MENU

Kunst, Jens Jessens Vej //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
165268 1 ti
22-09 2020
Kl. 13:30
Ultra Skolepokalen Drenge - København Pulje 1 Skolen ved Bülowsvej Hanssted Skole
764995 5 ti
22-09 2020
Kl. 19:00
Herre Senior 2 7M Efterår P3 FB 2 Olympic Amager KIF
197085 6 ti
22-09 2020
Kl. 20:30
M+32 1 Efterår Pulje 1 FB Viktoria
764942 4 ti
22-09 2020
Kl. 20:45
Herre Senior 2 7M Efterår P2 FA 2000 2 FC One Team
716344 1 on
23-09 2020
Kl. 19:30
Serie 5, P18/22 Efterår P22 FA 2000 11 FB 16
518316 2 on
23-09 2020
Kl. 19:30
Hovedstads Pokalen Pulje 1 FA 2000 7 Sønderbro Fight 2
250218 7 on
23-09 2020
Kl. 20:00
Serie 4, P13/16 Efterår P14 VLI 3 Østerbro IF 7
202474 5 on
23-09 2020
Kl. 20:45
Herre Senior 4 7M Efterår P2 FB 27 Vanløse 2
765490 5 to
24-09 2020
Kl. 20:30
Herre Senior 3 7M Efterår P6 FB 15 Oversidder
859748 6 fr
25-09 2020
Kl. 17:00
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 3 FB 2 Hvidovre IF 3
859989 6 fr
25-09 2020
Kl. 17:00
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 2 FB 1 BK Hellas 1
603737 6 fr
25-09 2020
Kl. 17:00
U11 Drenge (10) 8v8 4 Efterår Pulje 2 FB 4 Vanløse 5
397578 6 fr
25-09 2020
Kl. 17:00
U16 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (05) P2 FB FA 2000
497238 7 fr
25-09 2020
Kl. 18:00
U14 Drenge Liga 2 (07) efterår Pulje 2 FA 2000 Hillerød Fodbold
859832 6 fr
25-09 2020
Kl. 18:15
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 3 FB 1 B 1903
765445 5 fr
25-09 2020
Kl. 18:30
Herre Senior 3 7M Efterår P5 FB 12 Amager FF 2
765152 5 fr
25-09 2020
Kl. 18:30
Herre Senior 3 7M Efterår P1 FB 8 Vanløse
392480 7 fr
25-09 2020
Kl. 19:00
U19 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (02-03) P1 FA 2000 Farum 2
176790 7 fr
25-09 2020
Kl. 19:00
Serie 3, P8/11 Efterår P10 FB 5 Østerbro IF 4
644776 16 fr
25-09 2020
Kl. 19:15
M+32 Øst Efterår 2020 Øst FA 2000 Tuse IF
165271 1 fr
25-09 2020
Kl. 22:00
Ultra Skolepokalen Drenge - København Pulje 1 Ny Hollænderskolen Skolen på Amagerbro
564734 6
26-09 2020
Kl. 10:00
U11 Piger (10) 2 8v8 Efterår Pulje 1 FB 1 B 1908 1
859750 6
26-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 3 FA 2000 3 BK Union 2
859916 6
26-09 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 1 FA 2000 1 Hvidovre IF 1
910291 6
26-09 2020
Kl. 10:00
U12 Piger (09) 1 8v8 Efterår Pulje 1 FB 1 BK Hekla 1
955739 6
26-09 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår P3B FB 2 Dragør 2
910710 6
26-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 4 Efterår Pulje 2 FB 4 Fremad Valby
765632 5
26-09 2020
Kl. 12:00
Herre Senior 4 7M Efterår P6 FB 18 Valby 2
564706 6
26-09 2020
Kl. 12:00
U12 Piger (09) 3 8v8 Efterår Pulje 1 FB 2 Sundby BK 2
215626 7
26-09 2020
Kl. 12:00
Serie 1, P3 Efterår P3 FA 2000 2 B.1903 3
232204 7
26-09 2020
Kl. 12:00
Serie 2, P5/6 Efterår P5 FB 2 Skovshoved IF 3
232207 7
26-09 2020
Kl. 12:00
Serie 2, P5/6 Efterår P5 FA 2000 3 Sønderbro Fight 2
204614 7
26-09 2020
Kl. 14:00
Serie 3, P8/11 Efterår P8 FB 4 Østerbro IF 5
204409 5
26-09 2020
Kl. 14:00
Serie 1, Kvinder Efterår P1 VLI (1) Nørrebro United (1)
144239 6
26-09 2020
Kl. 14:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P2 FA 2000 Amager FF
333619 6
26-09 2020
Kl. 14:00
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 3 FA 2000 Holbæk B&I
758277 5
26-09 2020
Kl. 14:00
Herre Senior 1 7M Efterår P1 FA 2000 HBE 2
766720 5
26-09 2020
Kl. 14:00
Herre Senior 4 7M Efterår P1 FB 20 GVI 2
768476 5
26-09 2020
Kl. 14:00
