MENU

Kløvermarken //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
905131 1 to
13-08 2020
Kl. 18:00
Hovedstads Pokalen Pulje 1 KFB Sundby 3
4 - 0
905155 1 to
13-08 2020
Kl. 18:00
Hovedstads Pokalen Pulje 1 KFB 5 FA 2000 5
UHT

Udehold taberdømt

905652 1 to
13-08 2020
Kl. 19:00
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) P1 KFB 3 B 1903 3
2 - 3
716407 1 fr
14-08 2020
Kl. 18:00
Serie 2, P4 20/21 P4 FC Sunshine CIK
716411 1
15-08 2020
Kl. 12:00
Serie 2, P4 20/21 P4 FC Nyhavn VLI
881158 1
15-08 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P17 20/21 P17 Sundby KFUM Amandas Sønner
716410 1
15-08 2020
Kl. 14:00
Serie 2, P4 20/21 P4 KFB FC Randoms
881162 1
16-08 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P17 20/21 P17 Sporting 43 Nørrebro BK
131675 1
16-08 2020
Kl. 12:00
Serie 3, P7 20/21 P7 SC Amager Amalie
199856 1
16-08 2020
Kl. 12:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 ØKF Sønderbro Fight 2
905948 3 ma
17-08 2020
Kl. 18:00
Sydbank Pokalen 2020 P1 CSC Husum Bk.
920194 2 ti
18-08 2020
Kl. 18:00
Herre Senior M 7M Efterår P1 CIK Sundby Bk.
716418 2 ti
18-08 2020
Kl. 18:00
Serie 2, P4 20/21 P4 CIK Bk. Stefan
131682 2 ti
18-08 2020
Kl. 18:00
Serie 3, P7 20/21 P7 Amalie Copenhagen Calcio
838832 1 ti
18-08 2020
Kl. 18:30
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Kvinder) P1 CIK Vestia
905676 1 ti
18-08 2020
Kl. 19:00
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) P1 Sønderbro Fight 3 Nørrebro BK
881166 2 ti
18-08 2020
Kl. 19:00
Serie 5, P17 20/21 P17 MU FC NV FK Herman
716419 2 on
19-08 2020
Kl. 18:00
Serie 2, P4 20/21 P4 Sønderbro Fight B.1960
703710 1 on
19-08 2020
Kl. 18:00
KS, Kvinder Efterår KSK E ØKF Hvidovre IF
595415 2 on
19-08 2020
Kl. 18:00
Serie 1, P2 20/21 P2 CSC Bk. Viktoria
595416 2 on
19-08 2020
Kl. 18:00
Serie 1, P2 20/21 P2 ØKF IF Føroyar
302229 1 on
19-08 2020
Kl. 18:00
M+50 1 Efterår Pulje 1 KFB Fremad Amager
905142 1 on
19-08 2020
Kl. 18:00
Hovedstads Pokalen Pulje 1 ØKF 2 KB 5
905683 1 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) P1 ØKF Fremad Amager
201680 2 to
20-08 2020
Kl. 18:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 Sønderbro Fight 2 Nørrebro FF 2
185825 1 to
20-08 2020
Kl. 18:00
M+55 M 7M Efterår P1 KFB Kastrup Bk.
