MENU

Sundby Idrætspark //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
864993 5 on
22-01 2020
Kl. 19:35
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 3 B.1908 Dragør Bk.
UDS
920214 4 to
23-01 2020
Kl. 18:00
VinterBOLD 8-mands U-13 piger Øst Pulje 1 B.1908 Herlufsholm GF
420774 8
25-01 2020
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 B 1908 2 Ørestad IF 3
420775 8
25-01 2020
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 Østerbro IF 2 Brønshøj BK 2
420776 8
25-01 2020
Kl. 10:18
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 Bosnisk Kulturcenter B 1908 2
420777 8
25-01 2020
Kl. 10:18
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 Ørestad IF 3 Østerbro IF 2
420778 8
25-01 2020
Kl. 10:36
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 Brønshøj BK 2 Bosnisk Kulturcenter
420779 8
25-01 2020
Kl. 10:36
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 Østerbro IF 2 B 1908 2
420780 8
25-01 2020
Kl. 10:54
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 Ørestad IF 3 Bosnisk Kulturcenter
420781 8
25-01 2020
Kl. 10:54
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 B 1908 2 Brønshøj BK 2
420782 8
25-01 2020
Kl. 11:12
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 Brønshøj BK 2 Ørestad IF 3
420783 8
25-01 2020
Kl. 11:12
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 Bosnisk Kulturcenter Østerbro IF 2
831318 5
25-01 2020
Kl. 11:30
VinterBold U12 Drenge 1 (08) 8v8 Pulje 1 Amager Talent 1 AB Tårnby 1
477829 7
25-01 2020
Kl. 12:00
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) KB 5 GVI 2
477830 7
25-01 2020
Kl. 12:00
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) Nørrebro United 1 Fremad Amager 1
477831 7
25-01 2020
Kl. 12:00
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) IF Bytoften 2 B93 2
477832 7
25-01 2020
Kl. 12:00
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) Nørrebro United 3 B 1908 2
477833 7
25-01 2020
Kl. 12:18
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) Nørrebro United 1 GVI 2
477834 7
25-01 2020
Kl. 12:18
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) Fremad Amager 1 KB 5
477835 7
25-01 2020
Kl. 12:18
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) Nørrebro United 3 IF Bytoften 2
477836 7
25-01 2020
Kl. 12:18
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) B 1908 2 B93 2
477837 7
25-01 2020
Kl. 12:36
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) GVI 2 Fremad Amager 1
477838 7
25-01 2020
Kl. 12:36
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) KB 5 Nørrebro United 1
477839 7
25-01 2020
Kl. 12:36
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) IF Bytoften 2 B 1908 2
477840 7
25-01 2020
Kl. 12:36
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) B93 2 Nørrebro United 3
477841 7
25-01 2020
Kl. 12:54
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) B 1908 2 GVI 2
477842 7
25-01 2020
Kl. 12:54
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) KB 5 Nørrebro United 3
477843 7
25-01 2020
Kl. 12:54
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) B93 2 Nørrebro United 1
477844 7
25-01 2020
Kl. 12:54
VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5 Pulje 5 (Kbh) Fremad Amager 1 IF Bytoften 2
386707 5
25-01 2020
Kl. 14:00
VinterBold U11 Drenge 1 (09) 8v8 Pulje 4 B 1908 1 BK Fix 1
392137 5
25-01 2020
Kl. 14:00
VinterBold U11 Drenge 3 (09) 8v8 Pulje 8 (Kbh) B 1908 2 BK Skjold 3
913441 4
26-01 2020
Kl. 10:00
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 3 Fremad Amager Glostrup
602812 5
26-01 2020
Kl. 11:30
VinterBold U12 Drenge 3 (08) 8v8 Pulje 8 (Kbh) Fremad Amager 2 Oversidder
