MENU

GVI. Nymosen //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
741995 3 ti
14-04 2020
Kl. 19:00
Serie 4, P13/16 Forår P14 GVI 4 ØKF 3
407404 1 fr
17-04 2020
Kl. 18:00
U16 Drenge 1 (04) Forår P1 GVI 2 B93 2
547799 2
18-04 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (06) Forår P3 GVI 3 Sundby 3
435109 1
18-04 2020
Kl. 12:00
U15 Drenge 1 (05) Forår P1 GVI 2 B 1908
914743 20
18-04 2020
Kl. 12:00
Herre-DS Pulje 2 GVI Karlslunde IF
963884 3
19-04 2020
Kl. 10:00
KS Kv Forår KSK GVI Fremad Amager
548042 2
19-04 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge M (07) 8M Forår Mester GVI 2 Husum
944459 2
19-04 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P18/22 Forår P22 GVI 6 FA 2000 11
998410 2
19-04 2020
Kl. 14:00
Serie 3, P8/11 Forår P9 GVI 3 Vestia 2
548108 1
19-04 2020
Kl. 14:00
U13 Drenge 1 (07) 8M Forår P1 GVI 3 Oversidder
319913 1 ma
20-04 2020
Kl. 18:30
U21 A, 2020 forår (1998 og yngre) Pulje 1 GVI Herstedøster IC
810663 1 ma
20-04 2020
Kl. 22:00
U12 Piger (08) 8v8 2 Forår Pulje 1 GVI 1 Oversidder
547660 2 fr
24-04 2020
Kl. 18:00
U16 Drenge M (04) Forår Mester GVI Jægersborg
547758 3
25-04 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 2 (06) Forår P2 GVI 2 Brønshøj 2
134051 1
25-04 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (08) 8v8 1 Forår Pulje 2 GVI 1 Oversidder
105299 1
25-04 2020
Kl. 12:00
U11 Drenge (09) 8v8 1 Forår Pulje 1 GVI 1 B 1908 1
290389 2
25-04 2020
Kl. 14:00
Herre Senior 4 7M Forår P1 GVI 2 Hellas 3
290697 2
25-04 2020
Kl. 14:00
Herre Senior 4 7M Forår P6 GVI KFUM 2
826639 4
25-04 2020
Kl. 14:00
Serie 1, P3 Forår P3 GVI 2 Skovshoved IF 2
548377 2
26-04 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 4 (07) 8M Forår P4 GVI 4 Vestia 2
792268 1
26-04 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (09) 8v8 2 Forår Pulje 3 GVI 2 Østerbro IF 2
545979 2
26-04 2020
Kl. 12:00
U14 Piger M (06) Forår P1 GVI KFUM
339317 5
26-04 2020
Kl. 14:00
U19 Drenge Øst 1 Forår (01-02) Øst 1 GVI Nykøbing FC
371389 7 on
29-04 2020
Kl. 18:30
U15 Drenge Liga 2 (05) Forår Pulje 2 GVI AB
548121 3 fr
01-05 2020
Kl. 18:30
U13 Drenge 1 (07) 8M Forår P1 GVI 3 Hekla
547808 4
02-05 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (06) Forår P3 GVI 3 HIK 3
758575 2
02-05 2020
Kl. 10:00
U9 Piger (11) 5v5 3 Forår Pulje 1 FB 1 FA 2000
758576 2
02-05 2020
Kl. 10:00
U9 Piger (11) 5v5 3 Forår Pulje 1 GVI 1 Nørrebro United 2
758578 2
02-05 2020
Kl. 10:00
U9 Piger (11) 5v5 3 Forår Pulje 1 Vestia 1 KB 2
758612 2
02-05 2020
Kl. 10:00
U9 Piger (11) 5v5 3 Forår Pulje 1 Fremad Valby 1 Nørrebro United 3