M+32 M 7M Efterår Mester FB Rikken
765148 5
26-09 2020
Kl. 14:00
Herre Senior 3 7M Efterår P1 FA 2000 5 Stefan 3
628687 9
26-09 2020
Kl. 14:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår P3 FB 2 Sundby 3
766627 5
26-09 2020
Kl. 16:00
Herre Senior 4 7M Efterår P8 FA 2000 9 Stefan 5
765583 5
26-09 2020
Kl. 16:00
Herre Senior 4 7M Efterår P4 FA 2000 8 Nørrebro United 8
765587 5
26-09 2020
Kl. 16:00
Herre Senior 4 7M Efterår P4 FB 26 FC Udfordringen
250742 7
26-09 2020
Kl. 16:00
Serie 4, P13/16 Efterår P15 FB 13 FA 2000 5
416341 7
27-09 2020
Kl. 10:00
U16 Drenge M (05) Efterår Mester FA 2000 2 KFUM
766631 5
27-09 2020
Kl. 10:00
Herre Senior 4 7M Efterår P8 FB 22 Sønderbro Fight 3
765486 5
27-09 2020
Kl. 10:00
Herre Senior 3 7M Efterår P6 FA 2000 7 Klub 14
628785 7
27-09 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge M (07) Efterår Mester FB Fix
703997 7
27-09 2020
Kl. 10:00
Serie 5, P18/22 Efterår P18 CBS Sport 4 KB 6
689871 6
27-09 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 FA 2000 4 KB 5
689872 6
27-09 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 FB 2 FA 2000 3
703644 4
27-09 2020
Kl. 10:00
U14 Piger M (07) Efterår Pulje 1 FA 2000 Hvidovre IF 2
643117 6
27-09 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge 2 (07) Efterår P2 A FA 2000 2 Union
716378 7
27-09 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P18/22 Efterår P22 FB 16 B 1903 8
765151 5
27-09 2020
Kl. 12:00
Herre Senior 3 7M Efterår P1 CBS Sport Oversidder
622631 6
27-09 2020
Kl. 12:00
U15 Drenge 1 (06) Efterår P1 FB Husum
564625 6
27-09 2020
Kl. 12:00
U12 Piger (09) 2 8v8 Efterår Pulje 1 FA 2000 1 Jægersborg BK 1
251363 7
27-09 2020
Kl. 12:00
Serie 4, P13/16 Efterår P16 FA 2000 7 Skjold 7
128234 6
27-09 2020
Kl. 12:00
U13 Piger Liga 1 8M (08) efterår Pulje 1 FA 2000 BSF
204782 7
27-09 2020
Kl. 14:00
Serie 3, P8/11 Efterår P11 FB 9 B93 5
364147 7
27-09 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge M (04-05) Efterår Mester FA 2000 2 B93 2
364148 7
27-09 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge M (04-05) Efterår Mester FB Skjold
716245 7
27-09 2020
Kl. 14:00
Serie 5, P18/22 Efterår P20 FA 2000 8 Skjold 11
698478 6
27-09 2020
Kl. 14:00
U16 Piger 1 (05-06) Efterår P1 FA 2000 Hellas-Damsø
703998 7
27-09 2020
Kl. 16:00
Serie 5, P18/22 Efterår P18 FA 2000 10 Skjold 12
716246 7
27-09 2020
Kl. 16:00
Serie 5, P18/22 Efterår P20 FB 19 Hellas 3
765292 5
27-09 2020
Kl. 16:00
Herre Senior 3 7M Efterår P2 FB 5 B 1903
246783 7
27-09 2020
Kl. 16:00
Serie 4, P13/16 Efterår P13 FB 10 FA 2000 6
764887 6 ma
28-09 2020
Kl. 19:30
Herre Senior 2 7M Efterår P1 FB 4 Nørrebro United 5
960377 7 ma
28-09 2020
Kl. 22:00
U13 Drenge 4 (08) 8M Efterår P4A FA 2000 3 Oversidder
416317 7 ti
29-09 2020
Kl. 18:00
U17 Drenge 2 (04-05) Efterår P2 FB 2 AB Tårnby 2
764954 6 ti
29-09 2020
Kl. 19:00
Herre Senior 2 7M Efterår P2 FB PI Fodbold
246781 6 ti
29-09 2020
Kl. 19:30
Serie 4, P13/16 Efterår P13 FA 2000 6 Skjold 8
766737 6 ti
29-09 2020
Kl. 20:30
Herre Senior 4 7M Efterår P1 FB 16 FC One Team 2
239969 3 ti
29-09 2020
Kl. 22:00
Ungdomspokal U19 Drenge (02-03) 20/21 P1 FA 2000 (Ø1) FC Helsingør (Division)
240184 3 ti
29-09 2020
Kl. 22:00
Ungdomspokal U17 Drenge (04-05) 20/21 P1 FA 2000 (Ø1) HB Køge (Division)
170820 2 on
30-09 2020
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Piger - København Pulje 1 Skolen på La Cours Vej Søndermarkskolen - Frederiksberg
690126 7 on
30-09 2020
Kl. 17:30
