Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25. apr
17:00
Stefan 2
2
Ørestad IF
9
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:30
Stefan 2
HB 7
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
Stefan
AB Tårnby
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
NV FK Herman
Slægtens Bk
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Stefan
Oversidder
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
30. apr
17:00
Stefan
Fremad Amager 2
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Stefan 3
VLI
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:15
NV FK Herman
Copenhagen Celtic
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Stefan 1
Hvidovre IF 2
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Stefan 2
Skjold 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Stefan 2
Jægersborg BK
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Stefan
Hvidovre IF 3
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Stefan 1
Husum Bk 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Vestia 1
Fremad Amager 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Stefan 1
Skjold 3
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Fremad Amager 2
Ørestad IF 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Skjold 3
Vestia 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Ørestad IF 2
Husum Bk 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Vestia 1
Stefan 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Husum Bk 1
Fremad Amager 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Skjold 3
Ørestad IF 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Stefan 1
Husum Bk 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
07. maj
17:00
Stefan
Fremad Valby
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Stefan 3
Volvox 2
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
NV FK Herman
Copenhagen Celtic
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:00
Stefan 2
Fremad Amager 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Stefan 2
B 1903 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Stefan
Sydhavn FF
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Stefan 2
ØKF
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Stefan 5
Union 13
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Stefan 1
FB 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Stefan 2
B 1903 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Stefan
B 1903 3
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Stefan 1
Fremad Valby 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
Stefan
Ørestad IF
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:00
Stefan
CIK
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:00
Stefan 2
B 1908 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Stefan 3
HB 14
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Stefan
Tårnby FF
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Stefan 2
Oversidder
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
|