MENU

Brøndby Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
466491
1
09-08 2020
Kl. 13:00
U18 Piger DM 2020/21 DM Brøndby FC Nordsjælland
4 - 2
416452 ma
10-08 2020
Kl. 19:45
De Seks - 7-mands Pulje 1 Brøndbyernes IF/1 - 302 Brøndbyernes IF/2 - 302
877399 ti
11-08 2020
Kl. 18:00
Træningskamp U19 Liga Pulje 1 Brøndbyernes IF Holbæk B&I
128202 1 ti
11-08 2020
Kl. 18:15
U13 Piger Liga 1 8M (08) efterår Pulje 1 Brøndbyernes IF Allerød Fodbold Klub
690195 1 on
12-08 2020
Kl. 18:00
U16 Piger M (05-06) Efterår Mester Brøndbyernes IF Oversidder
636849 1
15-08 2020
Kl. 10:00
U15 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 2 Brøndbyernes IF B. 1973, Herlev
659873 1
15-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Brøndbyernes IF Nakskov
660020 1
15-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge 2 8-mands (10) Efterår Pulje 3 Brøndbyernes IF Gladsaxe-Hero BK
662932 1
15-08 2020
Kl. 10:00
U12 Piger 3 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Brøndbyernes IF Herstedøster IC
639110 1
15-08 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 2 Brøndbyernes IF Solrød FC
905788 1
15-08 2020
Kl. 13:30
U17 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 2 Brøndbyernes IF BSF
471968 2
15-08 2020
Kl. 14:00
Gjensidige Kvindeliga 2020/21 DNK Brøndby HB Køge
409048 2
15-08 2020
Kl. 15:00
U15 Drenge Ligaen 2020/21 Pulje 1 Brøndby IF Esbjerg fB
634117 1
15-08 2020
Kl. 15:00
Serie 6 - Efterår Pulje 2 Brøndbyernes IF IF Bytoften
405956 2
15-08 2020
Kl. 15:15
U17 Drenge Ligaen 2020/21 Liga Brøndby Esbjerg
618739 1
15-08 2020
Kl. 15:30
Serie 4 Pulje 6 Brøndbyernes IF Egevoldens Idræts Club
689818 1
16-08 2020
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 16.8 Pulje 2 Holbæk B&I B. 73, Slagelse
689819 1
16-08 2020
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 16.8 Pulje 2 Brøndbyernes IF Stenløse BK
657605 1
16-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge 1 8-mands (09) Efterår Pulje 3 Brøndbyernes IF Holbæk B&I (2)
689820 1
16-08 2020
Kl. 10:30
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 16.8 Pulje 2 Virum-Sorgenfri BK Holbæk B&I
689821 1
16-08 2020
Kl. 10:30
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 16.8 Pulje 2 B. 73, Slagelse Brøndbyernes IF
689822 1
16-08 2020
Kl. 11:00
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 16.8 Pulje 2 Stenløse BK Virum-Sorgenfri BK
689823 1
16-08 2020
Kl. 11:00
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 16.8 Pulje 2 Holbæk B&I Brøndbyernes IF
689824 1
16-08 2020
Kl. 11:30
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 16.8 Pulje 2 Virum-Sorgenfri BK B. 73, Slagelse
689825 1
16-08 2020
Kl. 11:30
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 16.8 Pulje 2 Stenløse BK Holbæk B&I
689826 1
16-08 2020
Kl. 12:00
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 16.8 Pulje 2 Brøndbyernes IF Virum-Sorgenfri BK
689827 1
16-08 2020
Kl. 12:00
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 16.8 Pulje 2 B. 73, Slagelse Stenløse BK
653688 1
16-08 2020
Kl. 13:30
U17/U16 Drenge 8-mands (04-05) Efterår Pulje 2 Brøndbyernes IF Tølløse BK
