MENU

Vestamager Idrætsanlæg //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
562454 4
09-08 2020
Kl. 09:00
U9 Drenge 2 (12) SommerBold Pulje 1 Tårnby FF FB
558864 5
09-08 2020
Kl. 10:00
U17 Drenge 1-2 (04-05) SommerBold Pulje 1 AB Tårnby Oversidder
838847 1 ma
10-08 2020
Kl. 22:00
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Kvinder) P1 Tårnby FF B 1908
562017 4 to
13-08 2020
Kl. 18:00
U11 Drenge 2 (10) SommerBold Pulje 2 Tårnby FF Valby
199853 1
16-08 2020
Kl. 11:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 Tårnby FF Nørrebro United 3
414475 1
16-08 2020
Kl. 12:00
U17 Drenge 2 (04-05) Efterår P2 AB Tårnby 2 Dragør 3
642079 10 on
19-08 2020
Kl. 19:00
M+32 Øst Efterår 2020 Øst Tårnby FF Hvidovre IF
564582 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U12 Piger (09) 2 8v8 Efterår Pulje 1 Tårnby FF 1 FC Damsø 1
792589 1
22-08 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 1 AB Tårnby 1 B 1903 1
955758 1
22-08 2020
Kl. 11:30
U13 Drenge 4 (08) 8M Efterår P4A Tårnby FF 2 B 1908 3
211276 2
22-08 2020
Kl. 12:00
Serie 1, P3 Efterår P3 Tårnby FF 2 Frem 2
576928 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge (13) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 2 Nørrebro United BK Hekla 4
576929 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge (13) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 2 Valby BK 1 Tårnby FF 2
576930 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U8 Drenge (13) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 2 Nørrebro United Valby BK 1
576931 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U8 Drenge (13) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 2 BK Hekla 4 Tårnby FF 2
576932 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U8 Drenge (13) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 2 Tårnby FF 2 Nørrebro United
576933 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U8 Drenge (13) 5v5 4 Efterår - 1. runde Pulje 2 BK Hekla 4 Valby BK 1
581326 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U10 Piger (11) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 Kastrup B 1908
581327 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U10 Piger (11) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 Tårnby FF Oversidder
581328 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U10 Piger (11) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 Kastrup Tårnby FF
581329 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U10 Piger (11) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 1908 Oversidder
581330 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U10 Piger (11) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 Oversidder Kastrup
581331 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U10 Piger (11) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 1 B 1908 Tårnby FF
102428 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 2 B.1908 1 BK Hekla 3
102429 1
23-08 2020
Kl. 13:00
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 2 Kastrup BK 1 Tårnby FF 2
102430 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 2 B.1908 1 Kastrup BK 1
102431 1
23-08 2020
Kl. 13:20
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 2 BK Hekla 3 Tårnby FF 2
102432 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 2 Tårnby FF 2 B.1908 1
102433 1
23-08 2020
Kl. 13:40
U10 Drenge (11) 5v5 3 Efterår - 1. runde Pulje 2 BK Hekla 3 Kastrup BK 1
103579 2
23-08 2020
Kl. 14:00
Herre-DS Pulje 1 Tårnby FF BSF
193195 1 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
M+60 7M 1 Efterår P1 AB Tårnby Oversidder
960802 1 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
U13 Piger M (08) 8M Efterår P1 Tårnby FF Oversidder
703913 2 on
26-08 2020
Kl. 18:45
Serie 5, P18/22 Efterår P18 Tårnby FF 3 B 93 9
201683 3 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 Tårnby FF Sønderbro Fight 2
187726 2 on
26-08 2020
Kl. 19:00
M+55 M 7M Efterår P1 AB Tårnby KFB
103586 3 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
Herre-DS Pulje 1 Tårnby FF KFUM
564718 2
29-08 2020
Kl. 10:00
U11 Piger (10) 2 8v8 Efterår Pulje 1 Tårnby FF 1 BK Fix 1
860024 2
29-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 1 Tårnby FF 1 B 1908 3
143927 2
29-08 2020
Kl. 11:15
U13 Drenge 1 (08) 8M Efterår P1 Tårnby FF Husum
847416 2
29-08 2020
Kl. 11:30
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår Pulje 1 AB Tårnby 3 Dragør BK 2
204386 1
29-08 2020
Kl. 14:00
Serie 1, Kvinder Efterår P1 Tårnby FF (1) Føroyar (1)
721060 1
29-08 2020
Kl. 14:00
U15 Drenge 2 (06) Efterår P2 Tårnby FF B 1908 2
908040 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U14 Piger 1 (07) 7M Efterår P2 Tårnby FF Hekla
624988 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 1 Sundby BK 1 Tårnby FF 1
624989 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 1 Oversidder Oversidder
624990 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 1 Sundby BK 1 Oversidder
624991 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 1 Tårnby FF 1 Oversidder
624992 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 1 Oversidder Sundby BK 1
624993 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 1 Tårnby FF 1 Oversidder
625066 1
30-08 2020
Kl. 11:30
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 4 HIK 3 FB 2
625067 1
30-08 2020
Kl. 11:30
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 4 Tårnby FF KB 9
625068 1
30-08 2020
Kl. 11:50
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 4 HIK 3 Tårnby FF
625069 1
30-08 2020
Kl. 11:50
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 4 FB 2 KB 9
625070 1
30-08 2020
Kl. 12:10
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 4 KB 9 HIK 3
625071 1
30-08 2020
Kl. 12:10
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 4 FB 2 Tårnby FF
625078 1
30-08 2020
Kl. 13:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 6 BK Vestia 3 AB Tårnby 3
625079 1
30-08 2020
Kl. 13:00
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 6 Tårnby FF 2 Hvidovre IF 5
625080 1
30-08 2020
Kl. 13:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 6 BK Vestia 3 Tårnby FF 2
625081 1
30-08 2020
Kl. 13:20
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 6 AB Tårnby 3 Hvidovre IF 5
625082 1
30-08 2020
Kl. 13:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 6 Hvidovre IF 5 BK Vestia 3
625083 1
30-08 2020
Kl. 13:40
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 2. runde Pulje 6 AB Tårnby 3 Tårnby FF 2
564610 3 ma
31-08 2020
Kl. 17:30
U12 Piger (09) 2 8v8 Efterår Pulje 1 Tårnby FF 1 Fremad Valby 1
768897 2 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
M+32 1 7M Efterår P2 Tårnby FF 2 PI Fodbold
957056 3 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
U13 Drenge 4 (08) 8M Efterår P4A Tårnby FF 2 Oversidder
595724 2 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Ungdomspokalen U16 Piger (05) 20/21 Pulje 1 AB Tårnby (M) Sundby Bk.(Liga2)
415637 3 on
02-09 2020
Kl. 19:00
U17 Drenge 2 (04-05) Efterår P2 AB Tårnby 2 Brønshøj Bk.
811129 3
05-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 1 AB Tårnby 1 KB 1
213298 4
05-09 2020
Kl. 12:00
Serie 1, P3 Efterår P3 Tårnby FF 2 Brønshøj 2
397402 4
05-09 2020
Kl. 12:00
U16 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (05) P1 A27 Hørsholm-Usserød
187735 4 on
09-09 2020
Kl. 18:30
M+55 M 7M Efterår P1 AB Tårnby Fix

Log ind