176279 1 fr
21-08 2020
Kl. 18:00
Serie 3, P8/11 Efterår P10 FC Nyhavn 2 Østerbro IF 4
246872 1 fr
21-08 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P14 CIK 2 VLI 3
246705 1 fr
21-08 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P13 KFB 2 FA 2000 6
716420 3 fr
21-08 2020
Kl. 18:00
Serie 2, P4 20/21 P4 FC Sunshine B.1960
716424 3
22-08 2020
Kl. 12:00
Serie 2, P4 20/21 P4 FC Nyhavn Amager FF
703906 1
22-08 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P18/22 Efterår P18 KFB 5 KB 6
716423 3
22-08 2020
Kl. 14:00
Serie 2, P4 20/21 P4 KFB FC Nordhavn
595428 3
22-08 2020
Kl. 14:00
Serie 1, P2 20/21 P2 ØKF Rødovre
905651 1
22-08 2020
Kl. 16:00
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) P1 Arctos Hekla
716275 1
23-08 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P18/22 Efterår P21 ØKF 4 Amager FF 3
221591 1
23-08 2020
Kl. 12:00
Serie 2, P5/6 Efterår P5 Sønderbro Fight 2 FC Udfordringen 2
920199 2
23-08 2020
Kl. 13:15
Herre Senior M 7M Efterår P1 SC Amager Fremad Valby
881174 3
23-08 2020
Kl. 14:00
Serie 5, P17 20/21 P17 RPIF Hajduk SPuL
176057 1
23-08 2020
Kl. 14:00
Serie 3, P8/11 Efterår P10 ØKF 2 HB 4
707461 1
23-08 2020
Kl. 14:00
Serie 5, P18/22 Efterår P19 KFB 4 CBS Sport 3
907365 1 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
Herre Senior 5 7M Efterår P3 Olympia 1921 2 Oversidder
197106 1 ti
25-08 2020
Kl. 18:00
M+32 2 Efterår Pulje 1 ØKF Oversidder
201687 3 ti
25-08 2020
Kl. 18:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 ØKF KFB
251294 2 ti
25-08 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P16 CSC 2 Heimdal 3
920542 4 ti
25-08 2020
Kl. 18:00
Sydbank Pokalen 2020 P1 Sønderbro Fight (S2) Bispebjerg Bk. (S1)
143872 2 ti
25-08 2020
Kl. 19:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P2 Amalie Volvox
197728 1 on
26-08 2020
Kl. 18:00
M+40 1 Efterår Pulje 1 Fremad Forsing Oversidder
703917 2 on
26-08 2020
Kl. 18:00
Serie 5, P18/22 Efterår P18 KFB 3 KFB 5
703870 2 on
26-08 2020
Kl. 18:00
Serie 2, Kvinder Efterår P2A KFB (2) B.1908 (2)
768501 1 to
27-08 2020
Kl. 18:00
M+32 1 7M Efterår P1 CSC Fremad Valby 2
979719 4 to
27-08 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P12 20/21 P12 Real l' Hôpital JIF Hakoah
131706 4 to
27-08 2020
Kl. 18:00
Serie 3, P7 20/21 P7 Amalie SSB
766610 1 fr
28-08 2020
Kl. 17:45
Herre Senior 4 7M Efterår P8 Sønderbro Fight 3 Beatum
967973 2 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
M+50 M 7M Efterår P1 Sundby KFUM Gentofte FK
168780 1 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
M+32 2 7M Efterår P1 Sundby KFUM 2 FC Ryparken
251295 2 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P16 Sønderbro Fight 3 FB 11
250713 2 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P15 Amalie 2 KB 4
707471 2 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
Serie 5, P18/22 Efterår P19 ØKF 5 Amager FF 2
764623 1 fr
28-08 2020
Kl. 19:00
Herre Senior 1 7M Efterår P2 Sønderbro Fight HB
765467 1
29-08 2020
Kl. 11:00
Herre Senior 3 7M Efterår P6 KFB 4 B 1903 4
766577 1
29-08 2020
Kl. 11:30
Herre Senior 4 7M Efterår P8 KFB 5 Jægersborg
881180 4
29-08 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P17 20/21 P17 Sundby KFUM Argon FK
721594 1
29-08 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 1 Ørestad IF Kastrup 3
765609 1
29-08 2020
