Oversidder
926727
24-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 4 FA 2000 Dragør BK
24. mar
10:00
FA 2000
Dragør BK
591882
24-03 2024
10:00 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 6 FB (2) Vestia
24. mar
10:00
FB (2)
Vestia
905359
24-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 4 FA 2000 B 1908
24. mar
10:00
FA 2000
B 1908
712917
24-03 2024
10:00 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6 Rosenhøj BK FB (2)
24. mar
10:00
Rosenhøj BK
FB (2)
712918
24-03 2024
10:00 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6 Ørestad IF (2) Skjold (1)
24. mar
10:00
Ørestad IF (2)
Skjold (1)
786856
24-03 2024
10:00 VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 Pulje 5 FA 2000 Vejby IF
24. mar
10:00
FA 2000
Vejby IF
787096
24-03 2024
10:00 VinterBold U11 Drenge 1 (13) 8:8 Pulje 4 FB Taastrup FC
24. mar
10:00
FB
Taastrup FC
717515
24-03 2024
10:00 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 8 KB FB
24. mar
10:00
KB
FB
717516
24-03 2024
10:00 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 8 CIK Oversidder
24. mar
10:00
CIK
Oversidder
717517
24-03 2024
10:25 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 8 FB Oversidder
24. mar
10:25
FB
Oversidder
717518
24-03 2024
10:25 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 8 KB CIK
24. mar
10:25
KB
CIK
712919
24-03 2024
10:25 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6 FB (2) Skjold (1)
24. mar
10:25
FB (2)
Skjold (1)
712920
24-03 2024
10:25 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6 Rosenhøj BK Ørestad IF (2)
24. mar
10:25
Rosenhøj BK
Ørestad IF (2)
712921
24-03 2024
10:50 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6 Rosenhøj BK Skjold (1)
24. mar
10:50
Rosenhøj BK
Skjold (1)
712922
24-03 2024
10:50 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6 FB (2) Ørestad IF (2)
24. mar
10:50
FB (2)
Ørestad IF (2)
717519
24-03 2024
10:50 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 8 KB Oversidder
24. mar
10:50
KB
Oversidder
717520
24-03 2024
10:50 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 8 FB CIK
24. mar
10:50
FB
CIK
881373
24-03 2024
12:00 Træningskamp Herre 7v7 Pulje 1 CBS Sport 7.1 Men (1) HB 14
24. mar
12:00
CBS Sport 7.1 Men (1)
HB 14
586121
24-03 2024
12:00 VinterBOLD U-14 piger Liga Pulje 1 FA 2000 Virum-Sorgenfri BK
24. mar
12:00
FA 2000
Virum-Sorgenfri BK
956873
24-03 2024
14:00 VinterBOLD Kvindesenior 2 Pulje 2 FA 2000 FC Damsø
24. mar
14:00
FA 2000
FC Damsø
486206
24-03 2024
14:00 Træningskamp Herre Serie 3 Pulje 1 CBS Sport 3 FC Champeinz Copenhagen
24. mar
14:00
CBS Sport 3
FC Champeinz Copenhagen
666971
to28-03 2024
12:00 Serie 1, P2 23/24 Pulje 2 FB 2 FA 2000 3
28. mar
12:00
FB 2
FA 2000 3
769409
to28-03 2024
14:00 KS Herre 23/24 P1 FA 2000 2 PI Fodbold
28. mar
14:00
FA 2000 2
PI Fodbold
173029
30-03 2024
12:00 Træningskamp Herre Serie 1 Pulje 1 FA 2000 Nerashté, Ballerup
30. mar
12:00
FA 2000
Nerashté, Ballerup
666996
ma01-04 2024
12:00 Serie 1, P2 23/24 Pulje 2 FA 2000 3 Fremad Amager 2
01. apr
12:00
FA 2000 3
Fremad Amager 2
397470
ma01-04 2024
12:00 U16 Piger 1 (08/09) 7:7 Forår 2024 Pulje 1 FA 2000 B 1908
01. apr
12:00
FA 2000
B 1908
183494
ma01-04 2024
12:00 Serie 2, P2/3 Forår P2 FB 4 AB Tårnby 2
01. apr
12:00
FB 4
AB Tårnby 2
209992
ma01-04 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P3 FB 8 Skjold 4
01. apr
14:00
FB 8
Skjold 4
772099
ma01-04 2024
14:00 KS Herre 23/24 P1 FA 2000 2 Fremad Valby
01. apr
14:00
FA 2000 2
Fremad Valby
496423
ma01-04 2024
14:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå FA 2000 2 Sundby Bk. 4
01. apr
14:00
FA 2000 2
Sundby Bk. 4
555889
ma01-04 2024
14:00 U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1 FA 2000 KB
01. apr
14:00
FA 2000
KB
419831
ma01-04 2024
16:00 Serie 3, P2/5 Forår P4 FB 6 Frederiksholm Sydhavnen 2
01. apr
16:00
FB 6
Frederiksholm Sydhavnen 2
285351
on03-04 2024
20:30 M+40 1 7:7 Forår Pulje 1 FB Vanløse
03. apr
20:30
FB
Vanløse

Log ind