252354 5
26-01 2020
Kl. 11:30
VinterBold U11 Drenge 4 (09) 8v8 Pulje 4 (Kbh) Fremad Amager 1 CIK 2
831320 5
26-01 2020
Kl. 13:00
VinterBold U12 Drenge 1 (08) 8v8 Pulje 1 B 1908 2 Taastrup FC 1
864990 5
26-01 2020
Kl. 13:00
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 3 Fremad Amager Stenløse BK
275873 4
26-01 2020
Kl. 14:30
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 2 (Kbh) B 1908 2 BK Hellas 1
275874 4
26-01 2020
Kl. 14:30
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 2 (Kbh) Tårnby FF 1 Sundby BK 1
275875 4
26-01 2020
Kl. 14:30
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 2 (Kbh) Nørrebro United 1 BK Skjold 1
275876 4
26-01 2020
Kl. 14:30
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 2 (Kbh) Bagsværd BK B 93 2
275877 4
26-01 2020
Kl. 14:48
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 2 (Kbh) Tårnby FF 1 Bagsværd BK
275878 4
26-01 2020
Kl. 14:48
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 2 (Kbh) BK Hellas 1 BK Skjold 1
275879 4
26-01 2020
Kl. 14:48
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 2 (Kbh) Sundby BK 1 B 93 2
275880 4
26-01 2020
Kl. 14:48
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 2 (Kbh) Nørrebro United 1 B 1908 2
275881 4
26-01 2020
Kl. 15:06
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 2 (Kbh) BK Skjold 1 B 93 2
275882 4
26-01 2020
Kl. 15:06
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 2 (Kbh) B 1908 2 Tårnby FF 1
275883 4
26-01 2020
Kl. 15:06
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 2 (Kbh) BK Hellas 1 Sundby BK 1
275884 4
26-01 2020
Kl. 15:06
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 2 (Kbh) Nørrebro United 1 Bagsværd BK
275885 4
26-01 2020
Kl. 15:24
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 2 (Kbh) B 93 2 Nørrebro United 1
275886 4
26-01 2020
Kl. 15:24
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 2 (Kbh) Tårnby FF 1 BK Hellas 1
275887 4
26-01 2020
Kl. 15:24
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 2 (Kbh) Sundby BK 1 B 1908 2
275888 4
26-01 2020
Kl. 15:24
VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5 Pulje 2 (Kbh) Bagsværd BK BK Skjold 1
477098 1 fr
31-01 2020
Kl. 18:30
VinterBOLD U-14 drenge Øst Pulje 3 Amager Talent U14 Kalundborg GB
880623 5
01-02 2020
Kl. 10:00
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 1 B.1908 Espergærde IF
864577 5
01-02 2020
Kl. 10:00
VinterBOLD U-17 Drenge 1-2 Pulje 2 Fremad Amager Fremad Valby
920252 6
01-02 2020
Kl. 10:00
VinterBOLD 8-mands U-13 piger Øst Pulje 1 B.1908 Allerød Fodbold Klub
926839 5
01-02 2020
Kl. 13:00
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 Pulje 2 B 1908 Oversidder
913448 5
02-02 2020
Kl. 10:00
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 3 Fremad Amager B.1908
836069 10
02-02 2020
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 4 (Kbh) Nørrebro United 1 B 1903 2
836070 10
02-02 2020
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 4 (Kbh) Fremad Amager 2 BK Vestia 1
836071 10
02-02 2020
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 4 (Kbh) AB Tårnby 3 Ørestad IF 1
836072 10
02-02 2020
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 4 (Kbh) KB 4 B93 3
248877 10
02-02 2020
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 4 (12) 5:5 Pulje 1 Vallensbæk IF 3 Fremad Amager 2
248878 10
02-02 2020
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 4 (12) 5:5 Pulje 1 Orient GI 1 Oversidder
248879 10
02-02 2020
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 4 (12) 5:5 Pulje 1 B 1908 2 B93 9
248880 10
02-02 2020
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 4 (12) 5:5 Pulje 1 B93 8 BK Hekla 2