906823
16-08 2020
Kl. 14:00
Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1 Brøndbyernes IF Vejlby Skovbakken Aarhus
656699 2 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
M+32 1 Pulje 2 Brøndbyernes IF Torpedo Vestegnen
908096 ti
18-08 2020
Kl. 16:30
Træningskamp U17 Liga Pulje 1 Brøndbyernes IF FC København
640707 2 ti
18-08 2020
Kl. 18:30
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 Brøndbyernes IF Herlufsholm GF
657623 7 on
19-08 2020
Kl. 18:15
U12 Drenge 1 8-mands (09) Efterår Pulje 3 Brøndbyernes IF Himmelev-Veddelev BK
652490 2 on
19-08 2020
Kl. 19:00
8-M+32 2 - Efterår Pulje 3 Brøndbyernes IF Gundsømagle IF
653317 2 on
19-08 2020
Kl. 19:00
8-M+40 2 - Efterår Pulje 5 Brøndbyernes IF Grønne Stjerne
427330 on
19-08 2020
Kl. 19:00
De Seks - 7-mands Pulje 1 Brøndbyernes IF/2- 308 Mosede BK - 308
756912 to
20-08 2020
Kl. 19:00
OBS49 11-mands Pulje 1 Brøndbyernes IF - 509 Glostrup FK - IF 32 - 509
658190 2
22-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge 2 8-mands (09) Efterår Pulje 3 Brøndbyernes IF Vallensbæk IF
694709 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge SU 8-mands (09) Efterår Pulje 1 Brøndbyernes IF Nykøbing FC
629319 2
22-08 2020
Kl. 10:00
U16 Piger 1 (05) Efterår Pulje 1 Brøndbyernes IF BSF
329332 2
22-08 2020
Kl. 11:00
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 3 Brøndbyernes IF (2) LSF
649450 2
22-08 2020
Kl. 11:00
U16 Piger 2 (05) Efterår Pulje 2 Brøndbyernes IF Jernløse BK
663167 1
22-08 2020
Kl. 11:00
U11 Piger 1 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Brøndbyernes IF Oversidder
634828 2
22-08 2020
Kl. 11:30
U19 Drenge Mester (02-03) Efterår Pulje 1 Brøndbyernes IF Snekkersten IF
635660 2
22-08 2020
Kl. 11:30
U19 Drenge 2 (02-03) Efterår Pulje 2 Brøndbyernes IF TFC Odsherred
659293 2
22-08 2020
Kl. 12:00
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår Pulje 3 Brøndbyernes IF Solrød FC
654469 2
22-08 2020
Kl. 13:00
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår Pulje 3 Brøndbyernes IF Taastrup FC
655070 2
22-08 2020
Kl. 13:00
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 3 Brøndbyernes IF Taastrup FC
635740 2
22-08 2020
Kl. 13:00
U17 Drenge Mester (04) Efterår Pulje 1 Brøndbyernes IF Snekkersten IF
497321 2
22-08 2020
Kl. 13:00
U14 Drenge Liga 2 (07) efterår Pulje 3 Brøndbyernes IF (2) Nykøbing FC
471977 4
22-08 2020
Kl. 14:00
Gjensidige Kvindeliga 2020/21 DNK Brøndby Fortuna Hjørring
488349 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U10 pige 5-mands (11) beg-Efterårsserie 23/8 Pulje 2 Brøndbyernes IF Ølstykke FC
131645 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 23/8 Pulje 2 Vallensbæk IF Solrød FC
637736 2
23-08 2020
Kl. 10:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 2 Brøndbyernes IF Birkerød IF "Skjold"
751888 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 23.8 Pulje 2 Slagelse B&I Brøndbyernes IF
751889 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 23.8 Pulje 2 Værløse BK RB 1906
690155 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (11) SU 1 23.8 Pulje 1 Brøndbyernes IF Lyngby Boldklub 1921
