HIK

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
842598
24-02 2024
10:00 Træningskamp U15 Drenge Liga 1 Pulje 1 HIK (10) Brønshøj BK (2)
24. feb
10:00
HIK (10)
Brønshøj BK (2)
194905
24-02 2024
12:00 Træningskamp U17 Drenge Divisionen Pulje 1 HIK (8) Holbæk B&I (2)
24. feb
12:00
HIK (8)
Holbæk B&I (2)
785540
24-02 2024
14:30 VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 Pulje 2 HIK (1) SBV 09
24. feb
14:30
HIK (1)
SBV 09
785851
24-02 2024
14:30 VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 Pulje 4 HIK GVI (2)
24. feb
14:30
HIK
GVI (2)
396639
24-02 2024
16:00 Træningskamp U18 Piger Øst Pulje 1 HIK (2) Ølstykke FC
24. feb
16:00
HIK (2)
Ølstykke FC
757147
25-02 2024
10:00 Træningskamp U14 Drenge M Pulje 1 HIK (8) Hvidovre IF (5)
25. feb
10:00
HIK (8)
Hvidovre IF (5)
787804
25-02 2024
12:00 VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 Pulje 6 HIK BK Rødovre
25. feb
12:00
HIK
BK Rødovre
846205
25-02 2024
12:00 VinterBOLD U-16 piger Øst Pulje 2 HIK Vordingborg IF
25. feb
12:00
HIK
Vordingborg IF
862021
25-02 2024
12:00 VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 Pulje 7 HIK IF Skjold Birkerød
25. feb
12:00
HIK
IF Skjold Birkerød
952367
25-02 2024
13:30 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M Pulje 2 HIK KB
25. feb
13:30
HIK
KB
156951
25-02 2024
14:00 Træningskamp Kvinde KS Pulje 1 HIK (4) BSF (2)
25. feb
14:00
HIK (4)
BSF (2)
812939
25-02 2024
16:00 Træningskamp U15 Drenge M Pulje 1 HIK (9) FC Rudersdal (2)
25. feb
16:00
HIK (9)
FC Rudersdal (2)
111162
on28-02 2024
23:59 VinterBOLD 8-mands U-13 piger 1 Pulje 1 HIK Oversidder
28. feb
23:59
HIK
Oversidder
172981
fr01-03 2024
18:30 Træningskamp U15 Drenge M Pulje 1 HIK KB
01. mar
18:30
HIK
KB
842599
02-03 2024
10:00 Træningskamp U15 Drenge Liga 1 Pulje 1 HIK (11) B 1903 (6)
02. mar
10:00
HIK (11)
B 1903 (6)
618322
02-03 2024
11:30 VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 Pulje 2 Ringsted IF VG Fodbold
02. mar
11:30
Ringsted IF
VG Fodbold
618323
02-03 2024
11:30 VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 Pulje 2 HIK Vanløse
02. mar
11:30
HIK
Vanløse
618324
02-03 2024
11:55 VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 Pulje 2 VG Fodbold Vanløse
02. mar
11:55
VG Fodbold
Vanløse
618325
02-03 2024
11:55 VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 Pulje 2 Ringsted IF HIK
02. mar
11:55
Ringsted IF
HIK
618326
02-03 2024
12:20 VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 Pulje 2 Ringsted IF Vanløse
02. mar
12:20
Ringsted IF
Vanløse
618327
02-03 2024
12:20 VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 Pulje 2 VG Fodbold HIK
02. mar
12:20
VG Fodbold
HIK
446241
02-03 2024
13:00 U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div HIK AB
02. mar
13:00
HIK
AB
590179
02-03 2024
14:00 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 3 HIK B 1903
02. mar
14:00
HIK
B 1903
446921
02-03 2024
15:15 U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div HIK AB
02. mar
15:15
HIK
AB
582373
02-03 2024
16:00 VinterBold U-19 Drenge Mester Pulje 2 HIK (2) FA 2000
02. mar
16:00
HIK (2)
FA 2000
708660
03-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 1 HIK Snekkersten IF (2)
03. mar
10:00
HIK
Snekkersten IF (2)
708661
03-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 1 Snekkersten IF (1) Nivå-Kokkedal FK
03. mar
10:00
Snekkersten IF (1)
Nivå-Kokkedal FK
698814
03-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 5 B 1903 HIK
03. mar
10:00
B 1903
HIK
