MENU

Skovshoved I P //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
608617 5
25-01 2020
Kl. 12:15
VinterBold U12 Drenge 3 (08) 8v8 Pulje 9 (Kbh) Skovshoved IF 1 B 1903 4
888012 4
26-01 2020
Kl. 12:00
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 1 Skovshoved IF Snekkersten IF
477845 8
26-01 2020
Kl. 12:00
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) Skovshoved IF 2 BK Hekla 2
477846 8
26-01 2020
Kl. 12:00
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) BK Skjold 1 KB 4
477847 8
26-01 2020
Kl. 12:00
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) Dragør BK 2 Oversidder
477848 8
26-01 2020
Kl. 12:00
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) Sundby BK 1 BK Vestia 1
477849 8
26-01 2020
Kl. 12:18
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) BK Skjold 1 Skovshoved IF 2
477850 8
26-01 2020
Kl. 12:18
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) KB 4 BK Hekla 2
477851 8
26-01 2020
Kl. 12:18
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) Sundby BK 1 Dragør BK 2
477852 8
26-01 2020
Kl. 12:18
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) BK Vestia 1 Oversidder
477853 8
26-01 2020
Kl. 12:36
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) Skovshoved IF 2 KB 4
477854 8
26-01 2020
Kl. 12:36
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) BK Skjold 1 BK Hekla 2
477855 8
26-01 2020
Kl. 12:36
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) Dragør BK 2 BK Vestia 1
477856 8
26-01 2020
Kl. 12:36
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) Oversidder Sundby BK 1
477857 8
26-01 2020
Kl. 12:54
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) BK Vestia 1 Skovshoved IF 2
477858 8
26-01 2020
Kl. 12:54
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) BK Hekla 2 Sundby BK 1
477859 8
26-01 2020
Kl. 12:54
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) Oversidder BK Skjold 1
477860 8
26-01 2020
Kl. 12:54
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) KB 4 Dragør BK 2
364698 13
02-02 2020
Kl. 12:00
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Brødeskov IF 1 Skovshoved IF 2
364699 13
02-02 2020
Kl. 12:00
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Snekkersten IF 1
364700 13
02-02 2020
Kl. 12:18
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Karlslunde IF 3 Brødeskov IF 1
364701 13
02-02 2020
Kl. 12:18
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Skovshoved IF 2 Allerød Fodbold Klub
364702 13
02-02 2020
Kl. 12:36
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Snekkersten IF 1 Karlslunde IF 3
364703 13
02-02 2020
Kl. 12:36
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Brødeskov IF 1
364704 13
02-02 2020
Kl. 12:54
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Skovshoved IF 2 Karlslunde IF 3
364705 13
02-02 2020
Kl. 12:54
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Brødeskov IF 1 Snekkersten IF 1
364706 13
02-02 2020
Kl. 13:12
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Snekkersten IF 1 Skovshoved IF 2
364707 13
02-02 2020
Kl. 13:12
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 1 Karlslunde IF 3 Allerød Fodbold Klub
888022 6
22-02 2020
Kl. 12:00
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 1 Skovshoved IF Fredensborg BI
252270 6
22-02 2020
Kl. 13:30
VinterBold U11 Drenge 4 (09) 8v8 Pulje 2 Skovshoved IF 1 Nødebo IF 1

Log ind