690156 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (11) SU 1 23.8 Pulje 1 Ringsted IF Farum BK
663338 2
23-08 2020
Kl. 10:00
U11 Piger 3 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Brøndbyernes IF Solrød FC
131646 1
23-08 2020
Kl. 10:18
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 23/8 Pulje 2 BSF Brøndbyernes IF
488350 1
23-08 2020
Kl. 10:18
U10 pige 5-mands (11) beg-Efterårsserie 23/8 Pulje 2 Ishøj IF Rosenhøj BK
751890 1
23-08 2020
Kl. 10:30
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 23.8 Pulje 2 B. 73, Slagelse Slagelse B&I
751891 1
23-08 2020
Kl. 10:30
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 23.8 Pulje 2 Brøndbyernes IF Værløse BK
131647 1
23-08 2020
Kl. 10:36
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 23/8 Pulje 2 Holbæk B&I Vallensbæk IF
488351 1
23-08 2020
Kl. 10:36
U10 pige 5-mands (11) beg-Efterårsserie 23/8 Pulje 2 Ølstykke FC Ishøj IF
690157 1
23-08 2020
Kl. 10:45
U10 drenge 5-mands (11) SU 1 23.8 Pulje 1 Lyngby Boldklub 1921 Ringsted IF
690158 1
23-08 2020
Kl. 10:45
U10 drenge 5-mands (11) SU 1 23.8 Pulje 1 Farum BK Brøndbyernes IF
488352 1
23-08 2020
Kl. 10:54
U10 pige 5-mands (11) beg-Efterårsserie 23/8 Pulje 2 Rosenhøj BK Brøndbyernes IF
131648 1
23-08 2020
Kl. 10:54
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 23/8 Pulje 2 Solrød FC BSF
751892 1
23-08 2020
Kl. 11:00
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 23.8 Pulje 2 RB 1906 B. 73, Slagelse
751893 1
23-08 2020
Kl. 11:00
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 23.8 Pulje 2 Slagelse B&I Værløse BK
131649 1
23-08 2020
Kl. 11:12
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 23/8 Pulje 2 Brøndbyernes IF Holbæk B&I
488353 1
23-08 2020
Kl. 11:12
U10 pige 5-mands (11) beg-Efterårsserie 23/8 Pulje 2 Ishøj IF Brøndbyernes IF
488523 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U10 pige 5-mands (11) beg-Efterårsserie 23/8 Pulje 2 Rosenhøj BK Ølstykke FC
131650 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 23/8 Pulje 2 Vallensbæk IF BSF
751894 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 23.8 Pulje 2 B. 73, Slagelse Brøndbyernes IF
751895 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 23.8 Pulje 2 RB 1906 Slagelse B&I
690159 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U10 drenge 5-mands (11) SU 1 23.8 Pulje 1 Lyngby Boldklub 1921 Farum BK
690160 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U10 drenge 5-mands (11) SU 1 23.8 Pulje 1 Brøndbyernes IF Ringsted IF
131651 1
23-08 2020
Kl. 11:48
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 23/8 Pulje 2 Holbæk B&I Solrød FC
488524 1
23-08 2020
Kl. 11:48
U10 pige 5-mands (11) beg-Efterårsserie 23/8 Pulje 2 Ølstykke FC Brøndbyernes IF
751896 1
23-08 2020
Kl. 12:00
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 23.8 Pulje 2 Værløse BK B. 73, Slagelse
751897 1
23-08 2020
Kl. 12:00
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 23.8 Pulje 2 Brøndbyernes IF RB 1906
650377 2
23-08 2020
Kl. 12:00
U14 Piger 2 (07) Efterår Pulje 2 Brøndbyernes IF Roskilde Pigefodbold
488525 1
23-08 2020
Kl. 12:06