698815
03-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 5 Virum-Sorgenfri BK (1) IF Skjold Birkerød (2)
03. mar
10:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
IF Skjold Birkerød (2)
698816
03-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 5 HIK IF Skjold Birkerød (2)
03. mar
10:25
HIK
IF Skjold Birkerød (2)
698817
03-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 5 B 1903 Virum-Sorgenfri BK (1)
03. mar
10:25
B 1903
Virum-Sorgenfri BK (1)
708662
03-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 1 Snekkersten IF (2) Nivå-Kokkedal FK
03. mar
10:25
Snekkersten IF (2)
Nivå-Kokkedal FK
708663
03-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 1 HIK Snekkersten IF (1)
03. mar
10:25
HIK
Snekkersten IF (1)
708664
03-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 1 HIK Nivå-Kokkedal FK
03. mar
10:50
HIK
Nivå-Kokkedal FK
708665
03-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 1 Snekkersten IF (2) Snekkersten IF (1)
03. mar
10:50
Snekkersten IF (2)
Snekkersten IF (1)
698818
03-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 5 B 1903 IF Skjold Birkerød (2)
03. mar
10:50
B 1903
IF Skjold Birkerød (2)
698819
03-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 5 HIK Virum-Sorgenfri BK (1)
03. mar
10:50
HIK
Virum-Sorgenfri BK (1)
846212
03-03 2024
12:00 VinterBOLD U-16 piger Øst Pulje 2 HIK Brønshøj/Fix
03. mar
12:00
HIK
Brønshøj/Fix
925812
03-03 2024
14:00 VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 3 HIK BSF
03. mar
14:00
HIK
BSF
588029
03-03 2024
14:00 VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 4 HIK Hellas
03. mar
14:00
HIK
Hellas
582247
03-03 2024
16:00 VinterBold U-19 Drenge Mester Pulje 1 HIK (1) Hornbæk IF
03. mar
16:00
HIK (1)
Hornbæk IF
956906
03-03 2024
16:00 VinterBOLD U-18 piger 1-2 Pulje 1 HIK Lyngby Boldklub 1921
03. mar
16:00
HIK
Lyngby Boldklub 1921
842593
09-03 2024
10:30 Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1 HIK Farum BK
09. mar
10:30
HIK
Farum BK
853824
09-03 2024
12:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 Pulje 3 HIK Østerbro IF
09. mar
12:00
HIK
Østerbro IF
785544
09-03 2024
12:00 VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 Pulje 2 HIK (1) Rødovre
09. mar
12:00
HIK (1)
Rødovre
582251
09-03 2024
16:00 VinterBold U-19 Drenge Mester Pulje 1 HIK (1) Ølstykke FC
09. mar
16:00
HIK (1)
Ølstykke FC
786293
10-03 2024
10:00 VinterBold U16 Drenge Mester Pulje 2 HIK Nørrebro United
10. mar
10:00
HIK
Nørrebro United
787044
10-03 2024
12:00 VinterBold U11 Drenge 1 (13) 8:8 Pulje 3 HIK Fix
10. mar
12:00
HIK
Fix
490895
10-03 2024
12:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 1 HIK Oversidder
10. mar
12:00
HIK
Oversidder
584475
10-03 2024
12:00 VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 2 HIK B 1903
10. mar
12:00
HIK
B 1903
269978
10-03 2024
13:30 VinterBold U12 Piger 3 (12) 8:8 Pulje 4 HIK Nørrebro United
10. mar
13:30
HIK
Nørrebro United
861442
10-03 2024
13:30 VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 8 HIK B. 1973, Herlev
10. mar
13:30
HIK
B. 1973, Herlev
813063
10-03 2024
15:30 VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 Pulje 7 HIK B.93
10. mar
15:30
HIK
B.93
118738
10-03 2024
16:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M Pulje 2 HIK Oversidder
10. mar
16:00
HIK
Oversidder
111172
16-03 2024
09:30 VinterBOLD 8-mands U-13 piger 1 Pulje 1 HIK Virum-Sorgenfri BK
16. mar
09:30
HIK
Virum-Sorgenfri BK
446088
16-03 2024