758613 2
02-05 2020
Kl. 10:20
U9 Piger (11) 5v5 3 Forår Pulje 1 Vestia 2 Vestia 3
758614 2
02-05 2020
Kl. 10:20
U9 Piger (11) 5v5 3 Forår Pulje 1 Østerbro IF 1 BK Hellas 1
758617 2
02-05 2020
Kl. 10:20
U9 Piger (11) 5v5 3 Forår Pulje 1 FB 1 Nørrebro United 2
758684 2
02-05 2020
Kl. 10:20
U9 Piger (11) 5v5 3 Forår Pulje 1 GVI 1 FA 2000
758687 2
02-05 2020
Kl. 10:40
U9 Piger (11) 5v5 3 Forår Pulje 1 Østerbro IF 1 Vestia 3
758688 2
02-05 2020
Kl. 10:40
U9 Piger (11) 5v5 3 Forår Pulje 1 BK Hellas 1 Vestia 1
758689 2
02-05 2020
Kl. 10:40
U9 Piger (11) 5v5 3 Forår Pulje 1 KB 2 Fremad Valby 1
758690 2
02-05 2020
Kl. 10:40
U9 Piger (11) 5v5 3 Forår Pulje 1 Nørrebro United 3 Vestia 2
758692 2
02-05 2020
Kl. 11:00
U9 Piger (11) 5v5 3 Forår Pulje 1 FA 2000 KB 2
758693 2
02-05 2020
Kl. 11:00
U9 Piger (11) 5v5 3 Forår Pulje 1 Vestia 1 GVI 1
758694 2
02-05 2020
Kl. 11:00
U9 Piger (11) 5v5 3 Forår Pulje 1 Fremad Valby 1 FB 1
758695 2
02-05 2020
Kl. 11:00
U9 Piger (11) 5v5 3 Forår Pulje 1 Nørrebro United 2 Nørrebro United 3
758776 2
02-05 2020
Kl. 11:20
U9 Piger (11) 5v5 3 Forår Pulje 1 FA 2000 Østerbro IF 1
758777 2
02-05 2020
Kl. 11:20
U9 Piger (11) 5v5 3 Forår Pulje 1 Vestia 2 GVI 1
758778 2
02-05 2020
Kl. 11:20
U9 Piger (11) 5v5 3 Forår Pulje 1 Vestia 3 FB 1
758811 2
02-05 2020
Kl. 11:20
U9 Piger (11) 5v5 3 Forår Pulje 1 Nørrebro United 2 BK Hellas 1
759122 2
02-05 2020
Kl. 11:40
U9 Piger (11) 5v5 3 Forår Pulje 1 Nørrebro United 3 Østerbro IF 1
759123 2
02-05 2020
Kl. 11:40
U9 Piger (11) 5v5 3 Forår Pulje 1 KB 2 Vestia 2
759124 2
02-05 2020
Kl. 11:40
U9 Piger (11) 5v5 3 Forår Pulje 1 Vestia 3 Vestia 1
759292 2
02-05 2020
Kl. 11:40
U9 Piger (11) 5v5 3 Forår Pulje 1 BK Hellas 1 Fremad Valby 1
914752 22
02-05 2020
Kl. 12:00
Herre-DS Pulje 2 GVI Union
893103 2
02-05 2020
Kl. 14:00
U10 Piger (10) 5v5 2 Forår Pulje 1 B 93 2 BK Union 1
893104 2
02-05 2020
Kl. 14:00
U10 Piger (10) 5v5 2 Forår Pulje 1 Oversidder FB 1
893105 2
02-05 2020
Kl. 14:00
U10 Piger (10) 5v5 2 Forår Pulje 1 GVI 1 Kastrup BK 1
893106 2
02-05 2020
Kl. 14:00
U10 Piger (10) 5v5 2 Forår Pulje 1 Oversidder BK Fix 1
893107 2
02-05 2020
Kl. 14:20
U10 Piger (10) 5v5 2 Forår Pulje 1 BK Union 1 GVI 1
893324 2
02-05 2020
Kl. 14:20
U10 Piger (10) 5v5 2 Forår Pulje 1 FB 1 Oversidder
893325 2
02-05 2020
Kl. 14:20
U10 Piger (10) 5v5 2 Forår Pulje 1 Kastrup BK 1 B 93 2
893326 2
02-05 2020
Kl. 14:20
U10 Piger (10) 5v5 2 Forår Pulje 1 BK Fix 1 Oversidder
893327 2
02-05 2020
Kl. 14:40
U10 Piger (10) 5v5 2 Forår Pulje 1 FB 1 BK Fix 1
893328 2
02-05 2020