Kl. 12:00
Herre Senior 4 7M Efterår P6 KFB 6 Viktoria 3
716433 4
29-08 2020
Kl. 12:00
Serie 2, P4 20/21 P4 Sønderbro Fight FC Sunshine
764975 1
29-08 2020
Kl. 12:30
Herre Senior 2 7M Efterår P3 Olympic Amager KIF Husum
716432 4
29-08 2020
Kl. 14:00
Serie 2, P4 20/21 P4 CIK KFB
595429 4
29-08 2020
Kl. 14:00
Serie 1, P2 20/21 P2 CSC FK Prespa
689837 2
30-08 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 CIK KB 5
764928 1
30-08 2020
Kl. 11:00
Herre Senior 2 7M Efterår P2 FC One Team HB 3
131707 4
30-08 2020
Kl. 12:00
Serie 3, P7 20/21 P7 SC Amager Nøddealliancen
764926 1
30-08 2020
Kl. 12:15
Herre Senior 2 7M Efterår P2 KFB 2 Deportivo Cobayas
186279 2
30-08 2020
Kl. 14:00
Serie 3, P8/11 Efterår P11 Føroyar 2 Skovshoved IF 4
920305 4 ti
01-09 2020
Kl. 17:45
Herre Senior M 7M Efterår P1 CIK Union
767949 2 ti
01-09 2020
Kl. 18:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1 Sønderbro Fight Østerbro IF 5
250721 3 ti
01-09 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P15 Amalie 2 Fremad Valby 6
251312 3 ti
01-09 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P16 CSC 2 Union 4
765021 2 ti
01-09 2020
Kl. 19:00
Herre Senior 2 7M Efterår P4 KFB 3 NI
302235 3 on
02-09 2020
Kl. 18:00
M+50 1 Efterår Pulje 1 KFB FA 2000
764628 2 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Herre Senior 1 7M Efterår P2 Sønderbro Fight Byens Baglår FC
251313 3 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P16 Sønderbro Fight 3 Vestia 4
703886 4 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Serie 2, Kvinder Efterår P2A KFB (2) HIK (2)
881187 5 to
03-09 2020
Kl. 18:00
Serie 5, P17 20/21 P17 RPIF Sundby KFUM
979730 5 to
03-09 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P12 20/21 P12 Real l' Hôpital Copenfalster FF
764863 2 to
03-09 2020
Kl. 18:00
Herre Senior 2 7M Efterår P1 Amalie Nørrebro United 5
197732 2 to
03-09 2020
Kl. 18:00
M+40 1 Efterår Pulje 1 Fremad Forsing Olympia 1921
779765 4 to
03-09 2020
Kl. 18:30
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 Sønderbro Fight 2 Nørrebro United 3
768507 2 fr
04-09 2020
Kl. 18:00
M+32 1 7M Efterår P1 Sundby KFUM Fremad Valby 2
765517 2 fr
04-09 2020
Kl. 18:00
Herre Senior 4 7M Efterår P3 Polyteknisk FK FB 23
250726 4 fr
04-09 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P15 Amalie 2 FA 2000 5
176292 3 fr
04-09 2020
Kl. 18:00
Serie 3, P8/11 Efterår P10 FC Nyhavn 2 FB 5
210062 4 fr
04-09 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P13 KFB 2 FB 10
247005 4 fr
04-09 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P14 CIK 2 HB 6
766615 2 fr
04-09 2020
Kl. 18:30
Herre Senior 4 7M Efterår P8 Sønderbro Fight 3 FA 2000 9
703729 4
05-09 2020
Kl. 10:00
KS, Kvinder Efterår KSK E ØKF Fremad Amager
203079 2
05-09 2020
Kl. 10:00
Herre Senior 4 7M Efterår P5 ØKF Østerbro IF 9
859847 3
05-09 2020
Kl. 11:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 4 Bosnisk Kulturcenter BK Rødovre
766701 2
05-09 2020
Kl. 11:15
Herre Senior 4 7M Efterår P1 Teatro Kapital FC One Team 2
716286 3
05-09 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P18/22 Efterår P21 ØKF 4 Hekla 2
716437 5
05-09 2020
Kl. 12:00
Serie 2, P4 20/21 P4 FC Nyhavn CIK
703925 4
05-09 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P18/22 Efterår P18 KFB 5 Brønshøj 4
764980 2
05-09 2020
Kl. 12:30