12:00 U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div HIK Nykøbing FC
16. mar
12:00
HIK
Nykøbing FC
168898
16-03 2024
14:00 Træningskamp Kvinde KS Pulje 1 HIK Køge BK 2
16. mar
14:00
HIK
Køge BK 2
446624
16-03 2024
14:30 U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div HIK Nykøbing FC
16. mar
14:30
HIK
Nykøbing FC
784828
17-03 2024
12:00 Træningskamp U15 Drenge M Pulje 1 HIK Nykøbing FC
17. mar
12:00
HIK
Nykøbing FC
786297
17-03 2024
12:00 VinterBold U16 Drenge Mester Pulje 2 HIK ØVIF
17. mar
12:00
HIK
ØVIF
812940
17-03 2024
12:00 Træningskamp U15 Drenge M Pulje 1 HIK Nykøbing IF
17. mar
12:00
HIK
Nykøbing IF
785861
17-03 2024
14:00 VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 Pulje 4 HIK Kastrup
17. mar
14:00
HIK
Kastrup
309535
17-03 2024
14:00 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 2 HIK Volvox
17. mar
14:00
HIK
Volvox
590364
17-03 2024
14:00 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 3 HIK Skovshoved IF
17. mar
14:00
HIK
Skovshoved IF
588479
17-03 2024
16:00 VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 4 HIK B 1908
17. mar
16:00
HIK
B 1908
925822
17-03 2024
16:00 VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 3 HIK Brønshøj/Fix
17. mar
16:00
HIK
Brønshøj/Fix
512533
ma18-03 2024
22:00 VinterBold U11 Piger 2 (13) 8:8 Pulje 2 HIK Oversidder
18. mar
22:00
HIK
Oversidder
786302
23-03 2024
09:30 VinterBold U16 Drenge Mester Pulje 2 HIK Skovshoved IF
23. mar
09:30
HIK
Skovshoved IF
813069
23-03 2024
10:00 VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 Pulje 7 HIK Skovshoved IF
23. mar
10:00
HIK
Skovshoved IF
862031
23-03 2024
10:00 VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 Pulje 7 HIK Virum-Sorgenfri BK
23. mar
10:00
HIK
Virum-Sorgenfri BK
712567
23-03 2024
11:30 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 4 Farum BK (2) HIK
23. mar
11:30
Farum BK (2)
HIK
712568
23-03 2024
11:30 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 4 Værløse BK Virum-Sorgenfri BK
23. mar
11:30
Værløse BK
Virum-Sorgenfri BK
716779
23-03 2024
11:30 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6 HIK Union
23. mar
11:30
HIK
Union
716780
23-03 2024
11:30 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6 Nørrebro United Oversidder
23. mar
11:30
Nørrebro United
Oversidder
716781
23-03 2024
11:55 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6 Union Oversidder
23. mar
11:55
Union
Oversidder
716782
23-03 2024
11:55 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6 HIK Nørrebro United
23. mar
11:55
HIK
Nørrebro United
712569
23-03 2024
11:55 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 4 HIK Virum-Sorgenfri BK
23. mar
11:55
HIK
Virum-Sorgenfri BK
712570
23-03 2024
11:55 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 4 Farum BK (2) Værløse BK
23. mar
11:55
Farum BK (2)
Værløse BK
712571
23-03 2024
12:20 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 4 Farum BK (2) Virum-Sorgenfri BK
23. mar
12:20
Farum BK (2)
Virum-Sorgenfri BK
712572
23-03 2024
12:20 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 4 HIK Værløse BK
23. mar
12:20
HIK
Værløse BK
716783
23-03 2024
12:20 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6 HIK Oversidder
23. mar
12:20
HIK
Oversidder
716784
23-03 2024
12:20 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6 Union Nørrebro United
23. mar
12:20
Union
Nørrebro United
584485
23-03 2024
16:00 VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 2 HIK Husum Bk
23. mar
16:00
HIK
Husum Bk

Log ind