Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. apr
12:00
B 1908
KFUM, Roskilde
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
B 1908
Amager Pigefodbold 2
U16 Piger M (08/09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
AC Amager Academy
Holbæk B&I
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:30
B 1908
BSF
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. apr
19:00
B 1908 2
Oversidder
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:00
B 1908
B 1908
Træningskamp U19 Drenge M Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
B 1908 2
Stefan
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
AC Amager Academy
AB
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
AC Amager Academy
Næstved I.F.
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
AC Amager (2)
Vanløse (6)
Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
B 1908
Næstved I.F.
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
B 1908 3
FB 3
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
AC Amager Academy
BSF
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
AC Amager Academy
FB
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:30
B 1908
Brønshøj BK
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
B 1908 2
Hvidovre IF 3
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:30
Fremad Amager 3
LoneWolves FC
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:15
AC Amager Academy
B.93
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
B 1908 2
Skjold
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
B 1908
AB Tårnby
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
AC Amager Academy
Næstved I.F.
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
|