MENU

MB's anlæg //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
421171
2
24-08 2019
Kl. 11:00
U12 Drenge 2 8-mands (08) Efterår Pulje 7 MB Vordingborg IF
423490 2
25-08 2019
Kl. 11:00
U12 Drenge 4 8-mands (08) Efterår Pulje 8 MB TGB
826927 3 ma
26-08 2019
Kl. 18:30
U14 Drenge 4 (06) Efterår Pulje 5 MB Nyråd/Langebæk Alliancen
424888 3 on
28-08 2019
Kl. 18:30
U11 Drenge 3 8-mands (09) Efterår Pulje 7 MB Oversidder
425601 7 on
28-08 2019
Kl. 18:45
M+32 (OldBoys)1 Pulje 1 MB Nykøbing FC
381539 3 to
29-08 2019
Kl. 18:30
U13 Piger 8-mands 3 (07) Efterår Pulje 4 MB TGB
982854 3 to
29-08 2019
Kl. 19:00
U13 Drenge 8-mands 4 (07) Efterår Pulje 6 MB Møns FK
394314 3 fr
30-08 2019
Kl. 18:30
Herre LFS p1 MB LUIF
821772 3
31-08 2019
Kl. 10:00
U17 Drenge 3 (03) Efterår Pulje 3 MB TGB
822219 4
31-08 2019
Kl. 11:45
U16 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 3 MB Oversidder
410891 3
01-09 2019
Kl. 10:45
Herre Serie 2 p1 MB Futboligente SIF
374185 11 ma
02-09 2019
Kl. 18:30
M+40 (Veteran) 8mands Pulje 1 MB Nykøbing FC
826932 5 to
05-09 2019
Kl. 17:30
U14 Drenge 4 (06) Efterår Pulje 5 MB SB
421181 4
07-09 2019
Kl. 11:00
U12 Drenge 2 8-mands (08) Efterår Pulje 7 MB Ørslev GIF (V)
830846 5 ma
09-09 2019
Kl. 18:30
U16 Piger (04) Efterår Pulje 3 MB ØUB/FC Nakskov
381564 5 ti
10-09 2019
Kl. 18:00
U13 Piger 8-mands 3 (07) Efterår Pulje 4 MB B1938
425745 9 on
11-09 2019
Kl. 18:15
M+32 (OldBoys)1 Pulje 1 MB Oversidder
424898 5 on
11-09 2019
Kl. 18:30
U11 Drenge 3 8-mands (09) Efterår Pulje 7 MB FK Sydsjælland 05
821790 5
14-09 2019
Kl. 10:00
U17 Drenge 3 (03) Efterår Pulje 3 MB Oversidder
423499 5
14-09 2019
Kl. 11:00
U12 Drenge 4 8-mands (08) Efterår Pulje 8 MB Nakskov
374193 13 ma
16-09 2019
Kl. 18:00
M+40 (Veteran) 8mands Pulje 1 MB Horslunde
381595 6 on
18-09 2019
Kl. 18:00
U13 Piger 8-mands 3 (07) Efterår Pulje 4 MB ØUB
822335 7 on
18-09 2019
Kl. 18:00
U16 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 3 MB Haslev FC
982875 6 on
18-09 2019
Kl. 18:00
U13 Drenge 8-mands 4 (07) Efterår Pulje 6 MB Langebæk Alliancen
826939 7 to
19-09 2019
Kl. 17:30
U14 Drenge 4 (06) Efterår Pulje 5 MB Præstø IF
423502 6
21-09 2019
Kl. 11:00
U12 Drenge 4 8-mands (08) Efterår Pulje 8 MB B. Frem
394356 6
21-09 2019
Kl. 13:30
Herre LFS p1 MB FC Nakskov
830853 7
21-09 2019
Kl. 13:30
U16 Piger (04) Efterår Pulje 3 MB Oversidder
414269 6
21-09 2019
Kl. 15:30
Herre Serie 2 p1 MB Futboligente Tingsted
421191 6
22-09 2019
Kl. 11:00
U12 Drenge 2 8-mands (08) Efterår Pulje 7 MB B. Frem

Log ind