MENU

Sundby Idrætspark //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
333387 1 fr
14-08 2020
Kl. 17:30
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 2 Amager Elite GVI
427336 1 fr
14-08 2020
Kl. 18:00
U16 Drenge 2 (05) Efterår P2 Fremad Amager 2 HIK 2
979650 1 fr
14-08 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P12 20/21 P12 Bk. Olympia 1921 Pan Fodbold
703715 1
15-08 2020
Kl. 10:00
KS, Kvinder Efterår KSK E Fremad Amager Sundby 2
211236 1
15-08 2020
Kl. 12:00
Serie 1, P3 Efterår P3 B.1908 2 Brønshøj 2
953635 1
15-08 2020
Kl. 12:00
KS Herre 20/21 P1 Fremad Amager 2 Oversidder
187723 1 ma
17-08 2020
Kl. 22:00
M+55 M 7M Efterår P1 B 1908 Vanløse
199858 2 ti
18-08 2020
Kl. 18:30
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 B 1908 ØKF
838850 1 ti
18-08 2020
Kl. 18:30
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Kvinder) P1 Fremad Amager 2 Nørrebro FF 2
407990 1 ti
18-08 2020
Kl. 20:00
M+55 1 Efterår Pulje 1 Fremad Amager B.1903
905641 1 on
19-08 2020
Kl. 19:30
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) P1 Fremad Amager 2 Frem
703855 1 to
20-08 2020
Kl. 18:00
Serie 2, Kvinder Efterår P2A B.1908 (2) HIK (2)
838845 1 to
20-08 2020
Kl. 18:45
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Kvinder) P1 Fremad Amager Skjold
569707 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 B.1908 1 Dragør BK 1
569708 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 BK Hekla 1 KB 3
569709 1
22-08 2020
Kl. 10:20
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 B.1908 1 BK Hekla 1
569710 1
22-08 2020
Kl. 10:20
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 Dragør BK 1 KB 3
569725 1
22-08 2020
Kl. 10:40
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 KB 3 B.1908 1
569726 1
22-08 2020
Kl. 10:40
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 Dragør BK 1 BK Hekla 1
569812 1
22-08 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 B.1908 3 AB Tårnby 1
569813 1
22-08 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 BK Hekla 2 Tårnby FF 1
569814 1
22-08 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 B.1908 3 BK Hekla 2
569815 1
22-08 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 AB Tårnby 1 Tårnby FF 1
979663 3
22-08 2020
Kl. 12:00
Serie 4, P12 20/21 P12 Bk. Olympia 1921 Dankurd IF
569816 1
22-08 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 Tårnby FF 1 B.1908 3
569817 1
22-08 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 2 AB Tårnby 1 BK Hekla 2
329333 2
22-08 2020
Kl. 14:00
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 3 Amager Elite Lyngby Boldklub 1921 (2)
603121 1
22-08 2020
Kl. 14:30
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 2 B 1908 3 AB Tårnby 3
603122 1
22-08 2020
Kl. 14:30
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 2 Dragør BK 2 BK Hekla
603123 1
22-08 2020
Kl. 14:50
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 2 B 1908 3 Dragør BK 2
603124 1
22-08 2020
Kl. 14:50
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 2 AB Tårnby 3 BK Hekla
603125 1
22-08 2020
Kl. 15:10
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 2 BK Hekla B 1908 3
603126 1
22-08 2020
Kl. 15:10
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 2 AB Tårnby 3 Dragør BK 2
847412 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 1 B.1908 AB Tårnby 3
859757 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 1 B.1908 Dragør BK 2
859890 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 1 AC Amager Academy AB Tårnby (1)
792603 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 1 AC Amager Academy KB 1
218336 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 3 Østerbro IF 1 B 1908 1
218337 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 3 Oversidder Oversidder