Kl. 14:40
U10 Piger (10) 5v5 2 Forår Pulje 1 GVI 1 B 93 2
893329 2
02-05 2020
Kl. 14:40
U10 Piger (10) 5v5 2 Forår Pulje 1 Oversidder Oversidder
893330 2
02-05 2020
Kl. 14:40
U10 Piger (10) 5v5 2 Forår Pulje 1 Kastrup BK 1 BK Union 1
893331 2
02-05 2020
Kl. 15:00
U10 Piger (10) 5v5 2 Forår Pulje 1 B 93 2 Oversidder
893332 2
02-05 2020
Kl. 15:00
U10 Piger (10) 5v5 2 Forår Pulje 1 BK Union 1 FB 1
893333 2
02-05 2020
Kl. 15:00
U10 Piger (10) 5v5 2 Forår Pulje 1 GVI 1 Oversidder
893334 2
02-05 2020
Kl. 15:00
U10 Piger (10) 5v5 2 Forår Pulje 1 Kastrup BK 1 BK Fix 1
548055 4
03-05 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge M (07) 8M Forår Mester GVI 2 Fix
104848 2
03-05 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (08) 8v8 3 Forår Pulje 2 GVI 3 KB 6
832600 3
03-05 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (10) 5v5 1 Forår Pulje 1 BK Fix 1 GVI 1
832601 3
03-05 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (10) 5v5 1 Forår Pulje 1 FB 1 Jægersborg BK 1
832602 3
03-05 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (10) 5v5 1 Forår Pulje 1 BK Skjold 1 BK Hekla 1
832603 3
03-05 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (10) 5v5 1 Forår Pulje 1 FB 2 Sundby BK 1
832604 3
03-05 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (10) 5v5 1 Forår Pulje 1 Jægersborg BK 1 BK Fix 1
832605 3
03-05 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (10) 5v5 1 Forår Pulje 1 GVI 1 FB 1
835366 3
03-05 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (10) 5v5 1 Forår Pulje 1 Sundby BK 1 BK Skjold 1
835367 3
03-05 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (10) 5v5 1 Forår Pulje 1 FB 2 BK Hekla 1
835368 3
03-05 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (10) 5v5 1 Forår Pulje 1 BK Fix 1 FB 1
835369 3
03-05 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (10) 5v5 1 Forår Pulje 1 GVI 1 Jægersborg BK 1
835370 3
03-05 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (10) 5v5 1 Forår Pulje 1 BK Skjold 1 FB 2
835371 3
03-05 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (10) 5v5 1 Forår Pulje 1 BK Hekla 1 Sundby BK 1
835372 3
03-05 2020
Kl. 11:00
U10 Drenge (10) 5v5 1 Forår Pulje 1 BK Hekla 1 BK Fix 1
835373 3
03-05 2020
Kl. 11:00
U10 Drenge (10) 5v5 1 Forår Pulje 1 Sundby BK 1 GVI 1
835374 3
03-05 2020
Kl. 11:00
U10 Drenge (10) 5v5 1 Forår Pulje 1 Jægersborg BK 1 BK Skjold 1
835375 3
03-05 2020
Kl. 11:00
U10 Drenge (10) 5v5 1 Forår Pulje 1 FB 1 FB 2
837990 3
03-05 2020
Kl. 11:30
U10 Drenge (10) 5v5 3 Forår Pulje 1 BK Fix 4 GVI 3
837991 3
03-05 2020
