MENU

Pilesvinget/Br.høj Kirkevej //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
565964 5
09-08 2020
Kl. 12:30
U10 Drenge 4 (11) SommerBold Pulje 1 Fix Fremad Valby
595420 2 ti
18-08 2020
Kl. 18:00
Serie 1, P2 20/21 P2 BK Fix Fr.holm Sydhavnen
250707 1 to
20-08 2020
Kl. 19:00
Serie 4, P13/16 Efterår P15 Fix 2 Amalie 2
102277 1
22-08 2020
Kl. 12:00
U10 Drenge (11) 5v5 1 Efterår- 1. runde Pulje 5 KB 3 BK Union 1
102280 1
22-08 2020
Kl. 12:00
U10 Drenge (11) 5v5 1 Efterår- 1. runde Pulje 5 Østerbro IF 1 BK Fix 1
768894 1
22-08 2020
Kl. 12:00
M+32 1 7M Efterår P2 Fix CSC 2
102281 1
22-08 2020
Kl. 12:20
U10 Drenge (11) 5v5 1 Efterår- 1. runde Pulje 5 KB 3 Østerbro IF 1
102338 1
22-08 2020
Kl. 12:20
U10 Drenge (11) 5v5 1 Efterår- 1. runde Pulje 5 BK Union 1 BK Fix 1
102339 1
22-08 2020
Kl. 12:40
U10 Drenge (11) 5v5 1 Efterår- 1. runde Pulje 5 BK Fix 1 KB 3
102340 1
22-08 2020
Kl. 12:40
U10 Drenge (11) 5v5 1 Efterår- 1. runde Pulje 5 BK Union 1 Østerbro IF 1
102390 1
22-08 2020
Kl. 13:30
U10 Drenge (11) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 5 Fremad Valby 1 Husum BK 1
102391 1
22-08 2020
Kl. 13:30
U10 Drenge (11) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 5 BK Vestia 1 BK Fix 2
102392 1
22-08 2020
Kl. 13:50
U10 Drenge (11) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 5 Fremad Valby 1 BK Vestia 1
102393 1
22-08 2020
Kl. 13:50
U10 Drenge (11) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 5 Husum BK 1 BK Fix 2
102394 1
22-08 2020
Kl. 14:10
U10 Drenge (11) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 5 BK Fix 2 Fremad Valby 1
102395 1
22-08 2020
Kl. 14:10
U10 Drenge (11) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 5 Husum BK 1 BK Vestia 1
564713 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U11 Piger (10) 2 8v8 Efterår Pulje 1 BK Fix 1 Nørrebro United 1
860141 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 3 BK Fix 2 KB 6
581161 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 2 FA 2000 (2) Hvidovre IF (2)
581162 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 2 BK Fix Oversidder
581163 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 2 FA 2000 (2) BK Fix
581164 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 2 Hvidovre IF (2) Oversidder
581165 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 2 Oversidder FA 2000 (2)
581166 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 2 Hvidovre IF (2) BK Fix
725026 1
23-08 2020
Kl. 12:00
U13 Drenge M (08) 8M Efterår Mester A Fix Vanløse
859814 1
23-08 2020
Kl. 14:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 3 Bk Fix Husum Bk
187724 2 ma
24-08 2020
Kl. 18:30
M+55 M 7M Efterår P1 Fix B 1908
112912 2
29-08 2020
Kl. 12:30
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 3 BK Fix 2 FA 2000 3
603755 2
29-08 2020
Kl. 12:30
U12 Drenge (09) 8v8 4 Efterår Pulje 1 BK Fix 3 GVI 3
595434 4
29-08 2020
Kl. 14:00
Serie 1, P2 20/21 P2 BK Fix Jægersborg Bk.
625762 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 BK Fix 2 Tårnby FF 1
625763 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 Oversidder Oversidder
625108 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 11 BK Skjold 4 BK Fix 2
625109 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 11 KB 5 KB 11
973284 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 FB 1 KB 1
973285 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 BK Fix 1 Oversidder
269698 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U10 Piger (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 BK Fix 1 KB
269699 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U10 Piger (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 Tårnby FF Oversidder
269700 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U10 Piger (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 BK Fix 1 Tårnby FF
269701 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U10 Piger (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 KB Oversidder
973288 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 FB 1 BK Fix 1
973639 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 KB 1 Oversidder
625110 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 11 BK Skjold 4 KB 5
625111 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 11 BK Fix 2 KB 11
625764 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 BK Fix 2 Oversidder
625765 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 Tårnby FF 1 Oversidder
625766 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 Oversidder BK Fix 2
625767 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 Tårnby FF 1 Oversidder
625112 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 11 KB 11 BK Skjold 4
625113 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 11 BK Fix 2 KB 5
973642 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 Oversidder FB 1
973644 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 KB 1 BK Fix 1
269702 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U10 Piger (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 Oversidder BK Fix 1
269703 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U10 Piger (11) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 KB Tårnby FF
721593 1
30-08 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 1 Fix 2 AB Tårnby 3
859936 2
30-08 2020
Kl. 14:00
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 2 BK Fix 1 Bk. Skjold
832252 2
30-08 2020
Kl. 14:00
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 3 BK Fix 1 KB 3
187729 3 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
M+55 M 7M Efterår P1 Fix Kastrup Bk.
725735 3
05-09 2020
Kl. 12:30
U13 Drenge M (08) 8M Efterår Mester A Fix Oversidder
859822 3
05-09 2020
Kl. 14:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 3 Bk Fix B 1903
250724 4
05-09 2020
Kl. 16:00
Serie 4, P13/16 Efterår P15 Fix 2 Skjold 10
564721 3
06-09 2020
Kl. 11:00
U11 Piger (10) 2 8v8 Efterår Pulje 1 BK Fix 1 Sundby BK 1
960853 2
06-09 2020
Kl. 11:00
U13 Piger M (08) 8M Efterår P1 Fix Fremad Valby
860151 3
06-09 2020
Kl. 12:30
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 3 BK Fix 2 Østerbro IF 2
628767 4
06-09 2020
Kl. 14:00
U14 Drenge M (07) Efterår Mester Fix B93 2

Log ind