MENU

GVI. Nymosen //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
905668 1 ma
10-08 2020
Kl. 22:00
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) P1 GVI 2 Sundby Bk.
211235 1
15-08 2020
Kl. 14:00
Serie 1, P3 Efterår P3 GVI 2 B.1903 3
628747 1
16-08 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge M (07) Efterår Mester GVI 2 Frem
703712 1
16-08 2020
Kl. 10:00
KS, Kvinder Efterår KSK E GVI (ks) Oversidder
386229 1
16-08 2020
Kl. 12:00
U19 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (02-03) P1 GVI Fremad Amager Elite
393592 1
16-08 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (04-05) P1 GVI Fremad Amager Elite
333574 2
22-08 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 2 GVI KFUM BK, Roskilde
860058 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 2 GVI 1 Aakanden GF
603166 1
22-08 2020
Kl. 11:30
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 9 GVI 3 KB 8
603167 1
22-08 2020
Kl. 11:30
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 9 Skovshoved IF 2 Nørrebro United 4
603168 1
22-08 2020
Kl. 11:50
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 9 GVI 3 Skovshoved IF 2
603169 1
22-08 2020
Kl. 11:50
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 9 KB 8 Nørrebro United 4
603170 1
22-08 2020
Kl. 12:10
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 9 Nørrebro United 4 GVI 3
603171 1
22-08 2020
Kl. 12:10
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 9 KB 8 Skovshoved IF 2
603184 1
22-08 2020
Kl. 13:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 12 B 1903 4 GVI 2
603185 1
22-08 2020
Kl. 13:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 12 HIK 2 Jægersborg BK 1
603186 1
22-08 2020
Kl. 13:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 12 B 1903 4 HIK 2
603187 1
22-08 2020
Kl. 13:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 12 GVI 2 Jægersborg BK 1
603188 1
22-08 2020
Kl. 13:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 12 Jægersborg BK 1 B 1903 4
603189 1
22-08 2020
Kl. 13:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 12 GVI 2 HIK 2
622682 2
22-08 2020
Kl. 14:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår P3 GVI 3 FB 2
397550 1
22-08 2020
Kl. 14:00
U16 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (05) P2 GVI KB
603746 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 4 Efterår Pulje 1 GVI 3 Jægersborg BK
102248 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 5v5 1 Efterår- 1. runde Pulje 1 B 93 2 B 1903 1
102249 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 5v5 1 Efterår- 1. runde Pulje 1 GVI 1 HIK 2
102250 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 5v5 1 Efterår- 1. runde Pulje 1 B 93 2 GVI 1
102251 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 5v5 1 Efterår- 1. runde Pulje 1 B 1903 1 HIK 2
102252 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 5v5 1 Efterår- 1. runde Pulje 1 HIK 2 B 93 2
102253 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 5v5 1 Efterår- 1. runde Pulje 1 B 1903 1 GVI 1
102357 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U10 Drenge (11) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 93 3 B 1903 2
102358 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U10 Drenge (11) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 1 GVI 2 Jægersborg BK 1
102359 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U10 Drenge (11) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 93 3 GVI 2
102360 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U10 Drenge (11) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 1903 2 Jægersborg BK 1
696870 1
23-08 2020
Kl. 12:00
U16 Piger 1 (05-06) Efterår P1 GVI Dragør
102361 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U10 Drenge (11) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 1 Jægersborg BK 1 B 93 3
102365 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U10 Drenge (11) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 1903 2 GVI 2
102422 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 93 5 B 1903 3
102423 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 1 GVI 3 HIK 4
102424 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 93 5 GVI 3
102425 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 1903 3 HIK 4
102426 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 1 HIK 4 B 93 5
102427 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 1903 3 GVI 3
859784 1
23-08 2020
Kl. 14:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 2 GVI 2 Skovshoved IF 1
960393 1
23-08 2020
Kl. 14:00
U13 Drenge 4 (08) 8M Efterår P4B GVI 3 Stefan
197110 1 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
M+32 2 Efterår Pulje 1 GVI Oversidder
555241 1 ti
25-08 2020
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (08) 20/21 Pulje 1 GVI (Liga2) AB (Liga2)
110154 1 on
26-08 2020
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U15 Drenge (06) 20/21 Pulje 1 GVI (Liga2) B93 (Liga2)
251292 2 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P16 GVI 5 Skjold 8