725029 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge M (08) 8M Efterår Mester A B 1908 AB Tårnby 2
218338 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 3 Østerbro IF 1 Oversidder
218339 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 3 B 1908 1 Oversidder
218340 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 3 Oversidder Østerbro IF 1
218369 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 3 B 1908 1 Oversidder
111795 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 1 B.1908 AB Tårnby
859755 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 1 Fremad Amager 1 Valby BK 1
860021 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 1 B 1908 3 Ørestad IF 1
603135 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 4 Fremad Amager 2 BK Hellas 2
603136 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 4 KB 5 BK Skjold 3
603137 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 4 Fremad Amager 2 KB 5
603138 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 4 BK Hellas 2 BK Skjold 3
564712 1
23-08 2020
Kl. 12:00
U11 Piger (10) 2 8v8 Efterår Pulje 1 B 1908 1 Kastrup BK 1
603139 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 4 BK Skjold 3 Fremad Amager 2
603140 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 4 BK Hellas 2 KB 5
603190 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 13 Fremad Amager 1 Sundby BK 2
603191 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 13 Tårnby FF 2 Ørestad IF 3
603192 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 13 Fremad Amager 1 Tårnby FF 2
603193 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 13 Sundby BK 2 Ørestad IF 3
603194 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 13 Ørestad IF 3 Fremad Amager 1
603195 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 13 Sundby BK 2 Tårnby FF 2
393598 2
23-08 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (04-05) P1 Fremad Amager Elite Lyngby 2
102464 1
23-08 2020
Kl. 14:30
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 8 Fremad Amager 3 Kastrup BK 2
102465 1
23-08 2020
Kl. 14:30
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 8 Sundby BK 2 Ørestad IF 1
102466 1
23-08 2020
Kl. 14:50
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 8 Fremad Amager 3 Sundby BK 2
102467 1
23-08 2020
Kl. 14:50
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 8 Kastrup BK 2 Ørestad IF 1
102468 1
23-08 2020
Kl. 15:10
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 8 Ørestad IF 1 Fremad Amager 3
102469 1
23-08 2020
Kl. 15:10
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 8 Kastrup BK 2 Sundby BK 2
386235 2
23-08 2020
Kl. 16:00
U19 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (02-03) P1 Fremad Amager Elite Lyngby 2
910670 2 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
U12 Drenge (09) 8v8 4 Efterår Pulje 2 Fremad Amager 3 Fremad Valby
957051 2 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
U13 Drenge 4 (08) 8M Efterår P4A B 1908 3 Oversidder
555267 1 ti
25-08 2020
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (08) 20/21 Pulje 1 Amager Elite (Liga 2) Lyngby Boldklub 1921 (Liga1)
767945 1 on
26-08 2020
Kl. 18:30
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1 Fremad Amager 2 Husum Bk
920201 3 on
26-08 2020
Kl. 19:30
Herre Senior M 7M Efterår P1 Fremad Amager Nørrebro United
963641 1 on
26-08 2020
Kl. 19:30
M+40 1 7M Efterår P2 Fremad Amager Aakanden GF
462841 2 on
26-08 2020
Kl. 19:35
M+55 1 Efterår Pulje 1 B 1908 B.93
767067 1 to
27-08 2020
Kl. 18:45
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 Fremad Amager Rødovre
302234 2 to
27-08 2020
Kl. 20:00
M+50 1 Efterår Pulje 1 Fremad Amager B.93
