Tårnby Stadion

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
711191
19-05 2024
10:00 U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
19. maj
10:00
AB Tårnby 4
Ørestad IF 1
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
687861
19-05 2024
12:00 U16 Drenge 2 (08) Forår P2
UHT
19. maj
12:00
AB Tårnby
Østerbro IF
UHT
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
290666
ti21-05 2024
19:45 M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
21. maj
19:45
AB Tårnby (3)
Hvidovre/Friheden
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
148726
to23-05 2024
19:45 M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
23. maj
19:45
AB Tårnby
Vanløse
M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
188027
fr24-05 2024
18:00 Serie 2, P2/3 Forår P2
24. maj
18:00
AB Tårnby 2
B.93 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
749279
25-05 2024
10:00 U14 Drenge 3 (10) Forår P3
25. maj
10:00
AB Tårnby 2
Fremad Amager 3
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
209901
25-05 2024
12:00 Serie 4, P2/9 Forår P3
25. maj
12:00
AB Tårnby 3
VLI 3
Serie 4, P2/9 Forår P3
866645
25-05 2024
14:00 Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
25. maj
14:00
AB Tårnby
Ringsted IF
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
772154
26-05 2024
10:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
26. maj
10:00
AB Tårnby 3
GVI 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
955143
26-05 2024
10:00 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
A27
26. maj
10:00
A27
FA 2000
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
964836
26-05 2024
10:00 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
26. maj
10:00
B.93 3
Fremad Amager 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964837
26-05 2024
10:00 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
Oversidder
26. maj
10:00
Oversidder
B 1908 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964959
26-05 2024
10:25 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
26. maj
10:25
B.93 3
KB 4
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964960
26-05 2024
10:25 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
26. maj
10:25
B 1908 1
HIK 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964962
26-05 2024
10:50 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
Oversidder
26. maj
10:50
KB 4
Oversidder
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964963
26-05 2024
10:50 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
26. maj
10:50
HIK 1
Fremad Amager 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964968
26-05 2024
11:15 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
Oversidder
26. maj
11:15
Oversidder
B.93 3
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964970
26-05 2024
11:15 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
26. maj
11:15
Fremad Amager 1
B 1908 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964971
26-05 2024
11:40 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
26. maj
11:40
KB 4
HIK 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
954853
26-05 2024
12:00 U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
A27
26. maj
12:00
A27
KB (2)
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
696590
26-05 2024
12:00 U15 Drenge 2 (09) Forår P2
26. maj
12:00
AB Tårnby 3
FA 2000 2
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
648596
ma27-05 2024
19:45 M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
27. maj
19:45
AB Tårnby
GVI/Jægersborg BK
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
333274
ti28-05 2024
19:45 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
28. maj
19:45
AB Tårnby
Østerbro IF 4
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
592739
ti28-05 2024
19:45 Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
28. maj
19:45
AB Tårnby
Sundby
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
148731
on29-05 2024
19:45 M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
29. maj
19:45
AB Tårnby
Vigerslev
M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
290641
on29-05 2024
19:45 M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
29. maj
19:45
AB Tårnby
Fremad Amager
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
336368
on29-05 2024
19:45 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
29. maj
19:45
AB Tårnby 2
ØKF 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
163559
to30-05 2024
11:00 M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
KB
30. maj
11:00
AB Tårnby
KB
M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
137946
01-06 2024
10:00 U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
KB
01. jun
10:00
AB Tårnby
KB
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
308488
01-06 2024
10:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
01. jun
10:00
AB Tårnby
Skjold 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
952602
01-06 2024
10:00 U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
01. jun
10:00
AB Tårnby 2
Østerbro IF 3
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
136462
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
Ørestad IF (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
136463
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
B 1908 (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
136470
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
Brønshøj BK (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
136478
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
Østerbro IF
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
136676
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
Pioneren
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
136725
02-06 2024
10:00 U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby
B.93 (3)
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
136729
02-06 2024
10:00 U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby
B.93 (4)
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
136738
02-06 2024
10:00 U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
Oversidder
02. jun
10:00
AB Tårnby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
137323
02-06 2024
10:00 U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
Oversidder
02. jun
10:00
AB Tårnby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
137324
02-06 2024
10:00 U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
Oversidder
02. jun
10:00
AB Tårnby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
137341
02-06 2024
10:00 U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
Oversidder
02. jun
10:00
AB Tårnby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
137348
02-06 2024
10:00 U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
Oversidder
02. jun
10:00
AB Tårnby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
137410
02-06 2024
10:00 U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
Oversidder
02. jun
10:00
AB Tårnby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
137926
02-06 2024
10:00 U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
Oversidder
02. jun
10:00
AB Tårnby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
161409
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
Folehaven
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
161410
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
Frem (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
161411
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
Hvidovre IF (3)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
161412
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
Hekla (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
161413
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
Vestia (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
161414
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
KB (4)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
161415
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
KB (7)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
161416
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
KB (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
161417
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
Hellas (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
161418
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
Skjold (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
161419
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
FA 2000 (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
161420
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
GVI (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
161421