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 FA 2000 4 B 1908 2
766636 6 on
30-09 2020
Kl. 18:00
Herre Senior 4 7M Efterår P8 FB 24 Stefan 5
175632 3 on
30-09 2020
Kl. 19:00
Ungdomspokalen U16 Piger (05) 20/21 Pulje 1 FA 2000 (Liga1) Brøndbyernes IF (Liga1)
202479 6 on
30-09 2020
Kl. 20:45
Herre Senior 4 7M Efterår P2 FB 21 KB 6
765643 6 on
30-09 2020
Kl. 20:45
Herre Senior 4 7M Efterår P6 FB 25 KFUM 2
765107 6 to
01-10 2020
Kl. 19:30
Herre Senior 2 7M Efterår P4 FB 3 NI
765389 5 to
01-10 2020
Kl. 20:30
Herre Senior 3 7M Efterår P4 FB 10 FC Culpa
859751 7 fr
02-10 2020
Kl. 17:00
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 3 FB 2 FA 2000 3
860244 7 fr
02-10 2020
Kl. 17:00
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 3 FB 2 Oversidder
765450 6 fr
02-10 2020
Kl. 18:30
Herre Senior 3 7M Efterår P5 FB 6 Prespa
203103 6 fr
02-10 2020
Kl. 18:30
Herre Senior 4 7M Efterår P5 FB 28 Oversidder
250752 8 fr
02-10 2020
Kl. 19:00
Serie 4, P13/16 Efterår P15 FA 2000 5 B93 8
246588 8 fr
02-10 2020
Kl. 19:00
Serie 2, P5/6 Efterår P6 FB 3 Østerbro IF 2
395600 8 fr
02-10 2020
Kl. 19:00
U17 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (04-05) P1 FA 2000 Fremad Amager Elite
250751 8 fr
02-10 2020
Kl. 19:45
Serie 4, P13/16 Efterår P15 VLI 4 Fremad Valby 6
168604 7
03-10 2020
Kl. 10:00
U13 Piger 1 (08) 8M Efterår P2 FB GVI
564739 7
03-10 2020
Kl. 10:00
U11 Piger (10) 2 8v8 Efterår Pulje 1 FB 1 BK Fix 1
416344 8
03-10 2020
Kl. 10:00
U16 Drenge M (05) Efterår Mester FA 2000 2 AB Tårnby 2
470616 1
03-10 2020
Kl. 10:00
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 1 FA 2000 4 KB 6
470617 1
03-10 2020
Kl. 10:00
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 1 HIK 1 FB 1
910296 7
03-10 2020
Kl. 10:00
U12 Piger (09) 1 8v8 Efterår Pulje 1 FB 1 Brønshøj BK 1
960378 7
03-10 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 4 (08) 8M Efterår P4A FB 3 B 1908 3
470618 1
03-10 2020
Kl. 10:20
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 1 FA 2000 4 HIK 1
470619 1
03-10 2020
Kl. 10:20
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 1 KB 6 FB 1
470620 1
03-10 2020
Kl. 10:40
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 1 FB 1 FA 2000 4
470621 1
03-10 2020
Kl. 10:40
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 1 KB 6 HIK 1
470622 1
03-10 2020
Kl. 11:30
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 2 FA 2000 5 FB 2
470623 1
03-10 2020
Kl. 11:30
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 2 KB 7 HIK 2
564709 7
03-10 2020
Kl. 11:30
U12 Piger (09) 3 8v8 Efterår Pulje 1 FA 2000 2 Sundby BK 2
116187 6
03-10 2020
Kl. 11:30
U11 Piger (10) 1 8v8 Efterår Pulje 1 FA 2000 1 HIK 1
470624 1
03-10 2020
Kl. 11:50
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 2 FA 2000 5 KB 7
470625 1
03-10 2020
Kl. 11:50
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 2 FB 2 HIK 2
564711 7
03-10 2020
Kl. 12:00
U12 Piger (09) 3 8v8 Efterår Pulje 1 FB 2 BK Hekla 2
174514 8
03-10 2020
Kl. 12:00
Serie 3, P8/11 Efterår P8 VLI 2 AB Tårnby 3
250327 8
03-10 2020
Kl. 12:00
Serie 4, P13/16 Efterår P14 FB 12 CIK 2
256995 7
03-10 2020
Kl. 12:00
U19 Drenge M (02-03) Efterår Mester FB KB 3
859835 7
03-10 2020
Kl. 12:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 3 FB 1 Husum Bk
622586 8
03-10 2020
Kl. 12:00
U15 Drenge M (06) Efterår Mester FA 2000 Skovshoved IF
470626 1
03-10 2020
Kl. 12:10
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 2 HIK 2 FA 2000 5
470627 1
03-10 2020
Kl. 12:10