218376 1
29-08 2020
Kl. 10:00
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 2 B 1908 1 KB 1
218377 1
29-08 2020
Kl. 10:00
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 2 BK Fremad Valby 1 Oversidder
196798 2
29-08 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge (07) 7M Efterår P1 Fremad Amager Hekla
860655 1
29-08 2020
Kl. 10:00
U11 Piger (10) 3 5v5 Stævne Efterår - 2. runde Pulje 1 BK Union (2) BK Skjold
860656 1
29-08 2020
Kl. 10:00
U11 Piger (10) 3 5v5 Stævne Efterår - 2. runde Pulje 1 B 1908 FA 2000 2
860657 1
29-08 2020
Kl. 10:20
U11 Piger (10) 3 5v5 Stævne Efterår - 2. runde Pulje 1 BK Union (2) B 1908
860658 1
29-08 2020
Kl. 10:20
U11 Piger (10) 3 5v5 Stævne Efterår - 2. runde Pulje 1 BK Skjold FA 2000 2
218378 1
29-08 2020
Kl. 10:20
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 2 B 1908 1 BK Fremad Valby 1
218425 1
29-08 2020
Kl. 10:20
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 2 KB 1 Oversidder
218426 1
29-08 2020
Kl. 10:40
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 2 Oversidder B 1908 1
218427 1
29-08 2020
Kl. 10:40
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 2 KB 1 BK Fremad Valby 1
860659 1
29-08 2020
Kl. 10:40
U11 Piger (10) 3 5v5 Stævne Efterår - 2. runde Pulje 1 FA 2000 2 BK Union (2)
860660 1
29-08 2020
Kl. 10:40
U11 Piger (10) 3 5v5 Stævne Efterår - 2. runde Pulje 1 BK Skjold B 1908
512728 1
29-08 2020
Kl. 11:30
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 9 Kastrup BK 2 B.1908 1
512729 1
29-08 2020
Kl. 11:30
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 9 KB 7 KB 10
268835 1
29-08 2020
Kl. 11:30
U8 Piger (13) 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 KB 1 Bk. Hekla (1)
268836 1
29-08 2020
Kl. 11:30
U8 Piger (13) 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 B 1908 1 Oversidder
268837 1
29-08 2020
Kl. 11:50
U8 Piger (13) 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 KB 1 B 1908 1
512796 1
29-08 2020
Kl. 11:50
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 9 Kastrup BK 2 KB 7
512797 1
29-08 2020
Kl. 11:50
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 9 B.1908 1 KB 10
268838 1
29-08 2020
Kl. 11:50
U8 Piger (13) 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 Bk. Hekla (1) Oversidder
213289 3
29-08 2020
Kl. 12:00
Serie 1, P3 Efterår P3 B.1908 2 Tårnby FF 2
632382 1
29-08 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge 1 (07) Efterår Pulje 1 B 1908 Sundby
512798 1
29-08 2020
Kl. 12:10
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 9 KB 10 Kastrup BK 2
512799 1
29-08 2020
Kl. 12:10
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 9 B.1908 1 KB 7
268839 1
29-08 2020
Kl. 12:10
U8 Piger (13) 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 Oversidder KB 1
268840 1
29-08 2020
Kl. 12:10
U8 Piger (13) 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 Bk. Hekla (1) B 1908 1
513518 1
29-08 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 B 1908 2 Kastrup BK 3
513519 1
29-08 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 Oversidder BK Fix 3
513520 1
29-08 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 B 1908 2 Oversidder
513521 1
29-08 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 Kastrup BK 3 BK Fix 3
513588 1
29-08 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 BK Fix 3 B 1908 2
513589 1
29-08 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 Kastrup BK 3 Oversidder
703727 3
29-08 2020
Kl. 14:00
KS, Kvinder Efterår KSK E Fremad Amager Oversidder
699610 3
30-08 2020
Kl. 10:00
U14 Piger Liga 2 (07) efterår Pulje 1 B 1908 FC Damsø
149146 2
30-08 2020
Kl. 10:00
U13 Piger 1 (08) 8M Efterår P2 B 1908 Hellas
251296 2
30-08 2020
Kl. 10:00
Serie 4, P13/16 Efterår P16 Olympia 1921 2 FA 2000 7