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
HIK (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
161422
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
K.B. (10)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
161423
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
FB (5)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
161424
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Fremad Amager (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
161425
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
FA 2000 (3)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
161426
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
Oversidder
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Oversidder
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
161523
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
BK Rødovre
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
161524
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
CIK
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
CIK
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
161614
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Hvidovre IF (4)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
161681
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
KB (5)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
161703
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
Oversidder
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Oversidder
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
161725
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Hellas (3)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
161726
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Vestia (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
161866
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Skjold (3)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
162021
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
KB (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
162064
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Ørestad IF (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
162099
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
B 1908 (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
162100
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
KB (8)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
162101
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Frem (3)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
162105
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Hekla (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
162106
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
GVI (3)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
162107
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
FB (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
162109
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Hvidovre IF (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
162114
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Fix (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
162115
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
Oversidder
02. jun
10:00
AB Tårnby (3)
Oversidder
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
162118
02-06 2024
10:00 U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
FB
02. jun
10:00
AB Tårnby
FB
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
162119
02-06 2024
10:00 U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby
Skjold (2)
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
162120
02-06 2024
10:00 U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby
Skjold (1)
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
162121
02-06 2024
10:00 U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby
Frem (1)
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
162122
02-06 2024
10:00 U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby
Ørestad IF
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
162123
02-06 2024
10:00 U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby
HIK (1)
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
162124
02-06 2024
10:00 U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby
Frem (2)
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
162125
02-06 2024
10:00 U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby
Hekla
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
162126
02-06 2024
10:00 U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
GVI
02. jun
10:00
AB Tårnby
GVI
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
162127
02-06 2024
10:00 U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby
BK Rødovre
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
162202
02-06 2024
10:00 U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby
Pioneren
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
162203
02-06 2024
10:00 U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby
HIK (2)
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
162204
02-06 2024
10:00 U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby
B.93 (1)
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
162205
02-06 2024
10:00 U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby
B.93 (2)
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
236805
02-06 2024
10:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
02. jun
10:00
AB Tårnby 2
Dragør BK 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
585540
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
B.93 (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
585541
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
FB (3)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
585542
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
Vestia (3)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
585543
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
Skjold (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
585544
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
GVI (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
585545
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
Hvidovre IF (5)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
585546
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
Hellas (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
585547
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
B 1908 (3)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
585548
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
JIF Hakoah
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
585549
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
FA 2000 (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
585550
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
KB (3)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
585551
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
K.B. (9)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
585552
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
Hvidovre IF (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
585553
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
KB (6)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
585554
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
Frem (4)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
585555
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
HIK (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
585556
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
KFUM
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
585557
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
Frem (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
585558
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
Fix (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
585559
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
FA 2000 (4)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
585560
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
Ørestad IF (3)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
585561
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
Union
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
585562
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
Oversidder
02. jun
10:00
AB Tårnby (2)
Oversidder
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
607137
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
FB (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
607138
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
B.93 (2)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
607140
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