Herre Senior 2 7M Efterår P3 Olympic Amager KIF Østerbro IF 3
765615 2
05-09 2020
Kl. 13:45
Herre Senior 4 7M Efterår P6 Arctos Viktoria 3
595441 5
05-09 2020
Kl. 14:00
Serie 1, P2 20/21 P2 ØKF Bk. Hellas
176290 3
05-09 2020
Kl. 16:00
Serie 3, P8/11 Efterår P10 ØKF 2 Valby 3
758265 2
06-09 2020
Kl. 10:00
Herre Senior 1 7M Efterår P1 FC Breeze FA 2000
703947 4
06-09 2020
Kl. 10:00
Serie 5, P18/22 Efterår P18 KFB 3 FB 15
689844 3
06-09 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 CIK B 1903 2
768898 2
06-09 2020
Kl. 11:15
M+32 1 7M Efterår P2 CSC 2 Brønshøj 2
204393 2
06-09 2020
Kl. 12:00
Serie 1, Kvinder Efterår P1 Føroyar (1) Heimdal 3
232181 3
06-09 2020
Kl. 12:00
Serie 2, P5/6 Efterår P5 Sønderbro Fight 2 B.93 4
779766 4
06-09 2020
Kl. 13:45
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 KFB Nørrebro FF 2
707472 3
06-09 2020
Kl. 14:00
Serie 5, P18/22 Efterår P19 KFB 4 FB 18
920301 4
06-09 2020
Kl. 15:00
Herre Senior M 7M Efterår P1 SC Amager Oversidder
765064 3 ti
08-09 2020
Kl. 18:00
Herre Senior 2 7M Efterår P4 KFB 3 FC Randoms 2
197740 3 ti
08-09 2020
Kl. 18:00
M+40 1 Efterår Pulje 1 Olympia 1921 Fix
197115 3 ti
08-09 2020
Kl. 18:00
M+32 2 Efterår Pulje 1 ØKF Fr.holm Sydhavnen
372214 4 on
09-09 2020
Kl. 18:00
M+50 1 Efterår Pulje 1 KFB Dragør Bk.
716030 4 on
09-09 2020
Kl. 18:00
Serie 5, P18/22 Efterår P19 KFB 4 FA 2000 9
247007 5 on
09-09 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P14 ØKF 3 CIK 2
131720 6 to
10-09 2020
Kl. 18:00
Serie 3, P7 20/21 P7 Amalie F.C. Babylon
169265 3 to
10-09 2020
Kl. 18:00
M+40 M 7M Efterår P1 CSC Skovshoved IF
764868 3 to
10-09 2020
Kl. 18:00
Herre Senior 2 7M Efterår P1 FC Sukkerbold HB 2
716293 4 to
10-09 2020
Kl. 18:00
Serie 5, P18/22 Efterår P21 ØKF 4 FB 17
717110 6 fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Serie 2, P4 20/21 P4 FC Sunshine Sunred Beach FC
768465 3 fr
11-09 2020
Kl. 18:00
M+32 M 7M Efterår Mester Føroyar FB
968012 4 fr
11-09 2020
Kl. 18:00
M+50 M 7M Efterår P1 Sundby KFUM Union
716122 5 fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Serie 5, P18/22 Efterår P19 ØKF 5 FA 2000 9
251351 5 fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P16 Sønderbro Fight 3 HIK 3
169051 3 fr
11-09 2020
Kl. 18:00
M+32 2 7M Efterår P1 Sundby KFUM 2 Valby
689865 5
12-09 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 CIK B 1908 2
202236 3
12-09 2020
Kl. 11:00
Herre Senior 4 7M Efterår P2 Sønderbro Fight 2 Copenfalster FF
721602 3
12-09 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 1 Ørestad IF Skjold 3
717134 6
12-09 2020
Kl. 12:00
Serie 2, P4 20/21 P4 Sønderbro Fight Bk. Stefan
881194 6
12-09 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P17 20/21 P17 Sundby KFUM Sporting 43
766708 3
12-09 2020
Kl. 12:30
Herre Senior 4 7M Efterår P1 Teatro Kapital GVI 2
766707 3
12-09 2020
Kl. 13:45
Herre Senior 4 7M Efterår P1 FC One Team 2 FB 20
717133 6
12-09 2020
Kl. 14:00
Serie 2, P4 20/21 P4 CIK Nørrebro United
595443 6
12-09 2020
Kl. 14:00
Serie 1, P2 20/21 P2 CSC Bispebjerg Bk.
251350 5
12-09 2020
Kl. 16:00
Serie 4, P13/16 Efterår P16 CSC 2 B.93 7
203086 3
13-09 2020
Kl. 11:00
Herre Senior 4 7M Efterår P5 ØKF FC Ryparken 3
131721 6
13-09 2020
Kl. 12:00
Serie 3, P7 20/21 P7 SC Amager Bk. Pioneren
204765 4
13-09 2020
Kl. 12:00
Serie 3, P8/11 Efterår P11 Føroyar 2 FB 6

Log ind