111800 2
30-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 1 Fremad Amager 3 Bk. Hekla
112940 2
30-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 4 Fremad Amager 2 Oversidder
625072 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 5 B 1908 3 Fremad Amager 1
625073 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 5 KB 7 FA 2000 6
625074 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 5 B 1908 3 KB 7
625075 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 5 Fremad Amager 1 FA 2000 6
625076 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 5 FA 2000 6 B 1908 3
625077 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 5 Fremad Amager 1 KB 7
625096 1
30-08 2020
Kl. 11:30
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 9 Nørrebro United 1 Fremad Valby 2
625097 1
30-08 2020
Kl. 11:30
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 9 Fremad Amager 2 Oversidder
143956 1
30-08 2020
Kl. 11:30
U13 Drenge 1 (08) 8M Efterår P2 Fremad Amager 2 KB 5
847414 2
30-08 2020
Kl. 11:30
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 1 Fremad Amager 2 Fremad Valby 1
625098 1
30-08 2020
Kl. 11:50
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 9 Nørrebro United 1 Fremad Amager 2
625099 1
30-08 2020
Kl. 11:50
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 9 Fremad Valby 2 Oversidder
908042 1
30-08 2020
Kl. 12:00
U14 Piger 1 (07) 7M Efterår P2 B 1908 Dragør
204467 2
30-08 2020
Kl. 12:00
Serie 3, P8/11 Efterår P9 B1908 3 Kastrup 3
430067 3
30-08 2020
Kl. 12:00
U16 Drenge 2 (05) Efterår P2 Fremad Amager 2 AB Tårnby
625100 1
30-08 2020
Kl. 12:10
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 9 Oversidder Nørrebro United 1
625101 1
30-08 2020
Kl. 12:10
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 9 Fremad Valby 2 Fremad Amager 2
625774 1
30-08 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 Valby BK 1 Husum BK 1
625775 1
30-08 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 Fremad Amager 2 KB 6
689836 2
30-08 2020
Kl. 13:00
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 B 1908 2 FA 2000 3
416353 1
30-08 2020
Kl. 13:00
U16 Drenge 1 (05) Efterår P1 B 1908 Oversidder
625776 1
30-08 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 Valby BK 1 Fremad Amager 2
625777 1
30-08 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 Husum BK 1 KB 6
625778 1
30-08 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 KB 6 Valby BK 1
625779 1
30-08 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 Husum BK 1 Fremad Amager 2
564689 2
30-08 2020
Kl. 13:45
U12 Piger (09) 3 8v8 Efterår Pulje 1 B 1908 1 FA 2000 2
393606 3
30-08 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (04-05) P1 Fremad Amager Elite Holbæk B&I
386242 3
30-08 2020
Kl. 16:00
U19 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (02-03) P1 Fremad Amager Elite FA 2000
779759 4 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 B 1908 Tårnby FF
703873 3 ti
01-09 2020
Kl. 19:35
Serie 2, Kvinder Efterår P2A B.1908 (2) Bispebjerg
302237 3 ti
01-09 2020
Kl. 20:00
M+50 1 Efterår Pulje 1 Fremad Amager Dragør Bk.
597176 2 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Ungdomspokalen U14 Piger (07) 20/21 Pulje 1 B 1908 (Liga2) B93 (Liga1)
920303 4 on
02-09 2020
Kl. 19:30
Herre Senior M 7M Efterår P1 Fremad Amager Únigadores Sports Club
187733 3 on
02-09 2020
Kl. 19:35
M+55 M 7M Efterår P1 B 1908 Brønshøj
193200 2 on
02-09 2020
Kl. 19:35
M+60 7M 1 Efterår P1 B 1908 Fremad Valby
195443 2 to
03-09 2020
Kl. 11:00
M+65 7M Efterår P1 Fremad Amager KB
703885 4 to
03-09 2020
Kl. 18:00
Serie 2, Kvinder Efterår P2A B.1908 (2) Valby (2)
767950 2 to
03-09 2020
Kl. 18:30
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1 Fremad Amager 2 Slagge BK 2