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 2 FB 2 KB 7
470628 1
03-10 2020
Kl. 13:00
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 3 FA 2000 6 KB 8
470629 1
03-10 2020
Kl. 13:00
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 3 Jægersborg BK 1 FB 3
143971 5
03-10 2020
Kl. 13:00
U13 Drenge 1 (08) 8M Efterår P2 FA 2000 2 Fremad Amager 2
859865 7
03-10 2020
Kl. 13:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 4 FA 2000 2 B 93 3
470630 1
03-10 2020
Kl. 13:20
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 3 FA 2000 6 Jægersborg BK 1
470631 1
03-10 2020
Kl. 13:20
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 3 KB 8 FB 3
470632 1
03-10 2020
Kl. 13:40
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 3 FB 3 FA 2000 6
470633 1
03-10 2020
Kl. 13:40
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde Pulje 3 KB 8 Jægersborg BK 1
397579 7
03-10 2020
Kl. 14:00
U16 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (05) P2 FA 2000 Virum-Sorgenfri BK
765495 6
03-10 2020
Kl. 14:00
Herre Senior 3 7M Efterår P6 FB 7 Klub 14
768481 6
03-10 2020
Kl. 14:00
M+32 M 7M Efterår Mester FB Oversidder
860247 7
03-10 2020
Kl. 14:30
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 3 FA 2000 2 B 93 5
859922 7
03-10 2020
Kl. 14:30
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 1 FA 2000 1 Aakanden GF 1
765541 6
03-10 2020
Kl. 16:00
Herre Senior 4 7M Efterår P3 FB 23 Nørrebro United 9
765588 6
03-10 2020
Kl. 16:00
Herre Senior 4 7M Efterår P4 FA 2000 8 Bispebjerg
765491 6
03-10 2020
Kl. 16:00
Herre Senior 3 7M Efterår P6 FA 2000 7 Skjold 5
765153 6
03-10 2020
Kl. 16:00
Herre Senior 3 7M Efterår P1 FA 2000 5 Fremad Valby 3
704001 8
04-10 2020
Kl. 10:00
Serie 5, P18/22 Efterår P18 FB 15 Heimdal 6
703679 5
04-10 2020
Kl. 10:00
U14 Piger M (07) Efterår Pulje 1 FA 2000 Vestia
595470 9
04-10 2020
Kl. 10:00
Serie 1, P2 20/21 P2 CBS Sport Rødovre
268787 1
04-10 2020
Kl. 10:00
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 1 FA 2000 (2) BK Hekla 2
430336 8
04-10 2020
Kl. 10:00
U16 Drenge 2 (05) Efterår P2 FA 2000 3 KFUM 2
624880 1
04-10 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 4 FB 1 B 93 4
624881 1
04-10 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 4 Østerbro IF 2 HIK 3
251458 8
04-10 2020
Kl. 10:00
Serie 4, P13/16 Efterår P16 FB 11 FA 2000 7
268786 1
04-10 2020
Kl. 10:00
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 1 FA 2000 (1) BK Hekla 1
690130 8
04-10 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 FB 2 HIK 4
624882 1
04-10 2020
Kl. 10:20
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 4 FB 1 Østerbro IF 2
624883 1
04-10 2020
Kl. 10:20
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 4 B 93 4 HIK 3
268788 1
04-10 2020
Kl. 10:20
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 1 FA 2000 (1) FA 2000 (2)
268789 1
04-10 2020
Kl. 10:20
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 1 BK Hekla 1 BK Hekla 2
268790 1
04-10 2020
Kl. 10:40
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 1 BK Hekla 2 FA 2000 (1)
268791 1
04-10 2020
Kl. 10:40
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 1 BK Hekla 1 FA 2000 (2)
624884 1
04-10 2020
Kl. 10:40
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 4 HIK 3 FB 1
624885 1
04-10 2020
Kl. 10:40
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 4 B 93 4 Østerbro IF 2
624946 1
04-10 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 7 FB 3 KB 8
624947 1
