Gladsaxe skole

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
298776
02-03 2024
11:30 VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 Pulje 2 IF Bytoften Køge BK
02. mar
11:30
IF Bytoften
Køge BK
841849
02-03 2024
11:30 Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1 IF Bytoften IF Bytoften
02. mar
11:30
IF Bytoften
IF Bytoften
901446
03-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M Pulje 1 IF Bytoften Virum-Sorgenfri BK
03. mar
10:00
IF Bytoften
Virum-Sorgenfri BK
582142
03-03 2024
11:30 VinterBOLD U-15 piger 2 Pulje 1 IF Bytoften Hornbæk IF
UDS
03. mar
11:30
IF Bytoften
Hornbæk IF
UDS
632144
03-03 2024
11:30 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 2 Hareskov IF Ølstykke FC
03. mar
11:30
Hareskov IF
Ølstykke FC
632145
03-03 2024
11:30 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 2 Fløng-Hedehusene Fodbold IF Bytoften
03. mar
11:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
IF Bytoften
716500
03-03 2024
11:30 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 5 FC Holte B. 82, Virum
03. mar
11:30
FC Holte
B. 82, Virum
716501
03-03 2024
11:30 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 5 IF Bytoften Oversidder
03. mar
11:30
IF Bytoften
Oversidder
716750
03-03 2024
11:30 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6 Brønshøj BK Skjold
03. mar
11:30
Brønshøj BK
Skjold
716751
03-03 2024
11:30 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6 Oversidder Oversidder
03. mar
11:30
Oversidder
Oversidder
716752
03-03 2024
11:55 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6 Skjold Oversidder
03. mar
11:55
Skjold
Oversidder
716753
03-03 2024
11:55 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6 Brønshøj BK Oversidder
03. mar
11:55
Brønshøj BK
Oversidder
716502
03-03 2024
11:55 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 5 B. 82, Virum Oversidder
03. mar
11:55
B. 82, Virum
Oversidder
716503
03-03 2024
11:55 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 5 FC Holte IF Bytoften
03. mar
11:55
FC Holte
IF Bytoften
632146
03-03 2024
11:55 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 2 Ølstykke FC IF Bytoften
03. mar
11:55
Ølstykke FC
IF Bytoften
632147
03-03 2024
11:55 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 2 Hareskov IF Fløng-Hedehusene Fodbold
03. mar
11:55
Hareskov IF
Fløng-Hedehusene Fodbold
632148
03-03 2024
12:20 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 2 Hareskov IF IF Bytoften
03. mar
12:20
Hareskov IF
IF Bytoften
632149
03-03 2024
12:20 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 2 Ølstykke FC Fløng-Hedehusene Fodbold
03. mar
12:20
Ølstykke FC
Fløng-Hedehusene Fodbold
716504
03-03 2024
12:20 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 5 FC Holte Oversidder
03. mar
12:20
FC Holte
Oversidder
716505
03-03 2024
12:20 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 5 B. 82, Virum IF Bytoften
03. mar
12:20
B. 82, Virum
IF Bytoften
716754
03-03 2024
12:20 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6 Brønshøj BK Oversidder
03. mar
12:20
Brønshøj BK
Oversidder
716765
03-03 2024
12:20 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6 Skjold Oversidder
03. mar
12:20
Skjold
Oversidder
585028
03-03 2024
13:15 VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 4 IF Bytoften Farum BK
03. mar
13:15
IF Bytoften
Farum BK
145690
03-03 2024
15:00 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Lukket 9 IF Bytoften Farum BK
03. mar
15:00
IF Bytoften
Farum BK
308640
ti05-03 2024
20:25 VinterBOLD 7/8-mands M+40 2 Pulje 1 IF Bytoften Hareskov IF
05. mar
20:25
IF Bytoften
Hareskov IF
567685
on06-03 2024
19:15 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 4 IF Bytoften (3) Oversidder
06. mar
19:15
IF Bytoften (3)
Oversidder
585034
to07-03 2024
17:15 VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 4 IF Bytoften Glostrup
07. mar
17:15
IF Bytoften
Glostrup
956839
fr08-03 2024
19:15 VinterBOLD Kvindesenior 2 Pulje 1 IF Bytoften LSF
08. mar
19:15
IF Bytoften
LSF
225901
09-03 2024
10:00 Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1 IF Bytoften (2) IF Bytoften (3)
09. mar
10:00
IF Bytoften (2)
IF Bytoften (3)
225903
09-03 2024
11:05 Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1 IF Bytoften (4) IF Bytoften (5)
09. mar
11:05
IF Bytoften (4)
IF Bytoften (5)
225908
09-03 2024
12:00 Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1 IF Bytoften IF Bytoften
09. mar
12:00
IF Bytoften
IF Bytoften
225906
09-03 2024
14:00 Træningskamp U14 Pige Pulje 1 IF Bytoften (1) GVI (2)
