MENU

Valby IP, tribunen //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
558704 5 on
05-08 2020
Kl. 20:30
Serie 4 Herrer SommerBold Pulje 4 Olympiakos København Hellas (2)
UHT

Udehold taberdømt

564292 3
08-08 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge 1 (13) SommerBold Pulje 1 Skjold Valby
564293 3
08-08 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge 1 (13) SommerBold Pulje 1 Østerbro IF Aakanden GF
564294 3
08-08 2020
Kl. 10:20
U8 Drenge 1 (13) SommerBold Pulje 1 Skjold Østerbro IF
564295 3
08-08 2020
Kl. 10:20
U8 Drenge 1 (13) SommerBold Pulje 1 Valby Aakanden GF
564296 3
08-08 2020
Kl. 10:40
U8 Drenge 1 (13) SommerBold Pulje 1 Aakanden GF Skjold
564297 3
08-08 2020
Kl. 10:40
U8 Drenge 1 (13) SommerBold Pulje 1 Valby Østerbro IF
559619 5
08-08 2020
Kl. 12:00
U12 Drenge 2 (09) SommerBold Pulje 1 Fremad Valby Østerbro IF (1)
562546 5
08-08 2020
Kl. 12:00
KS Kvinder SommerBold Pulje 1 Fremad Valby Skjold
HHT

Hjemmehold taberdømt

563456 5
08-08 2020
Kl. 12:00
Herre Senior 3 7M SommerBold Pulje 1 Fremad Valby FB 10
563441 5
08-08 2020
Kl. 14:00
Serie 3 Herrer SommerBold Pulje 2 Fremad Valby Valby
560411 5
09-08 2020
Kl. 11:00
U10 Piger (11) SommerBold Pulje 1 Fremad Valby Sundby Bk.
563678 3
09-08 2020
Kl. 12:00
U18/16 Piger M (05-06) SommerBold Pulje 1 Fremad Valby FA 2000
HHT