04-10 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 7 B.1908 4 B 1903 3
624856 1
04-10 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 5 KB 3 FA 2000 1
624857 1
04-10 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 5 KB 1 Oversidder
624858 1
04-10 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 5 KB 3 KB 1
624859 1
04-10 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 5 FA 2000 1 Oversidder
624948 1
04-10 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 7 FB 3 B.1908 4
624949 1
04-10 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 7 KB 8 B 1903 3
204412 6
04-10 2020
Kl. 12:00
Serie 1, Kvinder Efterår P1 CBS Sport (1) Heimdal 3
204864 8
04-10 2020
Kl. 12:00
Serie 3, P8/11 Efterår P11 FB 6 Skovshoved IF 4
168603 7
04-10 2020
Kl. 12:00
U13 Piger 1 (08) 8M Efterår P2 FA 2000 2 HIK 2
128273 7
04-10 2020
Kl. 12:00
U13 Piger Liga 1 8M (08) efterår Pulje 1 FA 2000 Ølstykke FC
690129 8
04-10 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 FA 2000 3 Vestia
716387 8
04-10 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P18/22 Efterår P22 FB 16 Skjold 13
716140 8
04-10 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P18/22 Efterår P19 FB 18 Vanløse 7
624950 1
04-10 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 7 B 1903 3 FB 3
624951 1
04-10 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 7 KB 8 B.1908 4
624860 1
04-10 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 5 Oversidder KB 3
624861 1
04-10 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 5 FA 2000 1 KB 1
574598 1
04-10 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 4 Vanløse IF 7 HIK 4
574599 1
04-10 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 4 BK Skjold 2 FA 2000 3
624976 1
04-10 2020
Kl. 13:00
U8 Drenge (13) 4 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 4 FB 4 HIK 4
624977 1
04-10 2020
Kl. 13:00
U8 Drenge (13) 4 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 4 BK Stefan 1 BK Hekla 4
624978 1
04-10 2020
Kl. 13:20
U8 Drenge (13) 4 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 4 FB 4 BK Stefan 1
624979 1
04-10 2020
Kl. 13:20
U8 Drenge (13) 4 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 4 HIK 4 BK Hekla 4
574600 1
04-10 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 4 Vanløse IF 7 BK Skjold 2
574714 1
04-10 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 4 HIK 4 FA 2000 3
574715 1
04-10 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 4 FA 2000 3 Vanløse IF 7
574716 1
04-10 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 4 HIK 4 BK Skjold 2
624980 1
04-10 2020
Kl. 13:40
U8 Drenge (13) 4 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 4 BK Hekla 4 FB 4
624981 1
04-10 2020
Kl. 13:40
U8 Drenge (13) 4 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 4 HIK 4 BK Stefan 1
716137 8
04-10 2020
Kl. 14:00
Serie 5, P18/22 Efterår P19 CBS Sport 3 ØKF 5
696868 1
04-10 2020
Kl. 14:00
U16 Piger 1 (05-06) Efterår P1 FA 2000 AB Tårnby
204866 8
04-10 2020
Kl. 14:00
Serie 3, P8/11 Efterår P11 FB 9 Frem 3
204543 8
04-10 2020
Kl. 14:00
Serie 3, P8/11 Efterår P9 FB 7 Østerbro IF 3
246793 8
04-10 2020
Kl. 14:00
Serie 4, P13/16 Efterår P13 FA 2000 6 Nørrebro United 2
143942 7
04-10 2020
Kl. 16:00
U13 Drenge 1 (08) 8M Efterår P1 FB Oversidder
758282 6
04-10 2020
Kl. 16:00
Herre Senior 1 7M Efterår P1 FA 2000 Skjold
716255 8
04-10 2020
Kl. 16:00
Serie 5, P18/22 Efterår P20 FB 19 Heimdal 7
640877 1
04-10 2020
Kl. 16:00
U14 Drenge 2 (07) Efterår P2 A FA 2000 2 Hvidovre IF 2
