MENU

Tingbjerg I P //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
191387 6 ti
22-09 2020
Kl. 19:00
M+55 M 7M Efterår P1 Brønshøj Fremad Valby
196980 4 ti
22-09 2020
Kl. 19:30
M+50 1 7M Efterår P1 Brønshøj BK Hvidovre IF
165261 1 fr
25-09 2020
Kl. 22:00
Ultra Skolepokalen Drenge - København Pulje 1 Brønshøj Skole Oversidder
811153 6
26-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 1 Brønshøj BK 1 AB Tårnby 1
416313 6
26-09 2020
Kl. 11:15
U17 Drenge 2 (04-05) Efterår P2 Brønshøj Bk. GVI 2
628686 9
26-09 2020
Kl. 12:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår P3 Brønshøj 3 Vestia 2
333696 6
26-09 2020
Kl. 14:00
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 4 Brønshøj BK BSF
143996 4
27-09 2020
Kl. 10:30
U13 Drenge 2 (08) 8M Efterår P2A Brønshøj 2 B 1903 3
622634 6
27-09 2020
Kl. 12:00
U15 Drenge 1 (06) Efterår P1 Brønshøj 2 KB 4
622578 7
27-09 2020
Kl. 14:00
U15 Drenge M (06) Efterår Mester Brønshøj BK Østerbro IF
767964 5
27-09 2020
Kl. 17:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1 Brønshøj Sønderbro Fight
239967 3 ti
29-09 2020
Kl. 19:30
Ungdomspokal U19 Drenge (02-03) 20/21 P1 Brønshøj (Ø2) Hvidovre IF (Division)
768911 5 ti
29-09 2020
Kl. 19:30
M+32 1 7M Efterår P2 Brønshøj 2 PI Fodbold
927706 8 to
01-10 2020
Kl. 19:30
Herre Senior M 7M Efterår P1 Brønshøj CIK
622624 4
03-10 2020
Kl. 11:00
U15 Drenge 1 (06) Efterår P1 Brønshøj 2 Dragør 2
906570 6
03-10 2020
Kl. 15:00
2. division 2020/21 Pulje 2 Brønshøj Skovshoved IF
625609 1
04-10 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 16 HIK 2 Skovshoved IF 2
625610 1
04-10 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 16 FA 2000 4 Brønshøj BK 1
625611 1
04-10 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 16 HIK 2 FA 2000 4
625612 1
04-10 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 16 Skovshoved IF 2 Brønshøj BK 1
625613 1
04-10 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 16 Brønshøj BK 1 HIK 2
625614 1
04-10 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 5. runde Pulje 16 Skovshoved IF 2 FA 2000 4
624898 1
04-10 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 7 Oversidder Brønshøj BK 1
624899 1
04-10 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 7 Oversidder BK Fix 2
624900 1
04-10 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 7 Oversidder Oversidder
624901 1
04-10 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 7 Brønshøj BK 1 BK Fix 2
716320 8
04-10 2020
Kl. 12:00
Serie 5, P18/22 Efterår P21 Brønshøj 5 Nørrebro FF 2
669874 7
04-10 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge 2 (07) Efterår P2 B Brønshøj Oversidder
624902 1
04-10 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 7 BK Fix 2 Oversidder
624903 1
04-10 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 7 Brønshøj BK 1 Oversidder
364153 8
04-10 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge M (04-05) Efterår Mester Brønshøj FB
626006 1
04-10 2020
Kl. 14:30
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 4 Vanløse (1) Brønshøj BK 1
626007 1
04-10 2020
Kl. 14:30
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 4 FB 2 GVI 2
626008 1
04-10 2020
Kl. 14:50
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 4 Vanløse (1) FB 2
626009 1
04-10 2020
Kl. 14:50
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 4 Brønshøj BK 1 GVI 2
626010 1
04-10 2020
Kl. 15:10
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 4 GVI 2 Vanløse (1)
626011 1
04-10 2020
Kl. 15:10
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 5. runde Pulje 4 Brønshøj BK 1 FB 2
767969 6
04-10 2020
Kl. 17:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1 Brønshøj Fremad Amager 2
927713 9 ma
05-10 2020
Kl. 19:00
Herre Senior M 7M Efterår P1 Brønshøj FC Ryparken
191397 8 ti
06-10 2020
Kl. 19:00
M+55 M 7M Efterår P1 Brønshøj Kastrup Bk.
196988 6 ti
06-10 2020
Kl. 19:30
M+50 1 7M Efterår P1 Brønshøj BK HB
621899 5 on
07-10 2020
Kl. 18:00
U15 Drenge M (06) Efterår Mester Brønshøj BK FA 2000
756353 2 on
07-10 2020
Kl. 19:00
Sydbank Pokalen 2020/21 Pulje 1 Brønshøj Lyngby BK
100589 2 fr
09-10 2020
Kl. 22:00
Ultra Skolepokalen Drenge - København Pulje 1 Brønshøj Skole Oversidder
100592 2 fr
09-10 2020
Kl. 22:00
Ultra Skolepokalen Drenge - København Pulje 1 Tingbjerg Skole Oversidder
599005 8
10-10 2020
Kl. 11:15
U17 Drenge 2 (04-05) Efterår P2 Brønshøj Bk. Dragør 3
628717 11
10-10 2020
Kl. 12:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår P3 Brønshøj 3 AB Tårnby 2
333702 8
10-10 2020
Kl. 14:00
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår Pulje 4 Brønshøj BK Lyngby Boldklub (2)
144084 6
11-10 2020
Kl. 10:30
U13 Drenge 2 (08) 8M Efterår P2A Brønshøj 2 Union 2
364383 9
11-10 2020
Kl. 12:00
U17 Drenge M (04-05) Efterår Mester Brønshøj Frem 2
768492 8 ti
13-10 2020
Kl. 19:30
M+32 M 7M Efterår Mester Brønshøj Rikken
906583 8
17-10 2020
Kl. 15:00
2. division 2020/21 Pulje 2 Brønshøj AB
767978 8
18-10 2020
Kl. 17:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1 Brønshøj FC Soccersisters
144087 7 ma
19-10 2020
Kl. 22:00
U13 Drenge 2 (08) 8M Efterår P2A Brønshøj 2 Vestia
196726 9 ma
19-10 2020
Kl. 22:00
M+70 5M Efterår P1 Brønshøj BK Oversidder
768497 9 ti
20-10 2020
Kl. 19:30
M+32 M 7M Efterår Mester Brønshøj FB
768919 7 ti
20-10 2020
Kl. 20:35
M+32 1 7M Efterår P2 Brønshøj 2 Vestia

Log ind