Hjemmehold taberdømt

558999 4
09-08 2020
Kl. 12:00
U16 Piger 1 (05-06) SommerBold Pulje 1 Fremad Valby Dragør BK (1)
905154 1 ma
10-08 2020
Kl. 22:00
Hovedstads Pokalen Pulje 1 Vigerslev 3 Heimdal 6
562523 3 ti
11-08 2020
Kl. 18:30
U15 Drenge 1 (06) SommerBold Pulje 1 Fremad Valby Østerbro IF
655771 1 on
12-08 2020
Kl. 19:00
U18 Piger 8-mands (03-04) Efterår Pulje 1 Fremad Valby Køge Nord FC
920188 1 to
13-08 2020
Kl. 18:00
Herre Senior M 7M Efterår P1 Fremad Valby Oversidder
328831 1
15-08 2020
Kl. 12:00
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 2 Fremad Valby Farum BK (2)
979649 1
15-08 2020
Kl. 14:00
Serie 4, P12 20/21 P12 Dankurd IF FC Ryparken
768952 1 ma
17-08 2020
Kl. 18:00
U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår P3A Valby KB 7
955754 1 ma
17-08 2020
Kl. 18:00
U13 Drenge 4 (08) 8M Efterår P4A Valby 2 FB 3
967967 1 ma
17-08 2020
Kl. 18:00
M+50 M 7M Efterår P1 Fremad Valby Sundby KFUM
847410 1 ma
17-08 2020
Kl. 22:00
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 1 Valby BK 2 Fremad Amager 3
847413 1 ma
17-08 2020
Kl. 22:00
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 1 Fremad Valby 1 Sundby Bk.
859758 1 ma
17-08 2020
Kl. 22:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 1 Fremad Valby 1 AB Tårnby
859930 1 on
19-08 2020
Kl. 18:00
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 2 Fremad Valby 1 BK Fix 1
185834 1 to
20-08 2020
Kl. 18:00
M+55 M 7M Efterår P1 Fremad Valby Fix
577191 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 5 Fremad Valby 2 Valby BK 2
577192 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 5 BK Vestia 3 BK Fix 4
577193 1
22-08 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 5 Fremad Valby 2 BK Vestia 3
577194 1
22-08 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 5 Valby BK 2 BK Fix 4
577195 1
22-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 5 BK Fix 4 Fremad Valby 2
577196 1
22-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 5 Valby BK 2 BK Vestia 3
102793 1
22-08 2020
Kl. 11:30
U11 Piger (10) 3 5v5 Stævne Efterår - 1. runde Pulje 3 B 1908 BK Hekla
102794 1
22-08 2020
Kl. 11:30
U11 Piger (10) 3 5v5 Stævne Efterår - 1. runde Pulje 3 Valby GVI 1
102795 1
22-08 2020
Kl. 11:50
U11 Piger (10) 3 5v5 Stævne Efterår - 1. runde Pulje 3 B 1908 Valby
102796 1
22-08 2020
Kl. 11:50
U11 Piger (10) 3 5v5 Stævne Efterår - 1. runde Pulje 3 BK Hekla GVI 1
102797 1
22-08 2020
Kl. 12:10
U11 Piger (10) 3 5v5 Stævne Efterår - 1. runde Pulje 3 GVI 1 B 1908
102798 1
22-08 2020
Kl. 12:10
U11 Piger (10) 3 5v5 Stævne Efterår - 1. runde Pulje 3 BK Hekla Valby
102408 1
22-08 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 8 BK Frem 1 BK Rødovre 1
102409 1
22-08 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 8 Valby BK 1 Tårnby FF 1
102410 1
22-08 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 8 BK Frem 1 Valby BK 1
102411 1
22-08 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 8 BK Rødovre 1 Tårnby FF 1
102412 1
22-08 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 8 Tårnby FF 1 BK Frem 1
102413 1
22-08 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 5v5 2 Efterår - 1. runde Pulje 8 BK Rødovre 1 Valby BK 1
102501 1
22-08 2020
Kl. 14:30
U10 Drenge (11) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 4 Fremad Valby 3 Husum BK 2
102512 1
22-08 2020
Kl. 14:30
U10 Drenge (11) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 4 BK Skjold 4 Valby BK 2
102513 1
22-08 2020
Kl. 14:50
U10 Drenge (11) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 4 Fremad Valby 3 BK Skjold 4
102514 1
22-08 2020
Kl. 14:50
U10 Drenge (11) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 4 Husum BK 2 Valby BK 2
102545 1
22-08 2020
Kl. 15:10
U10 Drenge (11) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 4 Valby BK 2 Fremad Valby 3
102546 1
22-08 2020
Kl. 15:10
U10 Drenge (11) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 4 Husum BK 2 BK Skjold 4
581320 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 3 Fremad Valby BK Hekla 1
581321 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 3 Østerbro IF Oversidder
581322 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 3 Fremad Valby Østerbro IF
581323 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 3 BK Hekla 1 Oversidder
581324 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 3 Oversidder Fremad Valby
581325 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 3 BK Hekla 1 Østerbro IF
102823 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 3 FA 2000 1 Fremad Valby
102824 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 3 Vestia (2) Oversidder
102825 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 3 FA 2000 1 Vestia (2)
102826 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 3 Fremad Valby Oversidder
102827 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 3 Oversidder FA 2000 1
102828 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 3 Fremad Valby Vestia (2)
102446 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 5 BK Frem 2 Fremad Valby 2
102447 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 5 BK Rødovre 2 BK Vestia 2
102448 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 5 BK Frem 2 BK Rødovre 2
102449 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 5 Fremad Valby 2 BK Vestia 2
102450 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 5 BK Vestia 2 BK Frem 2
102451 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 5 Fremad Valby 2 BK Rødovre 2
221594 2 ma
24-08 2020
Kl. 18:00
Serie 2, P5/6 Efterår P5 Fremad Valby 2 Sundby 2
960800 1 ma
24-08 2020
Kl. 18:00
U13 Piger M (08) 8M Efterår P1 Fremad Valby Hekla
860026 2 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 1 Fremad Valby Dragør Bk.
859759 2 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 1 Valby BK 1 Fremad Valby 1
765365 1 ti
25-08 2020
Kl. 18:00
Herre Senior 3 7M Efterår P4 Fremad Valby 4 FC Nanoq
124890 2 ti
25-08 2020
Kl. 18:00
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (08) 20/21 Pulje 1 Fremad Valby (M) B93 (M)
110266 1 ti
25-08 2020
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U14 Drenge (07) 20/21 Pulje 1 Fremad Valby (2) Taastrup FC (M)
655777 3 ti
25-08 2020
Kl. 19:00
U18 Piger 8-mands (03-04) Efterår Pulje 1 Fremad Valby FC Holte
703871 2 on
26-08 2020
Kl. 18:00