765297 6
04-10 2020
Kl. 16:00
Herre Senior 3 7M Efterår P2 FB 11 KB 3
766528 6
04-10 2020
Kl. 16:00
Herre Senior 4 7M Efterår P7 FB 19 Vestia 2
766632 6
04-10 2020
Kl. 16:00
Herre Senior 4 7M Efterår P8 FA 2000 9 Beatum
767096 6
04-10 2020
Kl. 16:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 FB Oversidder
909715 7
04-10 2020
Kl. 16:00
Herre Senior 5 7M Efterår P4 Reunion IF Fremad Valby 8
765392 6 ma
05-10 2020
Kl. 19:30
Herre Senior 3 7M Efterår P4 VLI FB 10
765455 7 ma
05-10 2020
Kl. 19:30
Herre Senior 3 7M Efterår P5 FB 6 Østerbro IF 5
169103 6 ma
05-10 2020
Kl. 20:45
M+32 2 7M Efterår P1 FB Vanløse 2
254912 6 ma
05-10 2020
Kl. 22:00
M+45 1 Efterår Pulje 1 FA 2000 Oversidder
487421 6 ti
06-10 2020
Kl. 19:30
M+60 Efterår Pulje 1 FA 2000/Rødovre HB Køge
202484 7 ti
06-10 2020
Kl. 20:30
Herre Senior 4 7M Efterår P2 FB 21 HB 13
764959 7 ti
06-10 2020
Kl. 20:30
Herre Senior 2 7M Efterår P2 FB HB 3
859812 1 on
07-10 2020
Kl. 17:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 3 FB 1 Bk. Rødovre
204398 3 on
07-10 2020
Kl. 20:00
Serie 1, Kvinder Efterår P1 VLI (1) Medicinernes Boldklub (1)
250330 9 on
07-10 2020
Kl. 20:00
Serie 4, P13/16 Efterår P14 VLI 3 GVI 4
764892 7 to
08-10 2020
Kl. 19:30
Herre Senior 2 7M Efterår P1 FB 4 Oversidder
765648 7 to
08-10 2020
Kl. 20:30
Herre Senior 4 7M Efterår P6 FB 25 HB 12
859999 8 fr
09-10 2020
Kl. 17:00
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 2 FB 1 AB Tårnby (2)
955745 8 fr
09-10 2020
Kl. 17:00
U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår P3B FB 2 Tårnby FF
246593 9 fr
09-10 2020
Kl. 18:00
Serie 2, P5/6 Efterår P6 FA 2000 4 FB 3
416374 6 fr
09-10 2020
Kl. 18:30
U16 Drenge 1 (05) Efterår P1 FB 2 Oversidder
628718 11 fr
09-10 2020
Kl. 18:30
U15 Drenge 3 (06) Efterår P3 FB 2 Amager FF
392566 9 fr
09-10 2020
Kl. 19:00
U19 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (02-03) P1 FA 2000 Frem
497293 9 fr
09-10 2020
Kl. 19:00
U14 Drenge Liga 2 (07) efterår Pulje 2 FA 2000 KB (2)
186187 9 fr
09-10 2020
Kl. 19:00
Serie 3, P8/11 Efterår P10 FB 5 ØKF 2
203523 7 fr
09-10 2020
Kl. 20:00
Herre Senior 4 7M Efterår P5 FB 28 ØKF
174677 9 fr
09-10 2020
Kl. 20:00
Serie 3, P8/11 Efterår P8 FB 4 B 1903 4
170679 2 fr
09-10 2020
Kl. 22:00
Ultra Skolepokalen Piger - København Pulje 1 Ny Hollænderskolen Skolen på Islands Brygge
170815 2 fr
09-10 2020
Kl. 22:00
Ultra Skolepokalen Piger - København Pulje 1 Skolen ved Bülowsvej Kaptajn Johnsens Skole
100545 2 fr
09-10 2020
Kl. 22:00
Ultra Skolepokalen Drenge - København Pulje 1 Kaptajn Johnsens Skole Skolen på La Cours Vej
168560 8
10-10 2020
Kl. 10:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P2 FA 2000 Fremad Valby 2
364384 9
10-10 2020
Kl. 10:00
U17 Drenge M (04-05) Efterår Mester FA 2000 2 Skjold
860251 8
10-10 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 3 FA 2000 2 Hvidovre IF 2
832241 8
10-10 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 2 FA 2000 1 BK Frem 1
908073 7
10-10 2020
Kl. 10:00
U14 Piger 1 (07) 7M Efterår P2 FA 2000 Dragør
766641 7
10-10 2020
Kl. 12:00
Herre Senior 4 7M Efterår P8 FB 24 HB 10
397588 8
10-10 2020
Kl. 12:00
U16 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (05) P2 FB KB
216024 9
10-10 2020
Kl. 12:00
Serie 1, P3 Efterår P3 FA 2000 2 GVI 2
232216 9
10-10 2020
Kl. 12:00
Serie 2, P5/6 Efterår P5 FB 2 Sundby 2
232219 9
10-10 2020
Kl. 12:00
Serie 2, P5/6 Efterår P5 FA 2000 3 Vigerslev 2
204428 7
10-10 2020
Kl. 14:00
Serie 1, Kvinder Efterår P1 VLI (1) GVI
