MENU

Brøndby Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
882133 1 ti
30-11 2021
Kl. 19:45
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 5 Brøndbyernes IF Køge BK
932693 2 on
01-12 2021
Kl. 19:45
VinterBOLD 7/8-mands M+32 2 Pulje 1 Brøndbyernes IF Fløng-Hedehusene Fodbold
632334 2
04-12 2021
Kl. 15:30
VinterBold U12 Piger 2 (10) 8v8 Pulje 1 Brøndbyernes IF Fix
755523 2
05-12 2021
Kl. 10:00
VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 4 Brøndbyernes IF AB Tårnby
632335 2
05-12 2021
Kl. 11:00
VinterBold U12 Piger 2 (10) 8v8 Pulje 1 Brøndbyernes IF 2 Roskilde Pigefodbold 2
931670 5
05-12 2021
Kl. 14:30
Sydbank Pokalen 2021/22 Pulje 1 Brøndby IF FC Midtjylland
883241 2
11-12 2021
Kl. 10:00
VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 3 Brøndbyernes IF (2) AB Tårnby
641712 3
11-12 2021
Kl. 12:00
VinterBold U11 Drenge 4 (11) 8v8 Pulje 3 Brøndbyernes IF 3 FB 3
242085 7
11-12 2021
Kl. 12:00
U19 Drenge Ligaen 2021/22 Liga Brøndby Vejle
893557 8
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 2 (14) 5v5 Pulje 1 Køge BK 2 Brøndbyernes IF 2
893558 8
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 2 (14) 5v5 Pulje 1 Herfølge BK Tårnby FF 2
763873 12
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U9 Piger 3 (13) 5v5 Pulje 1 Taastrup FC Bagsværd BK
763874 12
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U9 Piger 3 (13) 5v5 Pulje 1 Østerbro IF Brøndbyernes IF
643790 3
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U8 Piger 3 (14) 5v5 Pulje 1 Bagsværd BK B93
643791 3
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U8 Piger 3 (14) 5v5 Pulje 1 Nørrebro United B 1908
762734 9
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U11 Piger 3 (11) 5v5 Pulje 1 Brøndbyernes IF FC Rudersdal
762755 9
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U11 Piger 3 (11) 5v5 Pulje 1 Kastrup Oversidder
643792 3
12-12 2021
Kl. 10:12
VinterBold U8 Piger 3 (14) 5v5 Pulje 1 Køge BK Brøndbyernes IF
643793 3
12-12 2021
Kl. 10:12
VinterBold U8 Piger 3 (14) 5v5 Pulje 1 Brøndbyernes IF Bagsværd BK
643797 3
12-12 2021
Kl. 10:24
VinterBold U8 Piger 3 (14) 5v5 Pulje 1 B 1908 Køge BK
643798 3
12-12 2021
Kl. 10:24
VinterBold U8 Piger 3 (14) 5v5 Pulje 1 B93 Nørrebro United
763875 12
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U9 Piger 3 (13) 5v5 Pulje 1 Brøndbyernes IF Taastrup FC
763907 12
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U9 Piger 3 (13) 5v5 Pulje 1 Bagsværd BK Østerbro IF
893559 8
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U8 Drenge 2 (14) 5v5 Pulje 1 Brøndbyernes IF 2 Tårnby FF 2
893560 8
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U8 Drenge 2 (14) 5v5 Pulje 1 Køge BK 2 Herfølge BK
762756 9
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U11 Piger 3 (11) 5v5 Pulje 1 Oversidder Brøndbyernes IF
762757 9
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U11 Piger 3 (11) 5v5 Pulje 1 FC Rudersdal Kastrup
643799 3
12-12 2021
Kl. 10:36
VinterBold U8 Piger 3 (14) 5v5 Pulje 1 Bagsværd BK Køge BK
643800 3
12-12 2021
Kl. 10:36
VinterBold U8 Piger 3 (14) 5v5 Pulje 1 Nørrebro United Brøndbyernes IF
643801 3
12-12 2021
Kl. 10:48
VinterBold U8 Piger 3 (14) 5v5 Pulje 1 B93 B 1908
643802 3
12-12 2021
Kl. 10:48
VinterBold U8 Piger 3 (14) 5v5 Pulje 1 Bagsværd BK B 1908
893561 8
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U8 Drenge 2 (14) 5v5 Pulje 1 Køge BK 2 Tårnby FF 2
893562 8
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U8 Drenge 2 (14) 5v5 Pulje 1 Brøndbyernes IF 2 Herfølge BK
763908 12
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U9 Piger 3 (13) 5v5 Pulje 1 Taastrup FC Østerbro IF
763909 12
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U9 Piger 3 (13) 5v5 Pulje 1 Bagsværd BK Brøndbyernes IF
762758 9
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U11 Piger 3 (11) 5v5 Pulje 1 Brøndbyernes IF Kastrup
762759 9
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U11 Piger 3 (11) 5v5 Pulje 1 FC Rudersdal Oversidder
643803 3
12-12 2021
Kl. 11:00
VinterBold U8 Piger 3 (14) 5v5 Pulje 1 Brøndbyernes IF B93
643804 3
12-12 2021
Kl. 11:00
VinterBold U8 Piger 3 (14) 5v5 Pulje 1 Køge BK Nørrebro United
643805 3
12-12 2021
Kl. 11:12
VinterBold U8 Piger 3 (14) 5v5 Pulje 1 Nørrebro United Bagsværd BK
643806 3
12-12 2021
Kl. 11:12
VinterBold U8 Piger 3 (14) 5v5 Pulje 1 B 1908 Brøndbyernes IF
643807 3
12-12 2021
Kl. 11:24
VinterBold U8 Piger 3 (14) 5v5 Pulje 1 B93 Køge BK
691185 3
18-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U11 Drenge 1 (11) 8v8 Pulje 4 Brøndbyernes IF 1 KB 1
883244 3
18-12 2021
Kl. 10:00
VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 3 Brøndbyernes IF (2) BK Friheden
886782 3
18-12 2021
Kl. 11:00
VinterBOLD U-15 piger 1-2 Pulje 1 Brøndbyernes IF IF Bytoften
879867 3
18-12 2021
Kl. 11:00
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 4 Brøndbyernes IF Vestia
621939 3
18-12 2021
Kl. 11:30
VinterBold U12 Drenge 2 (10) 8v8 Pulje 3 Brøndbyernes IF 3 Karlslunde IF 1
868813 3
18-12 2021
Kl. 13:00
VinterBold U-19 Drenge Mester Pulje 2 Brøndbyernes IF Vestia
619461 3
19-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U12 Drenge 4 (10) 8v8 Pulje 7 Brøndbyernes IF 3 BK Hellas 3
675323 3
19-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U11 Drenge 3 (11) 8v8 Pulje 4 Brøndbyernes IF 2 Taastrup FC 2
898483 3
19-12 2021
Kl. 12:00
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 3 Brøndbyernes IF Ishøj IF

Log ind