Kl. 11:30
U10 Drenge (10) 5v5 3 Forår Pulje 1 Oversidder Jægersborg BK 2
837992 3
03-05 2020
Kl. 11:30
U10 Drenge (10) 5v5 3 Forår Pulje 1 BK Skjold 3 BK Hekla 3
837993 3
03-05 2020
Kl. 11:30
U10 Drenge (10) 5v5 3 Forår Pulje 1 Husum BK 1 Oversidder
837994 3
03-05 2020
Kl. 11:50
U10 Drenge (10) 5v5 3 Forår Pulje 1 Jægersborg BK 2 BK Fix 4
837995 3
03-05 2020
Kl. 11:50
U10 Drenge (10) 5v5 3 Forår Pulje 1 GVI 3 Oversidder
837996 3
03-05 2020
Kl. 11:50
U10 Drenge (10) 5v5 3 Forår Pulje 1 Oversidder BK Skjold 3
838096 3
03-05 2020
Kl. 11:50
U10 Drenge (10) 5v5 3 Forår Pulje 1 Husum BK 1 BK Hekla 3
945554 4
03-05 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P18/22 Forår P22 GVI 6 Heimdal 4
838097 3
03-05 2020
Kl. 12:10
U10 Drenge (10) 5v5 3 Forår Pulje 1 BK Fix 4 Oversidder
838098 3
03-05 2020
Kl. 12:10
U10 Drenge (10) 5v5 3 Forår Pulje 1 GVI 3 Jægersborg BK 2
838099 3
03-05 2020
Kl. 12:10
U10 Drenge (10) 5v5 3 Forår Pulje 1 BK Skjold 3 Husum BK 1
838100 3
03-05 2020
Kl. 12:10
U10 Drenge (10) 5v5 3 Forår Pulje 1 BK Hekla 3 Oversidder
838101 3
03-05 2020
Kl. 12:30
U10 Drenge (10) 5v5 3 Forår Pulje 1 BK Hekla 3 BK Fix 4
838102 3
03-05 2020
Kl. 12:30
U10 Drenge (10) 5v5 3 Forår Pulje 1 Oversidder GVI 3
838103 3
03-05 2020
Kl. 12:30
U10 Drenge (10) 5v5 3 Forår Pulje 1 Jægersborg BK 2 BK Skjold 3
838104 3
03-05 2020
Kl. 12:30
U10 Drenge (10) 5v5 3 Forår Pulje 1 Oversidder Husum BK 1
927011 2
03-05 2020
Kl. 13:00
U9 Drenge (11) 5v5 1 Forår Pulje 2 B 93 2 B 1908 1
927012 2
03-05 2020
Kl. 13:00
U9 Drenge (11) 5v5 1 Forår Pulje 2 HIK 2 BK Rødovre 1
927013 2
03-05 2020
Kl. 13:00
U9 Drenge (11) 5v5 1 Forår Pulje 2 KB 2 Kastrup BK 1
927014 2
03-05 2020
Kl. 13:00
U9 Drenge (11) 5v5 1 Forår Pulje 2 Østerbro IF 2 GVI 1
927015 2
03-05 2020
Kl. 13:20
U9 Drenge (11) 5v5 1 Forår Pulje 2 HIK 3 AB Tårnby 1
927016 2
03-05 2020
Kl. 13:20
U9 Drenge (11) 5v5 1 Forår Pulje 2 Nørrebro United 1 Skovshoved IF 1
927017 2
03-05 2020
Kl. 13:20
U9 Drenge (11) 5v5 1 Forår Pulje 2 B 93 2 BK Rødovre 1
927018 2
03-05 2020
Kl. 13:20
U9 Drenge (11) 5v5 1 Forår Pulje 2 HIK 2 B 1908 1
927019 2
03-05 2020
Kl. 13:40
U9 Drenge (11) 5v5 1 Forår Pulje 2 Nørrebro United 1 AB Tårnby 1
927020 2
03-05 2020
Kl. 13:40
U9 Drenge (11) 5v5 1 Forår Pulje 2 Skovshoved IF 1 KB 2
927021 2
03-05 2020
Kl. 13:40
U9 Drenge (11) 5v5 1 Forår Pulje 2 Kastrup BK 1 Østerbro IF 2
927022 2
03-05 2020
Kl. 13:40
U9 Drenge (11) 5v5 1 Forår Pulje 2 GVI 1 HIK 3
103230 2
03-05 2020
Kl. 14:00
U12 Drenge (08) 8v8 2 Forår Pulje 2 GVI 2 HIK 3
927024 2
03-05 2020
Kl. 14:00
