MENU

Sundby/Kløvermarken //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
331242 13
16-11 2019
Kl. 10:00
U13 Piger 1 (07) 8M Efterår P1 Sundby Bk. Vestia
600661 5
23-11 2019
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 3 Sundby BK 2 Herstedøster IC 1
600662 5
23-11 2019
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 3 FC Lejre 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
331246 14
23-11 2019
Kl. 10:00
U13 Piger 1 (07) 8M Efterår P1 Sundby Bk. B93
600663 5
23-11 2019
Kl. 10:18
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 3 Vanløse IF 3 Sundby BK 2
600664 5
23-11 2019
Kl. 10:18
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 3 Herstedøster IC 1 FC Lejre 1
600665 5
23-11 2019
Kl. 10:36
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 3 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Vanløse IF 3
600666 5
23-11 2019
Kl. 10:36
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 3 FC Lejre 1 Sundby BK 2
600667 5
23-11 2019
Kl. 10:54
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 3 Herstedøster IC 1 Vanløse IF 3
600668 5
23-11 2019
Kl. 10:54
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 3 Sundby BK 2 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
600669 5
23-11 2019
Kl. 11:12
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 3 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Herstedøster IC 1
600670 5
23-11 2019
Kl. 11:12
VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5 Pulje 3 Vanløse IF 3 FC Lejre 1
759313 4
23-11 2019
Kl. 13:00
Sydbank Kvindepokalen 2019/20 Pulje 1 Sundby Bk. KoldingQ
875415 2
30-11 2019
Kl. 10:00
VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 1 Sundby Bk. Dragør BK
525839 8
08-12 2019
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 2 FC Holte 2 IF Skjold Birkerød 1
525840 8
08-12 2019
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 2 Sundby BK 2 BK Avarta 1
525841 8
08-12 2019
Kl. 10:18
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 2 Gladsaxe-Hero BK 1 FC Holte 2
525842 8
08-12 2019
Kl. 10:18
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 2 IF Skjold Birkerød 1 Sundby BK 2
525843 8
08-12 2019
Kl. 10:36
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 2 BK Avarta 1 Gladsaxe-Hero BK 1
525844 8
08-12 2019
Kl. 10:36
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 2 Sundby BK 2 FC Holte 2
525845 8
08-12 2019
Kl. 10:54
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 2 IF Skjold Birkerød 1 Gladsaxe-Hero BK 1
525846 8
08-12 2019
Kl. 10:54
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 2 FC Holte 2 BK Avarta 1
525847 8
08-12 2019
Kl. 11:12
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 2 BK Avarta 1 IF Skjold Birkerød 1
525848 8
08-12 2019
Kl. 11:12
VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5 Pulje 2 Gladsaxe-Hero BK 1 Sundby BK 2
374549 6
08-12 2019
Kl. 11:12
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 Bosnisk Kulturcenter Sundby BK 3
369688 6
08-12 2019
Kl. 12:00
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 B 1908 2 B 1908 3
369689 6
08-12 2019
Kl. 12:00
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 Sundby BK 3 Husum BK 2
369690 6
08-12 2019
Kl. 12:18
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 Bosnisk Kulturcenter B 1908 2
369691 6
08-12 2019
Kl. 12:18
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 B 1908 3 Sundby BK 3
369692 6
08-12 2019
Kl. 12:36
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 Husum BK 2 Bosnisk Kulturcenter
369693 6
08-12 2019
Kl. 12:36
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 Sundby BK 3 B 1908 2
369694 6
08-12 2019
Kl. 12:54
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 B 1908 3 Bosnisk Kulturcenter
374547 6
08-12 2019
Kl. 12:54
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 B 1908 2 Husum BK 2
374548 6
08-12 2019
Kl. 13:12
VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5 Pulje 2 Husum BK 2 B 1908 3

Log ind