U10 pige 5-mands (11) beg-Efterårsserie 23/8 Pulje 2 Ishøj IF Rosenhøj BK
131652 1
23-08 2020
Kl. 12:06
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 23/8 Pulje 2 Brøndbyernes IF Vallensbæk IF
131663 1
23-08 2020
Kl. 12:24
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 23/8 Pulje 2 BSF Holbæk B&I
131664 1
23-08 2020
Kl. 12:42
U10 drenge 5-mands (11) 1-Efterårsserie 23/8 Pulje 2 Solrød FC Brøndbyernes IF
466762 3
23-08 2020
Kl. 13:00
U18 Piger DM 2020/21 DM Brøndby FC Thy Piger - Skyum
509764 2
23-08 2020
Kl. 13:00
Serie 1 Pulje 1 Brøndby FC Rudersdal
328081 2
23-08 2020
Kl. 13:00
U13 Drenge Liga 1 8M (08) efterår Pulje 1 Brøndbyernes IF Farum BK
638534 2
23-08 2020
Kl. 13:00
U14 Drenge 1 (07) Efterår Pulje 1 Brøndbyernes IF Køge BK
701543 2
23-08 2020
Kl. 13:30
U14 Piger Liga 1 (07) efterår Pulje 1 Brøndbyernes IF Allerød Fodbold Klub
123897 2 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
U18 Piger Øst (03-04) efterår Pulje 1 Brøndbyernes IF Humlebæk BK
622673 ma
24-08 2020
Kl. 19:45
De Seks - 7-mands Pulje 1 Brøndbyernes IF/1 - 311 Lejerbo BK - 311
113711 6 on
26-08 2020
Kl. 18:30
Ungdomspokal U17 Drenge (03-04) 19/20 P1 Brøndbyernes IF (Liga) Hvidovre IF (Division)
652507 3 on
26-08 2020
Kl. 19:00
8-M+32 2 - Efterår Pulje 3 Brøndbyernes IF Reerslev IF (1)
657611 3
29-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge 1 8-mands (09) Efterår Pulje 3 Brøndbyernes IF Herstedøster IC
695058 2
29-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge SU 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Brøndbyernes IF Køge BK
660189 3
29-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge 2 8-mands (10) Efterår Pulje 3 Brøndbyernes IF B. 1973, Herlev
662942 3
29-08 2020
Kl. 10:45
U12 Piger 3 8-mands (09) Efterår Pulje 2 Brøndbyernes IF Høje Gladsaxe IF
329860 3
29-08 2020
Kl. 11:00
U14 Drenge Liga 1 (07) efterår Pulje 1 Brøndbyernes IF HB Køge
329339 3
29-08 2020
Kl. 11:00
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 3 Brøndbyernes IF (2) Amager Elite
639121 3
29-08 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 2 Brøndbyernes IF Karlslunde IF
662431 3
29-08 2020
Kl. 12:00
U12 Piger 1 8-mands (09) Efterår Pulje 1 Brøndbyernes IF Greve Fodbold
659298 3
29-08 2020
Kl. 12:00
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår Pulje 3 Brøndbyernes IF Brøndby Strand IK (1)
654474 3
29-08 2020
Kl. 13:00
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår Pulje 3 Brøndbyernes IF Vallensbæk IF
905794 3
29-08 2020
Kl. 13:30
U17 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 2 Brøndbyernes IF Glostrup
636860 3
29-08 2020
Kl. 13:30
U15 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 2 Brøndbyernes IF Vallensbæk IF
690201 3
29-08 2020
Kl. 14:00
U16 Piger M (05-06) Efterår Mester Brøndbyernes IF AB Tårnby
634238 3
29-08 2020
Kl. 15:00
Serie 6 - Efterår Pulje 2 Brøndbyernes IF Albertslund IF
618750 3
29-08 2020
Kl. 15:30
Serie 4 Pulje 6 Brøndbyernes IF BK Friheden
656709 4 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
M+32 1 Pulje 2 Brøndbyernes IF LSF
628739 ma
31-08 2020
Kl. 19:45
De Seks - 7-mands Pulje 1 Brøndbyernes IF/2 - 314 Albertslund IF - 314