U9 Drenge (11) 5v5 1 Forår Pulje 2 B 1908 1 Kastrup BK 1
927025 2
03-05 2020
Kl. 14:00
U9 Drenge (11) 5v5 1 Forår Pulje 2 KB 2 HIK 2
927026 2
03-05 2020
Kl. 14:00
U9 Drenge (11) 5v5 1 Forår Pulje 2 Østerbro IF 2 B 93 2
927027 2
03-05 2020
Kl. 14:00
U9 Drenge (11) 5v5 1 Forår Pulje 2 BK Rødovre 1 GVI 1
742007 5
03-05 2020
Kl. 14:00
Serie 4, P13/16 Forår P14 GVI 4 CIK 2
322385 2
03-05 2020
Kl. 14:00
U11 Drenge (09) 8v8 4 Forår Pulje 2 GVI 3 Skovshoved IF 3
927032 2
03-05 2020
Kl. 14:20
U9 Drenge (11) 5v5 1 Forår Pulje 2 AB Tårnby 1 B 93 2
927033 2
03-05 2020
Kl. 14:20
U9 Drenge (11) 5v5 1 Forår Pulje 2 BK Rødovre 1 Skovshoved IF 1
927028 2
03-05 2020
Kl. 14:20
U9 Drenge (11) 5v5 1 Forår Pulje 2 B 1908 1 Nørrebro United 1
927031 2
03-05 2020
Kl. 14:20
U9 Drenge (11) 5v5 1 Forår Pulje 2 HIK 3 HIK 2
927034 2
03-05 2020
Kl. 14:40
U9 Drenge (11) 5v5 1 Forår Pulje 2 GVI 1 Nørrebro United 1
927035 2
03-05 2020
Kl. 14:40
U9 Drenge (11) 5v5 1 Forår Pulje 2 Kastrup BK 1 HIK 3
927036 2
03-05 2020
Kl. 14:40
U9 Drenge (11) 5v5 1 Forår Pulje 2 AB Tårnby 1 KB 2
927037 2
03-05 2020
Kl. 14:40
U9 Drenge (11) 5v5 1 Forår Pulje 2 Skovshoved IF 1 Østerbro IF 2
349911 4
03-05 2020
Kl. 15:00
U8 Drenge (12) 5v5 1 Forår Pulje 2 Sundby BK 2 Kastrup BK 1
349912 4
03-05 2020
Kl. 15:00
U8 Drenge (12) 5v5 1 Forår Pulje 2 GVI 1 BK Rødovre 1
349913 4
03-05 2020
Kl. 15:00
U8 Drenge (12) 5v5 1 Forår Pulje 2 B 93 2 BK Fix 2
349914 4
03-05 2020
Kl. 15:00
U8 Drenge (12) 5v5 1 Forår Pulje 2 HIK 2 KB 3
349915 4
03-05 2020
Kl. 15:20
U8 Drenge (12) 5v5 1 Forår Pulje 2 BK Rødovre 1 Sundby BK 2
349916 4
03-05 2020
Kl. 15:20
U8 Drenge (12) 5v5 1 Forår Pulje 2 Kastrup BK 1 GVI 1
349917 4
03-05 2020
Kl. 15:20
U8 Drenge (12) 5v5 1 Forår Pulje 2 B 93 2 HIK 2
349918 4
03-05 2020
Kl. 15:20
U8 Drenge (12) 5v5 1 Forår Pulje 2 BK Fix 2 KB 3
349919 4
03-05 2020
Kl. 15:40
U8 Drenge (12) 5v5 1 Forår Pulje 2 Sundby BK 2 GVI 1
349920 4
03-05 2020
Kl. 15:40
U8 Drenge (12) 5v5 1 Forår Pulje 2 Kastrup BK 1 BK Rødovre 1
349921 4
03-05 2020
Kl. 15:40
U8 Drenge (12) 5v5 1 Forår Pulje 2 KB 3 B 93 2
349922 4
03-05 2020
Kl. 15:40
U8 Drenge (12) 5v5 1 Forår Pulje 2 BK Fix 2 HIK 2
349923 4
03-05 2020
Kl. 16:00
U8 Drenge (12) 5v5 1 Forår Pulje 2 KB 3 Sundby BK 2
349924 4
03-05 2020
Kl. 16:00
U8 Drenge (12) 5v5 1 Forår Pulje 2 HIK 2 Kastrup BK 1
349925 4
03-05 2020
Kl. 16:00
U8 Drenge (12) 5v5 1 Forår Pulje 2 BK Rødovre 1 B 93 2
349926 4
03-05 2020
Kl. 16:00
U8 Drenge (12) 5v5 1 Forår Pulje 2 GVI 1 BK Fix 2
319918 2 ma
04-05 2020
Kl. 18:30
U21 A, 2020 forår (1998 og yngre) Pulje 1 GVI BSF

Log ind