758287 7
10-10 2020
Kl. 14:00
Herre Senior 1 7M Efterår P1 FA 2000 Valby
767709 7
10-10 2020
Kl. 14:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 FB FC Culpa 2
765500 7
10-10 2020
Kl. 14:00
Herre Senior 3 7M Efterår P6 FB 7 HB 7
765158 7
10-10 2020
Kl. 14:00
Herre Senior 3 7M Efterår P1 FA 2000 5 FB 8
716324 9
10-10 2020
Kl. 14:00
Serie 5, P18/22 Efterår P21 FB 17 HB 7
768487 7
10-10 2020
Kl. 16:00
M+32 M 7M Efterår Mester FB Oversidder
250754 9
10-10 2020
Kl. 16:00
Serie 4, P13/16 Efterår P15 FB 13 KB 4
622642 8
11-10 2020
Kl. 10:00
U15 Drenge 1 (06) Efterår P1 FB Skovshoved 2
430346 9
11-10 2020
Kl. 10:00
U16 Drenge 2 (05) Efterår P2 FA 2000 3 AB Tårnby
766533 7
11-10 2020
Kl. 10:00
Herre Senior 4 7M Efterår P7 FB 19 Hekla
765496 7
11-10 2020
Kl. 10:00
Herre Senior 3 7M Efterår P6 FA 2000 7 FB 15
765593 7
11-10 2020
Kl. 10:00
Herre Senior 4 7M Efterår P4 FA 2000 8 FB 26
629572 9
11-10 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge M (07) Efterår Mester FB Kastrup 2
690138 9
11-10 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 FA 2000 4 Østerbro IF
UHT

Udehold taberdømt

716143 9
11-10 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P18/22 Efterår P19 FA 2000 9 FC Ryparken 2
669016 8
11-10 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge 2 (07) Efterår P2 A FA 2000 2 Dragør 3
766742 7
11-10 2020
Kl. 12:00
Herre Senior 4 7M Efterår P1 FB 16 Teatro Kapital
765546 7
11-10 2020
Kl. 12:00
Herre Senior 4 7M Efterår P3 FB 23 Østerbro IF 8
765112 7
11-10 2020
Kl. 12:00
Herre Senior 2 7M Efterår P4 FB 3 KFB 3
765302 7
11-10 2020
Kl. 12:00
Herre Senior 3 7M Efterår P2 FB 11 Hellas 2
251464 9
11-10 2020
Kl. 12:00
Serie 4, P13/16 Efterår P16 FA 2000 7 Heimdal 3
173996 4
11-10 2020
Kl. 12:00
Serie 3, P8/11 Efterår P8 FB 4 HB 3
186245 9
11-10 2020
Kl. 14:00
Serie 3, P8/11 Efterår P10 FB 8 FC Nyhavn 2
204285 7
11-10 2020
Kl. 14:00
Herre Senior 5 7M Efterår P2 FB 29 FA 2000 11
364385 9
11-10 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge M (04-05) Efterår Mester FB HIK 2
765161 7
11-10 2020
Kl. 14:00
Herre Senior 3 7M Efterår P1 CBS Sport Vanløse
703849 6
11-10 2020
Kl. 14:00
Serie 2, Kvinder Efterår P2B FA 2000 (2) AC Iben
716257 9
11-10 2020
Kl. 14:00
Serie 5, P18/22 Efterår P20 FA 2000 8 Vestia 6
645013 18
11-10 2020
Kl. 14:00
M+32 Øst Efterår 2020 Øst FA 2000 Tårnby FF
703301 8
11-10 2020
Kl. 16:00
U16 Piger 1 (05-06) Efterår P1 FA 2000 Dragør
716258 9
11-10 2020
Kl. 16:00
Serie 5, P18/22 Efterår P20 FB 14 Skjold 11
716390 9
11-10 2020
Kl. 16:00
Serie 5, P18/22 Efterår P22 FA 2000 11 Heimdal 4
766637 7
11-10 2020
Kl. 16:00
Herre Senior 4 7M Efterår P8 FA 2000 9 FB 22
197075 4
11-10 2020
Kl. 16:00
M+32 1 Efterår Pulje 1 FB Oversidder
210075 9
11-10 2020
Kl. 16:00
Serie 4, P13/16 Efterår P13 FB 10 Fremad Valby 5
210077 9
11-10 2020
Kl. 16:00
Serie 4, P13/16 Efterår P13 CBS Sport 2 KFB 2
907417 9
11-10 2020
Kl. 16:00
Herre Senior 5 7M Efterår P3 FB 30 Olympia 1921 2
766537 8 ma
12-10 2020
Kl. 19:30
Herre Senior 4 7M Efterår P7 FB 17 Copenhagen Cannons
765401 8 ma
12-10 2020
Kl. 20:45
Herre Senior 3 7M Efterår P4 VLI Fremad Valby 4
765009 8 ti
13-10 2020
Kl. 19:00
Herre Senior 2 7M Efterår P3 FB 2 KFUM
765358 8 ti
13-10 2020
Kl. 20:30
Herre Senior 3 7M Efterår P3 FB 9 Oversidder
765504 8 ti
13-10 2020
Kl. 20:30
Herre Senior 3 7M Efterår P6 FB 15 B 1903 4
397568 4 to
15-10 2020
Kl. 19:30
U16 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (05) P2 FB Sundby Bk.