Fremad Amager (1)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
607175
02-06 2024
10:00 U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
02. jun
10:00
AB Tårnby (1)
FB (4)
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
982098
02-06 2024
10:00 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
02. jun
10:00
Skjold
Dragør BK
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
982465
02-06 2024
10:00 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
KB
02. jun
10:00
Oversidder
KB
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
756956
02-06 2024
10:00 U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
02. jun
10:00
AB Tårnby 4
Vestia 1
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
982092
02-06 2024
10:00 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
02. jun
10:00
JIF Hakoah
B 1903
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
982093
02-06 2024
10:00 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
02. jun
10:00
Hvidovre IF
Fremad Valby
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
982094
02-06 2024
10:15 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
02. jun
10:15
Fremad Valby
B 1903
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
982095
02-06 2024
10:15 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
02. jun
10:15
Hvidovre IF
JIF Hakoah
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
982466
02-06 2024
10:15 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
KB
02. jun
10:15
KB
Dragør BK
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
982468
02-06 2024
10:15 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
02. jun
10:15
Oversidder
Skjold
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
982469
02-06 2024
10:30 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
02. jun
10:30
Dragør BK
Oversidder
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
982562
02-06 2024
10:30 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
KB
02. jun
10:30
Skjold
KB
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
982096
02-06 2024
10:30 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
02. jun
10:30
B 1903
Hvidovre IF
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
982097
02-06 2024
10:30 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
02. jun
10:30
JIF Hakoah
Fremad Valby
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
663824
02-06 2024
12:00 U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
02. jun
12:00
AB Tårnby 2
Union
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
688049
02-06 2024
12:00 U16 Drenge 2 (08) Forår P2
UHT
02. jun
12:00
AB Tårnby
Tårnby FF
UHT
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
705734
02-06 2024
14:00 U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
02. jun
14:00
AB Tårnby 4
GVI 4
U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
614101
ma03-06 2024
22:00 Hovedstads 7’er pokalen Kvinder P1
03. jun
22:00
AB Tårnby (M)
Nørrebro United 2 (1)
Hovedstads 7’er pokalen Kvinder P1
454873
on05-06 2024
11:00 M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
05. jun
11:00
AB Tårnby
B.93
M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
388090
on05-06 2024
18:15 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
05. jun
18:15
AB Tårnby 1
Sundby Bk. 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
163562
to06-06 2024
11:00 M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
06. jun
11:00
AB Tårnby
B.93
M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
183494
fr07-06 2024
18:00 Serie 2, P2/3 Forår P2
07. jun
18:00
AB Tårnby 2
FB 4
Serie 2, P2/3 Forår P2
436090
08-06 2024
10:00 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
08. jun
10:00
Kastrup 1
AB Tårnby 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
436091
08-06 2024
10:00 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
08. jun
10:00
Fremad Amager 1
B 1908 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
451156
08-06 2024
10:00 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
Oversidder
08. jun
10:00
Oversidder
Hekla 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
451159
08-06 2024
10:00 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
08. jun
10:00
Sundby Bk. 2
AB Tårnby 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
967380
08-06 2024
10:00 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
08. jun
10:00
Fremad Amager 1
KB 4
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
967381
08-06 2024
10:00 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
08. jun
10:00
Kastrup 1
B.93 3
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
967382
08-06 2024
10:25 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
08. jun
10:25
Fremad Amager 1
B.93 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
967383
08-06 2024
10:25 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
08. jun
10:25
B.93 3
B 1908 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
451161
08-06 2024
10:25 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
Oversidder
08. jun
10:25
Oversidder
Kastrup 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
451164
08-06 2024
10:25 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
08. jun
10:25
AB Tårnby 3
B 1908 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
436092
08-06 2024
10:25 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
Oversidder
08. jun
10:25
Kastrup 1
Oversidder
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
436093
08-06 2024
10:25 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
08. jun
10:25
B 1908 1
Dragør BK 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
436095
08-06 2024
10:50 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
Oversidder
08. jun
10:50
Oversidder
Fremad Amager 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
436097
08-06 2024
10:50 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
08. jun
10:50
Dragør BK 2
AB Tårnby 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
451166
08-06 2024
10:50 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
08. jun
10:50
Kastrup 1
Sundby Bk. 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
451173
08-06 2024
10:50 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
08. jun
10:50
B 1908 3
Hekla 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
967384
08-06 2024
10:50 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
08. jun
10:50
B.93 1
Kastrup 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
967385
08-06 2024
10:50 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
08. jun
10:50
B 1908 1
KB 4
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
967386
08-06 2024
11:15 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
08. jun
11:15
Kastrup 1
Fremad Amager 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
967387
08-06 2024
11:15 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
08. jun
11:15
KB 4
B.93 3
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
451197
08-06 2024
11:15 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
Oversidder
08. jun
11:15
Sundby Bk. 2
Oversidder
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
451200
08-06 2024
11:15 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
08. jun
11:15
Hekla 3
AB Tårnby 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
436098
08-06 2024
11:15 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
08. jun
11:15
Fremad Amager 1
Kastrup 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
436099
08-06 2024
11:15 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
08. jun
11:15
AB Tårnby 2
B 1908 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
436101
08-06 2024
11:40 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
Oversidder
08. jun
11:40
Oversidder
Dragør BK 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
451201
08-06 2024
11:40 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
08. jun
11:40
Kastrup 1
B 1908 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
967388
08-06 2024
11:40 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
08. jun
11:40
B.93 1
B 1908 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
866655
08-06 2024
14:00 Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
08. jun
14:00
AB Tårnby
VB 1968
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
176546
09-06 2024
10:00 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
09. jun
10:00
AB Tårnby 1
AC Amager Academy
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
490945
09-06 2024
10:00 U15 Drenge M (09) Forår Mester
09. jun
10:00
AB Tårnby 2
B.93 2
U15 Drenge M (09) Forår Mester
744132
09-06 2024
10:00 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