248881 10
02-02 2020
Kl. 10:18
VinterBold U8 Drenge 4 (12) 5:5 Pulje 1 Orient GI 1 Vallensbæk IF 3
248882 10
02-02 2020
Kl. 10:18
VinterBold U8 Drenge 4 (12) 5:5 Pulje 1 Fremad Amager 2 Oversidder
248883 10
02-02 2020
Kl. 10:18
VinterBold U8 Drenge 4 (12) 5:5 Pulje 1 BK Hekla 2 B 1908 2
248884 10
02-02 2020
Kl. 10:18
VinterBold U8 Drenge 4 (12) 5:5 Pulje 1 B93 9 B93 8
836073 10
02-02 2020
Kl. 10:18
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 4 (Kbh) Fremad Amager 2 Nørrebro United 1
836075 10
02-02 2020
Kl. 10:18
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 4 (Kbh) B93 3 AB Tårnby 3
836076 10
02-02 2020
Kl. 10:18
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 4 (Kbh) Ørestad IF 1 KB 4
836074 10
02-02 2020
Kl. 10:18
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 4 (Kbh) B 1903 2 BK Vestia 1
836077 10
02-02 2020
Kl. 10:36
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 4 (Kbh) Nørrebro United 1 BK Vestia 1
836078 10
02-02 2020
Kl. 10:36
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 4 (Kbh) Fremad Amager 2 B 1903 2
836079 10
02-02 2020
Kl. 10:36
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 4 (Kbh) AB Tårnby 3 KB 4
836080 10
02-02 2020
Kl. 10:36
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 4 (Kbh) B93 3 Ørestad IF 1
248885 10
02-02 2020
Kl. 10:36
VinterBold U8 Drenge 4 (12) 5:5 Pulje 1 Vallensbæk IF 3 Oversidder
248886 10
02-02 2020
Kl. 10:36
VinterBold U8 Drenge 4 (12) 5:5 Pulje 1 Orient GI 1 Fremad Amager 2
248887 10
02-02 2020
Kl. 10:36
VinterBold U8 Drenge 4 (12) 5:5 Pulje 1 B 1908 2 B93 8
248888 10
02-02 2020
Kl. 10:36
VinterBold U8 Drenge 4 (12) 5:5 Pulje 1 BK Hekla 2 B93 9
248889 10
02-02 2020
Kl. 10:54
VinterBold U8 Drenge 4 (12) 5:5 Pulje 1 B93 8 Vallensbæk IF 3
248890 10
02-02 2020
Kl. 10:54
VinterBold U8 Drenge 4 (12) 5:5 Pulje 1 BK Hekla 2 Fremad Amager 2
248891 10
02-02 2020
Kl. 10:54
VinterBold U8 Drenge 4 (12) 5:5 Pulje 1 Orient GI 1 B93 9
248892 10
02-02 2020
Kl. 10:54
VinterBold U8 Drenge 4 (12) 5:5 Pulje 1 Oversidder B 1908 2
836081 10
02-02 2020
Kl. 10:54
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 4 (Kbh) KB 4 Nørrebro United 1
836082 10
02-02 2020
Kl. 10:54
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 4 (Kbh) B93 3 B 1903 2
836083 10
02-02 2020
Kl. 10:54
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 4 (Kbh) Fremad Amager 2 Ørestad IF 1
836084 10
02-02 2020
Kl. 10:54
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 4 (Kbh) BK Vestia 1 AB Tårnby 3
837548 10
02-02 2020
Kl. 11:30
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 5 (Kbh) BK Hekla 4 Ørestad IF 2
837549 10
02-02 2020
Kl. 11:30
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 5 (Kbh) Fremad Amager 3 B93 5
837550 10
02-02 2020
Kl. 11:30
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 5 (Kbh) B 1903 3 BK Hekla 3
837551 10
02-02 2020
Kl. 11:30
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 5 (Kbh) KB 8 BK Hellas 2
420784 9
02-02 2020
Kl. 11:30
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 HIK 4 B 1908 2
420785 9
02-02 2020
Kl. 11:30
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 Østerbro IF 2 B 1908 3
530824 15
02-02 2020
Kl. 11:30
VinterBold U9 Piger 3 (11) 5v5 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub 1 Nørrebro United 1
530825 15
02-02 2020
Kl. 11:30
VinterBold U9 Piger 3 (11) 5v5 Pulje 1 Kastrup BK 2 B 1908 1
530826 15
02-02 2020
Kl. 11:48
VinterBold U9 Piger 3 (11) 5v5 Pulje 1 Tårnby FF 1 Allerød Fodbold Klub 1
530827 15
02-02 2020
Kl. 11:48
VinterBold U9 Piger 3 (11) 5v5 Pulje 1 Nørrebro United 1 Kastrup BK 2
837554 10