907412 8 to
15-10 2020
Kl. 20:30
Herre Senior 5 7M Efterår P3 FB 30 Valby 5
765459 8 fr
16-10 2020
Kl. 19:00
Herre Senior 3 7M Efterår P5 FB 12 B 1903 3
764895 8
17-10 2020
Kl. 10:30
Herre Senior 2 7M Efterår P1 FA 2000 3 Oversidder
764962 8
17-10 2020
Kl. 10:30
Herre Senior 2 7M Efterår P2 FA 2000 2 HB 3
766746 8
17-10 2020
Kl. 12:00
Herre Senior 4 7M Efterår P1 FB 20 Amager FF 4
766645 8
17-10 2020
Kl. 12:00
Herre Senior 4 7M Efterår P8 FB 22 Jægersborg
204291 8
17-10 2020
Kl. 12:00
Herre Senior 5 7M Efterår P2 FA 2000 11 Østerbro IF 10
203526 8
17-10 2020
Kl. 12:00
Herre Senior 4 7M Efterår P5 FA 2000 10 ØKF
768490 8
17-10 2020
Kl. 14:00
M+32 M 7M Efterår Mester FB Oversidder
765601 8
17-10 2020
Kl. 14:00
Herre Senior 4 7M Efterår P4 FB 26 FC Ryparken 4
765652 8
17-10 2020
Kl. 14:00
Herre Senior 4 7M Efterår P6 FB 18 Viktoria 3
698121 3
17-10 2020
Kl. 14:00
U16 Piger 1 (05-06) Efterår P1 FA 2000 KFUM
707397 9
18-10 2020
Kl. 10:00
Serie 5, P18/22 Efterår P18 CBS Sport 4 KFB 5
765458 8
18-10 2020
Kl. 10:30
Herre Senior 3 7M Efterår P5 FA 2000 4 Østerbro IF 5
765305 8
18-10 2020
Kl. 10:30
Herre Senior 3 7M Efterår P2 FA 2000 6 Hellas 2
765184 8
18-10 2020
Kl. 12:00
Herre Senior 3 7M Efterår P1 FB 8 CBS Sport
767712 8
18-10 2020
Kl. 12:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 FB CIK
707401 9
18-10 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P18/22 Efterår P18 FA 2000 10 KFB 3
716125 6
18-10 2020
Kl. 14:00
Serie 5, P18/22 Efterår P19 CBS Sport 3 Vanløse 7
765306 8
18-10 2020
Kl. 14:00
Herre Senior 3 7M Efterår P2 FB 5 Amager FF
246717 2
18-10 2020
Kl. 14:00
Serie 4, P13/16 Efterår P13 CBS Sport 2 FB 10
603070 5 ma
19-10 2020
Kl. 18:30
U21 A, 2020 efterår (1999 og yngre) Pulje 2 FA 2000 Vestia
204390 1 ma
19-10 2020
Kl. 20:00
Serie 1, Kvinder Efterår P1 VLI (1) CBS Sport (1)
487426 7 ma
19-10 2020
Kl. 21:00
M+60 Efterår Pulje 1 FA 2000/Rødovre Lyngby Boldklub 1921
766650 9 on
21-10 2020
Kl. 18:15
Herre Senior 4 7M Efterår P8 FB 24 FB 22
251296 2 on
21-10 2020
Kl. 19:30
Serie 4, P13/16 Efterår P16 FA 2000 7 Olympia 1921 2
765125 9 to
22-10 2020
Kl. 19:30
Herre Senior 2 7M Efterår P4 FB 3 Vesterbro Alliancen
210053 3 to
22-10 2020
Kl. 20:15
Serie 4, P13/16 Efterår P13 FB 10 Nørrebro United 2
765509 9 to
22-10 2020
Kl. 20:45
Herre Senior 3 7M Efterår P6 FB 7 FB 15

Log ind