149148 2
29-08 2020
Kl. 10:00
U13 Piger 1 (08) 8M Efterår P2 GVI HIK 2
815963 2
29-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 2 GVI 1 BK Hellas 1
143953 1
29-08 2020
Kl. 12:00
U13 Drenge 1 (08) 8M Efterår P2 GVI 2 Hvidovre IF 3
111885 2
29-08 2020
Kl. 12:00
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 2 GVI 2 B.93
256967 2
29-08 2020
Kl. 14:00
U19 Drenge M (02-03) Efterår Mester GVI 2 Fremad Valby
765610 1
29-08 2020
Kl. 14:00
Herre Senior 4 7M Efterår P6 GVI KFUM 2
766700 1
29-08 2020
Kl. 14:00
Herre Senior 4 7M Efterår P1 GVI 2 Hellas 3
414479 2
30-08 2020
Kl. 10:00
U17 Drenge 2 (04-05) Efterår P2 GVI 2 B 1903 3
511909 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 3 HIK 3 GVI 1
511910 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 3 KB 2 Oversidder
860661 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U11 Piger (10) 3 5v5 Stævne Efterår - 2. runde Pulje 2 Valby BK Union (1)
860662 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U11 Piger (10) 3 5v5 Stævne Efterår - 2. runde Pulje 2 FB GVI 1
703723 3
30-08 2020
Kl. 10:00
KS, Kvinder Efterår KSK E GVI (ks) ØKF (ks)
954770 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 3 GVI 1 Oversidder
860663 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U11 Piger (10) 3 5v5 Stævne Efterår - 2. runde Pulje 2 Valby FB
860664 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U11 Piger (10) 3 5v5 Stævne Efterår - 2. runde Pulje 2 BK Union (1) GVI 1
511911 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 3 HIK 3 KB 2
860665 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U11 Piger (10) 3 5v5 Stævne Efterår - 2. runde Pulje 2 GVI 1 Valby
860666 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U11 Piger (10) 3 5v5 Stævne Efterår - 2. runde Pulje 2 BK Union (1) FB
954772 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 3 Oversidder HIK 3
954773 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 3 GVI 1 KB 2
269774 1
30-08 2020
Kl. 11:30
U10 Piger (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 B.1908 1 GVI
269775 1
30-08 2020
Kl. 11:30
U10 Piger (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 HIK Oversidder
269776 1
30-08 2020
Kl. 11:50
U10 Piger (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 B.1908 1 HIK
269777 1
30-08 2020
Kl. 11:50
U10 Piger (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 GVI Oversidder
628758 3
30-08 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge M (07) Efterår Mester GVI 2 Kastrup 2
640882 2
30-08 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge 2 (07) Efterår P2 A GVI 4 Fremad Valby
269778 1
30-08 2020
Kl. 12:10
U10 Piger (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 Oversidder B.1908 1
269779 1
30-08 2020
Kl. 12:10
U10 Piger (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 GVI HIK
268883 1
30-08 2020
Kl. 13:00
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 FA 2000 GVI
268884 1
30-08 2020
Kl. 13:00
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 Oversidder Oversidder
268885 1
30-08 2020
Kl. 13:20
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 FA 2000 Oversidder
268886 1
30-08 2020
Kl. 13:20
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 GVI Oversidder
268887 1
30-08 2020
Kl. 13:40
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 Oversidder FA 2000
268888 1
30-08 2020
Kl. 13:40
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 GVI Oversidder
393603 3
30-08 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (04-05) P1 GVI LSF
204464 2
30-08 2020
Kl. 16:00
Serie 3, P8/11 Efterår P9 GVI 3 Vestia 2
603760 3 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
U12 Drenge (09) 8v8 4 Efterår Pulje 1 GVI 3 Oversidder
246939 3 ti
01-09 2020
Kl. 19:00
Serie 4, P13/16 Efterår P14 GVI 4 FB 12
251298 3 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P16 GVI 5 Olympia 1921 2
698122 3 on
02-09 2020
Kl. 18:00
U16 Piger 1 (05-06) Efterår P1 GVI Oversidder
414484 3 to
03-09 2020
Kl. 18:30
U17 Drenge 2 (04-05) Efterår P2 GVI 2 Kastrup 3
256972 3 to
03-09 2020
Kl. 18:30
U19 Drenge M (02-03) Efterår Mester GVI 2 Kastrup 2
622696 4 fr
04-09 2020
Kl. 18:30
U15 Drenge 3 (06) Efterår P3 GVI 3 B93 3
859792 3
05-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 2 GVI 2 Jægersborg BK
333581 4
05-09 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 2 GVI Roskilde Boldklub
397561 3
05-09 2020
Kl. 14:00
U16 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (05) P2 GVI FB
213296 4
05-09 2020
Kl. 14:00
Serie 1, P3 Efterår P3 GVI 2 Skovshoved IF 2
860109 3
06-09 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 2 GVI 1 Brønshøj BK
960652 3
06-09 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 4 (08) 8M Efterår P4B GVI 3 Nørrebro United 3
766705 2
06-09 2020
Kl. 12:00
Herre Senior 4 7M Efterår P1 GVI 2 Skjold 8
765614 2
06-09 2020
Kl. 12:00
Herre Senior 4 7M Efterår P6 GVI FB 25
247001 4
06-09 2020
Kl. 12:00
Serie 4, P13/16 Efterår P14 GVI 4 ØKF 3
721062 2
06-09 2020
Kl. 14:00
U15 Drenge 2 (06) Efterår P2 GVI 2 Fremad Amager 2

Log ind