767078 2 to
03-09 2020
Kl. 18:45
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 Fremad Amager FB
463042 3 to
03-09 2020
Kl. 20:00
M+55 1 Efterår Pulje 1 Fremad Amager Køge BK
721064 2 fr
04-09 2020
Kl. 18:00
U15 Drenge 2 (06) Efterår P2 B 1908 2 KB 5
333582 4
05-09 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 2 Amager Elite FC Helsingør
725737 3
05-09 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge M (08) 8M Efterår Mester A B 1908 Union
143958 2
05-09 2020
Kl. 12:00
U13 Drenge 1 (08) 8M Efterår P2 B 1908 2 FA 2000 2
329345 4
05-09 2020
Kl. 14:00
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 3 Amager Elite LSF
859901 3
05-09 2020
Kl. 14:00
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 1 AC Amager Academy Aakanden GF 1
956670 5
05-09 2020
Kl. 16:00
KS Herre 20/21 P1 Fremad Amager 2 NB Bornholm
859763 3
06-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 1 Fremad Amager 1 BK Frem 2
860031 3
06-09 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 1 B 1908 3 Bk Hekla
111803 3
06-09 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 1 B.1908 Fremad Amager 3
859765 3
06-09 2020
Kl. 11:30
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 1 B.1908 Valby BK 1
847605 3
06-09 2020
Kl. 11:30
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 1 B.1908 Fremad Amager 2
908047 2
06-09 2020
Kl. 12:00
U14 Piger 1 (07) 7M Efterår P2 B 1908 Tårnby FF
564720 3
06-09 2020
Kl. 13:00
U11 Piger (10) 2 8v8 Efterår Pulje 1 B 1908 1 Nørrebro United 1
910685 4 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
U12 Drenge (09) 8v8 4 Efterår Pulje 2 Fremad Amager 3 Oversidder
689848 4 on
09-09 2020
Kl. 18:00
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 B 1908 2 HIK 4
920311 5 on
09-09 2020
Kl. 19:30
Herre Senior M 7M Efterår P1 Fremad Amager Viktoria
765326 3 on
09-09 2020
Kl. 19:30
Herre Senior 3 7M Efterår P3 Fremad Amager 2 Nørrebro United 7
464368 4 on
09-09 2020
Kl. 19:35
M+55 1 Efterår Pulje 1 B 1908 Rødovre/FA 2000
111808 4
12-09 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 1 Fremad Amager 3 Sundby BK 3
112948 4
12-09 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 4 Fremad Amager 2 Stefan
564697 4
12-09 2020
Kl. 10:00
U12 Piger (09) 3 8v8 Efterår Pulje 1 B 1908 1 FB 2
269618 1
12-09 2020
Kl. 10:00
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 3 B.1908 1 Dragør BK 1
269619 1
12-09 2020
Kl. 10:00
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 3 BK Hekla 1 Tårnby FF 1
269620 1
12-09 2020
Kl. 10:20
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 3 B.1908 1 BK Hekla 1
269621 1
12-09 2020
Kl. 10:20
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 3 Dragør BK 1 Tårnby FF 1
269622 1
12-09 2020
Kl. 10:40
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 3 Tårnby FF 1 B.1908 1
269623 1
12-09 2020
Kl. 10:40
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 3 Dragør BK 1 BK Hekla 1
847607 4
12-09 2020
Kl. 11:30
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 1 Fremad Amager 2 Dragør BK 2
143964 3
12-09 2020
Kl. 11:30
U13 Drenge 1 (08) 8M Efterår P2 Fremad Amager 2 Kastrup 2
625242 1
12-09 2020
Kl. 11:30
U7 Drenge (14) 3v3 Uøvet Efterår - 3. runde Pulje 7 Hvidovre IF 5 BK Rødovre 1
625243 1
12-09 2020
Kl. 11:30
U7 Drenge (14) 3v3 Uøvet Efterår - 3. runde Pulje 7 Ørestad IF 3 B 1908 3
625244 1
12-09 2020
Kl. 11:50
U7 Drenge (14) 3v3 Uøvet Efterår - 3. runde Pulje 7 Hvidovre IF 5 Ørestad IF 3
625245 1
12-09 2020
Kl. 11:50
U7 Drenge (14) 3v3 Uøvet Efterår - 3. runde Pulje 7 BK Rødovre 1 B 1908 3
979733 6
12-09 2020
Kl. 12:00
Serie 4, P12 20/21 P12 Bk. Olympia 1921 NFC
632390 3
12-09 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge 1 (07) Efterår Pulje 1 B 1908 B93 3
