MENU

Vanløse I P //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
562616 5
09-08 2020
Kl. 10:00
U11 Piger 1 (10) SommerBold Pulje 1 FC Damsø Bk. Hekla
838830 1 ma
10-08 2020
Kl. 22:00
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Kvinder) P1 Vanløse ØKF
905149 1 ma
10-08 2020
Kl. 22:00
Hovedstads Pokalen Pulje 1 Vanløse IF 6 Kastrup 3
699592 1
15-08 2020
Kl. 14:00
U14 Piger Liga 2 (07) efterår Pulje 1 FC Damsø FC Rudersdal
211271 1
15-08 2020
Kl. 16:00
Serie 1, P3 Efterår P3 Vanløse IF 2 Tårnby FF 2
494769 1 ma
17-08 2020
Kl. 18:30
Kvindeserie Øst Pulje 1 FC Damsø Husum Bk
204460 1
22-08 2020
Kl. 16:00
Serie 3, P8/11 Efterår P9 Vanløse IF 4 Skjold 5
863574 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 2 FC Damsø 1 KB 2
863575 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 2 BK Fremad Valby 1 Oversidder
863576 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 2 FC Damsø 1 BK Fremad Valby 1
218333 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 2 KB 2 Oversidder
218334 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 2 Oversidder FC Damsø 1
218335 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U7 Piger (14) 3v3 Efterår - 1. runde Pulje 2 KB 2 BK Fremad Valby 1
581167 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U8 Piger (13) 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 1908 1 FC Damsø 1
581168 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U8 Piger (13) 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 Bk. Hekla (1) Husum BK 1
581169 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U8 Piger (13) 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 1908 1 Bk. Hekla (1)
581199 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U8 Piger (13) 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 FC Damsø 1 Husum BK 1
581200 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U8 Piger (13) 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 Husum BK 1 B 1908 1
581201 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U8 Piger (13) 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 FC Damsø 1 Bk. Hekla (1)
171198 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U9 Piger (12) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 1908 Fremad Valby
171199 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U9 Piger (12) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 FB HIK
171200 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U9 Piger (12) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 HIK FC Damsø
171201 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U9 Piger (12) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 Fremad Valby FB
171202 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U9 Piger (12) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 FC Damsø FB
171203 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U9 Piger (12) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 1908 HIK
171204 1
23-08 2020
Kl. 14:00
U9 Piger (12) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 FC Damsø Fremad Valby
171205 1
23-08 2020
Kl. 14:00
U9 Piger (12) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 FB B 1908
250710 1
23-08 2020
Kl. 14:00
Serie 4, P13/16 Efterår P15 Vanløse IF 5 Skjold 10
171206 1
23-08 2020
Kl. 14:20
U9 Piger (12) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 1908 FC Damsø
171227 1
23-08 2020
Kl. 14:20
U9 Piger (12) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 Fremad Valby HIK
196939 1 ma
24-08 2020
Kl. 18:00
U14 Piger 1 (07) 7M Efterår P2 FC Damsø Nørrebro United
859846 2 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår Pulje 4 Vanløse IF 3 Bosnisk Kulturcenter
187728 2 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
M+55 M 7M Efterår P1 Vanløse Brønshøj
183579 2 ti
25-08 2020
Kl. 20:30
M+40 1 7M Efterår P1 FC Damsø Nørrebro United
204389 1 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Serie 1, Kvinder Efterår P1 FC Damsø 2 Nørrebro United (1)
564605 2
29-08 2020
Kl. 10:00
U12 Piger (09) 2 8v8 Efterår Pulje 1 FC Damsø 1 Nørrebro United 1
494780 3
29-08 2020
Kl. 14:00
Kvindeserie Øst Pulje 1 FC Damsø BSF
213293 3
29-08 2020
Kl. 16:00
Serie 1, P3 Efterår P3 Vanløse IF 2 B.1903 3
116180 2
30-08 2020
Kl. 11:15
U11 Piger (10) 1 8v8 Efterår Pulje 1 FC Damsø 1 HIK 1
414482 2
30-08 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge 2 (04-05) Efterår P2 Vanløse 3 AB Tårnby 2
703834 2 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Serie 2, Kvinder Efterår P2B FC Damsø 3 AC Iben
204472 3
05-09 2020
Kl. 14:00
Serie 3, P8/11 Efterår P9 Vanløse IF 4 Fremad Valby 4

Log ind