09. mar
14:00
IF Bytoften (1)
GVI (2)
376321
10-03 2024
11:30 Træningskamp U14 Pige Pulje 1 Bagsværd BK Bagsværd BK
10. mar
11:30
Bagsværd BK
Bagsværd BK
471271
10-03 2024
11:30 Træningskamp U14 Pige Pulje 1 Bagsværd BK IF Bytoften
10. mar
11:30
Bagsværd BK
IF Bytoften
512814
10-03 2024
12:00 VinterBold U11 Piger 3 (13) 8:8 Pulje 2 IF Bytoften Oversidder
10. mar
12:00
IF Bytoften
Oversidder
861830
10-03 2024
13:00 VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 Pulje 6 IF Bytoften Oversidder
10. mar
13:00
IF Bytoften
Oversidder
567647
10-03 2024
13:45 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 3 IF Bytoften (1) Kr. Værløse IF
10. mar
13:45
IF Bytoften (1)
Kr. Værløse IF
567611
10-03 2024
15:45 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 2 IF Bytoften (2) Oversidder
10. mar
15:45
IF Bytoften (2)
Oversidder
147181
10-03 2024
16:30 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Lukket 9 IF Bytoften Oversidder
10. mar
16:30
IF Bytoften
Oversidder
309420
fr15-03 2024
19:15 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 1 IF Bytoften VTF (Vejby/Tisvilde)
15. mar
19:15
IF Bytoften
VTF (Vejby/Tisvilde)
759926
fr15-03 2024
19:15 VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 Pulje 2 IF Bytoften Borghaven IF
15. mar
19:15
IF Bytoften
Borghaven IF
901456
16-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M Pulje 1 IF Bytoften FC Rudersdal
16. mar
10:00
IF Bytoften
FC Rudersdal
952050
16-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 Pulje 2 IF Bytoften Sundby Bk.
16. mar
10:00
IF Bytoften
Sundby Bk.
584194
16-03 2024
11:45 VinterBOLD U-15 piger 2 Pulje 1 IF Bytoften Nivå-Kokkedal FK
16. mar
11:45
IF Bytoften
Nivå-Kokkedal FK
841880
16-03 2024
13:30 Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1 IF Bytoften IF Bytoften
16. mar
13:30
IF Bytoften
IF Bytoften
982477
16-03 2024
13:30 Træningskamp U12 - Pige Pulje 1 IF Bytoften Køge BK
16. mar
13:30
IF Bytoften
Køge BK
308647
ma18-03 2024
20:20 VinterBOLD 7/8-mands M+40 2 Pulje 1 IF Bytoften Frem Hellebæk
18. mar
20:20
IF Bytoften
Frem Hellebæk
309346
ti19-03 2024
19:25 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 1 IF Bytoften Ølstykke FC
19. mar
19:25
IF Bytoften
Ølstykke FC
956846
on20-03 2024
19:15 VinterBOLD Kvindesenior 2 Pulje 1 IF Bytoften GVI
20. mar
19:15
IF Bytoften
GVI
787049
fr22-03 2024
17:30 VinterBold U11 Drenge 1 (13) 8:8 Pulje 3 IF Bytoften HIK
22. mar
17:30
IF Bytoften
HIK
861149
fr22-03 2024
17:30 VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 6 IF Bytoften Vanløse
22. mar
17:30
IF Bytoften
Vanløse
567694
fr22-03 2024
19:15 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 4 IF Bytoften (3) Skjold (2)
22. mar
19:15
IF Bytoften (3)
Skjold (2)
556194
23-03 2024
09:30 VinterBold U12 Piger 2 (12) 8:8 Pulje 2 IF Bytoften Fix
23. mar
09:30
IF Bytoften
Fix
785682
23-03 2024
09:30 VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 Pulje 5 IF Bytoften Hillerød Fodbold
23. mar
09:30
IF Bytoften
Hillerød Fodbold
585044
23-03 2024
11:00 VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 4 IF Bytoften Hareskov IF/Værløse BK
23. mar
11:00
IF Bytoften
Hareskov IF/Værløse BK
147191
23-03 2024
12:35 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Lukket 9 IF Bytoften Virum-Sorgenfri BK
23. mar
12:35
IF Bytoften
Virum-Sorgenfri BK
567654
23-03 2024
14:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 3 IF Bytoften (1) FC Hornsherred
23. mar
14:00
IF Bytoften (1)
FC Hornsherred
567618
23-03 2024
16:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 2 IF Bytoften (2) Brede IF
23. mar
16:00
IF Bytoften (2)
Brede IF
632162
24-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 2 Slagslunde-Ganløse IF Stenløse BK
24. mar
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
Stenløse BK
632163
24-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 2 Taastrup FC (3) IF Bytoften
24. mar
10:00
Taastrup FC (3)
IF Bytoften
632164
24-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 2 Stenløse BK IF Bytoften
24. mar
10:25
Stenløse BK
IF Bytoften
632165
24-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 2 Slagslunde-Ganløse IF Taastrup FC (3)
24. mar
10:25
Slagslunde-Ganløse IF
Taastrup FC (3)
632166
24-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 2 Slagslunde-Ganløse IF IF Bytoften
24. mar
10:50
Slagslunde-Ganløse IF
IF Bytoften
632167
24-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 2 Stenløse BK Taastrup FC (3)
24. mar
10:50
Stenløse BK
Taastrup FC (3)

Log ind