09. jun
10:00
Oversidder
Union
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
744133
09-06 2024
10:00 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
09. jun
10:00
Oversidder
FC Damsø
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
489022
09-06 2024
10:00 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
10:00
B 1908
FA 2000
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489023
09-06 2024
10:00 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
KB
09. jun
10:00
KB
AB Tårnby
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489009
09-06 2024
10:00 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
10:00
Brønshøj BK
Hvidovre IF
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489010
09-06 2024
10:00 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
GVI
09. jun
10:00
BK Rødovre
GVI
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
776567
09-06 2024
10:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
09. jun
10:00
AB Tårnby 3
Fremad Valby 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
793460
09-06 2024
10:00 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
GVI
09. jun
10:00
Skjold
GVI
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
744150
09-06 2024
10:00 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
09. jun
10:00
FA 2000 (2)
FA 2000 (1)
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
751505
09-06 2024
10:00 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
10:00
KB (1)
Dragør BK
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
751516
09-06 2024
10:00 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
10:00
Hellas
B 1908
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
761005
09-06 2024
10:00 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
10:00
Hvidovre IF (2)
KB (2)
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
761006
09-06 2024
10:00 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
Fix
09. jun
10:00
AB Tårnby
Fix
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
793461
09-06 2024
10:15 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
GVI
09. jun
10:15
FA 2000 (1)
GVI
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
793462
09-06 2024
10:15 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
09. jun
10:15
FA 2000 (2)
Skjold
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
744134
09-06 2024
10:15 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
09. jun
10:15
Union
FC Damsø
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
744135
09-06 2024
10:15 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
Oversidder
09. jun
10:15
Oversidder
Oversidder
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
489024
09-06 2024
10:25 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
10:25
B 1908
Nørrebro United
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489025
09-06 2024
10:25 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
10:25
AB Tårnby
Union
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489011
09-06 2024
10:25 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
10:25
Brønshøj BK
Ørestad IF
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489016
09-06 2024
10:25 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
GVI
09. jun
10:25
GVI
FC Damsø
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
761210
09-06 2024
10:25 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
FB
09. jun
10:25
Hvidovre IF (1)
FB
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
761247
09-06 2024
10:25 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
10:25
Vestia
Tårnby FF
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
752012
09-06 2024
10:25 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
KFB
09. jun
10:25
KFB
Nørrebro United
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
752636
09-06 2024
10:25 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
10:25
Fremad Valby
Valby
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
793463
09-06 2024
10:30 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
09. jun
10:30
FA 2000 (1)
Skjold
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
793464
09-06 2024
10:30 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
GVI
09. jun
10:30
FA 2000 (2)
GVI
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
744136
09-06 2024
10:30 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
09. jun
10:30
Union
Oversidder
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
744149
09-06 2024
10:30 U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
09. jun
10:30
Oversidder
FC Damsø
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
489027
09-06 2024
10:50 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
KB
09. jun
10:50
Nørrebro United
KB
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489028
09-06 2024
10:50 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
10:50
Union
FA 2000
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489017
09-06 2024
10:50 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
10:50
Ørestad IF
BK Rødovre
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489018
09-06 2024
10:50 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
10:50
FC Damsø
Hvidovre IF
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
752645
09-06 2024
10:50 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
10:50
Hellas
KB (1)
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
752723
09-06 2024
10:50 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
10:50
Dragør BK
B 1908
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
761307
09-06 2024
10:50 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
10:50
AB Tårnby
Hvidovre IF (2)
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
761320
09-06 2024
10:50 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
Fix
09. jun
10:50
KB (2)
Fix
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
761321
09-06 2024
11:15 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
11:15
Vestia
Hvidovre IF (1)
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
761334
09-06 2024
11:15 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
FB
09. jun
11:15
FB
Tårnby FF
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
752763
09-06 2024
11:15 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
KFB
09. jun
11:15
Fremad Valby
KFB
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
752764
09-06 2024
11:15 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
11:15
Nørrebro United
Valby
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
489019
09-06 2024
11:15 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
11:15
BK Rødovre
Brønshøj BK
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489020
09-06 2024
11:15 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
GVI
09. jun
11:15
Hvidovre IF
GVI
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489029
09-06 2024
11:15 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
KB
09. jun
11:15
KB
B 1908
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489030
09-06 2024
11:15 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
11:15
FA 2000
AB Tårnby
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489031
09-06 2024
11:40 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
11:40
Nørrebro United
Union
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
489021
09-06 2024
11:40 U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
11:40
Ørestad IF
FC Damsø
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
758845
09-06 2024
11:40 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
11:40
KB (1)
B 1908
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
758846
09-06 2024
11:40 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
11:40
Dragør BK
Hellas
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
761436
09-06 2024
11:40 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
Fix
09. jun
11:40
Hvidovre IF (2)
Fix
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
761920
09-06 2024
11:40 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
11:40
KB (2)
AB Tårnby
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
954863
09-06 2024
12:00 U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
A27
09. jun
12:00
A27
Greve Fodbold
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
761974
09-06 2024
12:05 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
09. jun
12:05
Hvidovre IF (1)
Tårnby FF
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
761986
09-06 2024
12:05 U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
FB
09. jun
12:05
FB
Vestia
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1