02-02 2020
Kl. 11:48
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 5 (Kbh) BK Hellas 2 B 1903 3
837555 10
02-02 2020
Kl. 11:48
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 5 (Kbh) BK Hekla 3 KB 8
837552 10
02-02 2020
Kl. 11:48
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 5 (Kbh) Fremad Amager 3 BK Hekla 4
837553 10
02-02 2020
Kl. 11:48
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 5 (Kbh) Ørestad IF 2 B93 5
420786 9
02-02 2020
Kl. 11:48
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 Bosnisk Kulturcenter HIK 4
420787 9
02-02 2020
Kl. 11:48
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 B 1908 2 Østerbro IF 2
953611 5
02-02 2020
Kl. 12:00
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 1 Pulje 1 Fremad Amager BSF
420788 9
02-02 2020
Kl. 12:06
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 B 1908 3 Bosnisk Kulturcenter
420789 9
02-02 2020
Kl. 12:06
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 Østerbro IF 2 HIK 4
837556 10
02-02 2020
Kl. 12:06
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 5 (Kbh) BK Hekla 4 B93 5
837557 10
02-02 2020
Kl. 12:06
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 5 (Kbh) Fremad Amager 3 Ørestad IF 2
837558 10
02-02 2020
Kl. 12:06
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 5 (Kbh) B 1903 3 KB 8
837559 10
02-02 2020
Kl. 12:06
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 5 (Kbh) BK Hellas 2 BK Hekla 3
530828 15
02-02 2020
Kl. 12:06
VinterBold U9 Piger 3 (11) 5v5 Pulje 1 B 1908 1 Tårnby FF 1
530829 15
02-02 2020
Kl. 12:06
VinterBold U9 Piger 3 (11) 5v5 Pulje 1 Kastrup BK 2 Allerød Fodbold Klub 1
530830 15
02-02 2020
Kl. 12:24
VinterBold U9 Piger 3 (11) 5v5 Pulje 1 Nørrebro United 1 Tårnby FF 1
530831 15
02-02 2020
Kl. 12:24
VinterBold U9 Piger 3 (11) 5v5 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub 1 B 1908 1
837560 10
02-02 2020
Kl. 12:24
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 5 (Kbh) KB 8 BK Hekla 4
837561 10
02-02 2020
Kl. 12:24
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 5 (Kbh) BK Hellas 2 Ørestad IF 2
837562 10
02-02 2020
Kl. 12:24
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 5 (Kbh) Fremad Amager 3 BK Hekla 3
837563 10
02-02 2020
Kl. 12:24
VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5 Pulje 5 (Kbh) B93 5 B 1903 3
420790 9
02-02 2020
Kl. 12:24
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 B 1908 2 Bosnisk Kulturcenter
420791 9
02-02 2020
Kl. 12:24
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 HIK 4 B 1908 3
420792 9
02-02 2020
Kl. 12:42
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 B 1908 3 B 1908 2
420793 9
02-02 2020
Kl. 12:42
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 Bosnisk Kulturcenter Østerbro IF 2
530832 15
02-02 2020
Kl. 12:42
VinterBold U9 Piger 3 (11) 5v5 Pulje 1 B 1908 1 Nørrebro United 1
530833 15
02-02 2020
Kl. 12:42
VinterBold U9 Piger 3 (11) 5v5 Pulje 1 Tårnby FF 1 Kastrup BK 2
834603 5
02-02 2020
Kl. 13:00
VinterBold U12 Piger 2 (08) 8v8 Pulje 3 B 1908 1 Oversidder
953669 6 on
05-02 2020
Kl. 19:35
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 1 Pulje 1 B.1908 Allerød Fodbold Klub (+29)
608992 2
08-02 2020
Kl. 15:00
VinterBold U12 Drenge 1 (08) 8v8 Pulje 1 Amager Talent 1 Greve Fodbold 1
953673 6
09-02 2020
Kl. 11:00
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 1 Pulje 1 Fremad Amager Sønderbro Fight
913452 6
09-02 2020
Kl. 12:00
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 3 B.1908 Glostrup
913442 4
15-02 2020
Kl. 14:15
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 3 B.1908 Kr. Værløse IF

Log ind