213313 5
12-09 2020
Kl. 12:00
Serie 1, P3 Efterår P3 B.1908 2 B.1903 3
625246 1
12-09 2020
Kl. 12:10
U7 Drenge (14) 3v3 Uøvet Efterår - 3. runde Pulje 7 B 1908 3 Hvidovre IF 5
625247 1
12-09 2020
Kl. 12:10
U7 Drenge (14) 3v3 Uøvet Efterår - 3. runde Pulje 7 BK Rødovre 1 Ørestad IF 3
623954 1
12-09 2020
Kl. 13:00
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 4 B.1908 1 Husum BK 1
623955 1
12-09 2020
Kl. 13:00
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 4 B 93 2 HIK 2
623956 1
12-09 2020
Kl. 13:20
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 4 B.1908 1 B 93 2
623957 1
12-09 2020
Kl. 13:20
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 4 Husum BK 1 HIK 2
623958 1
12-09 2020
Kl. 13:40
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 4 HIK 2 B.1908 1
623959 1
12-09 2020
Kl. 13:40
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 4 Husum BK 1 B 93 2
329353 5
12-09 2020
Kl. 14:00
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 3 Amager Elite A 27
149155 4
13-09 2020
Kl. 10:00
U13 Piger 1 (08) 8M Efterår P2 B 1908 FA 2000 2
251352 5
13-09 2020
Kl. 10:00
Serie 4, P13/16 Efterår P16 Olympia 1921 2 FB 11
699620 5
13-09 2020
Kl. 10:00
U14 Piger Liga 2 (07) efterår Pulje 1 B 1908 Herlufsholm GF
269624 1
13-09 2020
Kl. 10:00
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 4 AB Tårnby 1 Dragør BK 2
269625 1
13-09 2020
Kl. 10:00
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 4 Fremad Amager 1 BK Hekla 2
811145 4
13-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 1 AC Amager Academy Brønshøj BK 1
957061 4
13-09 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 4 (08) 8M Efterår P4A B 1908 3 Valby 2
269626 1
13-09 2020
Kl. 10:20
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 4 AB Tårnby 1 Fremad Amager 1
269627 1
13-09 2020
Kl. 10:20
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 4 Dragør BK 2 BK Hekla 2
269628 1
13-09 2020
Kl. 10:40
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 4 BK Hekla 2 AB Tårnby 1
269629 1
13-09 2020
Kl. 10:40
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 4 Dragør BK 2 Fremad Amager 1
624349 1
13-09 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 5 Vanløse IF 2 FA 2000 5
624350 1
13-09 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 5 Fremad Amager 1 KB 11
624351 1
13-09 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 5 Vanløse IF 2 Fremad Amager 1
624352 1
13-09 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 5 FA 2000 5 KB 11
204479 4
13-09 2020
Kl. 12:00
Serie 3, P8/11 Efterår P9 B1908 3 Vanløse IF 4
430243 5
13-09 2020
Kl. 12:00
U16 Drenge 2 (05) Efterår P2 Fremad Amager 2 Hvidovre IF
624353 1
13-09 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 5 KB 11 Vanløse IF 2
624354 1
13-09 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 5 FA 2000 5 Fremad Amager 1
416361 3
13-09 2020
Kl. 13:00
U16 Drenge 1 (05) Efterår P1 B 1908 B93 2
516238 1
13-09 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 10 KB 9 B.1908 1
516239 1
13-09 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 10 Fremad Amager 3 Østerbro IF 4
516240 1
13-09 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 10 KB 9 Fremad Amager 3
516241 1
13-09 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 10 B.1908 1 Østerbro IF 4
516242 1
13-09 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 10 Østerbro IF 4 KB 9
516243 1
13-09 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 10 B.1908 1 Fremad Amager 3
395103 5
13-09 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (04-05) P1 Fremad Amager Elite A27
387991 5
13-09 2020
Kl. 16:00
U19 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (02-03) P1 Fremad Amager Elite A27

Log ind