Serie 2, Kvinder Efterår P2A Valby (2) Bispebjerg
193196 1 on
26-08 2020
Kl. 18:00
M+60 7M 1 Efterår P1 Valby B 1908
193197 1 on
26-08 2020
Kl. 19:00
M+60 7M 1 Efterår P1 Fremad Valby KB
764973 1 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Herre Senior 2 7M Efterår P3 Fremad Valby 2 Nørrebro United 6
920298 3 to
27-08 2020
Kl. 18:00
Herre Senior M 7M Efterår P1 Fremad Valby CIK
564607 2 to
27-08 2020
Kl. 18:00
U12 Piger (09) 2 8v8 Efterår Pulje 1 Fremad Valby 1 FA 2000 1
715302 3 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
U16 Piger Øst 2 (05) efterår Pulje 1 Fremad Valby Lynge-Broby IF
625102 1
29-08 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 10 BK Vestia 2 BK Hellas 2
625103 1
29-08 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 10 Valby BK 1 Oversidder
625104 1
29-08 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 10 BK Vestia 2 Valby BK 1
625105 1
29-08 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 10 BK Hellas 2 Oversidder
625106 1
29-08 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 10 Oversidder BK Vestia 2
625107 1
29-08 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 10 BK Hellas 2 Valby BK 1
626436 1
29-08 2020
Kl. 11:30
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 3 GVI 3 Hvidovre IF 2
626438 1
29-08 2020
Kl. 11:30
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 3 Skovshoved IF 3 Valby BK 2
626439 1
29-08 2020
Kl. 11:50
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 3 GVI 3 Skovshoved IF 3
626440 1
29-08 2020
Kl. 11:50
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 3 Hvidovre IF 2 Valby BK 2
626441 1
29-08 2020
Kl. 12:10
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 3 Valby BK 2 GVI 3
626773 1
29-08 2020
Kl. 12:10
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 3 Hvidovre IF 2 Skovshoved IF 3
513590 1
29-08 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 3 Fremad Valby 3 Husum BK 2
513591 1
29-08 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 3 CIK 2 Valby BK 2
513592 1
29-08 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 3 Fremad Valby 3 CIK 2
513593 1
29-08 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 3 Husum BK 2 Valby BK 2
513594 1
29-08 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 3 Valby BK 2 Fremad Valby 3
513595 1
29-08 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 3 Husum BK 2 CIK 2
328842 3
29-08 2020
Kl. 14:00
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår Pulje 2 Fremad Valby Skjold
979718 4
29-08 2020
Kl. 14:00
Serie 4, P12 20/21 P12 Dankurd IF Egedal Boldklub
641144 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 Bispebjerg BK 2 HIK 4
641145 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 Fremad Valby 3 Dragør BK 4
617917 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 Sundby BK 1 B.1908 3
617918 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 Fremad Valby 1 BK Skjold 2
626253 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 KB 2 KB 1
626254 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 Fremad Valby 1 Østerbro IF 1
626421 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 Fremad Valby 2 FA 2000 4
626425 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 Vanløse IF 2 B 93 5
626426 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 Fremad Valby 2 Vanløse IF 2
626427 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 FA 2000 4 B 93 5
626255 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 KB 2 Fremad Valby 1
626256 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 KB 1 Østerbro IF 1
617919 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 Sundby BK 1 Fremad Valby 1
617920 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 B.1908 3 BK Skjold 2
641146 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 Bispebjerg BK 2 Fremad Valby 3
641147 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 HIK 4 Dragør BK 4
641148 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 Dragør BK 4 Bispebjerg BK 2
641149 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 HIK 4 Fremad Valby 3
617921 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 BK Skjold 2 Sundby BK 1
617922 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 5 B.1908 3 Fremad Valby 1
626257 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 Østerbro IF 1 KB 2
626258 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 KB 1 Fremad Valby 1
626428 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 B 93 5 Fremad Valby 2
626429 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 1 FA 2000 4 Vanløse IF 2
643001 2
30-08 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge 2 (07) Efterår P2 A Valby FA 2000 2
197108 1
30-08 2020
Kl. 14:00
M+32 2 Efterår Pulje 1 AC Iben Fix
707468 2
30-08 2020
Kl. 14:00
Serie 5, P18/22 Efterår P19 Vigerslev 3 KFB 4
143873 2
30-08 2020
Kl. 14:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P2 Fremad Valby 2 Vanløse
716202 2
30-08 2020
Kl. 16:00
Serie 5, P18/22 Efterår P20 FC Udfordringen 3 KFB
968008 3 ma
31-08 2020
Kl. 18:00
M+50 M 7M Efterår P1 Fremad Valby FC Babylon
859766 3 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 1 Fremad Valby 1 Dragør BK 2
847418 3 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 1 Valby BK 2 Bk. Hekla
847606 3 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 1 Fremad Valby 1 AB Tårnby 3
964851 2 ti
01-09 2020
Kl. 18:00
M+ 40 2 7M Efterår P1 Fremad Valby Gentofte FK
204260 2 ti
01-09 2020
Kl. 18:00
Herre Senior 5 7M Efterår P2 Fremad Valby 6 Skjold 14
595755 2 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Ungdomspokalen U16 Piger (05) 20/21 Pulje 1 Fremad Valby (Liga2) Brøndbyernes IF (Liga1)
210055 3 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P13 Fremad Valby 5 KFB 2
764977 2 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Herre Senior 2 7M Efterår P3 Fremad Valby 2 B 1960
859941 3 on
02-09 2020
Kl. 18:00
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 2 Fremad Valby 1 KB 2
643003 3 on
02-09 2020
Kl. 18:00
U14 Drenge 2 (07) Efterår P2 A Fremad Valby Hvidovre IF 2
168785 2 on
02-09 2020
Kl. 19:00
M+32 2 7M Efterår P1 Valby Vanløse 2
187732 3 to
03-09 2020
Kl. 18:00
M+55 M 7M Efterår P1 Fremad Valby AB Tårnby
765135 2 to
03-09 2020
Kl. 18:00
Herre Senior 3 7M Efterår P1 Fremad Valby 3 CBS Sport

Log ind