996215 1 ti
01-09 2020
Kl. 18:00
U16 Drenge Reservehold Øst 20/21 (05) P1 Brøndby FC Nordsjælland
640716 4 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 Brøndbyernes IF Lynge-Broby IF
653327 4 ti
01-09 2020
Kl. 19:45
8-M+40 2 - Efterår Pulje 5 Brøndbyernes IF Glostrup
758011 to
03-09 2020
Kl. 19:00
De Seks - 7-mands Pulje 1 Brøndbyernes IF - 519 Lejerbo BK/1 - 519
628744 to
03-09 2020
Kl. 19:00
De Seks - 7-mands Pulje 1 Brøndbyernes IF/2 -319 Islev BK - 319
629327 4
05-09 2020
Kl. 10:00
U16 Piger 1 (05) Efterår Pulje 1 Brøndbyernes IF Ølstykke-Jyllinge FC
658199 4
05-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge 2 8-mands (09) Efterår Pulje 3 Brøndbyernes IF Køge Nord FC
657614 4
05-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge 1 8-mands (09) Efterår Pulje 3 Brøndbyernes IF Taastrup FC
662434 4
05-09 2020
Kl. 10:00
U12 Piger 1 8-mands (09) Efterår Pulje 1 Brøndbyernes IF Allerød Fodbold Klub
660192 4
05-09 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge 2 8-mands (10) Efterår Pulje 3 Brøndbyernes IF BK Avarta
659888 4
05-09 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Brøndbyernes IF Oversidder
663185 3
05-09 2020
Kl. 11:00
U11 Piger 1 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Brøndbyernes IF Hareskov IF
128221 4
05-09 2020
Kl. 11:00
U13 Piger Liga 1 8M (08) efterår Pulje 1 Brøndbyernes IF Farum BK
634837 4
05-09 2020
Kl. 11:30
U19 Drenge Mester (02-03) Efterår Pulje 1 Brøndbyernes IF Herstedøster IC
649460 4
05-09 2020
Kl. 12:00
U16 Piger 2 (05) Efterår Pulje 2 Brøndbyernes IF Hvalsø IF
635753 4
05-09 2020
Kl. 13:00
U17 Drenge Mester (04) Efterår Pulje 1 Brøndbyernes IF Hillerød Fodbold
638548 4
05-09 2020
Kl. 13:00
U14 Drenge 1 (07) Efterår Pulje 1 Brøndbyernes IF B. 73, Slagelse
498961 4
05-09 2020
Kl. 13:00
U14 Drenge Liga 2 (07) efterår Pulje 3 Brøndbyernes IF (2) Ølstykke FC
701840 4
05-09 2020
Kl. 13:30
U14 Piger Liga 1 (07) efterår Pulje 1 Brøndbyernes IF B93
653697 4
05-09 2020
Kl. 13:30
U17/U16 Drenge 8-mands (04-05) Efterår Pulje 2 Brøndbyernes IF Store Heddinge BK
471987 6
05-09 2020
Kl. 14:00
Gjensidige Kvindeliga 2020/21 DNK Brøndby AaB
637745 4
06-09 2020
Kl. 10:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 2 Brøndbyernes IF Lundtofte Boldklub
694717 3
06-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge SU 8-mands (09) Efterår Pulje 1 Brøndbyernes IF Holbæk B&I
655079 4
06-09 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår Pulje 3 Brøndbyernes IF Albertslund BS 72
717322 4
06-09 2020
Kl. 13:00
U16 Piger Øst 1 (05) efterår Pulje 1 Brøndbyernes IF Roskilde Pigefodbold
509955 4
06-09 2020
Kl. 13:00
Serie 1 Pulje 1 Brøndby Helsinge Fodbold
123906 4 ma
07-09 2020
Kl. 19:00
U18 Piger Øst (03-04) efterår Pulje 1 Brøndbyernes IF Roskilde Pigefodbold
632377 ma
07-09 2020
Kl. 19:45
De Seks - 7-mands Pulje 1 Brøndbyernes IF/1 - 322 Albertslund BS 72 - 322
652518 5 on
09-09 2020
Kl. 18:30
8-M+32 2 - Efterår Pulje 3 Brøndbyernes IF Torslunde-Ishøj IF
631824 on
09-09 2020
Kl. 19:00
De Seks - 7-mands Pulje 1 Brøndbyernes IF/2 - 321 Lejerbo BK - 321

Log ind